مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

5 مورد از مهترین ترند بلاک چین در سال 2022

5 مورد از مهترین ترند بلاک چین در سال 2022

5 ترند بلاک چین در سال 2022

بلاک چین یکی از هیجان انگیزترین روندهای فناوری در حال حاضر است. این یک مدل پایگاه داده توزیع شده و رمزگذاری شده است. که پتانسیل حل بسیاری از مشکلات مربوط به اعتماد و امنیت آنلاین را دارد.

بسیاری از مردم آن را به عنوان فناوری پایه بیت کوین و ارزهای دیجیتال به طور کلی می شناسند.

با این حال، کاربردهای بالقوه آن بسیار گسترده‌تر است، و شامل قراردادهای دیجیتال «هوشمند»، لجستیک و منشأ و امنیت زنجیره تأمین، و محافظت در برابر سرقت هویت می‌شود. تعداد بی‌شماری دیگر وجود دارد.

– بشارت‌دهنده‌های بلاک چین می‌گویند که به طور بالقوه می‌توان از آن برای بهبود امنیت و یکپارچگی در هر سیستمی استفاده کرد. که شامل چندین طرف دسترسی به یک پایگاه داده است.

پیش‌بینی می‌شود که در طول سال ۲۰۲۲، هزینه‌های کسب‌وکارها برای راه‌حل‌های بلاک چین به ۱۱.۷ میلیارد دلار برسد.

در اینجا برخی از روندهایی که باعث این امر می شوند و برخی از افکار در مورد اینکه چگونه این امر بر زندگی های بیشتر و بیشتر در طول سال آینده تأثیر می گذارد، آورده شده است.

طرح های بلاک چین سبز، ترند بلاک چین 2022

 • بلاک چین ها به طور بالقوه می توانند انرژی زیادی مصرف کنند.
 • و سطوح بالایی از انتشار کربن ایجاد کنند.
 • – این واقعیت پشت تصمیم ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای توقف موقت پذیرش بیت کوین برای پرداخت خودروهایش در اوایل سال 2021 بود.
 • به این دلیل بسیار خوب، در طول سال 2022، ما در احتمالاً تأکید زیادی بر تلاش‌ها برای «سبز کردن» بلاک چین خواهد شد.

چند راه برای انجام این کار وجود دارد، از جمله جبران کربن، اگرچه بسیاری از مردم بر این باورند که این اغلب مساوی است با وصله زدن زخمی که از ابتدا نباید ایجاد می شد.

 • مورد دیگر حرکت به سمت مدل‌های کم‌مصرف فناوری بلاک چین است. – معمولاً مدل‌هایی که برای ایجاد اجماع به الگوریتم‌های «اثبات سهام» به جای «اثبات کار» متکی هستند.
 • اتریوم – دومین بلاک چین شناخته شده پس از بیت کوین – قصد دارد در طول سال 2022 به یک مدل POS برود.
 • مسیر دیگری برای رسیدن به یک مدل عملیاتی سبزتر، مسیری است که توسط کتی وود، مدیر عامل صندوق تامین مالی متمرکز بر فناوری Ark Invest حمایت می شود. این دیدگاه را مطرح می‌کند که تقاضای فزاینده برای انرژی منجر به سرمایه‌گذاری بیشتر در تولید انرژی تجدیدپذیر می‌شود، که سپس برای سایر برنامه‌ها و همچنین عملیات بلاک چین استفاده خواهد شد.

NFT فراتر از هنر آنلاین گسترش می یابد .

ترند بلاک چین 2022 درباره هنر NFT

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) خبر بزرگی در صحنه بلاک چین در طول سال 2021 بودند.

قیمت‌های نجومی به دست آمده توسط آثار هنری مانند Beeple’s The First 5000 Days، عناوین زیادی را ایجاد کرد. و مفهوم توکن‌های دیجیتال منحصربه‌فرد را که بر روی بلاک‌چین‌ها مستقر هستند، به طور محکم در آگاهی عمومی قرار داد.

همچنین در دنیای موسیقی جا افتاده است، با هنرمندانی از جمله Kings of Leon، Shawn Mendes و Grimes که همگی آهنگ‌هایی را با فرمت NFT منتشر می‌کنند.

اما مانند بلاک چین به طور کلی، این ایده فراتر از اولین موارد استفاده تبلیغاتی است.

 • ویلیام گرانت و سان، تقطیرکنندگان، اخیراً بطری‌های ویسکی گلنفیدیچ ۴۶ ساله را در کنار NFT فروختند. که برای اثبات منشأ هر بطری استفاده می‌شود.
 • NFT ها در بازی به طرز چشمگیری شروع به اوج گیری کرده اند. – بازی هیولا پرور Axie Infinity به بازیکنان این امکان را می دهد که موجودات NFT خود را به جنگ بفرستند و در حال حاضر حدود 300000 بازیکن همزمان دارد (برای مقایسه، Fortnite حدود 3.5 میلیون بازیکن دارد. ). دولچه و گابانا و نایک هر دو لباس و کفشی ساخته اند که با NFT های خاص خود عرضه می شود.
 • و مفهوم متاورس – که امسال توسط فیس بوک، مایکروسافت و انویدیا مورد حمایت قرار گرفت. – فرصت های زیادی را برای موارد استفاده نوآورانه از NFT به ارمغان می آورد.

بیت کوین و ارزهای دیجیتال ملی

ترند بلاک چین 2022 : کشورهای بیشتری بیت کوین و ارزهای دیجیتال ملی را پذیرفته اند.

در سال 2021، السالوادور جزو اولین کشورهایی بود که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی پذیرفته است، به این معنی که می توان آن را در سراسر کشور برای پرداخت برای کالاها و خدمات پذیرفت، و کسب و کارها می توانند از آن برای پرداخت به کارکنان خود استفاده کنند.

به گفته بسیاری از مفسران، در طول سال 2022، شاهد پیروی از چندین کشور دیگر خواهیم بود.

 • الکساندر هاپتنر، مدیر عامل صرافی بیت‌مکس، پیش‌بینی می‌کند که حداقل پنج کشور در حال توسعه سال آینده پذیرش بیت‌کوین را آغاز می‌کنند. که ناشی از تورم جهانی و افزایش هزینه‌های حواله از سوی سازمان‌های “واسطه” مالی است. که برای ارسال پول توسط کارگران خارجی به خانه استفاده می‌شوند.
 • ارزهای دیجیتال ملی – جایی که بانک‌های مرکزی به جای استفاده از سکه‌های غیرمتمرکز موجود، سکه‌های خود را ایجاد می‌کنند که می‌توانند کنترل کنند. – حوزه دیگری است که در سال 2022 شاهد رشد خواهیم بود.
 • این پروژه‌ها معمولاً شامل ارزهای دیجیتالی هستند که در کنار ارزهای سنتی موجود عمل می‌کنند. و به کاربران این امکان را می‌دهند که بدون اتکا به ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث، تراکنش های خود را انجام می دهند. و حضانت خود را مدیریت می کنند، در حالی که به بانک های مرکزی اجازه می دهند تا کنترل عرضه در گردش را حفظ کنند. – ارزش توکن را با ارزش پول سنتی کشور مرتبط نگه دارند. در حالی که بعید است که بریت کوین مورد تایید دولت بریتانیا برای عرضه در سال 2022 آماده باشد، سایرین از جمله چین، سنگاپور، تونس و اکوادور قبلاً این کار را انجام داده‌اند و تعداد بیشتری از جمله ژاپن، روسیه، سوئد و استونی احتمالاً به زودی به آن ملحق خواهند شد. .
10 تا از بهترین نمونه های NFT در 2022

ادغام بلاک چین و اینترنت اشیا

بلاک چین به شدت با ایده اینترنت اشیا (IoT) سازگار است. زیرا برای ایجاد سوابق تعاملات و تراکنش‌های بین ماشین‌ها عالی است.

 • این به طور بالقوه می تواند به حل بسیاری از مشکلات در زمینه امنیت و همچنین مقیاس پذیری به دلیل ماهیت خودکار، رمزگذاری شده و تغییر ناپذیر دفتر کل بلاک چین و پایگاه داده کمک کند.
 • حتی می‌توان از آن برای تراکنش‌های ماشین به ماشین استفاده کرد. – این امکان را فراهم می‌آورد که پرداخت‌های خرد از طریق ارزهای دیجیتال زمانی که یک ماشین یا شبکه نیاز به تهیه خدمات از دیگری دارد، انجام شود.
 • در حالی که این یک مورد استفاده پیشرفته است که ممکن است باعث شود قبل از اینکه بر زندگی روزمره ما تأثیر بگذارد کمی بیشتر در جاده سفر کنیم، احتمالاً در سال 2022 در مورد پروژه های آزمایشی و موارد استفاده اولیه در این زمینه خواهیم شنید.
 • نوآوری در این زمینه احتمالاً ناشی از گسترش مداوم شبکه‌های 5G است، به این معنی که اتصال بیشتر بین انواع تجهیزات و لوازم هوشمند شبکه‌ای – نه صرفاً از نظر سرعت، بلکه انواع جدیدی از تراکنش‌های داده از جمله تراکنش‌های زنجیره بلوکی نیز وجود دارد.
ادغام بلاک چین و اینترنت اشیا

بلاک چین در ساخت و ردیابی واکسن

اکنون واضح است که مقابله با همه‌گیری جهانی کووید-19 در سراسر سال 2022 یک اولویت خواهد بود و یک مورد استفاده کلیدی برای بسیاری از روندهای برتر فناوری امسال خواهد بود.

فناوری بلاک چین چندین مورد استفاده بالقوه مهم در ردیابی و توزیع واکسن دارد.

در دنیایی که جعل‌کنندگان به تولید و فروش واکسن‌های تقلبی معروف هستند، بلاک چین به این معنی است که می‌توان صحت محموله‌های واکسن را اثبات کرد و توزیع آن‌ها را می‌توان ردیابی کرد.

تا اطمینان حاصل شود که به مکان مورد نظر خود می‌رسند. همچنین نیاز به اطمینان از یکپارچگی در هر نقطه از زنجیره تامین وجود دارد. – به عنوان مثال، برای اطمینان از اینکه دسته های واکسن ها به طور مداوم در دمای مناسب ذخیره می شوند، همانطور که بسیاری از آنها نیاز دارند.

IBM سیستمی را ایجاد کرده است تا امکان هماهنگی بین بسیاری از آژانس‌های مختلف و متنوع و مقامات بهداشتی مرتبط با توزیع واکسن را فراهم کند. و از بلاک چین برای یکسان کردن ثبت نرخ و کارایی واکسیناسیون در ابزارها و پلتفرم‌های مختلف استفاده می‌کند.

 • یک پروژه آزمایشی همچنین نشان داد که چگونه بلاک چین به طور بالقوه می تواند توانایی تشخیص مکان هایی که ممکن است به فراخوان محصول نیاز باشد. – برای مثال، در موردی که به نظر می رسد دسته ای باعث بروز عوارض جانبی غیرمعمول زیادی می شود. – از سه روز تا فقط افزایش دهد.
 • چند ثانیه. پیشرفت‌هایی که به دلیل واکنش بی‌سابقه به این بیماری همه‌گیر به دست می‌آیند، احتمالاً موارد استفاده بیشتری را برای فناوری بلاک چین در ساخت، توزیع و مدیریت واکسیناسیون‌ها در سال 2022 ممکن می‌سازد.
اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)