مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

روسیه یکی از بهترین کشورها برای استخراج ارزهای دیجیتال است

سوددهی استخراج ارزهای دیجیتال در حال کم شدن است. به عنوان مثال می توان به بیت کوین اشاره کرد که هزینه تهیه و نگهداری از تجهیزات آن برای ماینینگ در حال افزایش است. استخراج ارزهای دیجیتال در دنیا مانند قبل رونق ندارد و مردم علاقه کمتری به آن نشان می دهند. ولی بررسی های جدید نشان می دهد که استخراج ارزهای دیجیتال در روسیه در حال افزایش است. در این کشور هزینه مصرف برق نسبت به سایر کشورها پایین‌تر است و به دلیل داشتن آب و هوایی سرد حتی در فصل های گرم سال، مکانی بسیار مناسب برای ایجاد فارم های ماینینگ می باشد.

کشور روسیه دارای تکنولوژی های روز دنیا است و ظرفیت بالایی برای ماینینگ دارد، پس تعجبی ندارد که استخراج ارزهای دیجیتال در این کشور رو به افزایش باشد. گزارشات منتشر شده توسط Paypers نشان می دهد، بر اساس اتحادیه ارزهای دیجیتال و بلاک چین روسیه (RACIB) تعداد شرکت هایی که در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال فعالیت دارند در نیمه اول سال 2018 به میزان 15 درصد افزایش یافته و به رقم 75 هزار شرکت رسیده است. همچنین در صنعت استخراج ارزهای دیجیتال 350 هزار نفر مشغول به کار می‌باشند. روسیه 6 درصد از بازار ماینینگ جهان را در اختیار دارد که این رقم نسبت به سال گذشته رشد یک درصدی داشته است. در حالی که کشور آمریکا و کانادا بزرگترین بازار ماینینگ را در جهان در اختیار خود دارند. RACIB می گوید، که 2,5 میلیون نفر در روسیه ارز دیجیتال دارند و این تعداد در سال 2018 به 3 میلیون نفر نیز افزایش پیدا کرده است.

در گذشته نیز RACIB گفته بود که در روسیه 70 هزار نفر در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند. همچنین بر اساس گفته های رسانه کریپتو روسیه، میانگین دستمزد پرداختی به افراد در این صنعت نسبت به سال 2017، 40 درصد کمتر شده است ولی با این وجود از دستمزد استاندارد در روسیه بالاتر بوده و 10 برابر بیشتر از میانگین دستمزد در شغل های حرفه ای است. پس طبق گزارش ها و آمارهای گفته شده آینده خوبی برای استخراج ارزهای دیجیتال در روسیه وجود دارد و اگر این کشور بتواند سرمایه گذاری های بیشتری را در صنعت ماینینگ انجام دهد، می تواند این صنعت را مانند قبل سودآور کند و روش های مناسب و ارزانتری را در صنعت ماینینگ استفاده کند و به یکی از کشورهای اصلی در این حوزه تبدیل شود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به