مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

صرافی غیرمتمرکز کایبر Kyber در تلاش است، تا به یک پلتفرم DeFi همه‌کاره تبدیل شود.

صرافی غیرمتمرکز کایبر Kyber در تلاش است، تا به یک پلتفرم DeFi همه‌کاره تبدیل شود.

 کایبر Kyber  این صرافی ِمعاملات ارز دیجیتال ،در آستانه جشن گرفتن پنجمین سالگرد خود است. – و همچنان به دنبال پیشرفت در حوزه ی دیفای (DeFi) که سرمایه گذاران را قادر می سازد تا معاملات را با کارمزد پایین انجام دهند.

کایبر نتورک ( Kyber Network ) مجموعه ای از محصولات را ایجاد کرده است که معامله گران، ارائه دهندگان نقدینگی و توسعه دهندگان هر روز به آنها تکیه می کنند.

از طریق KyberSwap، می توان توکن ها را  بلافاصله با نرخ های بسیار رقابتی مبادله کرد. بدون به خطر انداختن تجربه کاربر.نقدینگی عمیق بسیار مهم است، و این از طریق انبوهی از پروتکل‌های DEX جمع‌آوری می‌شود.

ابزارها، به توسعه دهندگان، تواناییِ نوآوری و ساخت برنامه های جدید را می دهند. که مبادله آنی توکن های غیرمتمرکز را امکان پذیر می کند.

و برای اطمینان از اینکه همه می‌توانند در مسیر آینده این مرکز نظر داشته باشند، KyberDAO، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز، به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا در مورد پیشنهادهای حاکمیتی آتی رأی دهند و در موفقیت پلتفرم سهیم باشند.

شبکه Kyber از زمان راه‌اندازی خود در سال 2017 به نقاط عطف بسیاری دست یافته است – و تا به امروز بیش از 7 میلیارد دلار تراکنش برای هزاران کاربر تسهیل کرده است.
همچنین یکی از شرکای مسئول آوردن بیت کوین پیچیده (wBTC) به بلاک چین اتریوم (ETH) بود و در نتیجه عملکرد DeFi را برای مخاطبان جدید باز کرد.

به نقل از تیم Kyber:
«در ساخت جهانی برای دسترسی به DeFi برای همه جاهایی که هر توکنی در هر کجا قابل استفاده است، KyberSwap.com به نیاز اصلی برای مبادله توکن‌ها و نقدینگی یکپارچه در اکوسیستم ارزهای دیجیتال پاسخ می‌دهد و در عین حال بهترین نرخ‌ها را برای معامله‌گران در DeFi ارائه می‌کند و بازده را برای ارائه‌دهندگان نقدینگی به حداکثر می‌رساند. “

صرافی غیرمتمرکز کایبر Kyber، یک اکوسیستمِ زنده

صرافی غیرمتمرکز کایبر Kyber در تلاش است تا به یک پلتفرم DeFi همه‌کاره تبدیل شود.

Kyber بیش از 80 صرافی غیرمتمرکز را گرد هم می آورد. – و این ارتباطات به معامله گران امکان می دهد بهترین معامله را داشته باشند.
مسیریابی تجارت پویا به طور خودکار بازار را برای بهترین قیمت ها جستجو می کند. و DEX های جدید به طور منظم اضافه می شوند.

و در هفته‌های اخیر، این پلتفرم از ویژگی Discover خود رونمایی کرد که به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا توکن‌هایی را ببینند که در حال حاضر ترند هستند و توکن‌هایی که ارزیابی می‌شوند به زودی ترند می‌شوند.

ابزار جدیدی بر اساس فناوری TrueSight KyberSwap، و همچنین نمودار Pro Live  که به کاربران امتیاز بالایی می‌دهد. که بتوانند، تجزیه و تحلیل فنی خود را انجام دهند.

و در هفته‌های اخیر، این پلتفرم از ویژگی Discover خود رونمایی کرد که به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا توکن‌هایی را ببینند که در حال حاضر در حال ترند هستند و توکن‌هایی که ارزیابی می‌شوند به زودی ترند هستند، بر اساس فناوری TrueSight KyberSwap، و همچنین نمودار Pro Live – ابزار جدیدی که به کاربران امتیاز بالایی می‌دهد. تجزیه و تحلیل فنی خود را انجام دهند.
مهمتر از همه، این ویژگی را می توان در حالت تمام صفحه در لپ تاپ ها و رایانه های رومیزی یا در نسخه های سازگار با موبایل برای زمانی که معامله گران در حال حرکت هستند، دسترسی داشت.

ابزارهای ترسیم، تحلیلگران را با روشی تمیز برای جداسازی سیگنال از نویز – با داده های نموداری موجود برای هزاران توکن، توانمند می کند. قیمت ها به طور مداوم در زمان واقعی به روز می شوند و پروژه های تجزیه و تحلیل را می توان برای استفاده های بعدی ذخیره کرد.

این پلتفرم همچنین هیچ برنامه‌ای برای نشستن ندارد و می‌خواهد در بخش مالی غیرمتمرکز در خط مقدم دوره بعدی قرار گیرد.

بازوی سرمایه گذاری آن – Kyber Ventures – اکنون در حمایت از کارآفرینانی که در حال ساخت پروتکل های جدید و در حال توسعه هستند. که بازار را طوفانی می کنند، ایفا می کند.

صرافی غیرمتمرکز کایبر Kyber ، یک نام بزرگ در دیفای DeFi

شبکه Kyber همچنین از طریق مشارکت‌های برجسته با شرکت‌هایی مانند Signum Capital، Binance و Hashed به یک وزنه سنگین در فضای DeFi تبدیل شده است – و مفتخر بود که به عنوان حامی مالی برای نشست آواکس در بارسلون در ماه مارس فعالیت می‌کرد.

نقاط عطف دیگر شامل معرفی Rainmaker، یک برنامه استخراج نقدینگی است که ده‌ها میلیون دلار پاداش به معامله‌گرانی که نقدینگی را در KyberSwap افزایش می‌دهند، ارائه کرده است.

سال گذشته همچنین خبر از ورود تجمیع کننده KyberSwap داد که مبادله روی 11 زنجیره و همکاری مستقیم با پایه های بلاک چین های اصلی از جمله Avalanche (AVAX)، بیت تورنت (BTT) و بایننس کوین (BNB) را تسهیل می کند.

شبکه Kyber با پنج سال تجربه، حافظه سازمانی بسیار مهمی دارد – و از زمان آغاز به کار بخشی از DeFi بوده است. این بدان معناست که این پلتفرم برای پنج سال آینده در موقعیت مناسبی قرار خواهد گرفت زیرا امور مالی غیرمتمرکز به طور فزاینده ای جریان اصلی را طی می کند.

کمپین آتی این سالگرد ویژه را جشن خواهد گرفت. – و شبکه Kyber متعهد به آموزش کاربران است و با پلتفرم‌های پیشرو مانند CoinGecko، Binance و موارد دیگر برای ایجاد منابع آموزشی و برنامه‌های یادگیری و کسب درآمد کار می‌کند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)