مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 شرکت برتر استخدام کننده برای مشاغل متاورس! آینده اینجاست

10 شرکت برتر استخدام کننده برای مشاغل متاورس! آینده اینجاست

اگر در حال آماده شدن برای مشاغل متاورس هستید، این 10 شرکت برای شما بهترین هستند.

متاورس داغ ترین واژه در بازار جهانی فناوری است. شرکت‌هایی که متاورس را توسعه می‌دهند، بر ایجاد نوآوری‌ها و ویژگی‌های جدید متمرکز شده‌اند تا کاربران را قادر به تعامل موثر و مؤثر با یکدیگر در دنیای دیجیتال کنند.
شرکت‌های متاورس برای متحول کردن دنیای دیجیتال با تجارب فراگیر در آینده، در خط مقدم هستند.
متاورس ممکن است تماماً در مورد جهان های مجازی باشد، اما از آنجایی که شرکت ها به طور فزاینده ای آن را در مدل های کسب و کار خود می گنجانند، فرصت های شغلی متعددی را ایجاد می کند.
در این مقاله، با شرکت های برتری را که برای مشاغل Metaverse استخدام می کنند، آشنا شوید.

دیزنی Disney

دیزنی (DIS) – شرکت والت دیزنی به دنبال شخصی است که به تلاش‌های این  غول سرگرمی و رسانه‌ای، در توکن غیرقابل تعویض یا فضای NFT کمک کند.

زیرا این شرکت به دنبال حرکت به سمت دنیای متاورس است.
این شرکت به دنبال کسی است که دانش و علاقه زیادی به مقوله‌های دیجیتال و NFT داشته باشد. و بتواند «فرصت‌های رشد را بر اساس دسته‌بندی، حق امتیاز و توزیع شناسایی کند. و معاملات جدیدی را برای پر کردن شکاف‌ها پیاده‌سازی کند.

نایک Nike

نایک، سازنده کفش‌های کتانی و پوشاک ورزشی، تیم متاورس خود را می‌سازد. و برای نقش‌های کلیدی استخدام می‌کند. زیرا متاورس، آخرین کلمه رایج در دنیای فناوری، جنگ استعدادها را برانگیخته است.

در چند ماه گذشته، نایک پنج شغل برای کمک به این شرکت برای تکمیل استخدام‌های جدید برای متاورس یا عملکردهای مرتبط در آنچه که دفتر نوآوری فناوری خود توصیف می‌کند، منتشر کرده است.

انویدیا NVIDIA

NVIDIA یکی از شرکت‌های برتر متا است که با بازار Metaverse معامله کرده است.
این ابتکار عمل کرد تا نسخه‌های رایگان برنامه‌ای را که برای توسعه دارایی‌های آماده متاورس معروف به Omniverse ساخته شده بود، توزیع کند.
NVIDIA در حال تبدیل شدن به یک شرکت محبوب است که Metaverse را با حمایت از هنرمندان و همچنین سازندگان محتوا برای ساخت دنیای مجازی و محصولات توسعه می دهد.
شرکت Metaverse مجموعه ای از مشارکت های مربوط به اشتراک گذاری محتوای مرتبط با Metaverse را دارد. همچنین به کاربران کمک می‌کند تا آواتارهای شخصی‌سازی شده را برای زنده کردن چشم‌اندازها ایجاد کنند.

Epic Games

اپیک گیمز با موج قابل توجهی از توسعه و نوآوری در خط مقدم شرکت های بزرگی است که Metaverse را توسعه می دهند.
این شرکت متاورس از سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری برای توسعه Metaverse در سال 2021 خبر داده است تا راه را برای توسعه‌دهندگان بازی برای کشف فرصت‌های فراوان در وب 3.0 هموار کند.
همچنین در استودیو Spire Animation سرمایه گذاری کرده است تا دارایی های داستانی مانند دنیاها و شخصیت ها را به Metaverse منتقل کند.

مشاغل متاورس در آمازون

آمازون یک شرکت فناوری محبوب است که Metaverse را از طریق استخدام برای فناوری Metaverse – یک مدیر ارشد محصول، توسعه می دهد.
نشان داده است که مدیر محصول باید مالک ارائه خدمات متاورس مبتنی بر ابر در بخش فناوری بازی باشد.

متاورس metavers

اسنپ چت Snapchat

اسنپ چت یکی از شرکت های رو به رشد متاورس است که از راه اندازی یک لنز آواتار جدید خبر داد که نشان می دهد یک کاربر یا بازیکن در Metaverse چگونه به نظر می رسد.
فیلتر آواتار از واقعیت افزوده استفاده می‌کند که به آواتارها اجازه می‌دهد لباس‌ها و چهره‌ها را مطابق با حال و هوا عوض کنند.
این شرکت در حال توسعه Metaverse از طریق راه اندازی Bimojis سه بعدی است. این به‌روزرسانی انسان‌های مجازی، سرعت فناوری Metaverse را ارتقا می‌دهد.

مشاغل متاورس در شرکت متا Meta

متا شرکت اصلی توسعه متاورس برای کاربران و بازیکنان است تا در شبکه گسترده دنیای مجازی سه بعدی بی‌درنگ و در عین حال حفظ هویت و تاریخ پرداخت باشند.
در اکتبر 2021، متا به بزرگترین شرکتی تبدیل شد که متعهد به ایجاد مشاغل متاورس شده است. این غول رسانه‌های اجتماعی متعهد شد که طی پنج سال آینده 10000 نفر را در اروپا برای کمک به ساخت متاورس استخدام کند.

شرکت روبلوکس Roblox

Roblox Corporation بر روی ایجاد Metaverse اقتصاد خالق تمرکز دارد و در عین حال یک پلت فرم بازی باز را ارائه می دهد تا به بازیکنان اجازه دهد دنیای دیجیتال و تعاملی خود را بسازند.
برای ساخت یک مدل کسب و کار برای Metaverse محبوبیت پیدا می کند. این بازی‌های متعددی را در پلتفرم خود ارائه می‌کند و برخی از آنها جهان‌های مجازی را ارائه می‌دهند که بازیکنان می‌توانند به طور مؤثر و آزادانه با یکدیگر تعامل داشته باشند.
این شرکت محبوب Metaverse میزبان رویدادهای Metaverse مانند Lil NasXConcert بوده است تا تمام دنیا از آن لذت ببرند.

مشاغل متاورس در شرکت دسنترالند

Decentraland یکی از شرکت‌های بزرگی است که Metaverse را به عنوان پلتفرمی برای تولیدکنندگان محتوا و شرکت‌هایی که به دنبال یک رسانه هنری جدید یا هر فرصت تجاری هستند، توسعه می‌دهد.
این به کاربران کمک می کند تا در هنگام خرید قطعات مجازی زمین در فناوری Metaverse، برنامه ها و محتوای مختلف را ایجاد کنند و همچنین درآمدزایی کنند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به