مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پس از افزایش فعالیت کاربران در ماه مارس، Polygon به دومین بلاک چین بازی تبدیل شد.

پس از افزایش فعالیت کاربران در ماه مارس، Polygon به دومین بلاک چین بازی تبدیل شد.

Polygon ماه گذشته با بازی Hunters On-Chain RPG تا حدی باعث رشد کیف پول‌های فعال منحصربه‌فرد شد. افزایش فعالیت کاربران در راه حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Polygon در ماه مارس باعث شد که این شبکه به دومین شبکه بزرگ بازی بلاک چین از نظر کیف پول‌های فعال منحصر به فرد (UAW) تبدیل شود.

بر اساس «گزارش بازی‌های بلاک چین» که توسط پلتفرم تحلیلی برنامه غیرمتمرکز (DApp) DappRadar منتشر شده است، تعداد UAW‌هایی که با بازی‌ها در Polygon درگیر هستند در ماه مارس به 138081 رسید که نشان‌دهنده افزایش 53 درصدی نسبت به فوریه است.

این رقم Polygon را به‌ترتیب با 84000 و 80000 UAW از رتبه‌های سوم و چهارم Hive و BNB Chain جلوتر قرار می‌دهد، در حالی که Wax رتبه اول با 314000 UAW بسیار جلوتر از بسته است.

Polygon دومین بلاک چین بازی

Polygon، یک بلاک چین که قبلاً برای DeFi DApps شناخته شده بود، در این ماه از Hive پیشی گرفت و جایگاه دوم را به دست آورد. این یک نشانه مثبت برای Polygon است، زیرا اکنون به عنوان یک بلاک چین بازی به رسمیت شناخته شده است.

پس از افزایش فعالیت کاربران در ماه مارس، Polygon به دومین بلاک چین بازی تبدیل شد.

مقدار قابل توجهی از افزایش UAW در Polygon مربوط به بازی Hunters On-Chain توسط BoomLand است که طبق داده‌های DappRadar تنها در 30 روز گذشته شاهد افزایش بیش از 17000 درصدی UAW بوده است.

Hunters On-Chain که در ژانویه راه اندازی شد، اقتباسی از وب 3 از بازی موبایل BoomLand، Hunt Royale است. این یک بازی نقش آفرینی رایگان با توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و ظاهر و سبک مشابه Minecraft است.

در 9 مارس، بازی شاهد بالاترین تعداد UAW در تمام دوران بود که در حدود 55300 بود.

پس از افزایش فعالیت کاربران در ماه مارس، Polygon به دومین بلاک چین بازی تبدیل شد.
کیف پول‌های فعال منحصر به فرد Hunters On-Chain. منبع: DappRadar

مشخص نیست که چه چیزی باعث افزایش علاقه به بازی در ماه گذشته شد، اگرچه پیش بینی فروش NFT درون بازی در 31 مارس ممکن است یکی از عوامل موثر باشد.

با نگاهی گسترده تر، این گزارش خاطرنشان کرد که تمام فعالیت های بازی های زنجیره ای در ماه مارس با 3.33 درصد کاهش به 741567 کیف پول فعال منحصر به فرد روزانه (dUAW) رسیده است. با این حال، بازی ها 45.6 درصد از فعالیت های صنعت DApp را در سه ماهه اول 2023 تشکیل می دهند.

حرکت صعودی Polygon دومین بلاک چین بازی

در چند ماه گذشته، حرکت صعودی در اطراف Polygon ایجاد شده است، به ویژه در رابطه با NFT ها، بازی ها و متاورس.

تاکنون، Polygon Labs، تیمی که در پشت شبکه قرار دارد، فهرست بلندبالایی از شراکت‌های نام‌های بزرگ مانند Warner Music، Starbucks، Adidas، Reddit و Adobe را برای توسعه و میزبانی پروژه‌های NFT ثبت کرده است.

این تیم همچنین با موفقیت در 27 مارس معادل ماشین مجازی اتریوم منبع باز Polygon را با دانش صفر راه‌اندازی کرد. گفته می‌شود که این امکان را به DAppها می‌دهد تا از طریق دسته‌بندی تراکنش‌ها مقیاس شوند و عملکرد بالاتر را باز کنند و در عین حال هزینه‌های گاز را برای انجام تراکنش‌ها در شبکه کاهش دهند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)