اخبار

امکان خرید کارت‌های هدیه با ارز دیجیتال Dash

وب سایت رسمی Dash در اقدامی جدید قابلیتی را در اختیار کاربران گذاشته که با استفاده از این ارز دیجیتال می توان انواع کارت های هدیه را خریداری کرد.

تیم Dash به تازگی اعلام کرد که بخش جدیدی را برای فروش کارت هدیه به وب سایت خود اضافه کرده است. کاربران با استفاده از این ارز دیجیتال می توانند، خرید کارت هدیه خود را انجام دهند و یا کارت هدیه خریداری شده را برای دوستان خود ارسال کنند. از نمونه های رایج این کارت های هدیه در این فروشگاه می توان به ایکس باکس، اوبر، اسکایپ و پلی‌استیشن اشاره کرد.

در یک همکاری مشترک بین تیم Dash و پلتفرم eGifter این فروشگاه راه‌اندازی شد. همچنین پلتفرم eGifter به عنوان یکی از بزرگ ترین Marketplace های فعال در عرضه کارت هدیه است. این فروشگاه کارت های هدیه را در 13 گروه مختلف مانند گردشگری، فیلم و موسیقی و بازی های دیجیتال عرضه می کند.

امکان دریافت تخفیف در ازای خرید کارت‌ های هدیه در فروشگاه نیز وجود دارد که مقدار برخی از تخفیف ها نیز به 10 درصد هم می رسد. همچنین گزینه بازگشت دش نیز در اختیار کاربران گذاشته می شود. که هدف از انجام این تشویق کاربران به استفاده از این فروشگاه است.

طبق گفته Ryan Taylor مدیر تیم Dash این قابلیت یک موفقیت بزرگ برای اجتماع کاربران Dash است که به با استفاده از آن امکان خرید از فروشنده ها به صورت کاملا امن مهیا می شود.

Ryan Taylor می گوید:

همیشه هدف ما این است که با ارایه راه‌حل‌های جدید، کاربران را به استفاده بیشتر از ارزهای دیجیتال تشویق کنیم که این فروشگاه جدید، گامی بلند در این مسیر است.

همچنین کاربران با استفاده از قابلیت ارسال‌ آنی Dash می توانند پرداخت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند. در این روش پرداخت در شبکه Dash به صورت آنی صورت انجام می شود.

تیلر روی مدیر eGifter نیز می گوید:

همکاری با Dash برای ما بسیار ارزش دارد. ما به پتانسیل بالای ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت ایمان داریم. از نظر ما، ارز دیجیتال Dash به دلیل برخورداری از فناوری ارسال آنی یکی از پیشتازان در این زمینه است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن