مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش بینی قیمت کاردانو 2021 تا 2030 – قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو Cardano، بصورت عمده و با حجم بالا از بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران

ارز دیجیتال کاردانو Cardano (ADA)

کاردانو در حال حاضر چهارمین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است ، که در چند سال گذشته به شهرت رسیده است.

به نظر می رسد Cardano با توجه به پلتفرم بسیار خوب خود ، پایه و اساس بسیاری از برنامه های غیر متمرکز در آینده خواهد بود-این به معنی چیزهای عالی برای قیمت ارز دیجیتال است.

در این مقاله ، ما پیش بینی قیمت کاردانو را برای ماه ها و سال های آینده مورد بحث قرار می دهیم. ما کاردانو را عمیقاً بررسی می کنیم ، عواملی را که قیمت را مشخص می کنند  و به شما نشان می دهیم که از کجا می توانید کاردانو  بخرید !

cardano
Cardano
$ 0.00
Supply 35,357,160,761.54 ADA
Volume $0.00
Market Cap $0.00

نمودار تغییرات قیمت اتریوم Ethereum و اتریوم کلاسیک Classic

 • cardano
 • Cardano
  (ADA)
 • Price
  $0.468
 • حجم بازار
  $16.59 B

صرافی آنلاین بیت گرند 

خرید و فروش ارز دیجیتال در حجم معامله بالا و بصورت عمده  در ایران ، ترکیه و امارات

نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم Ethereum و اتریوم کلاسیک Classic

قیمت های لحظه ای خرید و فروش 10 ارز برتر در صرافی ارز دیجیتال بیت گرند

پیش بینی قیمت کاردانو 2021 - پیش بینی کاردانو 2021 ، 2022 ، 2025 و 2030

پیش بینی قیمت کاردانو 2021 تا 2022

در این مقاله ، ما به پیش بینی کاردانو 2021  می پردازیم ، که سکه را از نظر فنی و اساسی پوشش می دهد.

با این حال ، اگر به دنبال پیش بینی سریع کاردانو برای سرمایه گذاری کوتاه مدت هستید ، این بخش یافته های ما را از طریق تجزیه و تحلیل عمیق مسیر آینده این ارز دیجیتال ارائه می دهد.

یک ماه – شتابی که کاردانو در حال حاضر نشان می دهد قابل توقف نیست ، به همین دلیل پیش بینی کاردانو برای ماه آینده برآورد می کند که ارز دیجیتال به سمت 3.50 دلار به سمت آسمان ادامه می یابد.

سه ماه آینده- اگر قراردادهای هوشمند کاردانو با موفقیت راه اندازی شود و بیت کوین 50،000 دلار بشکند ، حرکت صعودی که شاهد آن بودیم، احتمالاً ادامه خواهد داشت. این امر باعث می شود کاردانو در سه ماه آینده به مرز 5 دلار برسد.

شروع سال 2022 – قبل از سال 2022 ، ما احتمالاً قبل از یک حرکت صعودی دیگر شاهد تثبیت خواهیم بود. با این اوصاف ، پیش بینی کاردانو برای سال 2022 در صورت تداوم این الگوی صعودی ، سکه 7 تا 10 دلار قیمت دارد.

تاریخچه قیمت کاردانو  در سال 2021

برای شروع پیش بینی قیمت کاردانو ، ضروری است که به گذشته نگاه کنیم و ببینیم چگونه به این نقطه رسیده ایم.

این فرایند جنبه مهمی از سرمایه گذاری است ، زیرا تضمین می کند که تصمیمات سرمایه گذاری به خوبی آگاهانه است. اما ابتدا اجازه دهید قبل از بررسی تاریخچه قیمت سکه ، کاردانو را به طور مختصر مرور کنیم.

ارز دیجیتال کاردانو cardano

کاردانو یک پلتفرم بلاک چین عمومی است که امکان انجام تراکنش های همتا به همتا را از طریق توکن بومی خود ، ADA ، فراهم می کند.

این پلت فرم توسط چارلز هوسکینسون ، یکی از بنیانگذاران اتریوم ، در کنار ویتالیک بوترین تأسیس شد. ایده کاردانو در سال 2015 شروع به کار کرد و در سال 2017 به طور رسمی راه اندازی شد.

قابل ذکر است ، Cardano بسیار شبیه به پلت فرم Ethereum است زیرا می تواند توسعه و استقرار برنامه های غیر متمرکز (dApps) را تسهیل کند.

با این حال ، توسعه دهندگان Cardano قصد دارند این پلت فرم را به عنوان “ارتقاء” Ethereum قرار دهند. کاردانو برای استخراج بلوک از اثبات سهام (PoS) استفاده می کند-که بسیار کارآمدتر از پروتکل اثبات کار (PoW) است که توسط اتریوم و بیت کوین استفاده می شود.

تاریخچه قیمت و خرید کاردانو  در سال 2021

بسیاری از مردم به دنبال خرید Cardano UK تا اواخر سال 2020 نبودند ، زمانی که حرکت در بازار شروع به افزایش کرد.

بین آغاز سال 2021 و مه 2021 ، قیمت کاردانو به میزان قابل توجهی 1299% افزایش یافت. بیشتر تبلیغات پیرامون کاردانو از مبانی مورد بررسی قرار گرفته بود. این واقعیت که پلتفرم کاردانو ریشه در علم دارد به این معنی است که شرکت ها با این دارایی دیجیتال راحت تر از سایرین همکاری می کنند.

با این حال ، در اواخر ماه مه 2021 ، تبلیغات کم شد. زیرا کاردانو (همراه اکثر آلت کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال) رکود قابل توجهی را تجربه کرده است.

سکه طی ماه های بعد حدود 58 درصد کاهش یافت و سطح حمایت 1 دلار را پیدا کرد.

قابل توجه ، قیمت کاردانو این سطح پشتیبانی را سه بار آزمایش کرد و هرگز نفوذ نکرد – این بدان معناست که سرمایه گذاران هنوز معتقد بودند که کاردانو ارزش دارد ، حتی اگر بازار ارزهای دیجیتال در حال سقوط آزاد بود.

همه چیز در ژوئیه 2021 تغییر کرد. زیرا قیمت کاردانو شروع به افزایش کرد. بیشتر اینها به شایعات مربوط به ارتقای قراردادهای هوشمند کاردانو مربوط می شود که برای سپتامبر 2021 اعلام شده است. از زمان شروع شایعات ، قیمت کاردانو تنها در چند هفته 141 درصد افزایش یافته است.

از نظر منطقی ، این احتمالاً سرمایه گذاران در ارتقاء قبل از راه اندازی قیمت گذاری می کنند – اما در هر صورت ، افزایش قیمت برای افرادی که در مورد قیمت فعلی کاردانو حدس می زنند فوق العاده است.

در حال حاضر ، کاردانو بالاترین سطح خود (ATH) را شکسته است. و در محدوده 3 تا 3.10 دلار قرار دارد.

با سقوط 50 هزار دلاری بیت کوین ، در صورت ادامه روند صعودی صعود صعودی کاردانو به 4 تا 5 دلار در چند ماه آینده پیش بینی می شود.

پیش بینی قیمت کاردانو

یکی از عناصر کلیدی پیش بینی سهام کاردانو درک عوامل فنی و اساسی است، که می تواند قیمت را در آینده افزایش دهد. هنگامی که نحوه خرید ارز دیجیتال را در نظر می گیرید ، این یک فرآیند ضروری است ، زیرا اطمینان حاصل می کند که هرگونه تصمیم سرمایه گذاری به خوبی آگاه است. با توجه به این موارد ، بخشهای زیر اجزای فنی و اساسی پیش بینی قیمت ADA ما را ارائه می دهند.

تجزیه و تحلیل فنی قیمت کاردانو Technical Analysis

درست مانند خرید سهام ، تجزیه و تحلیل نمودار قیمت بسیار مهم است. تا مشخص شود قیمت در آینده به کجا می رسد.

ما نمودار را از طریق پیش بینی کاردانو به طور عمیق مطالعه کرده ایم و به الگوهای جالبی توجه کرده ایم که می توانند در آینده ظاهر شوند.

همانطور که در حال حاضر مشاهده می کنید ، قیمت کاردانو هیچ نشانه ای از توقف نشان نمی دهد و از ژوئیه 2021 به سرعت در حال افزایش است.

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند - قیمت کاردانو Cardano

قیمت از سطح 1.80 دلار عبور کرد ، که قبلاً مقاومت قابل توجهی بود.

در واقع ، قیمت حتی به این سطح بازگشت و مجدداً آن را به عنوان پشتیبانی آزمایش کرد – که یک نشانه بسیار صعودی است. با توجه به این اتفاق ، ATH مه 2021 احتمالاً آزمایش و خراب می شود.

احساس بازار نسبت به کاردانو برای حفظ این سطوح مقاومت بسیار خوش بینانه است.

پیش بینی قیمت کاردانو در آینده برای ما بسیار خوش بینانه است.

با شکستن ATH ، هیچ پایه فنی برای پیش بینی قیمت خاص وجود ندارد – زیرا قیمت قبلاً هرگز به این ارتفاعات نمی رسید!

با این حال ، آنچه معمولاً اتفاق می افتد این است که قیمت به همان میزان افزایش قیمت قبلی صعودی حرکت می کند.

اندازه گیری این امر باعث می شود تا قبل از پایان سال ، کاردانو در سطح 3.60 تا 5 دلار قرار گیرد-این سرمایه گذاری خوبی برای سرمایه گذاران سوداگر است!

تجزیه و تحلیل بنیادی قیمت کاردانو Fundamental Analysis

جنبه دیگر پیش بینی کاردانو تجزیه و تحلیل بنیادی است. درست مانند خرید اتریوم انگلستان . سرمایه گذاری در کاردانو سرمایه گذاری در بلاک چین کاردانو است.

همانطور که قبلاً اشاره شد :

به نظر می رسد که پلت فرم Cardano به عنوان ارتقاء خود در Ethereum به بازار عرضه می شود. – و این امر چشم انداز جذابی را برای شرکت ها ایجاد می کند.

یکی از جذاب ترین موارد در مورد کاردانو نحوه عملکرد استیکینگ است.

افرادی که سکه های ADA را در شبکه دارند ، معاملات را تأیید می کنند – و به همین دلیل ، می توانند از دارایی های خود سود دریافت کنند.

افرادی که مقادیر زیادی کاردانو دارند. می توانند یک «مجموعه سهام» را اداره کنند. سود آنها بیش از 6 درصد در سال است . در حالی که دارندگان کوچکتر می توانند، توکن های خود را به مجموعه موجود سهام ارائه دهند. و بازدهی کسب کنند.

این فرآیند برای سرمایه گذاران جذاب است . زیرا به آنها اجازه می دهد تا از طریق نگه داشتن کاردانو ، درآمد غیرفعال ایجاد کنند.

در دراز مدت ، پیش بینی کاردانو ما تخمین می زند که بسیاری از شرکت ها از پلت فرم کاردانو استفاده خواهند کرد.

در حال حاضر ، اتریوم هنوز قابل فروش ترین و شناخته شده ترین پلتفرم است ، بنابراین کاردانو رقابت سختی در این زمینه دارد.

با این حال ، هنگامی که قراردادهای هوشمند آنها به مرحله اجرا درآمد ، می تواند انگیزه لازم برای حرکتهای آینده در قیمت این سکه را فراهم کند.

انجام معاملات حجم بالا و عمده بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 28423217-021 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

پیش بینی قیمت کاردانو 2025 - چشم انداز بلند مدت

پیش بینی قیمت کاردانو 2025 – سرمایه گذاری بلند مدت
بنابراین ، اکنون که اصول کاردانو را می دانید ، تمرکز ما بر روی چشم انداز بلند مدت سکه در پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2025 است.

همانطور که قبلاً اشاره شد ، الگوریتم اثبات سهام کاردانو به نظر می رسد الگوریتم های فعلی مورد استفاده بیت کوین و اتریوم وLitecoin را بهتر کند.

کاردانو را از نظر انرژی بسیار کارآمدتر است.

در مقاله ای از فوربز آمده است که بیت کوین 0.51 درصد از کل انرژی مصرفی جهان را تشکیل می دهد ، و آن را به یک کشور کوچک تبدیل می کند!

 • با توجه به الگوریتم متفاوت کاردانو ، انرژی مورد نیاز بسیار کمتر است.
 • و این پلت فرم سازگار با محیط زیست است.
 • این مزیت بیشتری برای جذابیت بیشتر اکوسیستم کاردانو برای شرکت ها دارد .
 • زیرا آنها می خواهند با یک شرکت مسئول همکاری کنند. اساساً ، این امر برای کاردانو یک برد-برد است.
صرافی ارز دیجیتال بیت گرند - قیمت کاردانو Cardano

ارتقاء آتی (با نام Alonzo) که به کاردانو اجازه می دهد از قراردادهای هوشمند استفاده کند.

تقویت کننده اصلی مورد نیاز رمزنگاری است.

این قراردادهای هوشمند نیاز به واسطه را برطرف می کند. به این معنی که می توان از آنها در تعداد بیشماری سناریو استفاده کرد.

گفته می شود حذف واسطه در معاملات خاص بسیار ایمن تر است. و مانع از آن می شود که داده ها در معرض حملات سایبری قرار گیرند.

با تمام این موارد ، آینده برای این سکه فوق العاده روشن به نظر می رسد.

پیش بینی قیمت کاردانو 2025

پیش بینی قیمت کاردانو 2025 نشان می دهد:

 • که سکه به سمت 10 دلار حرکت می کند.
 • با توجه به اینکه سکه در حال حاضر در حدود 2 دلار در حال حرکت است .
 • ممکن است این یک پیش بینی بزرگ به نظر برسد.
 • با این حال ، فناوری زیربنایی که کاردانو از آن استفاده می کند ، به نظر می رسد که با پیشرفت ما ، پلت فرم خود را برای شرکت ها تبدیل به مکان مناسب کند.

شاید بخواهید مطالعه کنید :

آموزش استیک کردن کاردانو ADA در لجر

پیش بینی قیمت کاردانو 2030

سرانجام ، پس از پیش بینی قیمت کاردانو 2025 ، بعدی پیش بینی قیمت کاردانو 2030 است.

پیش بینی قیمت کاردانو 2030 ما تخمین می زند که ارزش سکه ADA تا این لحظه 15 دلار قابل توجه خواهد بود. این افزایش بیش از 500 from از قیمت امروز را نشان می دهد ، این به معنی پتانسیل بازگشت استثنایی برای سرمایه گذاران است. بنابراین ، اگر از گمانه زنی در مورد این سکه خوشحال هستید ، به احتمال زیاد در سالهای آینده نتیجه خواهد داد.

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند - قیمت کاردانو Cardano

نمودار قیمت کاردانو

همانطور که در پیش بینی قیمت کاردانو در بالا مشاهده می کنید ، ما به آینده این سکه بسیار خوش بین هستیم.

نمودار قیمت این را به وضوح نشان می دهد. در حالی که حرکت صعودی فعلی هیچ نشانه ای از توقف نشان نمی دهد.

قیمت در سطح 1.91 دلار سطح حمایت مشخصی را تشکیل می دهد. که به عنوان پایه ای برای هرگونه حرکت آینده عمل می کند.

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند - قیمت کاردانو Cardano

نکته کلیدی که باید به آن توجه کنید: سطح 2.4 دلار است.

شتابی که قیمت در حال حاضر نشان می دهد، بدون شک به اندازه کافی قوی است تا بتواند آن را از بین ببرد. – اگرچه ممکن است چندین بار تلاش شود تا از آن عبور کند. باز هم ، زیرا این یک ATH است. و یک عنصر روانی در آن وجود دارد که به قدرت آن می افزاید.

با شکستن این مقاومت ATH ، حرکت صعودی “تأیید شد”.

این به احتمال زیاد در انتظار انتشار پلتفرم قراردادهای هوشمند کاردانو است. که سرمایه گذاران نفس نفس زده منتظر آن هستند.

در ادامه ، عاقلانه است که توجه داشته باشید که ممکن است در اینجا و آنجا عقب نشینی وجود داشته باشد.

با این حال ، احساس قریب به اتفاق صعودی است ، بنابراین مهم است که در صورت طولانی مدت احساسات را از معادله حذف کنید.

چطور روی کاردانو سرمایه گذاری کنید؟ از کجا کاردانو Cardano بخرم؟

در طول این مقاله ، ما جنبه های مختلفی را که قیمت کاردانو را تحت تأثیر قرار می دهد ، بیان کرده ایم. و اطمینان حاصل می کنیم که اطلاعات لازم برای تصمیم گیری موثر در زمینه سرمایه گذاری را در اختیار دارید.

با این حال ، تجزیه و تحلیل بهترین سیستم عامل های تجاری که Cardano را به عنوان یک دارایی قابل معامله ارائه می دهند نیز ضروری است.

با توجه به محبوبیت این سکه ، بسیاری از کارگزاران و صرافی ها Cardano را در حال حاضر ارائه می دهند. – بنابراین انتخاب کمی دشوار است.

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند، بهترین بستر را برای خرید کاردانو ارائه می دهد.

 • اول و مهمتر از همه ، ارزهای خریداری شده ار صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، در کیف پول خودتات ذخیره می شود.
 • صرافی بیت گرند با مجوز کارگزاری از صرافی ترکیه ، دبی و… مشکل تحریم ندارد.
 • خدمات ارزش افزوده صرافی بیت گرند احراز هویت کامل در صرافی های بین المللی است.(که باعث می شود بعد از خرید یا فروش ارز دیجیتال از تیم بیت گرند ، براحتی در صرافی های بین المللی معامله کنید.)
 • قیمت مناسب به نسبت سایر صرافی ها 
 • امکان پرداخت مبالغ بالا در خارج ازکشور 

در سوالات متداول  بیت گرند توضیحات کامل داده شده.

پیش بینی قیمت کاردانو - نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله مشخص شده است ، پتانسیلی که کاردانو در حال حاضر دارد، بسیار زیاد است.

حرکت صعودی اخیر را می توان تنها آغاز این ارز دیجیتال دانست. به این معنا که در ماه ها و سال های آینده می توان از مزایای بسیار بیشتری استفاده کرد.

موارد استفاده در دنیای واقعی برای پلتفرم کاردانو ، صرف نظر از سطح تجربه شما ، این سکه را به یک سرمایه گذاری فوق العاده تبدیل می کند.

بنابراین ، اگر می خواهید کاردانو را امروز خریداری کنید ، توصیه می کنیم از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند استفاده کنید.

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند یکی از امن ترین مکان ها برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است .

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند - قیمت کاردانو Cardano

سوالات متداول قیمت کاردانو - صرافی ارز دیجیتال

در زمان نگارش این مقاله ، قیمت فعلی کاردانو 3.04 دلار است. این میزان از ابتدای سال 2021 بیش از 1700 درصد افزایش یافته است.

تصویب توسط شرکت های بزرگ یکی از اصلی ترین مواردی است که قیمت کاردانو را افزایش می دهد. همانطور که شرکت های بیشتری از این پلتفرم برای قراردادهای هوشمند استفاده می کنند ، ارزش بیشتری به سکه می افزاید – در نتیجه قیمت را بالاتر می برد.

با توجه به برجستگی سکه ، بسیاری از سیستم عامل ها در حال حاضر Cardano را به عنوان یک دارایی قابل معامله ارائه می دهند.

با این حال ، توصیه می کنیم از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، یکی از مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین کارگزاران برای سرمایه گذاری در کاردانو استفاده کنید.

کاردانو در حال حاضر به دلیل گمانه زنی های شدید در مورد قراردادهای هوشمند در حال افزایش است. توسعه دهندگان اعلام کردند که ارتقاء قرارداد هوشمند در 12 سپتامبر آغاز می شود .و منجر به خرید بسیاری از مردم این سکه می شود.

ما تخمین می زنیم که کاردانو تا سال 2022 5 تا 10 دلار ارزش خواهد داشت. حرکت فعلی صعودی هیچ نشانه ای از توقف نشان نمی دهد ، به این معنی که ظاهر ATH قبلی شکسته شده است.

پیش بینی قیمت کاردانو ما نشان می دهد:

که این ارز تا سال 2025 حداقل 10 دلار ارزش خواهد داشت. این تقریباً 5 برابر ارزش آن در حال حاضر است . این به معنای بازده فوق العاده برای سرمایه گذاران کاردانو در صورت بلندمدت است.