مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC): آنارشی سکه 100 برابری بعدی خواهد بود؟

پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC): آنارشی سکه 100 برابری بعدی خواهد بود؟

تابستان در بازار کریپتو چندین روند صعودی را به همراه داشته است، به خصوص در لایت کوین، با رویداد هاوینگ آتی آن. دارندگان لایت کوین به انتظار افزایش قیمت، توکن‌های خود را نگه می‌دارند. و سرمایه‌گذاران کریپتو مشتاقانه منتظر آنچه از این رویداد می‌آیند، خواهند بود.

اما لایت کوین تنها پلتفرمی نیست که به کاربران خود امیدواری به سود در تابستان امسال می دهد. یک memecoin جدید، Anarchy، در حال آماده سازی یک راه اندازی منحصر به فرد است، زیرا پیش فروش آن اخیراً اخبار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. این ابزار در دنیای واقعی بیشتر از آنچه که بیشتر میم‌کوین‌ها ارائه می‌دهند، ارائه می‌کند، و تحلیلگران رمزارز از این پروژه حمایت می‌کنند تا بخش میم کوین را در اختیار بگیرند.

Anarchy چه چیزی برای کاربران خود در نظر گرفته است؟ آیا به پتانسیل خود عمل خواهد کرد؟ منتظر بمانید – ما برای شما پاسخ هایی داریم!

رویداد نصف شدن لایت کوین برای بازگرداندن روندهای صعودی

لایت کوین به عنوان یک فورک پروتکل بیت کوین در سال 2011 شروع به کار کرد. فورک ها از پروتکل های موجود در هنگام ارتقای غیرقابل برگشت اشتباه می شوند. لایت کوین از آن زمان تاکنون در سایه سکه نخبگان قرار گرفته است، حتی با وجود اینکه از روندهای مختلف بازار جان سالم به در برده است.

لایت کوین اغلب برای ایجاد تغییرات قابل توجه قیمت به حدس و گمان وابسته است و هیچ چیز بزرگتر از رویداد نصف شدن آن نمی شود. نصف کردن تمام پاداش های بلوک را به نصف کاهش می دهد و در عین حال شتاب خریدار را افزایش می دهد. انتظار می‌رود که این حرکت باعث حرکت صعودی در نمودارهای لایت کوین شود و دارندگان LTC امیدوار به چنین تغییری هستند. با این حال، LTC در چند روز گذشته قابل توجه نبوده است، زیرا تمام جهش ها و افت ها ارزش معاملاتی آن را به 97.53 دلار رسانده است.

اما همه اینها برای آلتکوین است، زیرا Anarchy تحت تأثیر باب ها و خرابی ها در فضای کریپتو قرار نمی گیرد. میم در بخش میم در لیگ خاص خود قرار دارد و با پیش فروش خود طرفداران زیادی پیدا می کند. نهنگ‌های جوامع میم رقیب، توکن‌های خود را برای پروژه‌های سودآورتر کنار می‌گذارند. و پیش فروش Anarchy به همان خوبی است که کارشناسان از این سکه برای سود 200 برابری تا زمان عرضه حمایت می کنند.

برای آنارشی آماده شوید!

آنارشی، شیبا اینو بعدی ؟

رالی شیبا اینو چندی پیش بود، زمانی که سکه میم نان تست بازار گاو نر در سال 2021 بود. Anarchy قصد دارد موفقیت امروز میم کرکی را منعکس کند، و صادقانه بگویم، در حال رسیدن است.

نهنگ‌های سکه‌های میم که جوامع خود را به خاطر آنارشی رها می‌کنند تنها می‌تواند یک معنی داشته باشد. از حضور در قطار Anarchy چیزهای زیادی می توان به دست آورد، و در اینجا به برخی از ویژگی های دیدنی آن اشاره می کنیم.

یک میم کوین برای تغییر؟

سکه های میم به دلیل مطیع بودن در رویکرد خود برای افزایش مقیاس شناخته شده اند. در واقع، مفهوم “پمپ و تخلیه” توسعه یافت زیرا آنها چیزی بیشتر از سودهای مرسوم و مد روز ارائه نمی دهند. از این رو، به نظر می رسد که کاربران پس از چند هفته سرمایه گذاری آنها را ترک می کنند.

هرج و مرج متفاوت خواهد بود، زیرا به دنبال تغییر وضعیت موجود در آیه رمزنگاری است. این توکن با استفاده از میم ها و جوک های خود، دولت ها را به فساد دعوت می کند. مم ها اهداف دوگانه ای نیز دارند، زیرا برای سرگرمی در بازار ارزهای دیجیتال مفید خواهند بود. ظاهراً شما فقط نمی توانید به Anarchy بخندید – یک برنامه کاربردی واقعی نیز وجود دارد.

توکن برنز

سوزاندن توکن ها به سرعت در حال تبدیل شدن به یک روند در میان پلتفرم هایی با منابع عظیم توکن است. این روش به کاهش تعداد سکه های موجود برای فروش کمک می کند، که به حفظ ارزش چنین توکن هایی کمک می کند. Anarchy اینجاست که بماند، بنابراین توسعه دهندگان آن سیستم آن را خودکار کرده اند تا 0.5٪ از تراکنش هایش را بسوزاند. این باعث حفظ ارزش $ANA و افزایش طول عمر آن می شود.

راه اندازی بر روی اتریوم

هرج و مرج در بلاک چین اتریوم وجود خواهد داشت، جایی که سکه از بهترین امنیت در بازار ارزهای دیجیتال برخوردار است. بلاک چین اتریوم همچنین به توسعه دهندگان Anarchy امکان دسترسی به چندین DApp را می دهد که می توانند در صورت لزوم به ارتقای پلت فرم کمک کنند.

علاوه بر همه اینها، Anarchy از دسترسی به ترافیک کاربران اتریوم لذت خواهد برد و محبوبیت توکن را در رمزارز ارتقا می دهد. در مجموع، راه‌اندازی اتریوم Anarchy به نفع کاربران و خود توکن است.

پیش فروش Anarchy: زمان شروع است!

پیش فروش Anarchy در حال انجام است و به خوبی در راه رسیدن به درآمد یک میلیون دلاری است. همانطور که قبلاً بیان کردیم، نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران به سمت این پلتفرم حرکت می‌کنند، به‌ویژه پس از اعتقاد تحلیل‌گران مبنی بر اینکه این توکن می‌تواند 20000 درصد سود برای اولین سرمایه‌گذاران به ارمغان بیاورد.

رسیدن زودهنگام به وب سایت پیش فروش، کلید واجد شرایط بودن برای آن موهبت است. تعجب می کنید که کجاست؟ اینجا را کلیک کنید تا امروز $ANA خود را با قیمت 0.00021 دلار دریافت کنید و بهشت میم آنارشی را پیش بینی کنید!

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)