مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

انتشار ارز دیجیتال با پشتوانه نفت توسط روسیه

گزارش ها نشان می دهد که دومای دولتی روسیه در حال بررسی قانونی است که به این کشور امکان ایجاد ارز دیجیتال با پشتوانه نفت را می دهد.

بر اساس گفته های Oleg Nikolaev عضو کمیته سیاست اقتصادی دومای دولتی روسیه، بررسی این قانون مراحل نهایی خود را طی می کند و در صورتی که تصویب شود، باعث توسعه بیشتر ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک‌ چین می‌شود.

Igor Yusufov وزیر سابق انرژي روسیه می گوید این پروژه که تاکید زیادی برای اجرایی شدن آن می شود، توسط مدیر شرکت Energia عرضه شده است. این وزیر سابق دولت روسیه می گوید نقشه راه این پروژه در مراحل پایانی خود قرار دارد.

Yusufov به این نکته نیز اشاره کرد که چنین ارز دیجیتالی به روسیه و متحدانش این امکان را می دهد که از هزینه‌های ناشی از تغییرات در ارزش دلار، تحریم‌ های اقتصادی، کارمزدهای انتقال پول و سایر موارد در امان باشند.

این وزیر سابق دولت روسیه اعتقاد دارد که دو مورد برای پشتوانه این ارز دیجیتال وجود دارد. راه اول این است که ارزش این ارز دیجیتال به یک نوع از سوخت وابستگی داشته باشد و راه دوم محاسبه ارزش تولید دی اکسید کربن است. او فکر می کند که این ارز دیجیتال شفافیت را بالا می برد و بدون هزینه‌ اضافی می توان نفت صادر شده به کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داد.

این طرح روسیه شباهت زیادی نیز به ارز دیجیتال پترو در ونزوئلا دارد. پترو که در اکتبر 2018 عرضه شد، در ظاهر دارای پشتوانه نفت این کشور است و هدف از ایجاد آن، دور زدن تحریم های کشورهای دیگر است.

به هر حال، Igor Kostikov که یکی از مقامات عالی رتبه در روسیه است به این نکته اشاره کرد که این ارز دیجیتال لزومی ندارد دارای پشتوانه نفتی باشد و هر منبع قابل تبادل دیگری را نیز می توان به عنوان پشتوانه آن در نظر گرفت.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به