مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

متامسک (MetaMask)، گزینه های نگهداری برای DAO و DeFi را اضافه می کند.

متامسک (MetaMask)، گزینه های نگهداری برای DAO و DeFi را اضافه می کند.

 متامسک – دیفای DAO – DeFi

نسخه سازمانی متامسک ConsenSys اکنون می تواند برای Gnosis Safe، Hex Trust، Parfin و GK8 استفاده شود.

کیف پول ارزهای دیجیتال MetaMask، تولید شده توسط ConsenSys، چهار پلتفرم مختلف برای مدیریت دارایی را به محصول کیف پول سازمانی خود اضافه می کند. چهار پلتفرم ادغام شده – که همگی بر روی حفظ و امنیت دارایی های رمزنگاری متمرکز شده اند – Gnosis Safe، Hex Trust، Parfin و GK8 هستند.

متامسک که بیش از 30 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، شاید بیشتر به دلیل استفاده فردی خود به عنوان یک کیف پول داغ برای تراکنش های اتریوم و خریدهای NFT شناخته شود. ادغام‌های نهادی جدید به سازمان‌هایی مانند بانک‌ها، شرکت‌ها و DAOها در مدیریت وجوه رمزنگاری کمک می‌کند. موسسه MetaMask (MMI) در دسامبر 2020 راه اندازی شد.

Gnosis safe در حال حاضر توسط پلتفرم‌های دیفای (DeFi) مانند Uniswap برای فعال کردن ویژگی‌های چند امضایی (muti-sig) استفاده می‌شود، که به این معنی است که چندین کاربر باید به طور جمعی از تراکنش‌ها برای آزادسازی وجوه اتریوم یا NFT‌ها امضا کنند.

 متامسک - دیفای DAO - DeFi

به طور مشابه، Parfin ویژگی‌های نگهداری و معاملات دارایی دیجیتال را ارائه می‌دهد، و GK8 همچنین تعدادی خدمات مختلف DeFi و نگهبانی را ارائه می‌دهد.

DAO – سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز که از قراردادهای هوشمند و توکن‌های حاکمیتی برای اجرا پس از رای‌گیری مبتنی بر جامعه استفاده می‌کنند – مدتی است که وجود داشته‌اند. اما بسیاری برای دستیابی به “تمرکززدایی” واقعی از طریق بلاک چین تلاش کرده اند.

یکپارچه‌سازی‌های جدید از طریق MMI می‌تواند دستیابی به دیدگاه اتوپیایی خود از تصمیم‌گیری جمع‌گرایانه و غیرمتمرکز را برای DAO‌های موجود آسان‌تر کند. یا حداقل، به رهبران برخی از بزرگترین DAO ها رویکردی کارآمدتر برای امنیت دارایی ارائه دهید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به