مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین بازارهای NFT در ETH – فهرست بازارهای NFT اتریوم

بهترین بازارهای NFT در ETH – فهرست بازارهای NFT اتریوم

بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم): در چند ماه اخیر چه رشدی در بازارهای NFT وجود دارد! برخی از مردم به هیاهوی فعلی در مورد NFT ها اعتقاد ندارند، اما اکثریت در واقع موافق هستند – این اتفاق بزرگ بعدی در دنیای بلاک چین است. اگر از من بپرسید، NFTها اینجا هستند تا تغییر مهم بعدی را در دنیای رمزارز و بلاک چین ایجاد کنند.

بازارهای برتر NFT در بلاک چین اتریوم (لیست بازار NFT)

امروز قصد داریم نگاهی به برخی از بهترین بازارهای NFT در یکی از بزرگترین بلاک چین ها – شبکه اتریوم – بیندازیم.

OpenSea : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

OpenSea به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای NFT در جهان در نظر گرفته می شود. این بر روی شبکه بلاک چین اتریوم ساخته شده است.
با توجه به این که این پلتفرم روی شبکه ETH کار می کند،  کاربران OpenSeas، به طور پیش‌فرض هزینه‌ها را به صورت ETH پرداخت می‌کنند.

با این حال، OpenSea از بیش از 240 روش پرداخت مختلف از جمله انواع استیبل کوین ها (قیمت در برابر دلار آمریکا) پشتیبانی می کند.

OpenSea : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

OpenSea به کاربران خود (هنرمندان یا توسعه دهندگان مختلف) اجازه می دهد. تا با ایجاد پروژه های مبتنی بر بلاک چین، NFT ها را برش دهند. ایده پشت روش mint این است که شما خالق کار خود هستید. و بنابراین، می توانید آن را در بلاک چین بفروشید.

در وب سایت OpenSea، راهنمای بسیار دقیقی در مورد نحوه ایجاد یک ERC271 جدید سودآور و قابل معامله از ابتدا پیدا خواهید کرد. به عبارت دیگر، با پیروی از این راهنما، می‌توانید اولین NFT خود را در بلاک چین ایجاد کنید.

چیزی که به نظر من بسیار جالب بود این است که OpenSea برای هر تراکنش فقط 2.5٪ کارمزد دریافت می کند. من می گویم “فقط” زیرا در مقایسه با سایر پلتفرم های بزرگ NFT، مانند Nifty Gateway، بسیار کمتر است (5٪ + 30 سنت کارمزد برای هر تراکنش).

SuperRare : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

SuperRare یکی دیگر از پلتفرم های NFT است که در شبکه اتریوم کار می کند. در ایالات متحده مستقر است و در سال 2018 راه اندازی شده است.

اکثر NFT های ضرب شده که در SuperRare فروخته می شوند توسط هنرمندان بسیار معروف ساخته شده اند. با این حال، شما می توانید NFT های ارزان قیمت را نیز از هنرمندان ناشناس پیدا کنید.

من متوجه شدم تمرکز اصلی SuperRare رویِ هنرِ دیجیتالِ منحصر به فرد است. در بخش مرورگر SuperRares می توانید بسیاری از این هنرها را بیابید. فیلترها گنجانده شده‌اند. و با استفاده از آن‌ها می‌توانید دریابید که کدام اقلام دارای یک پیشنهاد باز هستند، اگر هنوز متعلق به سازندگان هستند، چه نوع قیمتی دارند و غیره.

اگر می خواهید NFT ها را در SuperRare بفروشید، باید 15 درصد از قیمت فروش را بپردازید که این پلتفرم را به یکی از گران ترین پلتفرم ها در بازار NFT تبدیل می کند.

در حالی که 15.00٪ یکی از بالاترین ها در بازارهای NFT است، باید گفت که این در واقع یک هزینه بسیار رقابتی در مقایسه با یک گالری هنری فیزیکی معمولی است (که در آن 30-50٪ در هزینه های گالری یک وضعیت بسیار معمول است).

خوب است در این مرحله توجه داشته باشید که نظرات بیان شده در این مقاله به عنوان مشاوره مالی در نظر گرفته نمی شود.

Rarible : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

یکی دیگر از پلتفرم های NFT با رتبه برتر که در آن می توانید NFT های مختلف را خریداری و بفروشید، Rarible نام دارد. این پلتفرم به کاربران خود اجازه می دهد تا NFT های خود را بدون دانش کدنویسی ایجاد و ضرب کنند که به معامله گران امکان می دهد توکن های دیجیتالی نوآورانه خریداری کنند.

Rarible : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

Rarible Inc در سال 2020 توسط الکسی فالین و الکساندر سالنیکوف (صاحبان و بنیانگذاران) راه اندازی شد. البته اقلام در پلتفرم آنلاین Rarible با استفاده از شبکه بلاک چین اتریوم رد و بدل می شوند. یکی از ویژگی‌هایی که Rarible را از دیگر پلتفرم‌ها متمایز می‌کند، امکان کسب توکن RARI برای کاربران است

از آنجایی که Rarible یک فرآیند ضرب NFT بسیار ساده دارد، به ویژه برای افراد تازه کار در بازارهای NFT بدون تجربه قبلی یا مهارت های کدنویسی جذاب است. Rarible به دلیل انجام موفقیت آمیز دوره های مختلف سرمایه گذاری اولیه شناخته شده است و برخی از سرمایه گذاران قابل توجه MetaCartel Ventures، Coinbase Ventures، Bollinger Investment Group و CoinFund هستند.

Foundation : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

Foundation یکی دیگر از پلتفرم های NFT است که در شبکه بلاک چین اتریوم فعالیت می کند. از سال 2020 فعال بوده و در ایالات متحده مستقر است.

Foundation : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

مشابه SuperRare، حتی اگر می‌توانید آیتم‌هایی از هنرمندان ناشناس را در Foundation پیدا کنید، تمرکز اصلی این پلتفرم، هنر دیجیتال انحصاری است که توسط سازندگان معروف NFT تولید شده است.

اگر می خواهید از Foundation استفاده کنید، باید کیف پول MetaMask یا Ledger خود را متصل کنید. NFT ها در بخش مرور ارائه می شوند که می توانید آخرین و زمان باقی مانده از حراج را مشاهده کنید. فیلتر پیش‌فرض این است که حراجی که در کوتاه‌ترین زمان به پایان می‌رسد، ابتدا نمایش داده می‌شود، اما می‌توانید از فیلترها برای مرتب‌سازی اقلام به‌صورت دلخواه استفاده کنید.

Mintable : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

Mintable یکی دیگر از پلتفرم‌های NFT است که در شبکه اتریوم کار می‌کند. و می‌توانید در آن ضرابخانه بزنید. انواع مختلف NFT را خریداری و بفروشید. در سال 2018 توسط بنیانگذار آن زاک بورکز راه اندازی شد.

Mintable : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

اساساً برای خرید و فروش در Mintable ،مانندِ هر پلتفرم NFT دیگری،  باید کیف پول خود را متصل کنید. برخی از کیف پول هایی که می توانید با Mintable استفاده کنید عبارتند از MetaMask، Rainbow و Trust Wallet.

شما می توانید انواع مختلفی از اقلام را در Mintable بفروشید و بخرید و برخی از این دسته ها عبارتند از: هنر، کلکسیون، اقلام بازی، موسیقی، دامنه و غیره. توجه داشته باشید که در این صورت 5 درصد کارمزد از پردازنده کارت اعتباری دریافت خواهد شد.

NBA Top Shot : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

NBS Top Shot یک پلتفرم NFT و مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران امکان داد و ستد، خرید و فروش برخی از نکات برجسته ویدیوی NBA دارای مجوز خاص را می دهد که طرفداران می توانند برای همیشه آن را داشته باشند که آن را از نظر دیجیتالی منحصر به فرد می کند. البته روی شبکه ETH کار می کند.

پلتفرم معاملاتی NBA Top Shot یک سرمایه گذاری مشترک بین NBA، انجمن بازیکنان NBA و Dapper Labs (توسعه دهنده بلاک چین) است، بنابراین کاملاً قانونی و مورد تایید NBA است. نکته این پلتفرم این است که طرفداران به راحتی می توانند نکات برجسته ویدیویی منحصر به فرد را بین یکدیگر مبادله کنند.

Axie Infinity : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

Axie Infinity یک بازی آنلاین «بازی برای کسب درآمد» است و همچنین یک پلتفرم NFT در نظر گرفته می‌شود که بر روی شبکه بلاک چین ETH کار می‌کند.

در نگاه اول، من فکر کردم که Axie بسیار شبیه به پوکمون است، اما تفاوت اصلی این است که بازارهای منابع درون بازی باز هستند و توسط بازیکنان کنترل می‌شوند و به آن‌ها اجازه می‌دهند با آنچه در بازی تولید می‌کنند سود ببرند.

می توانید بازی را با Axie NFTs انجام دهید. به دلیل سیستم بازی برای کسب درآمد، می توان با این محورها مبارزه کرد، جمع آوری کرد و حتی برای کسب ارزهای دیجیتال استفاده کرد.

Sorare : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

برای طرفداران فوتبال، SoRare معادل مدرن استیکرهای فوتبال Panini است. می توانید تیم خود را توسعه دهید و در یک لیگ فوتبال فانتزی به رقابت بپردازید. این آینده است – بازی ای که هم سرگرم کننده و هم سودآور است.

عرضه کارت‌ها محدود است و این بدان معناست که داشتن بهترین بازیکنان هنگام معامله و همچنین در زمین، پاداش خواهد داشت. هدف شما این است که بازیکنانتان در رتبه‌بندی بالا حرکت کنند، زیرا در آن زمان قیمت‌های بهتری خواهید داشت. یک کارت NFT برای کریستیانو رونالدو اخیراً به قیمت 289,920 دلار در 14 مارس 2021 فروخته شد. اگر از طرفداران فوتبال هستید، فقط SoRare بازی کنید و لذت ببرید.

Venly : بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

Venly یک بازار NFT مستقر در بلژیک است که در شبکه ETH، Binance و Polygon فعالیت می کند. در فوریه 2021 راه اندازی شد.

Venly تنها بر روی بازی‌های بلاک چین متمرکز است و در زمان نگارش مقاله، بیش از 100 هزار گیمر در اکوسیستم آن فعالیت می‌کنند که آن را به یک پلتفرم بسیار بزرگ تبدیل می‌کند. کل پلتفرم در واقع از دو قسمت ساخته شده است: یکی که در آن استودیوهای بازی و سازندگان بازی دارید و دیگری که در آن گیمرها و کلکسیونرها دارید.

Nifty Gateway

Nifty Gateway یکی دیگر از بازارهای هنری NFT است که بر روی بلاک چین اتریوم با پشتیبانی صرافی ارز دیجیتال Gemini ساخته شده است.

تمام NFT هایی که در این پلتفرم خرید و فروش می شوند “Nifities” نامیده می شوند. می‌توانید کارهای افراد مشهور مانند deadmau5، Grimes، Kenny Scharf، Beeple و Steve Aoki را در اینجا پیدا کنید. با این حال، هر کسی می تواند درخواست دهد و هنرمند باشد، و خالقان/هنرمندان باید انتخاب کنند که کمیسیون چقدر خواهد بود. Nifty Gateway ، پنج درصد کارمزد + 30 سنت از هر فروش دریافت می کند.

Zora

Zora یکی دیگر از بازارهای NFT است که در شبکه بلاک چین ETH فعالیت می کند. در سال 2020 راه اندازی شد، بنابراین هنوز نسبتا جدید است.

تمرکز اصلی Zora عمدتاً بر توانمندسازی سازندگان است. اساساً، این پلتفرم سازندگان را تشویق می‌کند تا به جای ریختن درآمد حاصل از کارشان در جیب فروشندگان شیک، بازار خود را ایجاد کنند. سازندگان می‌توانند به خریداران بالقوه دو گزینه «اکنون بخرید» یا «اقلام پیشنهادی» را ارائه دهند. همچنین یک زمینه اثبات اصالت وجود دارد که از طریق آن می توانید NFT را قبل از خرید آن مشاهده کنید.

Decentraland

آیا در مورد بازار املاک مجازی چیزی شنیده اید؟ این طاقچه در چند ماه اخیر بیشتر و بیشتر محبوب شده است و پلتفرم Decentraland در آن، پیشرو است.

افزایش علاقه به بازارهای املاک مجازی در درجه اول به دلیل اختراع NFTها اتفاق افتاد که مالکیت غیرقابل تغییر اموال مجازی را تضمین می کند.

این شامل 90000 قطعه زمین است. هر قطعه زمین به عنوان یک توکن LAND غیرقابل تعویض در بلاک چین اتریوم وجود دارد. البته غیر قابل تعویض به این معنی است که هر توکن LAND از نظر دیجیتالی منحصر به فرد است.

MakersPlace

MarkersPlace کمی طولانی‌تر در بازار NFT است زیرا در سال 2018 راه‌اندازی شد. در MarkersPlace می‌توانید NFT‌هایی را از هر دو هنرمند شناخته شده (یورا میرون، سیلویو ویرا، دیمیتری چرنیاک، Dreamonaut و غیره) پیدا کنید.

این یک پلتفرم بسیار کاربرپسند است. چیزی که در مورد MarkersPlace برای من جالب بود این است که برای استفاده از این پلتفرم حتی به کیف پول ارز دیجیتال یا نرم افزار شخص ثالث نیاز ندارید. شما فقط می توانید ثبت نام کنید و وارد شوید و آماده کاوش، خرید و فروش آثار هنری دیجیتال هستید.

NFT Showroom

نمایشگاه NFT یک بازار NFT بسیار کوچکتر (البته به تعداد) نسبت به OpenSea، Nifty Gateway یا SuperRare است. این پلتفرم در سال 2020 راه اندازی شد و یکی از پلتفرم های نادری است که بر روی بلاک چین HIVE کار می کند.

بازارهای مختلف NFT ،NFT های خود را ارائه می دهند و در بخش مرور، می توانید زمان باقیمانده یک حراج و آخرین پیشنهاد را مشاهده کنید. می‌توانید آثار هنری موجود را به روش‌های مختلف فیلتر و مرتب کنید. در نمایشگاه NFT، باید 10.00٪ کمیسیون در فروش اولیه بپردازید.

Atomic Market

AtomicMarket یک قرارداد هوشمند بازار NFT نقدینگی مشترک است که توسط چندین وب سایت استفاده می شود، به این معنی که هر یک از دارایی های فهرست شده در یک بازار در تمام بازارهای دیگر ظاهر می شود.

کاربران می توانند دارایی های موجود را مرور کنند و همچنین لیست NFT های خود را انتخاب کنند. این یک پلتفرم بسیار آسان برای استفاده است و سازندگان نیازی به داشتن دانش بالایی از بلاک چین ندارند.

Atomic Market از بهترین بازارهای NFT در ETH (اتریوم)

همچنین یکی از ارزان‌ترین پلتفرم‌های NFT است زیرا ۲ درصد از کل قیمت فروش را نیز دریافت می‌کند.

چه نرم افزاری برای ایجاد هنر NFT مورد نیاز است.

NFT ها در واقع هر فایل دیجیتالی را نشان می دهند، بنابراین می توانید یک NFT را به عنوان یک نقاشی دیجیتال، یک متن، یک ویدیو، هر چیزی که می تواند به عنوان یک فایل چندرسانه ای بازتولید شود، بسازید. من در اینجا برخی از نرم افزارهای رایگانی که پیدا کردم را لیست می کنم که می توانید از آنها برای ایجاد این نوع فایل ها استفاده کنید:

 • Krita
 • Artweaver
 • Inkscape
 • GIMP
 • MediBang Paint Pro
 • MyPaint

کریپتو چه ربطی به NFT دارد؟

بیشتر NFTها بخشی از بلاک چین اتریوم هستند. ETH یک ارز رمزنگاری شده است اما بلاک چین آن نیز از این NFT ها پشتیبانی می کند که در آن می توانند اطلاعات اضافی را ذخیره کنند و این باعث می شود آنها متفاوت از سکه ETH کار کنند. علاوه بر این، NFT ها به صورت دیجیتالی در ازای ارزهای دیجیتال خرید و فروش می شوند.

البته، همانطور که در بالا ذکر شد، در برخی از پلتفرم‌های NFT، می‌توانید ارز دیجیتال کسب کنید.

سوالات کاربران درباره بهترین بازارهای NFT در ETH

این در واقع بسیار آسان است. 3 مرحله ساده وجود دارد:

1. اتریوم را نگه دارید. از آنجایی که بیشتر بازارهای NFT بر روی بلاک چین اتریوم کار می کنند، همه آنها اتریوم را به عنوان پرداخت می پذیرند.
2. کیف پول خود را (مثلاً متاماسک) با پلتفرم NFT (مثلاً OpenSea) وصل کنید.
3. NFT خود را بخرید.

به زبان ساده، بازارهای NFT پلتفرم هایی هستند که می توانید در آنها خرید، فروش و ایجاد NFT داشته باشید. من برخی از بزرگترین آنها را در حال حاضر در این مقاله فهرست کردم.

من فکر می کنم هنوز ایده های زیادی وجود دارد که به آنها فکر نشده است. هر دارایی دیجیتالی را می توان به هر طریقی که قرارداد هوشمند تصریح کند، محافظت کرد. پلتفرم هایی که ابتدا با دنیای واقعی ادغام می شوند، برنده خواهند شد، مانند فروش بلیط.

به نظر من بهترین نرم افزار برای ایجاد دارایی های NFT وب سایتی به نام NFTPlay است. این به شما امکان می دهد دارایی دیجیتال خود را آپلود کنید و NFTplay به طور خودکار NFT شما را تولید می کند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)