مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

تاسیس بانک ارزهای دیجیتال در سوئیس

یک تیم سوئیسی که افراد آن از چندین بانکدار سابق UBS تشکیل شده است، قصد دارد با سرمایه‌ای به ارزش 100 میلیون فرانک سوئیس که چیزی در حدود 104 میلیون دلار می شود، یک بانک رسمی ارزهای دیجیتال را در این کشور ایجاد کند.

نام این بانک SEBA Crypto AG یا SEBA است و ساختمان آن در شهر زوگ سوئیس ساخته خواهد شد. این شهر به دره رمزنگاری (Crypto Valley) نیز معروف است و دلیل آن فعالیت های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین است. سرمایه‌ای که برای ساخت این بانک در نظر گرفته شده، توسط نهادهای خصوصی داخلی و خارجی تامین شده است.

این تیم سوئیسی اعلام کرد که SEBA به ارائه خدمات به شرکت هایی که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند می‌پردازد و همچنین به موسسات علاقمندی که قصد دارند به این صنعت وارد شوند، خدماتی از قبیل خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مدیریت دارایی ها و نگهداری از آنها را ارائه می دهد.

SEBA  قبل از آنکه بخواهد فعالیت های بانکی خود را به صورت قانونی آغاز کند، باید مجوز لازم را از اداره نظارت بر بازارهای مالی سوئیس (FINMA) دریافت کند.

بر اساس گزارش رویترز، اداره نظارت بر بازارهای مالی سوئیس تایید کرده که روند صدور مجوز در حال انجام است. در صورتی که مجوز صادر شود، SEBA می تواند شعبه های آنلاین و فیزیکی خود را برای خدمات مالی و ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کند.

Andreas Amschwand، رئیس سابق بازار ارز خارجی و پول در UBS می گوید:

در سوئیس، ما سازمان های مختلفی داریم که وظیفه آنها ایجاد یک محیط نظارتی جامع برای توسعه فناوری بلاک چین و رشد پایدار دارایی‌های مرتبط به ارزهای دیجیتال است. این موارد باعث می شود که سوئیس کشوری ایده آل و نمونه برای راه‌اندازی خدمات مالی جدید باشد.

همچنین SEBA تنها بانکی نیست که علاقمند به اخذ مجوز برای راه‌اندازی خدمات بانکی مبتنی بر ارزهای رمزنگاری شده است. مدتی قبل نیز اعلام شد که پلتفرم سرمایه گذاری Circle و کیف پول رمزارزی آن که متعلق به Goldman Sachs می باشد نیز به دنبال دریافت مجوزهای لازم است، تا بتواند به عنوان یک بانک مجاز در تمامی ایالت‌های آمریکا به ارائه خدمات کارگزاری ارزهای دیجیتال بپردازد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)