مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

چرا NFT ها چیزی بیش از JPEG هستند ؟ تفاوت NFT و عکس های معمولی

آیا این افسانه را شنیده اید که NFT ها چیزی جز تصاویر دیجیتالی بیش از حد تبلیغاتی مانند JPEG نیستند؟ بیایید این افسانه را از بین ببریم و حقایق را در مورد اینکه NFT ها بیشتر از JPEG هستند را بیاموزیم.

چرا NFT ها چیزی بیش از JPEG هستند ؟ تفاوت NFT و عکس های معمولی

تفاوت NFT و عکس های معمولی JPEG  : ماه های اولیه سال 2021 با پیشرفت های معمول در بلاک چین و رمزارز، مرحله دیگری در دنیای فناوری بود. با این حال، NFT ها برنامه های دیگری داشتند زیرا در ماه فوریه با فروش 69 میلیون دلاری یک قطعه هنر دیجیتال تأثیر زیادی گذاشتند. توکن های غیر قابل تعویض از سال 2016 وجود داشته اند. و پروژه های محبوبی مانند CryptoPunks یا CryptoKitties برخی از پیشگامان اولیه در این فضا هستند.

با این حال، بسیاری از مردم تصور می‌کنند که NFTها فقط تصاویر دیجیتالی هستند. که بیش از حد تبلیغاتی می‌شوند. و با JPEG تفاوتی ندارند. برعکس، NFT ها از بسیاری جهات بیشتر از JPEG هستند، از تایید مالکیت تا اصالت اثر هنری. بحث زیر به شما کمک می کند بفهمید که چرا NFT ها که می توانند حدود 40 میلیارد دلار درآمد داشته باشند، قطعاً بیشتر از JPEG هستند.

آشنایی با NFT ها

اولین چیزی که باید بدانید NFT چه تفاوتی با JPEG دارد، تعریف NFT است. شما می توانید طیف گسترده ای از تعاریف توکن های غیر قابل تعویض را در سراسر اینترنت کشف کنید. اساساً NFTها دارایی های دیجیتالی با علامت مالکیت منحصر به فرد هستند. توکن‌های غیرقابل تعویض دارای طیف گسترده‌ای از موارد استفاده از موارد مجازی مانند CryptoKitties تا دارایی‌های دنیای واقعی مانند املاک و مستغلات هستند. برجسته‌ترین نمونه‌های NFT شامل عناوین زمین، کارت‌های ورزشی، آثار هنری، کلکسیون‌های دیجیتال و بسیاری موارد دیگر است.

بسیاری از سرمایه گذاران مشتاق NFT ممکن است نگران سرمایه گذاری در آثار هنری دیجیتال باشند. به هر حال، آیا این همان تصویر JPEG نیست که می توانید در لپ تاپ یا تلفن همراه خود دانلود کنید؟ علاوه بر این، شما همچنین می توانید تصویر JPEG را بدون دریافت چیزی در مقابل یا پرداخت چیزی به سازنده تصویر JPEG برای افراد دیگر ارسال کنید. با این حال، NFT ها بازی را به کلی تغییر می دهند و در نتیجه تضاد کاملی با JPEG های معمولی که امروز می بینید، ایجاد می کنند.

تفاوت NFT و عکس های معمولی . آیا NFTها با JPEG یکی هستند؟

مهمترین نکته برجسته NFTها در تفاوت NFT و عکس های معمولی JPEG به جنبه «غیرقابلیت تعویض» اشاره دارد.
غیرقابل تعویض بودن به این معنی است که دارایی های ارائه شده توسط NFT ها منحصر به فرد و غیر قابل تعویض هستند.
به عنوان مثال، می توانید یک اسکناس 10 دلاری را با ده اسکناس یک دلاری معامله کنید. با این حال، نمی‌توانید یک کارت معاملاتی منحصربه‌فرد را با کارت دیگری مبادله کنید، زیرا باعث تغییر ارزش مجموعه جمع‌آور می‌شود.

علاوه بر این، NFT ها همچنین می توانند مزایای بیشتری را که با بلاک چین همراه است، ارائه دهند، زیرا آنها اساساً قراردادهای هوشمند در شبکه های بلاک چین هستند.
اتریوم در حال حاضر با پشتیبانی از دارایی های منحصر به فرد، محبوب ترین گزینه برای توسعه NFT ها است. می‌توانید توکن‌های رمزنگاری منحصربه‌فرد را در کیف پول‌های رمزنگاری مجازی مختلف ذخیره کنید و با توجه به راحتی خود به آنها دسترسی داشته باشید.

چرا NFT ها چیزی بیش از JPEG هستند ؟ توکن های غیر قابل تعویض

چرا مهم است که در حال حاضر به NFT فکر کنیم؟

توکن‌های غیرقابل تعویض یکی از جالب‌ترین پیشرفت‌ها در فضای بلاک چین و کریپتو هستند. فناوری‌های بلاک چین دیدگاه‌های جدیدی را در مورد طراحی، استفاده و انتقال دارایی‌های دیجیتال معرفی کرده‌اند. NFT ها استاندارد دیجیتال امیدوارکننده ای را برای اعمال مالکیت بر دارایی های مشهود مانند آثار هنری و املاک و مستغلات معرفی کرده اند.

به عبارت دیگر، توکن‌های غیرقابل تعویض، چشم‌انداز مناسبی برای تجارت ساده و ایمن دارایی‌های فیزیکی در شبکه‌های بلاک چین ایجاد می‌کنند.
در کنار آن، NFT ها ویژگیهای برجسته جدایی ناپذیر، از چشم انداز نوظهور وب 3 با کاربردهای قابل توجه در متاورس هستند. همه این جنبه‌ها تصور روشنی از اینکه NFT از نظر ارزش بیشتر از JPEG است، ارائه می‌کند.

برخی از اعداد در مورد توکن های غیر قابل تعویض می توانند به شما نشان دهند که چگونه آنها از JPEG مهمتر هستند.
مجموع فروش در بازارهای NFT تا پایان سال 2021 به بیش از 40 میلیارد دلار رسید. آیا می‌توانستید این واقعیت را باور کنید که افراد مشهور میلیون‌ها دلار برای خرید عکس‌های نمایه میمون‌های فانتزی هزینه می‌کنند؟ خوب، Bored Ape Yacht Club ثابت کرد که چگونه NFTها به یک پدیده فرهنگی بزرگ تبدیل شده اند.

ارزش افزوده شده توسط NFT ها

ویژگی‌های NFT و محبوبیت آن‌ها در کنار روندهای مثبت بازار، فرصت‌های مطلوبی را برای هر کسی برای سرمایه‌گذاری در NFT، البته با راهنمایی حرفه‌ای و تحمل ریسک، نشان می‌دهد. آثار هنری NFT بیش از تصاویر دیجیتال یا JPEG هستند. و ارزش NFT ها به طرز امیدوارکننده ای افزایش یافته است.

با این حال، سرمایه گذاران باید نسبت به سرمایه گذاری در NFT محتاط باشند زیرا درک ارزش توکن های غیرقابل تعویض به عوامل زیادی بستگی دارد.
هر چه NFT مفیدتر به نظر برسد، ارزش بیشتری خواهد داشت. آیا سودمندی تنها عامل برای تعیین ارزش NFT است؟
توکن‌های غیرقابل تعویض می‌توانند مزیت‌های ارزش اضافی زیر را برای JPEG‌ها ارائه دهند و آنها را به انتخابی مطلوب برای سرمایه‌گذاران NFT در سراسر جهان تبدیل کنند.

تفاوت NFT و عکس های معمولی : کمیابی یا Scarcity

اولین ویژگی توکن‌های غیرقابل تعویض که آن‌ها را از JPEG جدا می‌کند، گزینه کمیابی است. توسعه‌دهندگان یا هنرمندان NFT می‌توانند تنها چند اثر هنری منتخب را در مجموعه‌های NFT ایجاد کنند و در نتیجه کمیاب را افزایش دهند.

تفاوت NFT و عکس های معمولی : مالکیت

قابل توجه ترین جنبه مقایسه NFT در مقابل JPEG نیز ارجاعاتی را به سمت مالکیت جلب می کند. توکن‌های غیرقابل تعویض بر اساس فناوری دفتر کل توزیع‌شده عمل می‌کنند و سازنده اصلی کلیدهای خصوصی NFT را در بلاک چین کنترل می‌کند. اگر NFT دارید، فقط شما می توانید NFT را به هر حساب دیگری انتقال دهید یا آن را برای فروش قرار دهید.

تفاوت NFT و عکس های معمولی : غیر قابل تعویض

NFTها به دلیل ویژگی غیرقابل تعویض بودنشان از نظر کاربرد قوی هستند. در حالی که DAO ها دامنه مالکیت جمعی NFT ها را باز می کنند، راهی وجود دارد که می توانید NFT را برای فروش آن به دو بخش مختلف تقسیم کنید. NFT ها غیر قابل تعویض هستند، که جنبه اساسی ماهیت غیرقابل تعویض آنهاست.

دارایی های منحصر به فرد

جنبه نهایی در مقایسه بین NFT و JPEG به منحصر به فرد بودن NFT ها اشاره دارد. توکن‌های غیرقابل تعویض دارای ابرداده‌های منحصربه‌فردی هستند و عملاً تغییر ابرداده غیرممکن است. در نتیجه، با پشتیبانی از اصالت قابل تأیید، می‌توانید بفهمید که «چگونه یک NFT با JPEG متفاوت است».

قابلیت همکاری

توکن‌های غیرقابل تعویض نیز با JPEG تفاوت دارند زیرا می‌توانید آن‌ها را در پلتفرم‌های مختلف مبتنی بر بلاک چین معامله کنید. شما می‌توانید NFTها را در تمامی پلتفرم‌های مبتنی بر اتریوم بدون هیچ محدودیتی معامله کنید، در نتیجه انعطاف‌پذیری را برای سرمایه‌گذاران NFT برای کشف چشم‌اندازهای جدید فراهم می‌کنید.

تفاوت NFT و عکس های معمولی : شفافیت

یکی دیگر از نکات برجسته NFT که آنها را از JPEG جدا می کند به شفافیت اشاره دارد. پایه و اساس NFTها بر روی بلاک چین، دسترسی به دفتر کل توزیع شده عمومی غیرمتمرکز و تغییرناپذیر را با اطلاعات دقیق در مورد NFTها تضمین می کند. بنابراین، توکن‌های غیرقابل تعویض، تسهیلات بهتری را برای تأیید عمومی سوابق مرتبط با صدور توکن و سایر فعالیت‌ها و نقل و انتقالات فراهم می‌کنند. در نتیجه، شفافیت در تراکنش‌های NFT با اطمینان از اصالت قابل تأیید، آن‌ها را از تصاویر دیجیتال رایج متمایز می‌کند.

چگونه NFT ها چیزی فراتر از هنر خواهند بود؟

اکثر بحث ها در مورد NFT ها اغلب به سمت اثبات این موضوع می پردازند که NFT ها بیشتر از JPEG هستند، در حالی که توکن های غیرقابل تعویض دامنه بسیاری از موارد استفاده دیگر را ارائه می دهند.
بسیاری از مردم NFT را با آثار هنری مرتبط می دانند. و تصور می کنند که نسخه های پیشرفته و ایمن JPEG هستند. با این حال، توکن های غیر قابل تعویض، کاربردهای بسیار دیگری فراتر از حوزه هنر دارند. بدیهی است که توکن‌های غیرقابل تعویض ابزار امیدوارکننده‌ای برای هنرمندان دیجیتال و سازندگان محتوا در سراسر جهان هستند.

برعکس، مهم است که کشف کنیم که چگونه NFT ها می توانند برای اهداف دیگری فراتر از هنر مورد استفاده قرار گیرند تا توانایی های واقعی آنها را درک کنیم.
جالب اینجاست که توکن های غیر قابل تعویض به عنوان سند یا گواهی برای برخی دارایی ها ایجاد شده اند.
یکی از نکات مهم مقایسه NFT در مقابل JPEG، یعنی تایید مالکیت معتبر و منحصر به فرد دارایی ها، مبنایی را برای کاربردهای سازنده NFT ها در موارد دیگر فراهم می کند.
در اینجا برخی از موارد استفاده بالقوه آورده شده است که نشان می دهد NFT ها بسیار بیشتر از JPEG هستند.

پیشنهاد مطالعه : سفر NFT ، سفری به آینده

دارایی های متاورس

توکن‌های غیرقابل تعویض یک جنبه جدایی ناپذیر از متاورس هستند زیرا آیتم‌های درون بازی را نشان می‌دهند. به عنوان مثال، قطعات زمین مجازی در Decentraland یا Sandbox در واقع NFT هستند. به طور مشابه، شخصیت‌های بازی و سایر دارایی‌های موجود در متاورس نیز می‌توانند از NFT برای استفاده از مزایای مالکیت منحصربه‌فرد نهایت استفاده را ببرند. در عین حال، می‌توانید با انعکاس قابلیت همکاری در NFT‌ها، «چگونه NFT با JPEG متفاوت است» بدانید. با کمک قابلیت همکاری، توکن‌های غیرقابل تعویض می‌توانند حرکت یکپارچه دارایی‌ها را در فضاهای مختلف در متاورس تسهیل کنند.

املاک و مستغلات

استفاده از NFT در بخش املاک و مستغلات نیز برخی نکات برجسته را برای سرمایه گذاری در پروژه های NFT به نمایش می گذارد.
توکن‌های غیرقابل تعویض، اثبات مالکیت را ارائه می‌کنند، و در آینده، اسناد دارایی مبتنی بر NFT ممکن است به یک عمل رایج تبدیل شود.
در حال حاضر، فروش دارایی دیجیتال در متاورس از طریق NFT ها شتاب بیشتری به دست آورده است.
زمانی که توکن‌های غیرقابل تعویض به عنوان ابزاری حیاتی برای نشان دادن مالکیت دارایی در شبکه‌های بلاک چین عمل می‌کنند، مسئله زمان است.

سخنان پایانی تفاوت NFT و عکس های معمولی

تفاوت بین توکن های غیر قابل تعویض و JPEG های رایجی که در اینترنت پیدا می کنید نشان می دهد که NFT چقدر خاص هستند. توکن‌های غیرقابل تعویض با یک مدرک منحصر به فرد از مالکیت، منحصربه‌فرد بودن و کمیاب بودن ارائه می‌شوند. شما نمی توانید این ویژگی ها را در JPEG کشف کنید. علاوه بر این، NFT ها فقط برای آثار هنری اعمال نمی شوند. موارد استفاده چندگانه از NFT ها، مانند دارایی های متاورس یا نمایندگی املاک و مستغلات، نگاهی اجمالی به احتمالات بلندمدت مرتبط با آنها ارائه می دهد.

در حالی که می‌توانید بدانید که NFT‌ها بیشتر از JPEG هستند، همچنین مهم است که بدانید توکن‌های غیرقابل تعویض همه چیز در مورد هنر نیستند. در واقع، اصل اساسی NFT ها حول ارائه کنترل و مالکیت بر دارایی ها، دیجیتال یا فیزیکی است. NFT در آینده چگونه رشد خواهند کرد؟ در دنیای NFT ها عمیق تر شوید و حرفه ای شوید.

پیشنهاد مطالعه : مجله NFT

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به