مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آیا باید در سال 2022 دوج کوین بخریم؟ مزایا و معایب سرمایه گذاری DOGECOIN

آیا باید در سال 2022 دوج کوین بخریم؟ مزایا و معایب سرمایه گذاری DOGECOIN

برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال در سال 2022 دوج کوین بخریم ؟ دوج کوین از زمان رالی 2020/21 خود که در می 2021 به پایان رسید، هیچ خبر مهمی نداشته است. در حالی که اکثر ارزهای دیجیتال در نوامبر 2021 به بالاترین حد خود دست یافتند، به نظر می رسد دوج کوین در اواسط سال 2021 شتاب خود را از دست داده و هرگز بهبود نیافته است.

بنابراین، آیا Dogecoin هنوز هم ارزش سرمایه گذاری در امروز دارد؟

برخی از تحلیلگران بر این باورند که Dogecoin آنچه را که لازم است برای رسیدن به اوج های جدید در آینده دارد، اما برخی دیگر شک دارند. بنابراین، برای Dogecoin کدام راه است؟ آیا DOGE یک سرمایه گذاری هوشمند در سال 2022 است؟

اگر با این سوال دست و پنجه نرم می کنید، به جای درستی آمده اید. برای فهمیدن اینکه آیا Dogecoin یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده برای خرید امروز برای رشد بلندمدت است یا خیر، بخوانید.

Dogecoin چیست؟ - یک مرور کلی

Dogecoin یک تقلید رمزنگاری شده بود که از ایده اصلی بنیانگذاران برای تبدیل شدن به 20 ارز دیجیتال برتر امروزی رشد کرد. پس از موفقیت بیت کوین، انفجاری از انواع ارزهای رمزپایه رخ داد که بسیاری از آنها کاربرد صفر داشتند.

این امر باعث شد تا دو دانشمند کامپیوتر، جک پالمر و بیلی مارکوس، راهی برای هجو بازار بیاندیشند و Dogecoin راه عالی آنها برای انجام این کار بود. آنها Dogecoin را ایجاد کردند، یک سکه بدون کاربرد و عرضه بی حد و حصر.

این دو بنیانگذار انتظار داشتند که Dogecoin چیزی جز یک سکه شوخی نباشد، اما آن را به ساختن یک جامعه برای خود ادامه داد. جامعه در طول سال ها رشد کرد، تا جایی که ایلان ماسک در سال 2020 به Dogecoin علاقه مند شد.

ایلان ماسک یک رالی بی‌سابقه Dogecoin را به راه انداخت و تعداد سازمان‌هایی که پرداخت‌های Dogecoin را از سال ۲۰۲۰ پذیرفته‌اند افزایش یافته است.

این پذیرش رو به رشد است که آینده روشنی را به دوج کوین می دهد. اما آیا ایلان ماسک تنها دلیلی است که Dogecoin یک ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در سال 2022 است؟

به دور از آن، دلایل زیادی وجود دارد که چرا Dogecoin یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید و نگهداری طولانی مدت است.

آیا Dogecoin یک سرمایه گذاری ارز دیجیتال ارزشمند در سال 2022 است؟ دوج کوین بخریم ؟

7 دلیل برای اینکه Dogecoin امروزه یک سرمایه گذاری ارز دیجیتال خوب است.دوج کوین بخریم ؟

Dogecoin سال‌ها در خواب بود، اما در سال 2020، زمانی که ایلان ماسک به آن علاقه نشان داد، همه چیز تغییر کرد.

نه تنها قیمت‌ها افزایش یافت، بلکه تیم توسعه‌دهنده Dogecoin که مدت‌ها کشتی را رها کرده بود، بازگشت و پیشرفت‌های فنی در کد Dogecoin انجام داد.

اگر به Dogecoin علاقه مند هستید اما با وجود اثر Musk هنوز مطمئن نیستید، در اینجا 7 دلیل وجود دارد که Dogecoin اکنون ارزش خرید دارد.

1. دوج کوین غیر متمرکز است.

اگر سقوط اخیر ارزهای دیجیتال با رتبه بالا درس هایی داشته باشد، این است که، تمرکززدایی دارای ارزش است.

با ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز، هیچ نقطه شکست واحدی وجود ندارد. این یکی از عواملی است که اتریوم را با وجود سرعت پایین و کارمزدهای بالا بسیار ارزشمند می کند.

دوج کوین یکی از غیرمتمرکزترین ارزهای دیجیتال در بازار امروز است. این بر روی الگوریتم Proof-of-Work اجرا می شود و هر کسی می تواند DOGE را بدون تجهیزات پیچیده ماینینگ استخراج کند. این بدان معناست که تعداد افرادی که از شبکه Dogecoin حمایت می کنند در سراسر جهان پراکنده شده است.

این سطح بالای عدم تمرکز، Dogecoin را به یکی از ارزهای دیجیتال امن‌تر برای خرید در حال حاضر تبدیل می‌کند و برای مدت طولانی نگه می‌دارد. همانطور که سرمایه گذاران بیشتری شروع به قدردانی از تمرکززدایی می کنند، Dogecoin می تواند سود بسیار زیادی را کسب کند.

این یکی از دلایلی است که Dogecoin علیرغم اینکه یک میم کوین است، یکی از امیدوارکننده‌ترین ارزهای دیجیتال برای خرید و نگهداری در سال 2022 است.

2. Dogecoin موقعیت بازار بسیار منحصر به فردی دارد.

در هر بازاری، موقعیت یابی برای موفقیت حیاتی است. بازار کریپتوکارنسی نیز تفاوتی ندارد. به عنوان مثال، بیت کوین به لطف جایگاه آن به عنوان طلای دیجیتال بالقوه، جایی است که امروز در آن قرار دارد.

به طور مشابه، Dogecoin جامعه ای را در اطراف خود به عنوان اولین و بزرگترین میم کوین ساخته است. بیشتر سایر میم کوین های موجود در بازار عمدتاً بر اساس ایده Dogecoin ساخته شده اند.

این موقعیت یابی در بازار به Dogecoin برتری نسبت به اکثر رقبای برتر DOGE در بازار امروزی می دهد. نتیجه این است که هنگامی که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال دوباره شتاب گرفت، Dogecoin می‌تواند راه را برای سایر میم‌کوین‌ها به دنبال داشته باشد.

به همین دلیل، منطقی است که Dogecoin را در سبد رشد ارزهای دیجیتال برای سال 2022 و بعد از آن قرار دهیم.

3. دوج کوین برای تراکنش های روزمره راحت است.

به همین دلیل، منطقی است که Dogecoin را در سبد رشد ارزهای دیجیتال برای سال 2022 و بعد از آن قرار دهیم. 

کلید رشد بلندمدت یک ارز دیجیتال، پذیرش است. این همان چیزی است که انتظار می رود حتی زمانی که هیاهو مدت هاست از بین رفته باشد، قیمت را افزایش دهد.

یکی از عوامل کلیدی که تعیین می کند آیا ارز دیجیتال برای تراکنش های روزمره خوب است یا خیر، میانگین هزینه تراکنش ها است.

در مورد Dogecoin، تراکنش ها در مقایسه با بیت کوین یا اتریوم تقریبا ناچیز است. تراکنش های Dogecoin نیز بسیار سریع هستند و تنها در چند دقیقه تایید می شوند.

علاوه بر این، ماهیت غیرمتمرکز Dogecoin به کاربران تضمین می‌کند که تراکنش‌های آن‌ها برخلاف زمانی که از سیستم‌های متمرکز مانند بانک‌ها استفاده می‌کنند، سانسور نمی‌شوند.

همه این‌ها ویژگی‌های جذابی هستند که Dogecoin را به سرمایه‌گذاری هوشمند در ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری‌هایی که به آینده ارزهای دیجیتال اعتقاد دارند تبدیل می‌کنند.

به این دلیل که هر چه دوج کوین به عنوان روش پرداخت بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، تقاضای بیشتری ماهیت تورمی آن را از بین می برد.

تا کنون، بیش از 20 شرکت بزرگ، از جمله دالاس ماوریکس، پرداخت های Dogecoin را پذیرفته اند. این یک شاخص مثبت است که نشان می دهد Dogecoin در آینده به کجا می تواند برسد.

4. Dogecoin جامعه قوی و رو به رشدی دارد.

جامعه Dogecoin از زمان راه‌اندازی آن یکی از بزرگترین ستون‌های آن است. امروزه، این انجمن میلیون‌ها نفر را تشکیل می‌دهد و شامل نام‌های بزرگی مانند ایلان ماسک و مارک کوبان است. اینها افرادی هستند که نه تنها ثروتمند هستند، بلکه طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی نیز دارند.

به این ترتیب، هر زمان که درباره Dogecoin صحبت می‌کنند، سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب می‌کنند، عاملی که می‌تواند باعث شود تا Dogecoin به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال با عملکرد در آینده ظاهر شود.

برای درک اینکه چقدر جامعه بر Dogecoin تأثیر دارد، در نظر بگیرید که از زمانی که ایلان ماسک و سایر اعضای انجمن شروع به تبلیغات DOGE کردند، تعداد شرکت هایی که Dogecoin را می پذیرند به طور تصاعدی افزایش یافته است.

هرچه جامعه بزرگتر شود، احتمال اینکه تعداد بیشتری از مبتدیان رمزارز Dogecoin را به عنوان اولین سرمایه گذاری خود در نظر بگیرند، بیشتر می شود. این یک افزایش اعتماد به نفس برای هر کسی است که نمی‌داند آیا Dogecoin سرمایه‌گذاری خوبی است یا خیر.

5. Dogecoin در چندین صرافی فهرست شده است.

هنوز نمی‌دانید که آیا Dogecoin سرمایه‌گذاری خوبی است یا خیر؟ خوب، این واقعیت را در نظر بگیرید که Dogecoin یکی از معدود میم کوین‌هایی است که تقریباً در تمام صرافی‌های برتر ارزهای دیجیتال فهرست شده است.

Dogecoin حتی در Robinhood فهرست شده است، پلتفرمی که آمریکایی ها آن را به عنوان یک کارگزار تازه کار دوست دارند.

تاثیر لیست های متعدد از طرق مختلف برای Dogecoin یک امتیاز مثبت است. برای شروع، Dogecoin را به یک ارز دیجیتال بسیار نقد تبدیل می کند که باعث می شود کمتر مستعد دستکاری شود.

در عین حال، به این معنی است که در اوج روند صعودی، سرمایه گذاران جدید راه آسانی برای دسترسی به Dogecoin دارند. این عاملی است که می تواند قیمت Dogecoin را در بازارهای صعودی افزایش دهد. این امر پس از آن آشکار شد که جنون خرید Dogecoin در Robinhood باعث شد Dogecoin در ماه می 2021 به ارتفاعات جدیدی برسد.

اکنون که صرافی‌های بیشتری Dogecoin را به دلیل محبوبیت آن فهرست می‌کنند، احتمال این وجود دارد که جریان پول جدید بتواند در دوره صعودی بعدی، اوج‌های جدیدی را آزمایش کند.
این یک دلیل محکم برای در نظر گرفتن افزودن Dogecoin به سبد ارزهای دیجیتال در سال 2022 است.

6. دوج کوین ثابت کرده که طول عمر دارد.

آیا ارزهای دیجیتال را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر می گیرید؟ سپس، به هر طریقی، باید در ارزهای رمزپایه ای سرمایه گذاری کنید که نه تنها بسیار تبلیغاتی هستند، بلکه توانایی خود را برای بقا ثابت کرده اند.

این مهم است زیرا از زمانی که بازار ارزهای دیجیتال در سال 2009 تبدیل به یک چیز شد، سکه های زیادی آمده و رفته اند. جالب اینجاست که دوج کوین، یک میم سکه با ارزش کاربردی کمی، از همه اینها جان سالم به در برده است. امروزه، عنوان قدیمی‌ترین سکه میم را به خود اختصاص داده است و به عنوان یکی از سودآورترین سکه‌های میم که تاکنون ساخته شده است، دو برابر می‌شود.

با فروپاشی اخیر یک ارز دیجیتال چند میلیاردی، ارزهای رمزپایه مانند Dogecoin که ثابت کرده اند عنصر بقای خود را دارند، می توانند در آینده شاهد رشد قابل توجهی باشند.

این یکی از بزرگترین دلایلی است که Dogecoin در میان بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در حال حاضر برای هر کسی که به ارزهای دیجیتال به عنوان آینده امور مالی اعتقاد دارد، قرار می گیرد. اگر گذشته آن قابل گذشت باشد، Dogecoin یک ارز دیجیتال است که احتمالاً برای چندین دهه وجود دارد و احتمالاً ارزش آن بسیار بیشتر از ارزش امروز است.

7. Dogecoin مقیاس پذیر است.

یکی از بزرگترین چالش های پذیرش ارزهای دیجیتال، مقیاس پذیری است. اگر میلیون‌ها نفر نتوانند از یک ارز دیجیتال بدون مواجهه با چالش‌های شبکه استفاده کنند، احتمال اینکه این ارز با سیستم‌های متمرکز رقابت کند، بسیار کم است.

Dogecoin هرگز این مشکل را نداشته است. این به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، و هرگز مشکلاتی در مورد سرعت تایید آهسته یا خرابی شبکه وجود ندارد. مقیاس‌پذیری، DOGE را در خط مقدم ارزهای دیجیتال قرار می‌دهد که پتانسیل پذیرش گسترده دارند.

از آنجایی که پذیرش و رشد ارزش بلندمدت ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند، DOGE امروزه به عنوان یک سرمایه‌گذاری هوشمند در ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، به‌ویژه برای کسانی که دیدگاه بلندمدتی از بازار دارند.

3 دلیل برای اینکه Dogecoin ممکن است یک سرمایه گذاری هوشمندانه نباشد.

دوج کوین بخریم ؟

تا این مرحله، شما ایده خوبی در مورد اینکه چرا Dogecoin یک سرمایه گذاری ارز دیجیتال خوب است، دارید.

با این حال، هر سرمایه‌گذار باهوشی می‌داند که هیچ سرمایه‌گذاری بی‌خطری وجود ندارد. مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری، Dogecoin دارای ریسک‌هایی است و آگاهی از آن‌ها قبل از سرمایه‌گذاری ضروری است.

حالا بیایید ببینیم که چرا ممکن است بهترین حرکت سرمایه گذاری در Dogecoin نباشد.

Dogecoin دارای عرضه نامحدود سکه است.

یکی از بزرگترین اشکالات Dogecoin عرضه نامحدود آن است. سالانه 5 میلیارد DOGE وارد گردش می شود و این برای همیشه ادامه خواهد داشت. مگر اینکه همه این ارزهای دیجیتال در سناریویی با تقاضای بسیار بالا جذب شوند، می توانند قیمت را کاهش دهند.

با توجه به اینکه ارزهای رمزپایه هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند و هنوز مورد استقبال گسترده قرار نگرفته اند، این احتمال وجود دارد که افزایش عرضه Dogecoin بتواند قیمت را در کوتاه مدت تا میان مدت تحت تاثیر قرار دهد.

این امر باعث می شود که Dogecoin در مقایسه با سکه ای مانند بیت کوین که عرضه کم و سختی دارد، یک ارز دیجیتال با ریسک بالاتر باشد.

در اصل، حتی زمانی که روی Dogecoin سرمایه گذاری می کنید، بهتر است آن را به عنوان بخشی از یک سبد ارزهای دیجیتال متنوع داشته باشید. ممکن است همه‌گیر شدن روی Dogecoin هوشمندانه‌ترین اقدام سرمایه‌گذاری نباشد. فقط در نظر بگیرید که حتی ارزهای رمزپایه با کاهش تورم نیز ریسک دارند، بنابراین DOGE نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بی توجهی تیم توسعه دهنده

قبل از اینکه ایلان ماسک به Dogecoin در سال 2020 علاقه مند شود، تیم توسعه دهنده مدت ها آن را کنار گذاشته بود. این بدان معناست که اگرچه Dogecoin برای مدت طولانی وجود داشته است، جامعه آنقدر به آن اعتقاد ندارد که بتواند روی قابلیت‌های فنی آن کار کند.

این یک ریسک بزرگ است زیرا به این معنی است که علاقه توسعه‌دهندگان ممکن است به میزان علاقه سرمایه‌گذاران مشهور مانند ایلان ماسک در DOGE باشد. اگر شخصی مانند ماسک تمام دارایی های Dogecoin خود را به صورت عمومی بفروشد، این خطر وجود دارد که توسعه دهنده بتواند Dogecoin را رها کند، درست مانند قبل از سال 2020.

برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال در سال 2022 دوج کوین DOGE بخریم ؟

طرح‌های پمپ و دامپ دوج‌کوین رایج هستند.

از آنجایی که Dogecoin تا حد زیادی یک سکه شوخی در نظر گرفته می شود، اغلب در معرض طرح های پمپ و تخلیه قرار گرفته است. این بدان معنی است که همیشه خطر خرید در یک رالی کاذب Dogecoin وجود دارد و پس از فروش نهنگ ها و خروج از موقعیت خود، با ضرر تمام می شود.

در حالی که احتمالاً با رشد پذیرش Dogecoin کاهش می‌یابد، اما در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت یک خطر بزرگ باقی می‌ماند. به همین دلیل است که برای یک سرمایه گذار Dogecoin، منطقی است که نه تنها آنچه را که می توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری کند، بلکه DOGE را در کنار سایر ارزهای دیجیتال با پتانسیل بالا نگه دارد.

بنابراین، آیا Dogecoin امروز یک سرمایه گذاری خوب است؟

شانس این است که DOGE یک سرمایه گذاری عالی است. Dogecoin در بیش از 80 درصد از بالاترین رکوردهای اخیر خود معامله می شود. این بدان معناست که نسبت ریسک به پاداش در قیمت های فعلی در بهترین حالت خود قرار دارد. علاوه بر این، با توجه به اینکه شرکت‌هایی مانند تسلا اکنون پرداخت‌های Dogecoin را می‌پذیرند، شانس رشد بلندمدت DOGE را تقویت می‌کند.

علاوه بر پذیرش تسلا، در اینجا دو دلیل وجود دارد که چرا اکنون می تواند زمان خوبی برای سرمایه گذاری در Dogecoin باشد.

1. چرخه 4 ساله کریپتو

بازار کریپتو در حال حاضر در یک روند نزولی گسترده قرار دارد.
با این حال، اگر چرخه های رمزنگاری گذشته اتفاقی باشد، احتمال این وجود دارد که تا نصف شدن بیت کوین بعدی در سال 2024، بازار به بالاترین حد خود برسد.
در اصل، اکنون زمان خوبی برای خرید ارزهای رمزپایه با پتانسیل بالا است که احتمالاً در دوره بعدی نزولی ارزهای دیجیتال، جهش بزرگی خواهند داشت.

دوج کوین یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که می تواند در روند صعودی بعدی کریپتو افزایش یابد. این به این دلیل است که از سال 2021، پذیرش Dogecoin در حال رشد بوده است و اکنون شرکت هایی مانند تسلا آن را برای پرداخت می پذیرند. در عین حال، جامعه Dogecoin اکنون بسیار بهتر از هر زمان دیگری در گذشته است.

در اصل، تا سال 2024، Dogecoin ارزش بیشتری نسبت به امروز خواهد داشت.
این همراه با هیاهویی که در بازارهای نزولی ایجاد می‌شود، می‌تواند شاهد رسیدن به بالاترین قیمت‌های جدید، با قیمت 1 دلار یا بیشتر باشد.
این امر باعث می‌شود که Dogecoin یک ارز دیجیتال بی‌معنا برای خرید در حال حاضر و نگهداری درازمدت باشد.

2. تیم توسعه دهنده بازگشته است.

تیم توسعه‌دهنده Dogecoin، پس از سال‌ها کنار گذاشتن سکه، در سال 2021 بازگشت. آنها بر روی بهبود Dogecoin کار کرده‌اند، از جمله رسیدگی به تمام آسیب‌پذیری‌های شبکه. این بدان معناست که اعتماد به شبکه Dogecoin احتمالاً در طول زمان بهتر خواهد شد.

همین امر منجر به پذیرش بیشتر خواهد شد و این به معنای ارزش ذاتی بالاتر برای Dogecoin است. این به Dogecoin پتانسیل عظیمی برای رشد ارزش در آینده می دهد.

نکاتی که قبل از خرید دوج کوین باید بدانید..

دوج کوین بخریم ؟

تا این مرحله، درک خوبی از اینکه آیا Dogecoin سرمایه گذاری خوبی است یا خیر، دارید.

با این حال، قبل از خرید Dogecoin، چند چیز دیگر وجود دارد که باید بدانید، بیش از اصول DOGE.

نگاهی بیاندازید:

 1.  فقط چیزی را که می توانید از دست بدهید، روی Dogecoin سرمایه گذاری کنید.
 2. در چنین مواقعی که بازارها افت دارند خرید کنید و در بازارهای صعودی بفروشید.
 3. فقط دوج کوین را از صرافی های ارز دیجیتال قابل اعتماد خریداری کنید.
 4. از امنیت حساب خود مطمئن شوید، از جمله با استفاده از 2-FA.
 5. پس از خرید، DOGE خود را از صرافی ها خارج کنید.
 6. بهترین راه برای ذخیره آنها در کیف پولی است که در آن کلیدها را کنترل می کنید – می تواند یک کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری باشد.
 7. در سایر ارزهای رمزپایه نیز سرمایه گذاری کنید، برای زمانی که Dogecoin در بازار عملکرد ضعیفی داشته باشد.

اگر از این قوانین ساده پیروی می‌کنید، می‌توانید سفر سرمایه‌گذاری Dogecoin خود را شروع کنید.

دوج کوین یا شیبا اینو – کدام یک برای خرید بهتر است؟ دوج کوین بخریم ؟

اگر پول کافی دارید، بهتر است دوج کوین و شیبا اینو را خریداری کنید. با این حال، اگر فقط می خواهید روی یکی از این دو سرمایه گذاری کنید، بیایید آنها را با هم مقایسه کنیم تا به شما در تصمیم گیری در مورد بهترین کمک کنیم.

شیبا اینو ثابت کرده است که نسبت به Dogecoin به اقدامات گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال پاسخگوتر است.
این در سال 2021 بیشتر مشهود بود. در حالی که Dogecoin پس از اوج های ماه می 2021 راکد بود، Shiba Inu دوباره با بازار گسترده تر رشد کرد و در نوامبر 2021 به بالاترین حد خود رسید.

در عین حال، شیبا اینو توکنومیک بهتری نسبت به Dogecoin دارد. تا اواسط سال 2020، نزدیک به 50 درصد از کل عرضه شیبا اینو سوخته بود. تعداد بیشتری از شیبا اینو به طور مداوم سوزانده می شوند و باعث کاهش بیشتر عرضه کل شیبا اینو می شود. از طرف دیگر، Dogecoin عرضه نامحدودی دارد.

با این حال، ماهیت تورمی Dogecoin دقیقاً یک نقص نیست. Dogecoin از زمان راه اندازی تورم زا بوده است، اما همچنان در سال 2020/21 افزایش یافت. در اصل، تا زمانی که پذیرش رشد داشته باشد، ارزش Dogecoin می‌تواند با وجود عرضه افزایش یابد.

بنابراین، آیا باید سراغ Dogecoin یا Shiba Inu بروید؟ اگر فقط به دنبال خرید یکی از این ارزها هستید، Shiba Inu می‌تواند بهترین خرید ارز دیجیتال از این دو باشد. با این حال، اصول اصلی Dogecoin در حال بهتر شدن هستند. این امر همچنین DOGE را تبدیل به یک ارز دیجیتال خوب برای خرید امروز می کند.

گفتنی است، از آنجایی که این دو در میان ارزهای دیجیتال برتر امروزی در بازار هستند، بهتر است هر دو را خریداری کنید.

کلمه نهایی – آیا دوج کوین بخریم ؟

دوج کوین بخریم ؟ قطعا بله! با وجود سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال، ایلان ماسک متعهد شده است که از Dogecoin حمایت کند.
از آنجایی که او یکی از دلایل کلیدی عملکرد Dogecoin در سال های اخیر است، این موضوع بسیار مهم است. دلیل خوبی برای دیدن Dogecoin به عنوان یک سرمایه گذاری ارز دیجیتال قابل دوام در سال 2022 است.

منبع دوج کوین بخریم ؟(analyticsinsight.net)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به