مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین انجمن های NFT Discord در اکتبر 2022

بهترین انجمن های NFT Discord در اکتبر 2022

آیا شما یک تازه کار در دنیای NFT هستید یا شاید یک هنرمند، کلکسیونر یا علاقه مند هستید؟ پس باید بخشی از انجمن NFT Discord باشید.

اما چگونه بدانیم که به کدام انجمن Discord ملحق شویم؟ کدام جامعه Discord ارزش عضویت در آن را دارد؟

از زمانی که NFT ها اینترنت را در اوایل سال 2020 منفجر کردند، تعداد سرورها/انجمن های ناسازگاری به طور تصاعدی در حال افزایش است. و هر روز یک گروه NFT Discord جدید ظاهر می شود.
از امروز، هزاران NFT Discord در دسترس هستند. این امر پیدا کردن مورد مناسب را بسیار سخت می کند.

در این مقاله، دلایل بیشتری را به شما ارائه خواهم داد که چرا باید با یک انجمن NFT Discord ارتباط برقرار کنید. و بیش از 10 انجمن از بهترین Discord را توصیه می‌کنیم که باید به آنها بپیوندید.
جوامع مورد بحث در این مقاله بر پروژه های NFT متمرکز نیستند، بلکه بر سرمایه گذاران، مجموعه داران، هنرمندان و توسعه دهندگان نیز متمرکز هستند.

بررسی اجمالی بهترین NFT Discords در سال 2022

بیایید به برخی از دلایلی که چرا پیوستن به یک انجمن NFT Discord برای موفقیت شما در صنعت NFT مهم است نگاه کنیم.

چرا باید به انجمن NFT Discord بپیوندید؟

بیایید به برخی از دلایلی که چرا پیوستن به یک انجمن NFT Discord برای موفقیت شما در صنعت NFT مهم است نگاه کنیم.

انجمن‌های NFT مکان‌های عالی برای دریافت اطلاعات در مورد پروژه‌های بالقوه بعدی NFT و دریافت اخبار اولیه در مورد دنیای NFT سریع‌تر از هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری هستند. در اینجا برخی از دلایلی وجود دارد که چرا باید به انجمن NFT Discord بپیوندید.

  • کلکسیونرهای NFT: هر جمع کننده NFT باید برای به روز رسانی به موقع پروژه های بزرگ NFT با بالاترین پتانسیل، به انجمن دیسکورد بپیوندد. اگر به دنبال بزرگترین پروژه های NFT بعدی هستید، ارزش آن را دارد که در جوامع مختلف NFT Discord وقت بگذارید.
  • سرمایه گذار NFT: پیوستن به یک سرور NFT Discord به سرمایه گذاران کمک می کند، تا پتانسیل موفقیت پروژه های NFT را تعیین کنند. هر چه جامعه فعال تر باشد، احتمال وقوع پروژه در آینده بیشتر می شود. این به شما کمک می کند تا تصمیمات عاقلانه ای برای سرمایه گذاری بگیرید.
  • NFT Artist: برخی از انجمن‌های دیسکورد هنرمندان NFT به طور خاص برای هنرمندان NFT وجود دارد. این پلتفرم راهی عالی برای شماست تا بتوانید با دیگر هنرمندان NFT آشنا شوید و از آنها الهام بگیرید. احساس جامعه همچنین تضمین می کند که در دنیای پر هرج و مرج در NFT احساس تنهایی نمی کنید.
  • مبتدی/تازه کار NFT: به عنوان یک یادگیرنده/مبتدی که فقط  در NFT آزمایش می کند، اولین کاری که باید انجام دهید این است که انجمن NFT Discord مناسب را برای پیوستن پیدا کنید. این به شما کمک می کند تا اطلاعاتی در مورد دنیای NFT از افرادی کسب کنید که قبلاً بیشتر از شما در آنجا بوده اند.

بهترین انجمن های NFT Discord در سال 2022

پیدا کردن انجمن مناسب NFT Discord می تواند یک تجربه دشوار یا حتی دلهره آور باشد، حجم گسترده انجمن های NFT موجود به اندازه کافی ترسناک است. با این حال، تمام کارهای سنگین در این مقاله برای شما انجام شده است.

ما تحقیقات عمیقی در مورد سرورهای محبوب NFT discord انجام داده‌ایم و فهرستی از بهترین‌ها را بر اساس اندازه، ارزش و تعامل جامعه تنظیم کرده‌ایم.

این فهرست عبارتند از: Artist NFT discord servers، Marketplace NFT discord servers، NFT Communitys discord servers. بیایید شروع کنیم.

۱- انجمن R/NFT

این سرور رسمی NFT Discord بزرگترین انجمن ساب ردیت NFT است. که اکنون بیش از 64000 عضو دارد. که در مورد موضوعات مختلف از رمزنگاری تا NFT بحث می کنند. این انجمن NFT به طور کلی بسیار مفید است. و مکانی فوق‌العاده برای دریافت راهنمایی از گروهی از افراد همفکر یا به اشتراک گذاشتن ایده‌های NFT است.

دلیل عضویت: انجمن R/NFT محیطی برای مبتدیان است. زیرا کل جامعه کاملاً سیستماتیک است. و افراد 24/7 برای کمک و پاسخ به سؤالات در دسترس هستند.

2. NFTs World 1 #1 NFT Community

NFTs World 1 #1 NFT Community یکی از بزرگترین سرورهای دیسکورد مبتنی بر NFT است. که اطلاعاتی در مورد طیف وسیعی از مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال و NFT دارد. هر کسی که عضوی از این انجمن فوق العاده است، می تواند در موضوعات مختلف مرتبط با NFT شرکت کند. و در مورد پروژه های جدید NFT که به بازار می آیند بیاموزند.

دلیل عضویت: در حال حاضر یکی از بزرگترین سرورهای NFT Discord برای مبتدیان و علاقه مندان به NFT برای خرید و فروش و دریافت به روز رسانی در مورد آنچه در دنیای کریپتو اطراف آنها اتفاق می افتد است.

3. انجمن NFT OpenSea

OpenSea بزرگترین بازار NFT از نظر اندازه است. و بیش از 170 هزار عضو در کانال Discord خود دارد. OpenSea، مانند Rarible، مواد فراوانی برای افراد تازه کار NFT یا توسعه دهندگانی دارد که مایلند فناوری OpenSea را در وب سایت خود بگنجانند.

کانال #News در OpenSea Discord بسیار فعال است. و همه به روز رسانی ها را از حساب توییتر OpenSea دریافت می کند.

دلیل عضویت: به غیر از کانال اخبار، OpenSea دارای یک کانال #Community-Help است. که در آن اعضا می توانند در مورد سوالات عمومی و گهگاهی پیچیده کمک کنند.

کانال #خود تبلیغی که هر کسی ممکن است به آن بپیوندد و ایده خود را مطرح کند، به نظر من محبوب ترین و بهترین است.

4. انجمن Vee Friends NFT

گری وی، بنیانگذار Vee Friends، یک چهره شناخته شده است. او به دلیل پیش‌بینی ظهور اینترنت و رسانه‌های اجتماعی، و همچنین اینکه چگونه همه چیز تا جایی که برای زندگی ما حیاتی باشد، تکامل یابد، مشهور است. او امروز همین موضوع را در مورد NFT ها می بیند، به همین دلیل تصمیم گرفت پروژه خود را شروع کند.

دلیل پیوستن: Vee Friends Discord یکی از جامع‌ترین‌ها تاکنون است، با تمرکز بر افرادی که می‌خواهند در مورد NFT‌ها بیاموزند یا وارد دنیای NFT شوند، اما دانشی ندارند.

5. انجمن NFT Decentraland

Decentraland یک دنیای مجازی (metaverse) با سازمان مستقل غیرمتمرکز خود (DAO) است. که به کاربران فضای مجازی کنترل دنیای دیجیتال را می دهد.

دنیای Decentraland توسط بازار دارایی‌های درون بازی مجازی خود، که شامل پوشیدنی‌ها (برای شخصیت‌های شما)، زمین و موارد دیگر است، تامین می‌شود. با این بهترین بازی های NFT آشنا شوید.

دلیل عضویت: صدها رویداد هر روز در این متاورس اتفاق می‌افتد، و برای اطمینان از اینکه هیچ یک از مهم‌ترین رویدادها را از دست ندهید، منطقه #رویدادها را ساختند، جایی که تا جایی که می‌توانند به اطلاع عموم می‌رسانند!

6. انجمن Enter.art NFT

Enter.art یک بازار NFT مبتنی بر توکن مبتنی بر NFTART است. چیزی که Enter.art را متمایز می کند، تأکید آنها بر آموزش است. که بیشتر از طریق وب سایت آنها انجام می شود. در حالی که Discord آن‌ها بر هنرمندانی تمرکز می‌کند. که در پلتفرم خود فهرست می‌کنند، وب‌سایت آن‌ها مقدار زیادی از مطالب مفید را ارائه می‌کند. تا به شما کمک کند تا در همه چیز NFT سریع‌تر شوید.

پلت فرم آنها مبتنی بر فناوری پیشرفته است. که طی چندین سال توسعه یافته است. و شامل یک قرارداد هوشمند کاملاً یکپارچه است. که یک اکوسیستم پایدار را برای سازندگان، سرمایه گذاران و مجموعه داران ایجاد می کند.

دلیل عضویت: می‌توانید وارد سرور Discord شوید، جایی که می‌توانید با جامعه روشنی از هنرمندان برای ایجاد یک پلتفرم تجارت خلاق نسل بعدی با کارمزد تراکنش‌های ارزان و راه‌حل‌های ساده همکاری کنید.

7. انجمن Rarible NFT

Rarible دومین بازار محبوب NFT است که یکی از بزرگترین انجمن های Discord را دارد. و میزبان برخی از مهم ترین پروژه ها است. Creature World، Cryptoadz، Bored Ape Yacht Club، MekaVerse، و Crypto Baristas همگی پروژه هایی هستند، که در بازار Raible ظاهر شده اند.

Rarible محتوای آموزشی خوبی دارد. و کانال Discord آن برای هر کسی که به NFT ها علاقه مند است. (توسعه دهندگان، سرمایه گذاران و هنرمندان) ایده آل است.

دلیل عضویت: Rarible یکی از بزرگترین و محبوب ترین انجمن های NFT است. این برنامه میزبان گفتگوهای آزاد در کانال “Stages” خود در مورد پیشرفت های Rarible، ویژگی های جدید و هنر است، و آنها اغلب از مهمانان ویژه در جامعه اختلاف خود دعوت می کنند.

حتی اگر قصد راه اندازی پروژه NFT خود را در Rarible ندارید، ارزش دارد که به انجمن Discord آنها بپیوندید.

8. Larva Labs NFT Community

Larva Labs بدون شک بیشتر به دلیل پروژه های موفق NFT خود مانند Autoglyphs و CryptoPunk شناخته شده است.

دلیل عضویت: کارکنان Larva Labs قبلا برای مایکروسافت و گوگل کار کرده اند. و اکنون یکی از رهبران صنعت Web3 هستند. علاوه بر این، شما این فرصت را دارید که به‌روزرسانی اخبار و تعامل با کارشناسان این حوزه را داشته باشید.

 

9. انجمن دیسکورد CrypToadz.

اگر می خواهید بخشی از یکی از قدرتمندترین و در عین حال خنده دارترین جوامع موجود در بازار باشید، باید به CrypToadz Discord بپیوندید.

Gremplin پروژه میم – CrypToadz – را ایجاد کرد که اکنون یک موفقیت بزرگ است. گروه دیسکورد بسیار فعال و همچنین بسیار دعوت کننده است. این انجمنی برای افراد تازه کار است که مستقیماً از خود کلکسیونرهای NFT یاد می گیرند.

دلیل عضویت: این یک پلت فرم انتشار اطلاعات بسیار قوی برای اعضای جامعه است. اگر می‌خواهید در پروژه‌ای ارزشمند شرکت کنید و در مورد NFT بیشتر بدانید، از قبل می‌دانید به کجا بروید.

10. انجمن NFT دیسکورد Mekaverse

MekaVerse مجموعه‌ای از 8888 مکا مولد است که از دنیای Mecha ژاپن الهام گرفته شده است. هر قطعه از آثار هنری، با پالت رنگی و طرح خود، اصیل است و هر Meka را در نوع خود بی نظیر می کند.

دلیل عضویت: MekaVerse یکی از محبوب‌ترین NFT‌های سال 2021 است، با 250k+ عضو انجمن Discord، و در فوربس در این مقاله پروژه NFT نشان داده شده است. اگر عضوی از جامعه هستید، دسترسی فوری به آنچه در جهان Mekaverse در حال وقوع است خواهید داشت.

حتی اگر به‌دنبال خرید «مکا» نیستید، این یک گروه و پروژه فوق‌العاده است که می‌توانید برای الهام گرفتن و دیدن اینکه چگونه فضا پیش می‌رود، دنبال کنید.

مزایا و معایب سرور NFT Discord

مزایا

اعضای انجمن، بسیار حمایت می کنند. و به شما کمک می کنند تا معاملات خوبی داشته باشید.
شما می توانید دانش فراوان NFT را به دست آورید. زیرا انجمن های NFT Discord راهی عالی برای کشف دانش جدید هستند. همچنین می توانید از اعضای سرور دانش کسب کنید.
سرورهای NFT Discord به عنوان یک راه عالی برای منبع اطلاعات عمل می کنند.
همچنین اگر به سرورهای خاص NFT discord بپیوندید، این شانس را خواهید داشت که در لیست سفید قرار بگیرید.

معایب:

اگر عضو جدید هستید، این سرور با یک رابط پیچیده کمی گیج کننده است.
یکی از معایب بزرگ سرورهای NFT Discord کلاهبرداری است.

سوالات متداول

NFT Discord محل تجمعی است که توسط برندها و پروژه های NFT استفاده می شود. در اینجا، افراد متعلق به این انجمن جمع می‌شوند. و می‌توانند اعلان‌ها، به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی پیرامون پروژه‌های NFT خود را بیابند. این سرورها از آنجایی که پیوستن به آنها رایگان است، محبوب هستند.

Cryptopunks، Cool Cats، Bored Ape Yacht Club، و VeeFriends برخی از شناخته‌شده‌ترین و انحصاری‌ترین انجمن‌های NFT هستند.

لیست سفید NFT Discord لیستی است که به افرادی اشاره دارد که دسترسی زودهنگام و تضمین شده به ضرابخانه را در تاریخ و زمان مشخصی دریافت می کنند.

بهترین نتیجه گیری NFT Discords

همه انجمن‌های ناسازگاری که در بالا توضیح داده شد کاملاً فعال هستند، با جمع‌آوران و فروشندگان مختلف NFT در مورد پروژه‌های سودآور NFT و تغییرات جدید NFT در بازار بحث و تبادل نظر می‌کنند. اگر می‌خواهید مستقیماً از جمع‌آوران NFT درباره NFT اطلاعات بیشتری کسب کنید، این انجمن‌ها برای شما ضروری هستند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)