مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ارزهای دیجیتال DeFi پرتقاضا در ژوئیه: GNOX ، آوالانچ(AVAX) و فانتوم(FTM)

ارزهای دیجیتال DeFi پرتقاضا در ژوئیه: GNOX ، آوالانچ(AVAX) و فانتوم(FTM)

فهرستی از 3 سکه DeFi که در ماه ژوئیه بیشترین جستجو را داشته‌اند، ارزهای دیجیتال دیفای DeFi برای سرمایه گذاری: Gnox ، آوالانچ (AVAX)، فانتوم (FTM)

سکه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در ذهن بسیاری از علاقه مندان به رمزارزها که واقعاً می خواهند برای اولین بار وارد این فضا شوند، جذابیت پیدا کرده است. به طور خاص، نادیده گرفتن یا به حداقل رساندن ارزش و اهمیت این سکه های DeFi غیرممکن است.

پلتفرم‌های DeFi به کاربران راه‌هایی برای ترید ، ذخیره، وام دادن و قرض گرفتن ارزهای دیجیتال بدون تشریفات معمول مرتبط با بازارهای مالی داده‌اند. به دلیل سطح محبوبیت، سکه های برتر DeFi در نظر بسیاری افزاد، به یک گزینه سرمایه گذاری قابل اعتماد تبدیل شده اند.

با وجود تعداد زیادی پروژه در دسترس، تشخیص دقیق اینکه کدام یک ارزش سرمایه گذاری دارند. و کدام یک ارزش ندارند، برای تازه واردان ممکن است دشوار باشد.

برای اینکه کارها را برای شما ساده‌تر کنیم، فهرستی از 3 سکه DeFi که در ماه ژوئیه بیشترین جستجو را داشته‌اند، جمع‌آوری کرده‌ایم.

بهترین ارزهای دیجیتال دیفای : Gnox (GNOX)

ارزهای دیجیتال DeFi پرتقاضا در ژوئیه: Gnox ، آوالانچ(AVAX) و فانتوم(FTM)

Gnox به دلیل ماموریت نوع دوستانه خود برای ایجاد بستری برای کسب درآمد غیرفعال به سرمایه گذاران، توجه بسیاری از طرفداران رمزارز را به خود جلب کرده است. Gnox عملکردهای یک توکن سرمایه گذاری، یک ذخیره ارزش، یک سبد متنوع و یک دارایی را ترکیب می کند که درآمد غیرفعال ایجاد می کند.

در حال حاضر، Gnox در پیش‌فروش خود، سرمایه‌گذاران را تشویق می‌کند که توکن Gnox خود را خریداری کرده و نگه دارند، زیرا آنها را در معرض یک مجموعه متنوع از دارایی‌ها قرار می‌دهد که درآمد غیرفعال ایجاد می‌کنند.
این «کشاورزی بازده به عنوان یک خدمت» توسط Gnox به سرمایه‌گذاران رمزارز کمک می‌کند در زمان صرفه‌جویی کرده و دارایی‌های بلندمدت خود را متنوع کنند.

برای درآمد غیرفعال مستمر، خزانه گناکس در استخرهای نقدینگی، پلتفرم های وام دهی و استیکینگ، سرمایه گذاری می شود. سود گهگاه برای فروش توکن‌های GNOX در بازار آزاد و سوزاندن آن‌ها استفاده می‌شود، که Gnox را به یک توکن کاهش‌دهنده تورم تبدیل می‌کند.

اواسط آگوست، تاریخ پیش‌بینی‌شده ی  راه‌اندازی این پلتفرم است. که در آن زمان توکن در صرافی‌ها معامله می‌شود. با این حال، قبل از راه‌اندازی، سوخت‌های دوره‌ای به سرمایه‌گذاران اولیه 63 درصد افزایش در ارزش استک خود می‌داد. قبل از راه‌اندازی، تمام توکن‌های فروخته‌نشده سوزانده می‌شوند که باعث افزایش قیمت قبل از رسیدن توکن GNOX به صرافی‌ها می‌شود.

بهترین ارزهای دیجیتال DeFi : آوالانچ Avalanche (AVAX)

بهترین ارزهای دیجیتال DeFi : سرمایه‌گذاریآوالانچ Avalanche (AVAX)

آوالانچ چند سال پیش به عنوان یک پردازشگر تراکنش بلاک چین و سیستم ذخیره سازی داده ها معرفی شده است. این پلتفرمی است که خدمات میزبانی را به توسعه دهندگان بلاک چین ارائه می دهد و از راه اندازی DeFi مراقبت می کند.
آوالانچ(AVAX) که بیشتر با اتریوم سازگار است، در زمان تراکنش های سریع خود پیشرفت می کند.

از آنجا که بخشی از اکوسیستم های متعدد است، تقاضای زیادی برای کاربرد آن وجود دارد که می تواند آوالانچ (AVAX) را به یک توکن بسیار ارزشمند تبدیل کند. هیچ چیز مانع از آن نمی شود که ارزش Avalanche (AVAX) که در حال حاضر با قیمت 16.78 دلار معامله می شود، تا سال 2025 به تدریج افزایش یابد. با این حال، سرمایه گذاران به دنبال گزینه دیگری هستند که در ادامه به جزئیات بیشتری می پردازیم.

بهترین ارزهای دیجیتال DeFi : فانتوم (FTM)

تعدادی از پل های زنجیره ای متقابل(ross-chain bridges)، بهینه سازهای بازده (yield optimizers)، پلتفرم های NT، وام دهی و پروتکل های استقراضی توسط سیستم بلاک چین مالی غیرمتمرکز (DeFi) معروف به Fantom پشتیبانی می شوند. واحد پول بومی فانتوم FTM است. این شبکه از تعدادی dApps معروف از جمله Curve Finance، Solidly و SushiSwap پشتیبانی می کند.

Fantom (FTM) : فانتوم در 8 نوامبر به بالاترین رقم 3.16 دلار رسید، اما با وجود اینکه پس از آن سقوط کرد و در اواسط دسامبر به 1.26 دلار رسید، این بالاترین قیمت آن در تمام دوران نبود.

جالب است بدانید که این سکه در سال 2022 به بالاترین سطح خود  رسید و آن را به یکی از معدود ارزهای دیجیتالی تبدیل کرد که این کار را انجام داده است. افزایش ناگهانی قیمت در اواسط ژانویه سال جاری، آن را به 3.30 دلار رساند که از ATH قبلی خود بهتر بود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به