مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 ارز دیجیتال برتر که می توانند از ارزهای فیات بهتر عمل کنند.

10 ارز دیجیتال برتر که می توانند از ارزهای فیات بهتر عمل کنند.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری این مقاله 10 ارز دیجیتال برتر با پتانسیل عملکرد بهتر از ارزهای فیات را نشان می دهد.

بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو ادعا می کنند که ارزهای دیجیتال بسیار سودمندتر از ارزهای فیات هستند.

پول فیات پولی قانونی است که ارزش آن به یک ارز صادر شده توسط دولت مانند دلار آمریکا مرتبط است، در حالی که ارز دیجیتال یک دارایی دیجیتال است که ارزش خود را از بلاک چین اصلی خود به دست می آورد.
سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، اتریوم و موارد دیگر را از طریق پلتفرم های مبادله ای برای ارزهای معمولی یا فیات خریداری می کنند.
بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو ادعا می کنند که ارزهای دیجیتال بسیار سودمندتر از ارزهای فیات هستند.
این ادعاها می توانند درست باشند زیرا ارزهای رمزنگاری شده مزایای بیشتری را ارائه می دهند در حالی که ارزهای فیات فقط زمانی مفید هستند که شما صاحب آنها باشید.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری این مقاله 10 ارز دیجیتال برتر با پتانسیل عملکرد بهتر از ارزهای فیات را نشان می دهد.

سولانا Solana ارز دیجیتال برتر

10 ارز دیجیتال برتر که می توانند از ارزهای فیات بهتر عمل کنند.

Solana یک بلاک چین عمومی و منبع باز است که از قراردادهای هوشمند، از جمله توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و انواع برنامه های غیرمتمرکز (dApps) پشتیبانی می کند.
بومی بلاک چین سولانا توکن SOL است که امنیت شبکه را از طریق استیکینگ و همچنین از طریق ابزاری برای انتقال ارزش فراهم می کند.
سرمایه گذاران زیادی به عنوان جایگزینی برای اتریوم به سولانا هجوم آورده اند. هر دو بلاک چین از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کنند. با این حال، سولانا سرعت پردازش بسیار سریع‌تری و کارمزد تراکنش‌های کمتری نسبت به اتریوم ارائه می‌کند. این یکی از بهترین ارزهای دیجیتال با پتانسیل عملکرد بهتر از ارزهای فیات است.

ارز دیجیتال برتر بیت کوین Bitcoin

10 ارز دیجیتال برتر که می توانند از ارزهای فیات بهتر عمل کنند.

هنگامی که شما صاحب بیت کوین هستید، می توانید آن را در هر زمان و هر مکان انتقال دهید و زمان و هزینه های احتمالی تراکنش را کاهش دهید.
تراکنش‌های بیت‌کوین حاوی اطلاعات شخصی مانند نام یا شماره کارت اعتباری نیستند، که خطر سرقت اطلاعات مصرف‌کننده برای خریدهای جعلی یا سرقت هویت را از بین می‌برد. سرمایه گذاران رمزارز همیشه فکر می کنند که بیت کوین یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده با پتانسیل عملکرد بهتر از ارزهای فیات است.

اتریوم Ethereum

آیا زمان خرید اتریوم فرا رسیده است؟ زمان مناسب خرید اتریوم

بلاک چین اتریوم می تواند توسط توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه هایی استفاده شود که به عنوان برنامه های غیرمتمرکز (معروف به DApps) شناخته می شوند. برای دسترسی به آن شبکه، توسعه دهندگان باید توکن مرتبط اتریوم، اتر (ETH) را خریداری کنند. به طور مشابه، اگر کاربران بخواهند با یک برنامه غیرمتمرکز تعامل داشته باشند، باید به اتر پرداخت کنند.

بایننس کوین Binance Coin

بایننس کوین چیزهای زیادی دارد. نه تنها رمز یک صرافی محبوب ارزهای دیجیتال است، بلکه رمزارز قابل برنامه ریزی نیز می باشد. بنابراین تعدادی برنامه کاربردی و دیگر ارزهای دیجیتال در شبکه آن ساخته شده است. سرمایه گذاران کریپتو که کارمزد تراکنش را با بایننس کوین می پردازند، تخفیف دریافت می کنند. این یکی از بهترین ارزهای دیجیتال با پتانسیل عملکرد بهتر از ارزهای فیات است.

تتر Tether

تتر Tether، بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2021 - دوستدار محیط زیست

تتر برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال مفید است زیرا راهی برای جلوگیری از نوسانات شدید سایر ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. علاوه بر این، داشتن USDT (در مقابل دلار آمریکا) هزینه‌های تراکنش را حذف می‌کند و به تأخیر می‌اندازد که اجرای تجارت در بازار کریپتو را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

اوالانچ Avalanche

اوالانچ یکی از معدود بلاک چین هایی است که می تواند بدون به خطر انداختن تمرکززدایی مقیاس شود.
پتانسیل آن برای قابلیت همکاری با بسیاری از بلاک چین ها نامحدود است. بلاک چین‌های بهمنی الگوریتم‌های اجماع را بر اساس موارد استفاده تغییر می‌دهند و این شبکه اعتبار‌دهنده‌های بیشتری نسبت به شبکه‌های دیگر دارد.

ترا Terra

بسیاری از کارشناسان ارزهای دیجیتال Terra (LUNA) را یک ارز دیجیتال بسیار جذاب می‌دانند، زیرا Terra (LUNA) پتانسیل و جاه‌طلبی زیادی به‌عنوان وسیله مبادله و پرداخت دارد.
یکی دیگر از دلایلی که Terra (LUNA) وارد 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار شده است، این است که یکی از بهترین ارزهای دیجیتال با پتانسیل عملکرد بهتر از ارزهای فیات است.

کاردانو Cardano ارز دیجیتال برتر

بر اساس قیمت تاریخی، کاردانو یک سرمایه گذاری عالی بوده است.

این دارایی دیجیتال در سال 2021 با تبلیغات فراوان مواجه شد و بسیاری از طرفداران آن را به عنوان قاتل اتریوم ستایش می کنند.

Cardano یک پروژه بلاک چین با بیش از 70٪ از کل ارز است که ADA برای اعتبار سنجی شبکه (نرخ واقعاً چشمگیر) در نظر گرفته است.

بخشی از دلیلی که ADA در خطر است این است که این ارز دیجیتال فاقد برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در بلاک چین خود است.

ریپل XRP

XRP قادر است تراکنش ها را در چند ثانیه با هزینه کم و با حداقل انرژی پردازش کند. این امر آن را به یکی از ارزهای دیجیتال دوستدار محیط زیست تبدیل می کند.
از طرف دیگر، تراکنش های بیت کوین کارآمد نیستند. بین هیچ فیات/ارز رمزنگاری تبعیضی قائل نمی‌شود، و تبادل هر ارز با ارز دیگری را آسان می‌کند.

این یکی از بهترین ارزهای دیجیتال با پتانسیل عملکرد بهتر از ارزهای فیات است.( بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری)

USDC

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری

USDC یک گزینه عالی برای سرمایه گذاران سنتی است. که به دنبال سرمایه گذاری کم بتا هستند که می تواند بازدهی بهتری نسبت به سی دی ها داشته باشد. این سرمایه‌گذاری با بتا پایین همچنین می‌تواند ریسک کلی پرتفوی را کاهش دهد که می‌تواند به تطبیق نمایه ریسک پرتفوی به ریسک‌پذیری سرمایه‌گذار کمک کند.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری
اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به