مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

برنامه STEPN چیست ؟ ارز دیجیتال step چیست؟

برنامه STEPN چیست ؟ ارز دیجیتال step چیست؟

برنامه STEPN چیست ؟ بازی های NFT و حرکت برای کسب درآمد، انقلابی به جامعه بازی و تمرین است،
و در زمانی می آید که جریان اصلی اینترنت به طور فزاینده ای بازی های مبتنی بر بلاک چین را می پذیرد.
هدف STEPN شکل دادن به اکوسیستم نوپای بازی وب 3، با تجربه کاربری نوآورانه است که فضای بسیار مورد بحث GameFi و SocialFi را در بر می گیرد.

نرخ ارز STEPN

stepn
GMT
$ 0.00
Supply 1,930,868,009.00 GMT
Volume $0.00
Market Cap $0.00

StepN: همه آنچه باید درباره بازی جدید Move-To-Earn Web3 بدانید.

StepN یک برنامه سبک زندگی وب 3 است. که عناصر SocialFi و GameFi را در گیم پلی خود ترکیب می کند.
بازیکنان StepN می‌توانند توکن‌های رمزنگاری را از فعالیت‌های ساده مانند پیاده‌روی، دویدن یا دویدن در فضای باز کسب کنند.
به عنوان یک نتیجه از نیازهای فیزیکی آن، این بازی پیشگام حرکت برای کسب درآمد، کاربران خود را تشویق می کند تا برای داشتن یک سبک زندگی سالم، درآمد کسب کنند.

StepN توسط جری هوانگ و یاون رانگ مستقر در استرالیا پس از کسب رتبه چهارم در رویداد هکاتون سولانا در سال 2021 تاسیس و توسعه داده شد.
بر اساس جزئیات در وب سایت رسمی STEPN، بنیانگذارانی که قبلاً یک شرکت فین‌تک به نام آزمایشگاه FindSatoshi را راه‌اندازی کرده‌اند، پیشینه قوی در حوزه رمزنگاری، بازی و کارآفرینی دارند.

STEPN بر روی بلاک چین Solana، رقیب مشتاق بلاک چین محبوب اتریوم، ساخته شده است. در نتیجه، STEPN از SOL می‌خواهد کفش‌های کتانی NFT را از بازار خود خریداری یا برش دهد.
با این حال، توکن‌های بومی مانند GST و GMT برای دسترسی به ویژگی‌های درون بازی مانند ارتقاء کفش‌های ورزشی،تجهیزات کفش‌های ورزشی ، افزایش سقف انرژی و موارد دیگر مورد نیاز هستند.

پلتفرم STEPN علاوه بر تجربه کاربری هیجان‌انگیز و منحصربه‌فرد خود، از یک مدل اقتصاد توکن دوگانه – توکن ساتوشی سبز (GST) برای خرید ارتقاء و موارد در برنامه و توکن گرین متاورس (GMT) برای پرداخت هزینه‌های گاز استفاده می‌کند.

مدل حرکت برای کسب درآمد Move-To-Earn

مدل حرکت برای کسب درآمد لایه ای از پیچیدگی را به فضای GameFi اضافه می کند.
هر بازی، به خصوص در متاورس وب 3، برای عملکرد به یک فعالیت ارزش آفرین نیاز دارد.
برای اکثر بازی ها، این فعالیت فقط در دنیای مجازی بازی وجود دارد. با این حال، با کمک فناوری بلاک چین، مدل حرکت برای کسب درآمد این مفهوم را گسترش می‌دهد تا دنیای واقعی و فیزیکی را در بر بگیرد. نمونه بارز آن را می توان در اپلیکیشن های ردیاب تناسب اندام مشاهده کرد.

علاوه بر این، مدل حرکت برای کسب درآمد، برنامه‌های ردیاب تناسب اندام را با افزودن پاداش‌های توکن انگیزشی، کلکسیون‌های NFT قابل فروش مجدد، تعامل اجتماعی و نشان‌های پیشرفت/تکمیل یک قدم جلوتر می‌برد.
این مواد اعتیادآور، با پاداش‌ها، نقطه عطف و انگیزه‌های موفقیت، اساس نسخه بلاک چین از مدل حرکت برای کسب درآمد هستند.

علاوه بر این، مدل حرکت برای کسب درآمد شامل فناوری NFT دارای برچسب جغرافیایی است که از بازی‌های موجود مانند Pokemon Go اقتباس شده است.
STEPN این ایده را به سطح دیگری می برد و یکی از پیشگامانی است که باید در فضای جدید حرکت برای کسب درامد مراقب آن بود.

برنامه STEPN چیست ؟ بازی های NFT و حرکت برای کسب درآمد

STEPN چیست؟

STEPN (GMT) توکن حاکمیت بومی برنامه سبک زندگی وب 3 است که به سرعت در حال رشد است.
این سکه همچنین می تواند برای درآمدهای درون بازی از فعالیت هایی مانند پیاده روی، دویدن و آهسته دویدن نیز استفاده شود. از زمان عرضه، این سکه عملکرد عادلانه ای در بازار داشته و بر اساس CoinMarketCap، بیش از 1.4 میلیارد دلار سرمایه در بازار جمع کرده است.

پلتفرم STEPN چیست؟

پلت فرم STEPN برای تجربه کاربری آسان طراحی شده است. مشاهده، دسترسی و استفاده از هر ویژگی بدون هیچ تجربه قبلی آسان است. برای شروع، باید کفش های ورزشی NFT متصل به آدرس کیف پول SOL خود را خریداری کنید.

پس از خرید کفش ورزشی NFT، تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که به بیرون بروید و شروع به دویدن، پیاده‌روی یا دویدن کنید تا مقداری ارز GMT و GST درون بازی به دست آورید.
می توانید پول نقد کنید یا در مجموعه کفش های ورزشی خود سرمایه گذاری کنید تا شانس خود را برای سود بیشتر افزایش دهید.

قابل ذکر است، STEPN عناصر GameFi و SocialFi را در پلتفرم خود ترکیب می کند.
مؤلفه SocialFi، که هدف آن تقویت تعامل کاربر و فرهنگ تمرین در وب 3 است، هنوز در حال کار است در حالی که بیشتر مؤلفه‌های GameFi برای کاربران در برنامه منتشر شده است.
از سوی دیگر، اجزای GameFi، که هدف نهایی آنها تشویق کاربران به سمت یک سبک زندگی سالم تر، در عین حال کاهش انتشار خالص کربن مرتبط با وسایل نقلیه است، در وب سایت رسمی STEPN به شرح زیر است:

حالت‌های بازی:

این حالت‌ها عبارتند از حالت انفرادی (که اکنون کاملاً در دسترس است)، حالت ماراتن و حالت پس‌زمینه (که هر دو هنوز در دست توسعه هستند)

کفش ورزشی:

مولفه GameFi کتانی شامل ویژگی‌های کفش ورزشی است که می‌توان آن‌ها را با استفاده از توکن‌های GST درون بازی خریداری و ارتقا داد. ویژگی‌های کفش ورزشی که می‌توان آن‌ها را ارتقا داد عبارتند از: کارایی، شانس، راحتی و انعطاف‌پذیری.
سرمایه گذاری بر روی این ویژگی ها به افزایش نرخ سود تبدیل می شود.

سنگهای قیمتی و سوکت Gems and Socket:

چهار سنگ قیمتی موجود نشان دهنده هر ویژگی کفش ورزشی است که قبلاً مورد بحث قرار گرفت. در نتیجه، می‌توانید قفل Gem Sockets را زمانی که کفش‌های کتانی‌تان به سطح مشخصی رسیدند، باز کنید و می‌توانید ویژگی‌های کفش‌های ورزشی خود را با قرار دادن Gems مربوطه در سوکت‌های باز شده، افزایش دهید.

تراش کفش:

رویدادهای ضرب کفش (SME) زمانی اتفاق می‌افتد که کاربران از 2 کفش ورزشی NFT که قبلاً دارند، به عنوان طرحی برای «پرورش» استفاده می‌کنند. و در این فرآیند یک جعبه کفش تولید می‌کنند. هزینه برش به ویژگی های کفش کتانی بستگی دارد.

نشان:

نشان‌ها با انجام وظایف درون بازی به دست می‌آیند، و هر چه کار سخت‌تر باشد، نشان‌های بهتری دریافت می‌کنید (نشان‌ها بر اساس 5 کیفیت رتبه‌بندی می‌شوند). کسب نشان‌ها با امتیازات درون بازی همراه است که می‌تواند روی گیم‌پلی، برش کفش، و حاکمیت تأثیر بگذارد.

نقشه راه STEPN

STEPN سفر خود را به شهرت در آگوست 2021 آغاز کرد.
پس از اینکه مفهوم حرکت برای کسب درآمد در 10 همان ماه متولد شد، مطالعات امکان سنجی و طرح های ماکت پیش از پایان همان ماه از نزدیک دنبال شد.

در طول سال 2021، ویژگی‌های بیشتری مانند ماژول‌های حسگر حرکت، کالیبراسیون GPS، و موارد بیشتری قبل از پایان سال با رویدادهای اجتماعی به برنامه اضافه شد، که شامل یک آزمایش بتا عمومی در ماه دسامبر بود.

امسال، STEPN قصد دارد به افزودن ویژگی‌های مفید بیشتری به برنامه خود ادامه دهد.
تنها در سه ماهه اول، ویژگی هایی مانند توابع تجارت درون برنامه، بازار درون برنامه و IEO/IDO اضافه شد. در حال حاضر، ویژگی های مهم برنامه مانند کیف پول های درون برنامه، کیف پول های چند زنجیره ای و بازارهای چند زنجیره ای در حال ارتقای مهم هستند. برای بقیه سال، کاربران باید انتظار داشته باشند که عنصر SocialFi در کنار سایر عناصر مانند Quest و سیستم اجاره پیاده‌سازی شود.

برنامه STEPN چگونه کار می کند؟

STEPN یک برنامه تناسب اندام مبتنی بر بلاک چین و وب 3 است که عناصر SocialFi و GameFi را در گیم پلی خود گنجانده است. برای بازی، کاربران ملزم به خرید کفش های ورزشی NFT هستند که با آن می توانند به حالت های مختلف بازی دسترسی داشته باشند.

برای شروع کار با برنامه STEPN مراحل زیر را دنبال کنید:

 • برنامه STEPN را دانلود کنید.
 • ثبت نام برای STEPN: برنامه را در دستگاه خود باز کنید، سپس با آدرس ایمیل خود در STEPN ثبت نام کنید. شما باید یک کد تأیید دریافت کنید که به شما امکان دسترسی به برنامه اصلی را می دهد.
 • ایجاد یک کیف پول جدید: روی نماد Wallet در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا یک آدرس کیف پول SOL با عبارت مخفی بازیابی 12 کلمه ای جدید ایجاد کنید.
 • انتقال SOL به کیف پول درون‌برنامه‌ای: پس از تنظیم آدرس جدید، می‌توانید SOL را به کیف پول درون‌برنامه انتقال دهید تا کفش‌های ورزشی NFT را در بازار بخرید. توصیه می شود همیشه مقداری SOL را به عنوان گاز در حساب کیف پول خود نگه دارید.
 • یک کفش ورزشی بخرید: به بازار درون برنامه‌ای بروید و یک کفش ورزشی انتخاب کنید! می توانید از ابزار Filter برای جستجوی نوع کفش ورزشی مورد علاقه خود استفاده کنید. مطمئن شوید که SOL کافی برای خرید دارید.
 • روی هر یک از حالت‌های GameFi تمرین کنید: پس از خرید کفش ورزشی خود، می‌توانید حالت‌های بازی، برش کفش، به‌دست آوردن جواهرات و نشان‌ها را بررسی کنید.

حالت های بازی

برنامه STEPN دارای سه حالت بازی به نام های انفرادی، ماراتن و پس زمینه است. حالت بازی Solo در حال حاضر در برنامه برای بازی و کسب درآمد کاربران در دسترس است، در حالی که حالت‌های ماراتن و پس‌زمینه هنوز در دست توسعه هستند.

حالت انفرادی

در حالت انفرادی، بازیکنان به کفش های ورزشی NFT خریداری شده برای کسب توکن های GMT و GST مجهز می شوند.
بازیکنان اگر انرژی کافی در کفش‌های ورزشی NFT خود داشته باشند در ابتدا با توکن‌های ساتوشی سبز (GST) پرداخت می‌شوند و بعداً با افزایش سطح آن‌ها به GMT پرداخت می‌شود. قابل ذکر است، اگر انرژی کفش‌های ورزشی شما صفر باشد، STEPN هیچ ژتون پاداشی پرداخت نمی‌کند.

هنگامی که شروع را در رابط برنامه فشار می دهید تا نشانه شروع جلسه حرکت برای کسب درآمد باشد، می توانید پیشرفت خود را از طریق نوار وضعیت در پس زمینه برنامه که به طور خودکار راه رفتن یا دویدن را نشان می دهد، نظارت کنید.
این برنامه دارای یک حسگر داخلی است که کاربران را برای پیاده روی در ماه جریمه می کند – اصطلاحی که در STEPN Whitepaper برای نشان دادن کاربران کلاهبرداری استفاده می شود که ممکن است با شبیه سازی حرکت با استفاده از اسکوتر برقی یا حتی بستن تلفن به سگ ها تقلب کنند.

توکن‌های پاداش دوگانه، GST و GMT، که برای هر دقیقه حرکت در STEPN پرداخت می‌شوند به چهار عامل اصلی نوع کفش ورزشی، ویژگی کارایی کفش ورزشی، ویژگی راحتی کفش ورزشی و سرعت حرکت بستگی دارد.
همچنین، در حالی که در حالت انفرادی حرکت می‌کنید، جعبه‌های اسرارآمیز حاوی جواهرات از سطوح یک تا سه در 4 اسلات جعبه اسرارآمیز اختصاص داده شده به هر کاربر در طول اجرای انفرادی قرار می‌گیرند.

حالت ماراتن

اگرچه هنوز در حال توسعه است،
حالت ماراتن هنگام راه اندازی، ماراتن های هفتگی و ماهانه را برای کاربران با دوره ثبت نام 24 ساعت قبل از شروع هر رویداد برگزار می کند. – این رویدادها معمولاً تمام مدت زمان تعیین شده طول می کشد.
در صورت پیاده سازی، کاربران می توانند در ماراتن های هفتگی 2.5 کیلومتر، 5 کیلومتر و 7.5 کیلومتر و ماراتن های ماهانه بین 5 کیلومتر، 10 کیلومتر و 15 کیلومتر رقابت کنند.

حالت پس زمینه

همچنین در حال توسعه، حالت پس‌زمینه به کاربران این امکان را می‌دهد که تا زمانی که یک کفش ورزشی در برنامه دارند، بتوانند به درآمد GST ادامه دهند.
برنامه STEPN داده‌های گام‌های برداشته‌شده روزانه را از برنامه سلامت تلفن همراه دستگاه کاربران برای تعیین پاداش‌ها استخراج می‌کند. با این حال، این پاداش در 3000 مرحله محدود می شود و بر درآمد یا هزینه های درون بازی ایجاد شده از سایر حالت های بازی تأثیری نخواهد داشت.

کفش ورزشی NFT

کفش ورزشی STEPN NFT را می توان با پنج ویژگی کلیدی متمایز کرد که عبارتند از:

 • ویژگی ها
 • نوع
 • کیفیت
 • سطح
 • سفارشی سازی

1. ویژگی های کفش کتانی

ویژگی های یک کفش ورزشی می تواند به طور قابل توجهی بر عملکرد و پاداش کفش های ورزشی مختلف NFT مورد استفاده در بازی STEPN تأثیر بگذارد. این ویژگی های کفش ورزشی NFT را می توان بیشتر به حالت های زیر طبقه بندی کرد:

بهره وری:

این ویژگی کفش کتانی به طور مستقیم بر درآمد GST در حالت های بازی انفرادی و ماراتن آتی تأثیر می گذارد.
در حالت انفرادی، داشتن یک ویژگی بازده بالاتر منجر به درآمد بهتر GST به ازای مصرف انرژی می شود.
در حالت ماراتن، یک ویژگی بازده بالاتر منجر به تجمع سریع‌تر امتیازات تابلوی امتیازات می‌شود.

شانس:

این ویژگی کفش کتانی کیفیت و دفعات افت جعبه اسرارآمیز را در حین دویدن های انفرادی تعیین می کند.

راحتی:

این ویژگی بر درآمد GMT شما در حالت های انفرادی و ماراتن و همچنین شرط بندی و حاکمیت تأثیر می گذارد. این ویژگی هنوز در حال توسعه است.

تاب آوری:

همچنین به عنوان دوام/تعمیر شناخته می شود، انعطاف پذیری در حالت انفرادی به طور مثبت بر میزان پوسیدگی دوام تأثیر می گذارد.
به عنوان مثال، دوام 50/100 کارایی کفش ورزشی را به 90٪ کاهش می دهد. در حالی که دوام 20/100 کارایی را به 10٪ کاهش می دهد.

2. انواع کفش کتانی

کفش‌های کتانی STEPN در چهار نوع مجزا عرضه می‌شوند که هر کدام به طور خاص برای تناسب اندام ، طراحی شده‌اند.

نام سرعت بهینه (کیلومتر در ساعت) برگشت پایه با سرعت مطلوب
پیاده روی Walker 1-6 4GST / 1 انرژی مصرف شده

 آهسته می دود. Jogger

4-10 5 GST / 1 انرژی مصرف شده
دونده Runner 8-20 6 GST / 1 انرژی صرف شده
مربی Trainer 1-20 4-6.25 GST / 1 انرژی مصرف شده

ذکر این نکته ضروری است که بازگشت GST برای هر یک از این کفش‌های کتانی ثابت نیست و عواملی که می‌توانند باعث نوسان دائمی آن شوند عبارتند از: کارایی کفش ورزشی، قدرت سیگنال GPS، پایداری سیگنال داده تلفن همراه و تصادفی‌سازی.

3. کیفیت کفش کتانی

در متاورس STEPN، کیفیت کفش ورزشی یکی از عوامل تعیین کننده ویژگی های کفش ورزشی NFT است که به تازگی ساخته شده است.
پنج نوع مختلف کفش ورزشی با کیفیت موجود است. که هر کدام به ترتیب در زیر فهرست شده اند:

 • متداول: ویژگی کفش ورزشی بین 1-10 است.
 • غیر متداول: ویژگی کفش ورزشی بین 8 تا 18 متغیر است.
 • نادر: ویژگی کفش ورزشی بین 15-35 است.
 • Epic: ویژگی Sneaker بین 28-63 است.
 • Legendary: ویژگی Sneaker بین 50-112 است.

4. سطح کفش کتانی

سطوح کفش ورزشی یکی دیگر از ویژگی های تعیین کننده برای کفش های کتانی در دنیای STEPN است. برای ارتقای سطح کفش‌های کتانی، کاربران باید GST را برای یک دوره ثابت بسوزانند. با افزایش سطح، کاربران می توانند بسته به کیفیت کفش ورزشی خود، بین 4 تا 12 امتیاز ویژگی اضافی کسب کنند.

با این حال، برای بالا بردن سطح کفش‌های کتانی فراتر از سطح 29، کاربران باید علاوه بر GST خود، GMT را نیز بسوزانند.

Milestone Triggered Event
Level 5 سوکت 1 و برش کفش را باز می‌کند.
Level 10 سوکت 2 و عملکرد اجاره کفش ورزشی را باز می کند.
Level 15 سوکت 3 را باز می کند.
Level 20 سوکت 4 را باز می کند.
Level 30 درآمد GMT را باز می کند.

5. شخصی سازی کفش کتانی

این یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های متاورس STEPN است.
اگرچه هنوز در حال توسعه است، سفارشی‌سازی کفش‌های کتانی به کاربران این امکان را می‌دهد که وقتی به سطح 30 رسیدند، از طریق رایت GST، GMT یا NFT، کفش‌های ورزشی خود را سفارشی کنند. این ویژگی سفارشی‌سازی به کاربران اجازه می‌دهد تا در تغییر نام، اضافه کردن یک نقل قول، اضافه کردن امتیاز ویژگی‌های اضافی و بسیاری موارد دیگر آزاد باشند.

STEPN همچنین با برندهای برتر کفش ورزشی کار می‌کند تا کفش‌های کتانی سفارشی و هم‌مارک با Binance و کفش‌های ورزشی جنسیس را در Solana و BNBChain منتشر کند.
یوتیوب، Solana Gaming with Barndog بیشتر در مورد کفش های ورزشی جنسیس توضیح می دهد.

جواهر Gem و سوکت Sockets

هنگامی که کاربران به سطح معینی رسیدند (از سطح 5 شروع می شود)، کاربران می توانند قفل سوکت های Gem را باز کنند. هنگامی که سنگ‌های قیمتی در سوکت‌های قفل نشده قرار می‌گیرند، کاربران ویژگی‌های کفش ورزشی خود را افزایش می‌دهند. با این حال، جواهرات و سوکت ها به صورت جفت مربوطه باز می شوند (به عنوان مثال، جواهرات بهره وری در سوکت های بهره وری قرار می گیرند)

چهار نوع جواهر ویژگی (کارایی، شانس، راحتی و انعطاف‌پذیری) وجود دارد که هر یک از این سنگ‌ها را می‌توان با سوزاندن GST و ترکیب 3 جواهر در همان سطح و نوع ارتقا داد.
توجه به این نکته ضروری است که GMT برای ارتقای یک جواهر از سطح 4 مورد نیاز است و جواهرات سطح پایین شانس بیشتری برای شکست دارند. می‌توانید در وب‌سایت رسمی STEPN اطلاعات بیشتری در مورد جواهرات و سوکت‌ها بررسی کنید.

نشان ها در برنامه STEPN

وقتی عنصر نشان تکمیل شد، کاربران می‌توانند نشان‌هایی را برای تکمیل وظایف درون بازی کسب کنند. نشان‌ها با توجه به سختی کار به کاربران داده می‌شود و به سخت‌ترین کارها نشان ۵ کیفیت تعلق می‌گیرد.

به دست آوردن نشان‌ها به کاربران امتیازاتی در بازی، گیم‌پلی، استخراج کفش و مدیریت می‌دهد.

امتیازات بازی

 • حالت انفرادی – انرژی اضافی
 • حالت ماراتن –  امتیاز تابلوی برتر

امتیازات ضرب زدن کفش

 • اجاره و فروش مرتبط – شانس بیشتری برای اجاره کردن کفش ورزشی
 • مربوط به چاپ کفش – هزینه کمتر ضرب

امتیازات حکومتی

 • TBD

اقتصاد توکن دوگانه در برنامه STEPN

STEPN از یک سیستم توکن دوگانه منحصر به فرد برای کمک به کاربران، دارندگان توکن و توسعه دهندگان برای ایمن سازی و دریافت بهترین ها از شبکه استفاده می کند.
STEPN از توکن های GMT و GST استفاده می کند که هر دو بر روی بلاک چین Solana ساخته شده اند تا این کار را انجام دهند.

GMT توکن استیکینگ است.

 • توکن اعتبار سنجی اصلی شبکه.
 • GMT یک سکه کاهش تورم با حداکثر عرضه 6 میلیارد توکن است.
 • پس از رسیدن به سطح بسیار بالایی در STEPN، کاربران می توانند شروع به کسب سکه های GMT کنند.
 • برای تبدیل شدن به اعتبار دهندگانی که شبکه را ایمن و اداره می کنند.

GST توکن هزینه است.

 • GST برای تسویه کارمزد تراکنش ها و سایر کارمزدهای درون بازی استفاده می شود.
 • این توکن به عنوان پاداش درون بازی برای کاربران زیر سطح 29 استفاده می شود.
 • GST تورمی است و محدودیتی برای صدور آن وجود ندارد.

قیمت STEPN (GMT) و پیش بینی قیمت

اگرچه کل بازار کریپتو در اندکی رکود است، کارشناسان و دلالان انتظار دارند GMT که در حال حاضر زیر قیمت 2 دلار معامله می‌شود، در ماه‌های آتی بازگردد. و به اوج‌های قیمتی جدید برسد. CryptocurrencyPricePrediction، یک سایت محبوب پیش‌بینی قیمت کریپتو، انتظار دارد GMT سال 2022 را با پیش‌بینی 7.7 دلار به پایان برساند و قبل از پایان این دهه به 120 دلار برسد.

با این حال، به دلیل عدم قطعیت های مرتبط با بازار بی ثبات کریپتو، به شما توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال، تحقیق و بررسی لازم را انجام دهید.

از کجا GMT بخریم ؟

می‌توانید STEPN (GMT/GST) را از هر صرافی رمزارز محبوبی که به صورت آنلاین موجود است، خریداری کنید.
صرافی های محبوب مانند Binance، Swapzone، Coinbase، FTX، PancakeSwap، Huobi و موارد دیگر GMT را در میان جفت های معاملاتی موجود در سایت خود فهرست می کنند.

نحوه خرید GMT

آیا می خواهید سفر STEPN خود را آغاز کنید؟ یا می‌خواهید روی یک توکن رمزنگاری امیدوارکننده سرمایه‌گذاری کنید؟، سپس به Swapzone بروید تا $GMT و $GST را با کارمزدهای پایین با بیش از 700 ارز دیجیتال با بهترین نرخ در بازار مبادله کنید.

با Swapzone، می‌توانید به راحتی توکن‌های GMT را با هر ارز دیجیتال دیگری از طریق طیف گسترده‌ای از ارائه‌دهندگان مبادلات ارزهای دیجیتال فوری مبادله کنید و ارائه‌دهندگان، پیشنهادات، سرعت و نرخ تبادل آنها را بررسی کنید. برای دریافت دلار GMT، مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. در قسمت Send گزینه Coin را انتخاب کنید.
 2. مبلغ مورد نظر برای مبادله را وارد کنید.
 3. GMT را در بخش Get Up To انتخاب کنید.
 4. برای ادامه، پیشنهاد مبادله را انتخاب کنید.
 5. برای دریافت GMT، آدرس کیف پول خود را وارد کنید.
 6. سپرده GMT خود را به آدرسی که ایجاد شده است ارسال کنید.
 7. توکن های GMT خود را دریافت کنید.

شروع به کسب پاداش های کریپتو برای تمرینات روتین خود کنید.

برنامه STEPN آینده ورزش و تمرین است. از زمان اعلام GMT به بازار، این سکه مورد توجه تحسین کنندگان و سرمایه گذاران قرار گرفته است. که منجر به حجم معاملات بزرگ و گمانه زنی های مثبت برای آینده شده است.

علاوه بر این، با توجه به توسعه روزافزون اپلیکیشن ها و ابزارهای مفید وب 3 در بلاک چین سولانا،کارشناسان انتظار دارند علاقه روزافزون توسعه دهندگان به افزودن ویژگی های GameFi و SocialFi ادامه دهند که کاربران را در دراز مدت علاقه مند نگه می دارد.
از این طریق مزایا را به کل اکوسیستم وب 3 گسترش می دهد.

در مجموع، پیشنهاد STEPN مبنی بر ورزش برای یک بسته دوگانه پاداش ارز دیجیتال سلامت و درآمد غیرفعال روزانه، کمی بیش از حد خوب است که نمی توان آن را رد کرد.

جفت های محبوب برای تبدیل STEPN

 • GMTBSC به بیت کوین
 • GMTBSC به اتریوم
 • GMTBSC به LTC
 • GMTBSC به BNB
 • GMTBSC به BCH
 • GMTBSC به USDT
 • GMTBSC به THETA
 • GMTBSC به XMR
 • GMTBSC به TRX
 • GMTBSC به BSV
 • GMTBSC به DASH
 • GMTBSC به ZEC

سوالات کاربران درباره برنامه STEPN چیست ؟ و ارز دیجیتال step

نرخ مبادله نرخی است که با آن می توان یک ارز دیجیتال را از طریق یک ارائه دهنده صرافی خاص با ارز دیگر مبادله کرد. نرخ‌های مبادله ارزهای دیجیتال در Swapzone منعکس‌کننده قیمت‌های فعلی دارایی‌های کریپتو هستند و هر 30 ثانیه یک بار به‌روزرسانی می‌شوند تا شما تغییرات و نوسانات بازار را برای کسب سود در هنگام خرید نزولی یا رفتن با بهترین نرخ ارز و کمترین هزینه مبادله پیگیری کنید. همه ارائه دهندگان صرافی ارزهای دیجیتال نرخ های خاص خود را دارند که به عرضه و تقاضا، پاداش استخراج، هزینه ها و غیره بستگی دارد.

دو نوع نرخ ارز وجود دارد که توسط Swapzone تجمیع می شود – نرخ ثابت و نرخ شناور. برای دریافت مقدار دقیق کریپتو که در ابتدای صرافی نمایش داده می شود و از خود در برابر نوسانات بازار محافظت می کنید، پیشنهادات با نرخ ثابت را انتخاب کنید. اگر آماده هستید که ریسک کنید و کمتر یا بیشتر از مبلغ نمایش داده شده دریافت کنید، پیشنهادات با نرخ شناور را دنبال کنید اما به خاطر داشته باشید که نرخ های شناور ممکن است در هر ثانیه به شدت تغییر کند. .

کارمزد تراکنش‌های رمزنگاری ممکن است بسته به شبکه متفاوت باشد (کارمزد تراکنش‌های اتریوم در طول ازدحام در شبکه افزایش می‌یابد)، ارز دیجیتال انتخابی شما، ارائه‌دهنده صرافی فوری و همچنین سرعت پردازش تراکنش و سیاست داخلی آن. این هزینه ها ممکن است نسبتاً کم باشد، اما مهم است که بدانید ممکن است در وهله اول اعمال شوند.

اگر می‌خواهید ارزهای دیجیتال را با کمترین کارمزد مبادله کنید، مراقب پیشنهاداتی باشید که برچسب خاکستری «هزینه‌های معامله شامل نمی‌شود» “Transaction fees are not included” که در زیر نرخ مبادله نمایش داده می‌شود. برای جلوگیری از پرداخت هزینه های غیرمنتظره در طول مبادله، مواردی را انتخاب کنید که آن برچسب را ندارند. 

برای مبادله، خرید، فروش یا تجارت ارزهای دیجیتال و ذخیره کلیدهای رمزنگاری خود به صورت ایمن و ایمن، به یک کیف پول رمزنگاری نیاز دارید. انتخاب بهترین کیف پول رمزنگاری یک سوال اولویت و نیاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما را در مورد نحوه انتخاب بهترین کیف پول رمزنگاری برای نیازهای خود بخوانید.

انواع مختلفی از کیف پول برای دارایی ها و وظایف مختلف کریپتو وجود دارد. کیف پول‌های نرم‌افزار یا کیف‌پول‌های ذخیره‌سازی داغ به اینترنت متصل هستند. و به اشکال مختلفی ارائه می‌شوند: برنامه‌های افزودنی وب، دسکتاپ، موبایل یا مرورگر.
اگر می خواهید یک سبد کریپتو بزرگ بسازید، ممکن است بخواهید به کیف پول های چند ارزی مانند Exodus، MetaMask، TrustWallet، Atomic یا Guarda نگاه کنید. اگر یک سکه یا یک توکن انتخابی شما در آنجا موجود نیست، همیشه می‌توانید کیف پول تک ارزی را انتخاب کنید. که معمولاً توسط پروژه‌ای که دارایی را راه‌اندازی کرده است، طراحی می‌شود.

اگر مسائل ایمنی و امنیتی را جدی می گیرید، به سراغ کیف پول های سخت افزاری یا کیف پول های سردخانه ای مانند Ledger یا Trezor یا حتی کیف پول های کاغذی بروید.
ما قویاً به شما توصیه می‌کنیم قبل از ایجاد کیف پول تحقیق کنید: بررسی‌ها را بخوانید. تا ببینید جامعه چه فکر می‌کند، درباره هزینه‌هایی که یک کیف پول خاص برای انجام تراکنش‌ها تحمیل می‌کند مطلع شوید. ارزها و شبکه‌های پشتیبانی‌شده را بررسی کنید. و سیاست امنیتی آن را ببینید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)