مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

هزینه ضرب NFT چقدر است؟

هزینه ضرب NFT چقدر است؟

انفجار NFT ها در بازار هیجان انگیز است. حتماً در مورد فروش رکوردشکنی میلیون ها دلاری که این هنرهای دیجیتالی به ارمغان می آورند شنیده اید.تمایل به ایجاد NFT خود به عنوان یک هنرمند دیجیتال منطقی است. اما سوال اینجاست که هزینه ضرب NFT چقدر است؟ آیا امکان ایجاد NFT به صورت رایگان نیز وجود دارد؟

بقیه این مقاله توضیح می دهد که ضرب NFT چیست، هزینه برش یک NFT، و چگونه می توانید NFT را به صورت رایگان ضرب کنید.

NFT Minting چیست؟

NFT Minting به فرآیندی اشاره دارد که در آن محتوای دیجیتال یا هنر خود را در یک بلاک چین ادغام می‌کنید.
نمونه‌هایی از بلاک چین‌هایی که از استاندارد توکن NFT پشتیبانی می‌کنند عبارتند از: Polkadot، WAX، Ethereum، Tron، Cosmos، Tezos، EOS، Flow و بایننس Smart Chain.

نحوه ضرب NFT ها مانند سکه های فلزی قبل از ارسال به بازار عمل می کند. استخراج NFT محتوا را به یک دارایی دیجیتال تبدیل می‌کند که می‌توان با استفاده از ارزهای دیجیتال در بازارهای NFT خرید و فروش کرد.

هزینه ضرب NFT چقدر است؟

هنرمندان و سازندگان همچنین می‌توانند حق امتیاز NFT‌های خود را در طول فرآیند ضرب‌کاری برنامه‌ریزی کنند. این به این معنی است که سازنده از هر فروش بعدی NFT کمیسیون از قبل توافق شده دریافت می کند.

حالا شما ایده ای دارید که معنای برش NFT چیست. بیایید به تجزیه و تحلیل هزینه های مورد انتظار برای ضرب یک NFT نگاه کنیم.

پیشنهاد مطالعه : ریگ ماینینگ (Mining Rig) چیست؟

هزینه های مرتبط با NFT چیست؟

قبل از شروع به ساخت NFT خود، باید بدانید که بلاک چینی که انتخاب می کنید می تواند تاثیر زیادی بر هزینه تولید داشته باشد. سایر عواملی که در هزینه برش نقش دارند عبارتند از زمان ضرب کردن (شب بهتر است، ترافیک کمتر) و قیمت کف یا ارزش بازار ثانویه. بنابراین، قبل از شروع به ایجاد این موضوع را در نظر بگیرید.

برخی از محتمل‌ترین کارمزدهایی که هنگام ضرب NFT از شما دریافت می‌شود عبارتند از:

 • هزینه گاز:
  اکثر بلاک چین ها حداقل به یک تراکنش در شبکه برای عملیات استخراج نیاز دارند. برای این تراکنش از شما کارمزد گاز دریافت می شود.
 • کارمزد حساب:
  متفاوت است و به انتخاب شما در بازار NFT بستگی دارد.
 • هزینه فهرست بندی:
  در حالی که پلتفرمی وجود دارد که به سازندگان اجازه می دهد NFT ها را به صورت رایگان ضرب کنند، فهرست کردن آنها برای فروش در بازار آنها هزینه ای برای شما دارد.

هزینه برش NFT چقدر است؟

هزینه ضرب NFT چقدر است؟

هزینه برش NFT چقدر است؟ در طول سال ها، NFT ها طیف وسیعی از موارد استفاده از دنیای مجازی گرفته تا فایل های صوتی و هنری را توسعه داده اند. این توسعه منجر به نوسانات هزینه ایجاد یا ضرب NFT شده است. و نوسان قیمت ها موضوع بحث بین هنرمندان NFT بوده است.

به طور متوسط، هزینه برش یک NFT استاندارد می تواند بین 1 تا 1000 دلار کاهش یابد. و می تواند حتی بیشتر باشد، که متفاوت از بازاریابی یک NFT است.

می‌توانید کیف پول‌های محبوب NFT را بین 70 تا 120 دلار برای افتتاح حساب دریافت کنید. همچنین گزینه‌های رایگانی وجود دارد که می‌توانید کاوش کنید. تحقیقات کاملی در مورد پلتفرمی که می خواهید استفاده کنید انجام دهید. جوانب مثبت و منفی را به دقت بسنجید و سپس تصمیم بگیرید که آیا مطابق انتظارات شماست یا خیر. در غیر این صورت، به دنبال گزینه های دیگر آنلاین باشید.

یک پلتفرم ایده‌آل برای انجام تراکنش ایمن و مطمئن، استفاده آسان، و به اندازه کافی شهودی خواهد بود تا فرآیند ایجاد را تا حد امکان سریع و بدون درز کند.

چرا هزینه برش NFT بسیار متغیر است؟

اتریوم برای پردازش تراکنش‌ها و ایجاد قراردادها بر روی بلاک چین، قیمتی را دریافت می‌کند که از آن به عنوان «کارمزد گاز» یاد می‌کنند. – هزینه‌ای که مستقیماً به استخراج‌کنندگانی که قدرت محاسباتی لازم برای تأیید تراکنش‌ها را در وهله اول ارائه می‌دهند، پرداخت می‌شود.

در اصل، شما برای قدرت پردازش کامپیوتری – برق – که بلاک چین برای ایجاد NFT به آن نیاز دارد، پرداخت می کنید. شما می‌خواهید مقدار کمی ETH را در کیف پول رمزنگاری خود نگه دارید که NFT شما را برای پوشش «کارمزد گاز» نگه می‌دارد، به‌ویژه اگر می‌خواهید قیمت‌ها را اصلاح کنید، قطعاتی را برای فروش فهرست کنید و به طور کلی با این مجموعه‌ها معامله کنید.

محاسبه مقدار دقیق کارمزد گاز ETH کمی یک بازی حدس‌آمیزی است تا زمانی که «قبض گاز» واقعی سررسید شود. (معمولاً یک گزینه سرعت در دسترس است. ضرب کردن سریع NFT شما گران تر است، اما اگر صبر داشته باشید، می توانید گزینه کندتر و مقرون به صرفه تر را انتخاب کنید.

این به این دلیل است که در حالی که مقدار گاز لازم برای انجام تراکنش های موفق در بلاک چین اتریوم ثابت است،
قیمت هر بیت گاز می‌تواند لحظه به لحظه به‌طور چشمگیری در نوسان باشد – حتی زمانی که بلاک چین اتریوم شلوغ می‌شود یا فعالیت‌های زیادی انجام می‌شود.

این را با این واقعیت ترکیب کنید که NFT ها تراکنش بسیار مهم تری در بلاک چین هستند، به طور قابل توجهی به قدرت پردازش و “گاز” بیشتری نیاز دارد و این قطعاً چیزی است که باید مراقب آن بود.

Lazy Minting: یک جایگزین رایگان برای ضرب NFT

به زبان ساده، lazy minting روشی است که در آن به سازندگان و هنرمندان NFT اجازه داده می شود. تا هزینه های منتینگ را به تعویق بیندازند. در اینجا، فرآیند ضرب‌کاری واقعی نادیده گرفته می‌شود و تنها پس از فروش NFT انجام می‌شود.

این بدان معناست که هزینه برش NFT توسط خریدار پرداخت می شود نه خالق. برای اینکه این استراتژی موثر باشد، باید مطمئن شوید که قیمت فروش NFT بالاتر از هزینه برش است.

از آنجایی که NFT ها تنها پس از خرید ساخته می شوند، نیاز کمتری به قدرت محاسباتی وجود خواهد داشت. – زیرا همه NFT ها هرگز فروخته نمی شوند. اکثر بازارهای محبوب NFT همچنین با ارائه راه‌حل‌های ضرب‌کاری رایگان، برای سازندگان NFT و هنرمندان دیجیتالی در معرض دید قرار می‌گیرند.

سوالات متداول

در طی چند سال، توسعه عظیمی در خرید و فروش دارایی‌ها و فایل‌های مجازی رخ داده است. بنابراین خرید NFT از آن زمان تاکنون سودآور بوده است.

استخراج NFT فرآیندی است که در آن می‌توانید محتوای دیجیتال یا هنر خود را در یک بلاک چین ادغام کنید. ضرب NFT به معنای تبدیل دارایی های دیجیتالی شماست که می توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال در NFT معامله شوند.

بسیاری از بلاک چین ها در NFT ها حداقل به یک تراکنش در شبکه برای عملیات ضرب کردن نیاز دارند. کارمزدی که این بلاک چین ها برای تراکنش دریافت می کنند، کارمزد گاز نامیده می شود.

نتیجه گیری هزینه ضرب NFT

نتیجه گیری هزینه ضرب NFT

ضرب NFT به صورت رایگان دارای نقاط ضعف و قوت خود است. حتما تحقیق کنید بسیاری از کیف پول‌ها و بازارهای NFT وجود دارند که به سازندگان و هنرمندان اجازه می‌دهند NFT را ایجاد کرده و آن‌ها را با قیمت‌های پایین ذخیره کنند.

بر اساس برخی بررسی‌ها، قیمت بنزین اتریوم در روزهای شنبه و یکشنبه در کمترین میزان خود قرار دارد. از آنجایی که شبکه در اواسط هفته بیشترین شلوغی را دارد، قیمت بنزین اغلب در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه بیشترین میزان را دارد.

مهمتر از آن، دانستن اینکه چگونه NFT خود را به روش صحیح بازاریابی کنید، برای موفقیت اثر هنری بسیار مهم است.

پیشنهاد مطالعه : Minting در NFT چیست؟

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)