مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پروژه‌های NFT حتی زمانی که حجم معاملات OpenSea ضربه می‌خورد، پیشرفت می‌کنند.

پروژه‌های NFT حتی زمانی که حجم معاملات OpenSea ضربه می‌خورد، پیشرفت می‌کنند.

پروژه های NFT ، بازار NFT و حجم معاملات OpenSea

حجم ماهانه در OpenSea در مقایسه با شروع رکوردشکنی ژانویه کاهش یافته است، اما مجموعه های منتخب NFT همچنان شاهد افزایش قیمت کف خود هستند.

با وجود تعدادی از حملات، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) همچنان در OpenSea اجرا می شوند. و تعداد کاربران منحصر به فرد و تراکنش ها افزایش می یابد.
با این حال، حجم کلی بازار NFT از رقم ماه گذشته نزدیک به 3 میلیارد دلار عقب‌تر است.

وضعیت بازار NFT

در حالی که پروژه‌های NFT آماده ورود به بازار ثانویه هستند، به نظر می‌رسد این بخش، به طور کلی، در حال حرکت بعدی در مورد ابزار و ادغام NFT در متاورس است.
علاوه بر این، عدم قطعیت های سیاسی جهانی نیز تأثیر قابل توجهی بر محیط های بازار دارد.

قیمت اتر (ETH) در هفت روز گذشته نزدیک به 16 درصد کاهش یافته است، و از آنجایی که اکثر پروژه‌های NFT در شبکه اتریوم هستند، کلکسیونرهای NFT تمایل دارند بدون فاز باقی بمانند و NFT‌ها را با قیمت مناسب خریداری کنند.

برای مجموعه NFT، آزوکی در 30 روز گذشته تأثیر قابل توجهی گذاشت و بیش از 80000 اتر (209،100،216 دلار) جمع آوری کرد و مجموعه‌های بلوچی مانند Bored Ape Yacht Club (BAYC) و کریپتو پانک‌ها را از رتبه‌های برتر خود حذف کرد.
به طور مشابه، معرفی Invisible Friends در 23 فوریه بیش از 23.1 میلیون دلار با قیمت پایه 8.95 اتر (22010.74 دلار) به فروش رسیده است.

بازار NFT - میانگین قیمت / حجم 30 روزه آزوکی. منبع: OpenSea -
میانگین قیمت / حجم 30 روزه آزوکی. منبع: OpenSea

این فقط تازه واردها نیستند که مجموعه ها را از رتبه های بالای خود در حجم کل می چرخانند، پروژه های قدیمی تر در حال افزایش هستند زیرا محیط بازار شرایط متزلزل را مرتب می کند.

در اینجا وضعیت بازار NFT فعلی با ورود به پایان سه ماهه اول است.

3Landers NFT

پروژه های NFT 3Landers که بازار را با جذابیت بی‌نظیر و در عین حال جذاب و قابلیت ارتباط آن با سیمپسون‌ها ملاقات می‌کند، غافلگیر می‌کند، و از زمان عرضه به بازار ثانویه در 19 فوریه، بیش از 11000 اتر (28666000 دلار) جمع آوری کرده است.

بازار NFT - حجم لنددرهای تمام دوران. منبع: OpenSea
3میانگین قیمت / حجم لنددرهای تمام دوران. منبع: OpenSea

میانگین قیمت فروش 3Landers در هفت روز گذشته 63 درصد افزایش یافته است و یکی از معدود پروژه‌هایی است که طبقات آن پس از رونمایی همچنان در حال افزایش است و اکنون روی اتر 1.55 نازک (4.056.35 دلار) قرار دارد.

3Landers که بر روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است، خود را به عنوان یک پروژه … NFT با محوریت جامعه، ماجراجویی و همکاری توصیف می کند. شاید این همان چیزی است که مجموعه‌داران با توجه به رویدادهای اخیر نیاز دارند.

به عنوان یک پروژه جامعه محور، 3Landers بر استعدادها، تعهدات و اتحاد جامعه خود تکیه خواهد کرد تا جایی که پروژه ممکن است گسترش یابد.

در حالی که برخی از پروژه های NFT در اشتراک ارزش جامعه محور هستند، برخی دیگر در حال کاوش در قلمرو ناشناخته ای هستند که کشورهای مستقل دیجیتالی را ایجاد می کنند.

جهان‌های NFT

جهان‌های NFT با در نظر گرفتن متاورس و در مرکز آن ساخته شده‌اند. هر یک از 10000 دنیای NFT قابل کاوش و منحصربه‌فرد با ظرفیت ساخت و ساز هستند. همچنین، به نظر می رسد که با هیچ چیز دیگری به جز بازی sandbox، Minecraft سازگار نیست.

NFT Worlds شاهد افزایش رشد در هفت روز گذشته بود و به کف قیمتی نزدیک به 18 اتر رسید.

بازار NFT
قیمت کف 7 روزه NFT Worlds. منبع: NFT Price Floor

در 30 روز گذشته، NFT Worlds بیش از 42.3 میلیون دلار درآمد داشته است که حدود نیمی از این مبلغ را تنها در هفت روز گذشته به 21.3 میلیون دلار رسانده است.

میانگین قیمت / حجم 7 روزه NFT Worlds. منبع: OpenSea
میانگین قیمت / حجم 7 روزه NFT Worlds. منبع: OpenSea

به نظر می رسد NFT Worlds طرفداران و توسعه دهندگان Web3 را جذب می کند که غیرمتمرکز و API ها را اعطا می کنند.
NFT Worlds به‌عنوان سرزمین دیجیتالی با هزینه‌های بالای ورود، در اواخر امسال یک سیستم اجاره را ادغام می‌کند و به مالکان اجازه می‌دهد دنیای خود را در ازای پرداخت ماهیانه ارز درون‌بازی خود، WRLD، اجاره کنند.

WRLD که در شبکه Polygon فعالیت می‌کند، برای سازندگانی که معیارها را برآورده می‌کنند و به دنبال ادغام یک بازی بازی برای کسب درآمد (P2E) با استفاده از توکن هستند، یک شیر آب پاداش خواهد داشت.

به نظر می رسد سرمایه گذاران به شدت به ویژگی های منبع باز و قابلیت همکاری به عنوان موقعیت های خوبی برای مرحله بعدی متاورس ارزش می دهند.

پروژه های NFT : مفرس Mfers

مفرس که توسط سارتوشی، نمایشنامه‌ای در مورد ساتوشی ناکوموتو مرموز ساخته شد، به رتبه سوم برای حجم کلی صعود کرد. با رشدی نزدیک به 66 درصدی در حجم کل در هفت روز گذشته، قیمت کف Mfers به بالای 5.84 اتر (15330 دلار) رسید.

Mfers 7 روز میانگین قیمت / حجم
Mfers 7 روز میانگین قیمت / حجم. منبع: OpenSea

این مفرهای رو به راست، خمیده و چوبی، الهام گرفته و خلق شده اند. به نظر می رسد صفات Mfers اخیراً چیزی را در این بخش ایجاد کرده است، زیرا میانگین قیمت فروش در یک نقطه در هفت روز 43 درصد افزایش یافته است.

از مجموع عرضه 10000 مفر در این مجموعه، تقریباً 5100 دارنده منحصر به فرد وجود دارد.
در حال حاضر، در 4 اتر (10950.08 دلار)، قیمت کف در هفت روز گذشته نزدیک به 81 درصد افزایش یافته است.

سرمایه‌گذاران افتخار می‌کنند که سرمایه‌گذاری‌شان تمام آزادی خلاقانه را برای آنها فراهم می‌کند، زیرا Mfers دارای اشتراک‌های خلاق صفر (CC0) است، به این معنی، هیچ حقوقی محفوظ نیست، و مالکان می‌توانند بر اساس آن‌ها ایجاد کنند.
صاحبان CryptoPunk با حقوق مالکیت معنوی (IP) خود با مشکلات برجسته ای مواجه شدند، به همین دلیل است که برخی اثبات نمایه Mfers (PFP) را نمادی برای فرهنگ می دانند.

Tubby Cats

وقتی صحبت از فرهنگ شد، یک مجموعه گربه دیگر راه خود را به پروژه‌های NFT باز کرده است. Tubby Cats وارد فضا شده و عشق مردم به گربه ها را مجدداً تأیید کرد. Tubby Cats by the Tubby collective مجموعه ای از 20000 گربه الهام گرفته از انیمیشن است.

از زمان عرضه در لیست سفید در 21 فوریه 2021، این مجموعه تاکنون 9000 دارنده منحصر به فرد جمع آوری کرده است و بیش از 20.7 میلیون دلار در مجموع حجم کسب کرده است.

Tubby Cats میانگین قیمت و حجم تمام دوران. منبع: OpenSea
Tubby Cats میانگین قیمت و حجم تمام دوران. منبع: OpenSea

Tubby Cats یک مجموعه کاملاً تصادفی نیست. درعوض، هر گربه توبی از 120 پالت با مضمون مختلف تولید می‌شود که نادر بودن بر اساس آن‌ها است.

به نظر می رسد که مجموعه Tubby Cat توجه و قلب اینفلوئنسرهای توییتر Crypto را به خود جلب کرده است، زیرا این مجموعه به رتبه چهارم در کل حجم فروش رسیده است.

اگرچه تابی گربه‌ها تا قبل از وضعیت گربه‌های باحال خود راه‌های زیادی برای رشد دارد، اما Tubby Cats در حال حاضر تحت تأثیر کلکسیونرهای سایر پروژه‌ها قرار گرفته است. Tubby Cats ممکن است جدیدترین پروژه الهام گرفته شده از گربه ها باشد که راه خود را به این بخش باز کرده، اما آخرین نیست.

پروژه های NFT : مجموعه CatBlox Genesis

ممکن است به رتبه پنجم رسیده باشد، اما مجموعه CatBlox Genesis شامل 10000 گربه بانمک و بامزه است که در جایی به جز CatBlox زندگی نمی کنند. در 17 فوریه راه اندازی شد، در حال حاضر 5400 دارنده منحصر به فرد از 10000 وجود دارد و میانگین قیمت فروش در هفت روز گذشته نزدیک به 50 درصد افزایش یافته است.

میانگین قیمت و حجم 7 روزه CatBlox. منبع: OpenSea
میانگین قیمت و حجم 7 روزه CatBlox. منبع: OpenSea

CatBlox از آن زمان همکاری خود را با برند کفش ورزشی پوما اعلام کرده است تا با ابتکارات سلامت و تندرستی خود در نقشه راه خود را ارتقا دهد. در حالی که هنوز مشخص نیست که مشارکت با پوما شامل چه مواردی می شود، Puma خود را برای Web3 آماده می کند.
Puma از آن زمان دامنه دامنه خود را در توییتر تغییر داده است تا “Puma.eth” را منعکس کند. ظاهراً این برند گربه‌سان مجموعه‌های گربه‌مانند دیگری از جمله CoolCats، Lazy Lions و Gutter Cat Gang را خریداری کرده است.

با درک تأثیر همکاری قوی، مجموعه CatBlox به طور منحصر به فردی در عملکردهای متمایز با هر همکاری فاکتور می گیرد.

CatBlox که تاکنون بیش از 15.1 میلیون دلار از مجموع حجم تولید کرده است، با افشای مخفیانه و آخرین اعلامیه خود بیانیه ای را ارائه کرده است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به