مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

راهنمای بازاریابی NFT برای سازندگان در سال 2022

راهنمای بازاریابی NFT برای سازندگان در سال 2022

NFT ها (توکن های غیرقابل تعویض) میلیون ها دلار به فروش می رسند و علاقه سرمایه گذاران، بازیکنان بازی، علاقه مندان به فناوری و مجموعه داران آثار هنری را در سراسر جهان برانگیخته اند. این روزها همه می خواهند NFT داشته باشند. به همین دلیل است که ما این راهنمای بازاریابی NFT نهایی را برای سازندگان در سال 2022 گردآوری کرده ایم.

با این حال، همه NFT ها ارزشمند نیستند. قیمت توکن غیر قابل تعویض شما توسط استراتژی بازاریابی NFT شما تعیین می شود.
که توسط کارشناسان NFT که جامعه دیجیتالی از کاربران را ایجاد می کنند، توسعه یافته است.
اینفلوئنسرهای بی‌شماری که می توانید در بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. و از رسانه‌های اجتماعی برای تشویق پیشنهادات بیشتر استفاده کنید.

تقاضای زیاد برای یک مجموعه منحصر به فرد NFT به طور خودکار قیمت را افزایش می دهد زیرا آنچه مردم برای آن ارزش قائل هستند کمیاب بودن و منحصر به فرد بودن است و می توانند هر مبلغی را برای آن بپردازند. تعجب می کنید که چرا مردم هزاران تا میلیون ها دلار برای JPEG هایی که شما آنها را “فقط تصاویر” می بینید، پرداخت می کنند؟ منحصر به فرد بودن آنها چیزی است که قیمت آنها را افزایش می دهد.

NFT ها صرفا دارایی های دیجیتالی هستند، اما بر خلاف ارزهای دیجیتال سنتی مانند BTC، ETH، DOT و غیره، نمی توان آنها را مبادله کرد زیرا منحصر به فرد هستند.

این راهنما شما را در کل فرآیند ساخت برند، بازاریابی NFT خود برای جلب توجه علاقه مندان به هنر با کیفیت بالا و خریداران NFT، و پلتفرم های بازاریابی که باعث فروش می شوند، راهنمایی می کند.

برندسازی و بازاریابی برای NFT ها

NFT در نوع خود بی نظیر است و نمی توان آن را در هیچ جای دیگر دنیا تکرار کرد. یعنی اگر من یک NFT داشته باشم، هیچ کس دیگری نمی تواند آن را داشته باشد، و این همان چیزی است که غیرقابل تعویض است. دستیابی به فروش بالای NFT های شما مستلزم آن است که برند خود را بر اساس نادر بودن آن بسازید. به عنوان مثال، دلیل فروش بهتر تابلوی مونالیسا نسبت به لئونا داوینچی این نیست که دومی برندی ندارد، بلکه صرفاً به این دلیل است که اولی دارای ویژگی منحصر به فرد نادر بودن است.

اقلام منحصر به فرد ارزش بیشتری نسبت به اقلام غیر منحصر به فرد دارند. که در اینجا مفهوم تقاضا و عرضه مطرح می شود. ظهور NFT ها، متمایز شدن از بقیه افراد را ضروری می کند. متمایز بودن از گروه به این معنی است که برای کاربران ضروری است که NFT خود را برای مخاطبان بازاریابی کنند. بازاریابی و تبلیغات NFT به یک کسب و کار کمک می کند تا با ایجاد روابط قوی تر با مخاطبان، شهرت خود را افزایش دهد.

استراتژی های بازاریابی برند و فروش NFT

1. یک نقشه راه NFT برای رشد آینده ایجاد کنید.

NFT Roadmap.

این اولین کاری است که باید انجام دهید. نقشه راه به عنوان “برنامه یا استراتژی برای دستیابی به یک هدف خاص” تعریف می شود.
نقشه راه NFT به عنوان نشانه ای از تعهد شما به شفافیت عمل می کند و اهداف آینده NFT شما را مشخص می کند.
می توانید به نقشه راه یک برند بزرگ NFT نگاه کنید و یک یا دو چیز از آن یاد بگیرید.

2. جلسات AMA را روی NFT های خود میزبانی کنید.

Host AMA Sessions on your NFTs.

جلسات منظم AMA (از من هر چیزی بپرس) روشی مؤثر برای انتشار اخبار در مورد پروژه شما و هدف قرار دادن کاربران بالقوه با دلایلی است که چرا آنها باید از پروژه NFT شما استفاده کنند. به سازمان دهندگان AMA اجازه دهید پرطرفدارترین و فوری ترین سؤالات را از شما بپرسند، که شما به طور کامل به آنها پاسخ خواهید داد.

3. فهرست NFT در بازارهای مناسب

این یکی از اولین و ساده‌ترین استراتژی‌های فروش NFT‌های شماست. – فهرست کردن آنها در بازار مناسب. اگر می خواهید مردم NFT شما را بخرند، آن را در بازار مناسب فهرست کنید. به عنوان مثال، تاکو بل یک پروژه معروف NFT دارد. آنها مجموعه ای از آثار هنری NFT را بر اساس نام تجاری خود ساختند. آنها در کمتر از 30 دقیقه رفتند.

4. بازاریابی ایمیلی

Email Marketing your NFTs.

به عنوان یک هنرمند یا تولید کننده محتوا، می توانید از این استراتژی بازاریابی ایمیلی برای ارسال ایمیل های هوشمندانه به خریداران یا اعضای جامعه خود استفاده کنید. بسیاری از آژانس های بازاریابی از MailChimp برای ارسال ایمیل های خودکار به مخاطبان هدف خود استفاده می کنند. افراد علاقه مند پیام هایی را دریافت می کنند که متناسب با انتخاب ها و ترجیحات آنها است. می‌توانید طرح‌ها، قالب‌ها و محتوای منحصربه‌فردی را برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان هدف خود انتخاب کنید و در نتیجه یک پایگاه کاربری بزرگ ایجاد کنید که با فعالیت‌های برند شما به‌روز می‌ماند.

5. در تالار گفتگوی آنلاین سرمایه گذاری کنید.

در بحث‌های NFT در انجمن‌های مختلف رمزنگاری شرکت کنید و از آن برای افزایش آگاهی مثبت در مورد محتوای خود در مکان‌هایی مانند Reddit، Bitcointalk، Telegram، CryptoTalk، Discord و Twitter استفاده کنید. این استراتژی بازاریابی پروژه NFT به شما تبلیغات دهان به دهان رایگان می دهد. همچنین ممکن است باعث شود سرمایه گذاران به کار شما علاقه مند شوند و شروع به خرید محتوا یا محصول شما کنند.

6. راه اندازی مشارکت های استراتژیک NFT

Setup Strategic NFT Partnerships.

مشارکت با پروژه‌های همفکر و مشابه NFT امکان تبلیغات متقابل را فراهم می‌کند و هر دو طرف از انجام این کار سود می‌برند. شراکت ها ممکن است محدود به ارزهای دیجیتال و NFT نباشند، اما می توانید موارد دیگر را نیز آزمایش کنید. می توانید با مارک های محبوب در Opensea مانند کوکاکولا، Givenchy، Adidas، CryptoPunks Opensea شریک شوید. پروتکل مبتنی بر NFT شما نه تنها از سوی کاربران فعلی NFT بلکه از طرف علاقه مندان به برند نیز مورد توجه قرار می گیرد.

7. شبکه های تبلیغاتی رمزنگاری پولی را هدف قرار دهید.

OpenSea User Interface. Image credit: OpenSea
رابط کاربری OpenSea. اعتبار تصویر: OpenSea

دو مورد از بهترین استراتژی ها برای تبلیغات پولی NFT در پلتفرم تبلیغاتی NFT، هزینه به ازای کلیک و هزینه در هر هزار نمایش است.

اگرچه گوگل برای استفاده از خدمات تبلیغاتی خود برای پروژه های مبتنی بر رمزنگاری محدودیت هایی دارد، اما یک تبلیغ بازاریابی هدفمند در سایت‌های معروف، برای پروژه NFT شما اغلب منجر به بازگشت سرمایه قابل توجه و متوسط، با برداشت‌های عظیم می‌شود.

برخی از شبکه های تبلیغاتی برتر NFT Crypto عبارتند از CoinMarketCap، Coingecko، Bitmedia، Lunarcrush و Coinzilla. آنها همچنین می توانند از تبلیغات گوگل و تبلیغات بینگ برای افزایش فروش NFT خود استفاده کنند.

8. بیانیه های مطبوعاتی

برخی از شبکه های تبلیغاتی برتر NFT Crypto عبارتند از CoinMarketCap، Coingecko، Bitmedia، Lunarcrush و Coinzilla. آنها همچنین می توانند از تبلیغات گوگل و تبلیغات بینگ برای افزایش فروش NFT خود استفاده کنند.

هنرمندان دیجیتال و طراحان گرافیک می توانند اعتبار خود را با ارسال منظم خبرهای مطبوعاتی در کانال های رسانه ای و وب سایت های مختلف افزایش دهند.
آنها می توانند از این پلتفرم برای به اشتراک گذاشتن مزایا و ارزش های خرید NFT خود استفاده کنند. این روش یکی از قدیمی‌ترین استراتژی‌های بازاریابی است و دلیلی وجود دارد که چرا مردم مدام به آن بازمی‌گردند.

9. بهینه سازی موتورهای جستجو

خدمات سئو برای بازاریابی NFT به شما کمک می کند هنر NFT خود را ارتقا دهید و در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ رتبه بالایی کسب کنید.
شما ترافیک رایگان را از مخاطبان مورد نظر خود دریافت خواهید کرد. استفاده از یک شرکت بازاریابی NFT می تواند به بهینه سازی درون صفحه و خارج از صفحه کمک کند.

10. بازاریابی اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی

اینفلوئنسر مارکتینگ رسانه های اجتماعی.

بیش از یک میلیون NFT در بازار موجود است و این تعداد روز به روز در حال افزایش است. اخبار و انتشارات مطبوعاتی NFT ها اغلب در پلتفرم هایی مانند کوین تلگراف، فیس بوک، دیسکورد، ردیت، اینستاگرام، لینکدین و توییتر در حال ترند هستند.

برای افزایش طرفداران آنلاین خود، می توانید به کارشناسان NFT Marketing پولی بپردازید تا اخبار مربوط به برند شما را منتشر کنند. آنها همچنین صفحات و حساب های سفارشی سازی شده را فقط برای افزایش فروش برای شما ایجاد می کنند.
سخنان اینفلوئنسرها وزن زیادی دارد. بسیاری از مردم تصمیمات خرید خود را بر اساس نظر یک تأثیرگذار NFT در مورد یک محصول قرار می دهند. مخاطبان رسانه های اجتماعی معمولاً اینفلوئنسرهای خود را قابل ارتباط می دانند و اگر اینفلوئنسر آنها محصولی را تأیید کند، مخاطبان آنها از کیفیت آن مطمئن می شوند.
دریافت اینفلوئنسر مناسب NFT تعیین می کند که مردم چقدر NFT شما را خریداری می کنند.

11. جوایز / ایردراپ / جایزه NFT

NFT Giveaways, Airdrops and Bounties.

می توانید هم کلکسیون های NFT و هم قطعات ملموس کار خود را توزیع کنید.
هنرمندان اغلب هدایای خود را به این صورت برگزار می کنند: هرکسی که علاقه مند به شرکت است باید هنرمند را به صورت مشروط در اینستاگرام / توییتر فالو کند، دوستی را در نظرات تگ کند، پست را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارد یا ریتوییت کند و غیره.
علاقه بیشتری به مجموعه NFT شما ایجاد می کند و به شما این امکان را می دهد که فالوورهای خود را خوشحال کنید و در عین حال توسط افراد بیشتری کشف شوید.

کدام NFT ها بهترین فروش را دارند ؟

اساس بازاریابی پلت فرم NFT این است که اطمینان حاصل شود که نام تجاری شما در مقایسه با رقبای شما متفاوت است. با وجود بسیاری از پروتکل‌های مبتنی بر NFT، داشتن اصول قوی و اطمینان از متفاوت بودن محصول شما بسیار مهم است. یک راه خوب این است که درباره ویژگی های پروژه مبتنی بر NFT خود و آنچه که آن را منحصر به فرد می کند صحبت کنید.

کدام NFT ها بهترین فروش را دارند ؟

با بهینه سازی NFT و جذاب کردن آن از نظر بصری، می توانید به تمایز برند دست یابید. اجازه دهید نام تجاری NFT شما به یاد ماندنی باشد، تخیل را برانگیزد و ارزشی فریاد بزند.

به عنوان مثال، Cryptopunks یک مجموعه NFT محبوب به دلیل تعداد محدود آن است، نیازهای سنی را برآورده می کند (پلتفرم تقریباً 4 ساله است) و هیچ دو مجموعه NFT مشابه نیستند زیرا هر NFT منحصر به فرد است.
امروزه حتی ارزان‌ترین کریپتوپانک NFT می‌تواند تا 30000 دلار قیمت داشته باشد، و شایعه شده است که یک نهنگ ناشناخته اتریوم مجموعه‌ای از 16 کریپتوپانک را به قیمت حیرت‌آور 6 میلیون دلار خریداری کرده است!

انتخاب بازار NFT مناسب

انتخاب بازار NFT مناسب

تمام بازاریابی NFT کارآمد، باید با بررسی کامل پروژه و مکان های موجود برای تبلیغ آغاز شود. ابتدا باید بررسی کنید که چه چیزی در پلتفرم های بازار NFT پیشرو در دسترس است.

حجم بازار و نقدینگی که نشان دهنده محبوبیت بازار هستند، دو معیار کلیدی هستند که باید در نظر گرفته شوند.
فاکتور بعدی که باید در نظر گرفت کارمزد تراکنش است که در حال حاضر از 2.5 درصد تا 15 درصد متغیر است.
با نگاهی به درصدها، سود خود را بررسی کنید. پس از آن، تجربه کلی پلتفرم را ارزیابی کنید.
یک بازار ایده آل مجموعه ای جذاب از عملکردها و ویژگی ها را با مزایای متفاوت هم برای هنرمندان و هم برای کاربران فراهم می کند.

بهترین بازارهای NFT

1. OpenSea

این بزرگترین بازار جهان است که در آن می توانید دارایی های دیجیتال کمیاب را بخرید، بفروشید و کشف کنید.

برخی از دسته بندی های محبوب در OpenSea شامل هنر دیجیتال، دنیای مجازی و کلکسیون هستند. شما می توانید NFT را به دلخواه ضرب، خرید و فروش کنید.

2. Crypto.com

رابط کاربری Crypto.com. اعتبار تصویر: Crypto.com

بازار NFT از Crypto.com یک پلت فرم عالی برای فروش آثار هنری، اقلام از افراد مشهور (مانند Snoop Dogge’s Snoop Dogg Coins)، بازی‌ها و NFT‌های ورزشی است.
قبل از شروع تراکنش ها باید برای یک حساب ثبت نام کنید. پس از اشتراک در مورد هر افت (یعنی رویدادی که NFTها برای فروش فهرست می شوند) مطلع می شوید.

3. Rarible

رابط کاربری Rarible. اعتبار تصویر: راریبل

از طریق پلتفرم Rarible می توانید کلکسیون های “تک” و “چندین” ایجاد کنید. شما می توانید یک مجموعه منحصر به فرد NFT Limited ایجاد کنید تا کاربران بالقوه را جذب کنید. علاوه بر این، می توانید NFT ها را با وارد کردن نام سازنده، مجموعه یا مجموعه جستجو کنید. این پلتفرم همچنین دارای یک رابط کاربری زیبا و یک جامعه فعال است که در آن اعضا می توانند در بحث شرکت کنند.

4. SuperRare

رابط کاربری Rarible. اعتبار تصویر: راریبل

SuperRare انجمنی برای کشف هنر دیجیتال توکن شده است. هر تراکنشی که در این پلتفرم انجام می‌شود، از اتر استفاده می‌کند که ارز دیجیتال بومی شبکه اتریوم است.

با این حال، همه هنرمندان پذیرفته نمی شوند. شما باید فرم نمایه هنرمند را پر کنید و برای هر تراکنش انجام شده در پلتفرم 3 درصد کارمزد دریافت کنید.

5. Enjin

Enjin User Interface. Image credit: Enjin
رابط کاربری Enjin. اعتبار تصویر: Enjin

Enjin یک پلت فرم کامل برای شروع کار با NFT و فناوری بلاک چین است. بازار به شما امکان می دهد اقلام دیجیتال کمیاب را کشف، خرید و بفروشید و می توانید NFT ایجاد کنید و آنها را با برنامه ها، بازی ها و وب سایت های خود ادغام کنید. حدود 2.1 میلیارد NFT در این پلتفرم وجود دارد و بیش از 800 هزار NFT فروخته شده است. علاوه بر این، به شما امکان می دهد با استفاده از کیف پول Enjin معاملات NFT را انجام دهید.

6. Nifty Gateway

دروازه زیبا. اعتبار تصویر: Nifty Gateway

Nifty Gateway یک پلت فرم حراج آنلاین برای هنر دیجیتال و هنر توکن غیر قابل تعویض است. این پلتفرم فروش معروف ترین آثار هنری دیجیتال توسط هنرمندان مورد علاقه مانند بیپل و خواننده/نوازنده گریمز، پاک و رفیک آنادول را تسهیل می کند. همچنین تعداد زیادی از هنرمندان را دنبال می کند.

دانکن و گریفین کاک فاستر این پلتفرم مدیریت هنری را تأسیس کردند و اکنون از صرافی رمزنگاری Gemini که دوقلوهای Winklevoss کنترل می‌کنند، نیرو دریافت می‌کند. NFT ها یا Nifties بر پایه اتریوم ساخته شده اند.

علاوه بر این، Nifty Gateway هر NFT هایی را که خریداری می کنید میزبانی می کند، به این معنی که NFT های شما در کیف پول خود شما ذخیره نمی شوند، بلکه توسط Nifty Gateway و Gemini ذخیره می شوند. علاوه بر این، می‌توانید از NFT برای خرید و فروش به ارزهای فیات، مانند USD، قبل از خرید ارز دیجیتال استفاده کنید.

نحوه فهرست کردن NFT در بازار NFT

مرحله 1: یک کیف پول اتریوم ایجاد کنید. که از ERC-21 پشتیبانی می کند.

مرحله 2: پول را به کیف پول خود اضافه کنید.

مرحله 3: در هر بازار NFT که تمایل دارید،یک حساب ایجاد کنید. و کیف پول خود را پیوند دهید.

اکنون می‌توانید در هر یک از بازارهای NFT، همانطور که قبلاً در این مقاله ذکر شد، یک حساب کاربری ایجاد کنید. OpenSea و Mintable پلتفرم های بسیار قابل اعتماد و محبوبی هستند.

مرحله 4: NFT خود را ایجاد کنید.

NFT خود را ایجاد کنید

هر بازار NFT گزینه ای برای ایجاد NFT دارد. به عنوان مثال، OpenSea یک دکمه “ایجاد” دارد که می توانید برای ارسال NFT روی آن کلیک کنید: یک منوی کشویی خواهید دید. روی «My Collections» و سپس «Create New Collection» کلیک کنید:

  • اکنون می توانید یک تصویر برای مجموعه خود آپلود کرده و آن را توصیف کنید.
  • می‌توانید روی «افزودن مورد جدید» کلیک کنید و مورد NFT خود را آپلود کنید، که می‌تواند یک مدل صوتی، تصویری یا سه بعدی باشد:
  • مطمئن شوید NFT که ایجاد می‌کنید ارزش توجه گسترده را دارد! شما باید یک وب سایت، مستندات خوب و تمام پیاده سازی فنی لازم داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه : سهام NFT چیست؟

چگونه استفاده از استراتژی های بازاریابی NFT می تواند به برند NFT شما کمک کند.

1. تجربه ایجاد برند منحصر به فرد

تجربه ایجاد برند منحصر به فرد

امروزه مردم یک برند را بر اساس تجربه برند آن به جای رقبای آن انتخاب می کنند. با همکاری با هنرمندان و سازندگان محتوا، NFT ها می توانند به شما در ایجاد یک تجربه منحصر به فرد کمک کنند.

در بازارها، با ارائه یک تجربه جذاب، برند شما را تبلیغ می کنند. NFT ها روشی منحصر به فرد برای تعامل برند شما با شما ایجاد می کنند.
قابل توجه تر، به یاد ماندنی تر و جالب تر خواهید بود. به عنوان یک بازار در حال رشد، بازاریابی NFT یک فرصت عالی برای ایجاد است.
حتی یک پروژه بازاریابی ساده بر روی این پلتفرم ها باعث افزایش دید برند شما می شود.

2. دسترسی مخاطبان را افزایش دهید.

دسترسی مخاطبان را افزایش دهید.

امروزه مردم یک برند را بر اساس تجربه برند آن به جای رقبای آن انتخاب می کنند. با همکاری با هنرمندان و سازندگان محتوا، NFT ها می توانند به شما در ایجاد یک تجربه منحصر به فرد کمک کنند.

در بازارها، با ارائه یک تجربه جذاب، برند شما را تبلیغ می کنند. NFT ها روشی منحصر به فرد برای تعامل برند شما با شما ایجاد می کنند.
قابل توجه تر، به یاد ماندنی تر و جالب تر خواهید بود. به عنوان یک بازار در حال رشد، بازاریابی NFT یک فرصت عالی برای ایجاد است.
حتی یک پروژه بازاریابی ساده بر روی این پلتفرم ها باعث افزایش دید برند شما می شود.

برای شروع، با شرکت در بازارهای NFT، می توانید به مخاطبان جدیدی دست پیدا کنید.جوامعی وجود دارند، از خالقان دیجیتال و مجموعه داران هنری گرفته تا کارآفرینان جوان و با تجربه.
افراد مشتاق به مشارکت هستند، زیرا به طور گسترده شناخته می شود و ارزش واقعی آن افزایش می یابد.

اگر NFT های بیشتری ایجاد کنید، مردم بیشتر متوجه شما خواهند شد. و همانطور که آنها با شما آشنا می شوند، پایگاه مشتری شما در نتیجه تعاملات شما در بازارهای NFT رشد می کند. تماس با خریداران بالقوه بیشتر، احتمال فروش را افزایش می دهد.

3. جامعه فعال و قوی بسازید.

3. جامعه فعال و قوی بسازید.

مشتریان برندهایی را دوست دارند که با آنها صحبت می کنند. توییتر محبوب ترین پلتفرم برای افرادی است که NFT دارند.
اکثر آنها یک حساب توییتر دارند تا بتوانند یک انجمن بسازند یا مجموعه های NFT خود را به نمایش بگذارند، اما همه این کار را نمی کنند.
برای ایجاد دیالوگ ها و جوامع قوی NFT برای برند خود، باید با مخاطبان خود در پلتفرمی که دوست دارند صحبت کنید.
علاوه بر این، ایجاد روابط واقعی با مشتریان، آنها را به عنوان مشتریان وفادار نگه می دارد، به این ترتیب برندها در بازارهای بزرگ و رقابتی در تجارت باقی می مانند.

سوالات متداول

توکن غیر قابل تعویض یا NFT یک دارایی دیجیتالی است که با کمک یک ارز دیجیتال ایجاد شده است. این برای حفظ مالکیت و اطمینان از غیرقابل تعویض بودن آن انجام می شود. NFT ها با ردیابی منحصر به فرد و شماره های قرارداد هوشمند برای اطمینان از صحت آنها در بازار ایجاد می شوند.

بازاریابی NFT به فرآیند مرتبط با تبلیغ و فروش NFT ها از طریق رسانه ها و پلتفرم های دیجیتال اطلاق می شود. بازاریابی NFT می تواند نقش حیاتی در تعیین ارزش کلی NFT ایفا کند.

محبوب ترین ارز دیجیتال برای NFT ها اتریوم است. این ارز دیجیتال اکثریت بازار NFT را با NFT ضرب شده به ارزش 11.5 میلیون دلار در اختیار دارد.

در حالی که تعداد کمی از ارزهای رمزنگاری شده سازگار با محیط زیست وجود دارد، سولانا و تزوس به مراتب محبوب ترین ها هستند. اگرچه سولانا و تزوس نسبتاً جدید هستند، اما در مورد NFT ها طرفداران وفادار و سهم زیادی از بازار دارند.

OpenSea، Rarible، و SuperRare برخی از پلتفرم‌های NFT محبوب‌تر در هنگام خرید، فروش و توزیع NFT هستند.

راهنمای نهایی بازاریابی NFT در سال 2022

باید تنوع و مشارکت زیادی در استراتژی بازاریابی وجود داشته باشد تا نه تنها مردم را تا زمان عرضه و فروش محصول، بلکه پس از عرضه و فروش محصول نیز علاقه مند نگه دارد.
با افزایش طلای جدید، NFT ها بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. حتی اگر مورد استفاده خوبی دارند، مهم است که از روندهای بازاریابی NFT به روز بمانید.

در حالی که اکثر پلتفرم های مبتنی بر NFT در صنعت جدید با یکدیگر آشنا می شوند،
نترسید که خارج از چارچوب فکر کنید و به هک‌ها یا تکنیک‌های بازاریابی NFT نگاه کنید که می‌توانند به رشد سریع کسب‌وکار شما کمک کنند و ببینید چه چیزی برای پروژه شما بهتر است.

همیشه اشاره های روابط عمومی را بررسی کنید و اینکه آیا پروتکل مبتنی بر NFT شما در سایت هایی مانند Lunarcrush ترند است یا خیر. هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی توسط وب سایت برای مشاهده داده ها از طیف گسترده ای از منابع و درک آن استفاده می شود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به