مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

نحوه خرید اتریوم و آنچه باید قبل از سرمایه گذاری بدانید.

نحوه خرید اتریوم و آنچه باید قبل از سرمایه گذاری بدانید.

سرمایه گذاری ارز دیجیتال – نحوه خرید اتریوم  – خرید اتریوم بدون احراز هویت – خرید اتریوم ارزان

شاید نام اتریوم را به دلیل نقشی که در ایجاد NFT ها (توکن های غیرقابل تعویض) ایفا می کند، شنیده باشید.

یا شاید متوجه شده اید اتریوم  دومین ارز دیجیتال محبوب است. و می خواهید وارد سرمایه گذاری این ارز دیجیتال شوید.

 اتریوم یکی از دو ارز دیجیتال است، که متخصصان سرمایه‌گذاری به مبتدیان توصیه می‌کنند.  (دیگری بیت کوین است)

زیرا نسبت به سایر ارزهای دیجیتال کمتر شناخته شده، با ثبات تر است.

بنابراین، اگر تصمیم گرفته‌اید که ارز دیجیتال در سبد شما جایگاهی داشته باشد، با ریسک سرمایه گذاری آن مشکلی ندارید و آماده خرید برخی از آنها هستید، مهم اینجاست که از کجا شروع کنید.

قبل از اینکه روی کریپتو سرمایه گذاری کنید

کارشناسان می گویند هوشمندانه است که سرمایه گذاری های رمزنگاری خود را زیر 5 درصد از کل سبد سهام خود نگه دارید. قیمت ارزهای دیجیتال روز به روز به شدت در نوسان است، و کارشناسان همچنین می گویند که شما هوشمندانه سرمایه گذاری نکنید تا اینکه اگر بازار به طور کلی سقوط کند، ضرر نمی کنید. سرمایه‌گذاری‌های کریپتو نیز هرگز نباید مانع دیگر اولویت‌های مالی مانند پس‌انداز برای مواقع اضطراری، پرداخت بدهی‌های با بهره بالا و پس‌انداز برای بازنشستگی با استفاده از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری مرسوم شوند.

اتریوم چیست؟

قبل از شروع خرید سکه، مهم است که بدانید دقیقاً در چه چیزی سرمایه گذاری می کنید. اتریوم تاریخچه قیمتی برای پشتیبانی از پتانسیل خود به عنوان ذخیره ارزش دارد، اما نوآوری جالبی نیز در مورد اتریوم رخ می دهد که کاربرد سکه را برجسته می کند.

بلاک چین اتریوم می تواند توسط توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه هایی استفاده شود که به عنوان برنامه های غیرمتمرکز (معروف به DApps) شناخته می شوند. برای دسترسی به آن شبکه، توسعه‌دهندگان باید توکن مرتبط اتریوم، اتر (ETH) را خریداری کنند. به طور مشابه، اگر کاربران مایل به تعامل با یک برنامه غیرمتمرکز هستند، باید در اتر پرداخت کنند.

مانند بیت کوین، سرمایه گذاران می توانند اتر را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت خریداری و نگهداری کنند، با این امید که ارزش آن در بلندمدت افزایش یابد. اما مانند هر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، قیمت اتر نیز احتمالاً در کوتاه‌مدت با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه خواهد شد. این نوسانات به همین دلیل است که کارشناسان سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنند هر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را کمتر از 5 درصد از کل سبد خود نگه دارید و تنها چیزی را سرمایه‌گذاری کنید که با از دست دادن آن مشکلی ندارید.

خرید اتریوم بدون احراز هویت -فروش ارز دیجیتال اتریوم و شباهت با بیت کوین

ارزش اتریوم چیست؟

اتریوم در سال 2018 راه‌اندازی شد و در سال 2021 چندین رکورد جدید در تاریخ داشته است – آخرین مورد که در اوایل نوامبر به بیش از 4800 دلار رسید. در سال گذشته قیمت آن بین 300 تا 4800 دلار برای هر سکه در نوسان بوده است.

مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، قیمت اتریوم نوسانات زیادی دارد. نوسانات قیمت را باید با هر سرمایه گذاری در کریپتو پیش بینی کرد. اگر نوسانات کوتاه مدت قیمت شما را آزار می دهد، شاید بهتر باشد در سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال تجدید نظر کنید.

همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که اتریوم – مانند هر ارز دیجیتال – فقط به این دلیل ارزش دارد که مردم فکر می کنند ارزش دارد. قیمت آن به هیچ کالا یا ارز وابسته نیست، بنابراین مستعد نوسانات شدید بر اساس عوامل خارجی مانند توجه رسانه‌ها یا مقررات پیشنهادی ارزهای دیجیتال است.

نحوه خرید اتریوم

نحوه خرید اتریوم 1. یک صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنید.

شما نمی توانید ارز دیجیتال را از طریق یک بانک یا یک کارگزاری آنلاین مانند Fidelity یا Vanguard خریداری کنید، بنابراین باید از یک پلت فرم معاملات ارز دیجیتال استفاده کنید. تعداد زیادی صرافی ارزهای دیجیتال وجود دارد، از سیستم‌های با کاربری آسان گرفته تا داشبوردهای پیچیده برای معامله‌گران پیشرفته.

از آنجایی که اتریوم بسیار محبوب است، اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال به شما اجازه خرید اتر را می‌دهند، اما توصیه می‌کنیم به چند صرافی محبوب‌تر مانند Coinbase، Gemini یا eToro پایبند باشید. اتریوم همچنین یکی از معدود انواع رمزارزهایی است که می توانید در پلتفرم هایی مانند Venmo یا PayPal خریداری کنید. پلتفرم‌های مختلف با هزینه‌ها، اقدامات امنیتی متفاوتی همراه هستند و ممکن است ویژگی‌های دیگری نیز داشته باشند، بنابراین ایده خوبی است که قبل از ثبت‌نام تحقیق کنید.

نحوه خرید اتریوم 2. حساب خود را تامین مالی کنید

نحوه خرید اتریوم

برای ثبت نام در یک حساب کاربری در یک صرافی رمزارز، احتمالاً باید اطلاعات شخصی ارائه دهید. و هویت خود را تأیید کنید.

سپس می‌توانید حساب بانکی یا کارت نقدی خود را برای تأمین مالی حساب خود وصل کنید.

بر اساس روشی که انتخاب می کنید، احتمالاً تفاوت هایی در کارمزد وجود خواهد داشت.

تامین مالی حسابتان به این معنی نیست که شما هنوز اتریوم را خریداری کرده‌اید. و مانند هر حساب سرمایه‌گذاری دیگری نمی‌خواهید پول سرمایه‌گذاری نشده‌تان را در حسابتان باقی بگذارید.

برای سرمایه گذاری واقعی، در این مرحله باید اتریوم را خریداری کنید.

نحوه خرید اتریوم 4. اتریوم خود را ذخیره کنید

اگر فقط مقدار کمی ارز دیجیتال دارید، راحت‌ترین کار این است که سرمایه‌گذاری خود را در حساب صرافی خود بگذارید. اما اگر می‌خواهید دارایی خود را به فضای ذخیره‌سازی امن‌تری منتقل کنید، یک کیف پول دیجیتال می‌تواند امنیت بیشتری را ارائه دهد. انواع مختلفی از کیف پول های دیجیتال وجود دارد و سطوح مختلفی از امنیت را ارائه می دهند.

نحوه خرید اتریوم 3. برای اتریوم سفارش دهید

پس از تامین مالی حساب شما، می‌توانید دلار آمریکا خود را با اتریوم معامله کنید. به سادگی مقدار دلاری را که می خواهید با اتریوم معامله کنید قرار دهید. بسته به قیمت اتریوم و مقداری که می خواهید بخرید، احتمالاً سهام یک سکه اتریوم را خریداری خواهید کرد. هر مقداری که بخرید به عنوان درصدی از کل کوین اتر نشان داده می شود.

آیا باید روی اتریوم سرمایه گذاری کرد؟

کریپتوکارنسی یک سرمایه گذاری بسیار نوسان و سوداگرانه است. این برای همه نیست، و قبل از سرمایه گذاری باید مطمئن شوید که تحمل ریسک کافی را دارید. اگر تصمیم می‌گیرید که ارز دیجیتال برای شما مناسب است، کارشناسان توصیه می‌کنند که از دو رمزارز معروف، که بیت‌کوین و اتریوم هستند، استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که هر سرمایه گذاری را در کمتر از 5 درصد از کل پرتفوی خود نگه می دارید، فقط چیزی را سرمایه گذاری کنید که در نهایت با از دست دادن آن مشکلی ندارید، و هرگز به قیمت هیچ هدف مالی دیگری مانند پرداخت بدهی یا پس انداز برای بازنشستگی.

حتی اگر کارشناسان توصیه می کنند که از سکه های شناخته شده ای مانند اتریوم استفاده کنید، اما این خطر سرمایه گذاری را خنثی نمی کند. کریپتوکارنسی یک کلاس دارایی جدید است و هیچ داده بلندمدتی برای اثبات عملکرد بلندمدت آن وجود ندارد. اگر این ریسک برای شما خیلی زیاد است، از طریق یک حساب بازنشستگی معمولی مانند IRA یا 401 (k) از یک سرمایه گذاری مطمئن تر و بلندمدت مانند صندوق شاخص کلاسیک استفاده کنید.

منبع NextAdvisor

خرید اتریوم بدون احراز هویت

در صرافی بیت گرند امکان خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا ، ارزان و بدون احراز هویت برای کاربران فر اهم شده است.

جهت سفارش در ساعات اداری به واتس آپ پیام دهید .یا فرم ثبت سفارش خرید اتریوم بدون احراز هویت را پر کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

منبع NextAdvisor

انجام معاملات حجم بالا و عمده بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 28423217-021 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

خرید اتریوم بدون احراز هویت

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به