مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

EVERGROW رقیب Shiba Inu راه اندازی توکن جدید را در سپتامبر اعلام کرد!

EVERGROW رقیب Shiba Inu راه اندازی توکن جدید را در سپتامبر اعلام کرد!

EverGrow، توکنی که بسیاری معتقدند روزی از نظر ارزش بازار از شیبا اینو پیشی خواهد گرفت. از راه اندازی آتی یک توکن جدید به نام لوکرو خبر داده است. برخلاف Shiba Inu که توسط یک تیم ناشناس ایجاد شد، EverGrow یکی از شفاف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین تیم‌ها را در Crypto دارد. Shiba Inu اخیراً در مورد راه اندازی توکن های جدید صحبت کرده است، اما تیم EverGrow یک قدم جلوتر است.

در ویدیوهای راه اندازی که تا به حال دیده ایم – که می توانید در www.evergrowegc.com/lucrolaunch مشاهده کنید – تیم EverGrow تایید کرد که توکن جدید Lucro در 10 سپتامبر راه اندازی خواهد شد.
برای اولین بار در تاریخ، همه سرمایه‌گذاران می‌توانند با حداقل 10 دلار در یک راه‌اندازی نمایشگاهی برای یک توکن از یک شرکت رمزنگاری پیشرو شرکت کنند.
این بسیار متفاوت از راه اندازی توکن معمولی است که تحت سلطه دارندگان PreSale و Whitelist است. با Lucro، همه شانس یکسانی برای خرید Lucro با قیمت راه اندازی خواهند داشت.
ما نمی‌دانیم که آیا شیبا اینو اگر توکن‌های آینده‌ای را که به آنها اشاره کرده‌اند راه‌اندازی کند، از الگوی خود پیروی کند.

Lucro به عنوان توکن بومی اکوسیستم

Lucro به عنوان توکن بومی اکوسیستم برای مجموعه ای چشمگیر از ابزارها، از جمله LunaSky NFT Marketplace https://twitter.com/LunaSkyNFT، Crator، یک پلت فرم رسانه اجتماعی دوستدار رمزنگاری، یک کیف پول رمزنگاری جدید که ادعا می شود توکنومیکس را حل می کند، استفاده خواهد شد. و یک پلتفرم واقعیت مجازی هیجان انگیز به نام The Abstract.
این به این معنی است که انتظار داریم Lucro در ماه‌های آینده تقاضای جدی داشته باشد، که مشارکت در این راه‌اندازی نمایشگاه را جذاب‌تر می‌کند.

بهترین رقبای شیبا اینو shiba inu با پتانسیل رشد عالی در سال 2022 برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال 

در حالی که به نظر می رسد EverGrow تلاش های توسعه خود را، که در افزایش قیمت اخیر منعکس شده است، تسریع می بخشد.

با وجود ارزش بازار عظیم شیبا اینو، EverGrow حدود 100 برابر بیشتر از، Shiba Inu همچنان سرمایه گذاران را با توسعه کم یا حرکت قیمت ناامید می کند.
بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که EverGrow روزی از نظر ارزش بازار از Shiba Inu پیشی خواهد گرفت. و با توسعه یک مورد استفاده باورنکردنی، ممکن است LUCRO بتواند همین کار را انجام دهد. حتماً مراقب راه اندازی 10 سپتامبر در www.evergrowegc.com/lucrolaunch باشید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)