مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 آلت کوین برتر برای سرمایه‌گذاری در مارس 2022

10 آلت کوین برتر برای سرمایه‌گذاری در مارس 2022

معرفی 10 آلت کوین برتر برای سرمایه‌گذاری در مارس 2022

آلت کوین ها در بین سرمایه گذاران رمزارز محبوب هستند. زیرا امکان بازگشت سرمایه بالاتر در کوتاه مدت وجود دارد.

دارایی دیجیتال جایگزین، مانند سکه یا توکنی که بیت کوین نیست، آلت کوین نامیده می شود.
هدف آلت‌کوین‌ها استفاده از شبکه رمزنگاری است که بر پایه فناوری بلاک چین منبع باز ساخته می‌شود و موارد استفاده جایگزین را برای سیستم‌های مالی سنتی و شرکت‌های بزرگ فناوری فراهم می‌کند.
آلت‌کوین‌ها نیز جایگزین‌های خوبی برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال هستند که علاقه‌مند به تنوع بخشیدن به پرتفوی خود هستند.
محبوب ترین دلیل برای معامله آلت کوین ها، امکان بازگشت سرمایه بالاتر در کوتاه مدت است.
اما کارشناسان می‌گویند که سرمایه‌گذاران آلت‌کوین می‌توانند از توکن‌ها برای مدیریت ریسک خود استفاده کنند، زیرا برخی از سکه‌ها یا پروژه‌های ارزان نیاز به سرمایه‌گذاری زیادی ندارند.
یافتن بهترین آلت کوین‌ها می‌تواند دشوار باشد، زیرا تعداد زیادی برای انتخاب وجود دارد، اگرچه بدون شک ارزشمند است، زیرا این سکه‌ها اغلب می‌توانند بازدهی سه رقمی داشته باشند!
این مقاله 10 بهترین آلت کوین برتر برای سرمایه‌گذاری را که قرار است در مارس 2022 منفجر شوند، ارائه می‌کند.

آلت کوین برتر 2022 : Lucky Block

مفهوم اصلی Lucky Block این است که این پروژه تازه راه‌اندازی شده به دنبال ایجاد انقلابی در بخش قرعه‌کشی جهانی از طریق استفاده از دو فناوری نوظهور – بلاکچین و قراردادهای هوشمند است. این یکی از بهترین آلتکوین هایی است که قرار است در مارس 2022 منفجر شود.

اتریوم

Ethereum
اتریوم آلتکوین مورد علاقه تمام دوران سرمایه گذاران رمزارز است. فناوری اتریوم هسته اصلی اکثر برنامه های بلاک چین است. بسیاری بر این باورند که بلاک چین نقش مهمی در آینده امور مالی و سایر صنایع ایفا خواهد کرد و قرار گرفتن در معرض فناوری اتریوم را به یک افزودنی بالقوه سودآور برای سبد سرمایه گذاری شما تبدیل می کند.

آلت کوین برتر : آوی Aave

Aave
پروتکل Aave بهترین صرافی DeFi را در خود جای داده است که به وام دهندگان و وام گیرندگان اجازه می دهد بدون واسطه با یکدیگر تعامل داشته باشند.
این پلتفرم به گونه ای طراحی شده است که وام دهندگان می توانند به راحتی سود دارایی های دیجیتال را مستقیماً به کیف پول شبکه خود دریافت کنند. در نتیجه، Aave به یکی از محبوب ترین برنامه های DeFi در جهان تبدیل شده است.

شیبا اینو

شیبا اینو
سرمایه گذاران آلت کوین امید زیادی به شیبا اینو دارند. این یک سرمایه گذاری وسوسه انگیز است، به خصوص که قیمت آن در چند وقت اخیر به شدت افزایش یافته است. با این حال، این یک آلتکوین فوق‌العاده پرخطر است و احتمالاً در آینده نوسانات بیشتری را تجربه خواهد کرد. با درک این خطرات، تصمیم گیری آگاهانه برای سرمایه گذاری و محافظت از پرتفوی خود آسان تر خواهد بود.

استلار Stellar

استلار از تمرکززدایی برای بهبود سیستم‌های انتقال فعلی استفاده می‌کند. این پلتفرم دارای یک دفتر کل توزیع شده برای بهبود کارایی و شفافیت برای کاربران است. این دفتر کل تمام داده های شبکه از جمله تاریخچه تراکنش های آن را برای انتقال سیستم های در حال استفاده نگهداری می کند. بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو بر این باورند که استلار یکی از بهترین آلتکوین ها برای سرمایه‌گذاری است. که قرار است در مارس 2022 منفجر شود.

کاردانو Cardano

کاردانو (ADA) ، بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری 2022

کاردانو
Cardano نسل سوم رمزارزها است. ویژگی های آن بهترین ترکیب از رمزارزهای نسل اول و دوم مانند بیت کوین و اتریوم را ارائه می دهد. این سیستم از Proof of Stake (PoS) به جای مکانیسم Proof of Work (PoW) استفاده می کند و پایداری آن را در مقایسه با سایر سیستم های رمزنگاری بهبود می بخشد. بسیاری از سرمایه گذاران آلتکوین معتقد هستند کاردانو ارزش سرمایه گذاری را دارد.

Curve آلت کوین برتر برای سرمایه گذاری 2022

Curve بر روی استیبل کوین های متصل به ارزهای ملی تمرکز دارد.

این بازار و ساختار ارزشمندی را ارائه می دهد، برای استفاده از ویژگی های منحصر به فرد این سکه ها طراحی شده است.

به این ترتیب، Curve به ایجاد پیوند بین استیبل کوین‌های متمرکز مانند USDT و پروژه‌های غیرمتمرکز مانند DAI کمک می‌کند.

الگوراند Algorand

الگوراند
Algorand از مزایای پروژه های بلاک چین متمرکز و غیرمتمرکز استفاده می کند. کارآمد و مؤثر است، مانند یک پلتفرم متمرکز و مدل حکومتی پروژه های غیرمتمرکز که پاسخگویی را تضمین می کند. این یکی از بهترین آلتکوین هایی است که قرار است در مارس 2022 منفجر شود.

دسنترالند Decentraland

دسنترالند
سکه Decentraland یکی از آلت کوین های برتر از نظر ارزش بازار است. سال گذشته، یکی از بهترین توکن‌ها با بازدهی تا 5300 درصد بوده است. وضعیت Decentraland به عنوان یک بازی متاورس پیشرو می تواند منجر به پذیرش MANA شود. سرمایه‌گذاران نهادی جذب پیشنهادات Decentraland می‌شوند و تغییرات قیمتی بزرگی ایجاد می‌کنند.

ریپل Ripple

ریپل
XRP به دلیل پروتکل توافقی خود می تواند تراکنش ها را در چند ثانیه با هزینه کم و با حداقل انرژی پردازش کند. این باعث می شود که آن را به یکی از آلت کوین های سازگار با محیط زیست تبدیل کند. این یکی از بهترین آلتکوین هایی است که قرار است در مارس 2022 منفجر شود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)