مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

عربستان سعودی در حال بررسی امکان پیاده سازی بلاک چین در دولت

عربستان سعودی در حال بررسی امکان پیاده سازی بلاک چین در دولت

پادشاهی عربستان سعودی به دنبال امکان اجرای فناوری بلاک چین در سراسر دولت خود و همچنین اجازه استفاده از ارز دیجیتال است.
با این حال، یک مقام رسمی گفت که پادشاهی تنها در صورتی می‌تواند با موفقیت راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین را بسازد که افراد مسلط به این فناوری را استخدام کند.

دولت عربستان سعودی نیاز به استخدام افراد با استعداد دارد.

در گزارشی به نقل از یک مقام دولتی آمده است که عربستان سعودی در حال بررسی استفاده از ارزهای دیجیتال در این کشور و همچنین پذیرش بلاکچین است. علاوه بر این، این گزارش می‌گوید که پادشاهی همچنین در مورد فناوری‌های Web3 و نحوه استفاده از آنها بحث کرده است.

شاهزاده بندر بن عبدالله آل مشاری، دستیار وزیر کشور در امور فناوری، با این وجود در گزارش آنلاک مدیا نقل شده است که نشان می دهد قبل از اینکه عربستان سعودی بتواند با موفقیت راه حل های مبتنی بر بلاکچین بسازد، باید کارهای بیشتری انجام شود. او گفت:

اصطلاحات ارز دیجیتال: بلاک چین Blockchain

جلسات متعدد، وبینارهایی وجود داشته است که در مورد پیاده سازی بلاک چین در دولت بحث شده است، اما به نظر من، همه این مطالعات و مقررات نمی توانند راه حل هایی را بر روی بلاک چین ایجاد کنند، مگر اینکه افراد با استعداد مبتکر در این نهادها داشته باشیم که بتوانند راه حل هایی را با استفاده از بلاک چین،وب 3 و ارزهای دیجیتال توسعه دهند. 

در همین حال، آل میشاری پیشنهاد کرد که پادشاهی عربستان سعودی نه تنها باید متخصصان بلاک چین را استخدام کند، بلکه باید با دانشگاه ها برای توسعه برنامه درسی در بلاکچین و وب همکاری کند.

در حالی که دولت عربستان هنوز تصمیمی در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال اتخاذ نکرده است، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بیش از نیمی از ساکنان این کشور معتقدند که باید از ارزهای دیجیتال برای پرداخت استفاده شود. Bitcoin.com News گزارش داد که ساکنان سهولت ارسال وجوه به خارج از مرزها و همچنین هزینه کم جابجایی وجوه را دلیل خود ذکر کرده اند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به