مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 ارز دیجیتال برتر برای خرید در آخر هفته آگوست برای بازدهی خوب

10 ارز دیجیتال برتر برای خرید در آخر هفته آگوست برای بازدهی خوب

10‌ارز‌دیجیتال برتر آخر آگوست برای سود و سرمایه گذاری 2023

برخلاف دلارها، روپیه ها، پوندها یا ین های معمولی، ارزهای دیجیتال برتر عنصر قابل توجهی برای سرمایه گذاری، را به بازار مالی تزریق می کنند.

حتی زمانی که بازار ارزهای دیجیتال به شدت ناپایدار است، مردم همچنان علاقه مند هستند که شانسِ خود را روی اکوسیستم مالی غیرمتمرکز امتحان کنند.

با این حال، فقط به خاطر داشته باشید که این کار خطرناک است. و ممکن است همه چیز را از دست بدهید. یا ارزش دارایی خود را یک شبه 90 درصد کاهش دهید. میلیونرهای یک شبه را نیز فراموش نکنید.
به طور خلاصه، برای شروع، ارزهای دیجیتال جالب هستند. برخلاف دلارها، روپیه‌ها، پوند یا ین معمولی، ارزهای دیجیتال برتر عنصر قابل توجهی برای سرمایه گذاری، را به بازار مالی تزریق می‌کنند. از زمانی که بیت کوین در سال 2009 شروع به کار کرد، بازار سهام و ارزهای ملی به طور گسترده ای در معرض تهدید قرار گرفتند.
توکن های دیجیتال علاوه بر اینکه منبعی برای دو یا سه برابر کردن سرمایه گذاری شما هستند، در حال حاضر به عنوان یک رسانه معاملاتی هر روز استفاده می شوند.

انتظار می رود عوامل دیگری مانند مقررات تعیین شده و پذیرش نهادی، قیمت ارزهای دیجیتال را در روزهای آینده به بالاترین حد خود برساند.

در این مقاله Analytics Insight 

10 ارز دیجیتال برتر را برای خرید در آخر هفته آگوست برای بازدهی خوب معرفی کرده است.

بیت کوین Bitcoin

بیت کوین محبوب ترین ارز دیجیتال است. این احتمالاً به این دلیل است که طولانی‌ترین ارز دیجیتالی است که بالاترین ارزش را دارد، همراه با یک ارز عرضه محدود مانند طلا. حامیان حتی بیت کوین را «استاندارد طلایی» ارزهای دیجیتال می نامند.

10‌ارز‌دیجیتال برتر آخر آگوست : ترون Tron

10‌ارز‌دیجیتال برتر آخر آگوست برای سود و سرمایه گذاری 2023

هدف ترون تمرکززدایی بخش سرگرمی است. 100 میلیارد توکن آن توسط مخاطبان برای برقراری ارتباط مستقیم با سازندگان محتوا استفاده می شود،مانند ویدیوها و پخش موسیقی .
تراکنش‌های مستقیم و اشتراک‌گذاری فایل‌های توزیع‌شده با استفاده از بلاک چین احتمالاً محتوای ارزان‌تری را برای خرید توکن‌های Tron ایجاد می‌کند. این یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در آخر هفته آگوست برای بازدهی خوب است.

ارز دیجیتال پالی گان Polygon

Polygon مبتنی بر قراردادهای هوشمند اتریوم بود، MATIC تلاش می‌کند ما را به پلتفرم زنجیره‌ای متقابل نزدیک‌تر کند.
ارز دیجیتال پالی گان، به کاربران اجازه می دهد تا از نقاط قوت بلاک چین های مختلف بهره ببرند. و آنها را قادر می سازد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
این ارز دیجیتال در میان سرمایه‌گذارانی که امیدوارند به رشد امور مالی غیرمتمرکز مانند وام‌گیری و وام‌دهی بیفزایند، محبوب است.
Polygon یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023 است.

10‌ارز‌دیجیتال برتر آخر آگوست : تتر Tether

تتر به عنوان زاییده فکر افرادی به دنیا آمد، که احساس می کردند بازار ارزهای دیجیتال به شدت غیرقابل پیش بینی و آشفته است.
تتر به عنوان استیبل کوین برتر، به دلار آمریکا تضمین می شود. و در مقایسه با بیت کوین با نوسانات کمتری مواجه می شود.
این خاصیت استیبل کوین بودن، تتر را به بهترین جایگزین برای بیت کوین تبدیل می کند.

تتر که در سال 2014 راه اندازی شد، به کاربران اجازه می دهد تا شبکه بلاک چین را تجربه کنند. و در عین حال سرمایه گذاری های خود را در برابر افزایش و کاهش قیمت ها بیمه کنند.

سولانا Solana

سولانا در دو زمینه حیاتی برای توسعه، سرعت و هزینه های پایین تراکنش، به خوبی با اتریوم مطابقت دارد. ساختار اتریوم تراکنش ها را در هر ثانیه به 15 تا 30 در شبکه خود محدود می کند.

و گلوگاهی را ایجاد می کند. که منجر به هزینه های گاز بالا می شود. به دلیل ویژگی‌های انقلابی‌اش، سرمایه‌گذاران زیادی را جذب کرده است.

10‌ارز‌دیجیتال برتر آخر آگوست : سولانا Solana

سولانا در دو زمینه حیاتی برای توسعه، سرعت و هزینه های پایین تراکنش، به خوبی با اتریوم مطابقت دارد. ساختار اتریوم تراکنش ها را در هر ثانیه به 15 تا 30 در شبکه خود محدود می کند.

و گلوگاهی را ایجاد می کند. که منجر به هزینه های گاز بالا می شود. به دلیل ویژگی‌های انقلابی‌اش، سرمایه‌گذاران زیادی را جذب کرده است.

کاردانو Cardano

کاردانو یک رمزارز نسل سوم است. ویژگی های آن بهترین ترکیب از رمزارزهای نسل اول و دوم مانند بیت کوین و اتریوم را ارائه می دهد.
این سیستم از Proof of Stake (PoS) به جای Proof of Work (PoW) استفاده می‌کند و پایداری آن را در مقایسه با دیگر سیستم‌های رمزنگاری بهبود می‌بخشد. کارشناسان سرمایه گذاری در کاردانو را توصیه می کنند.

آوالانچ Avalanche

آوالانچ یکی از معدود بلاک‌چین‌هایی است که می‌تواند بدون به خطر انداختن تمرکززدایی، مقیاس‌پذیر شود.
پتانسیل آن برای قابلیت همکاری با بسیاری از بلاک چین ها نامحدود است. بلاک چین‌های Avalanche، الگوریتم‌های اجماع را بر اساس موارد استفاده تغییر می‌دهند. و شبکه اعتبار سنجی بیشتری نسبت به سایر شبکه‌ها دارد.
این یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید قبل از ژوئن برای ثروتمند شدن است.

دوج کوین Dogecoin

Dogecoin اولین ارز رمزپایه میم است که به عنوان یک شوخی شروع شد و مدت ها قبل در اینترنت ترند شد.
پس از مدتی حفظ موقعیت ایمنی از زمان آغاز به کار خود در سال 2013، Dogecoin در سال 2020 زمانی که به عنوان یک مدل پرداخت در بین تیم های ورزشی شناخته شد و وارد سینماهای AMC شد، پتانسیل خود را نشان داد.
علاوه بر این، نام‌های بزرگی مانند ایلان ماسک و مارک کوبان، دوج کوین را بر دیگر ارزهای دیجیتال ترجیح می‌دهند. تنها یک توییت از آنها می تواند قیمت DOGE را از بین ببرد.

اتریوم Ethereum

یکی دیگر از ارزهای دیجیتال با ارزش دیگر در جهان، توکن اتر مبتنی بر بلاک چین اتریوم است و به سنگ بنای دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.
به بیان ساده، اگر بیت کوین امروزی طلا است، اتر نقره است. اتریوم نوآوری هایی را برای امنیت و استفاده از بلاک چین معرفی کرد و “قراردادهای هوشمند” آن به پلتفرمی برای سایر برنامه ها تبدیل شد.

10‌ارز‌دیجیتال برتر : یونی سواپ Uniswap

Uniswap یک پروتکل تجاری غیرمتمرکز محبوب است. که به دلیل نقش آن در تسهیل تجارت خودکار توکن های مالی غیرمتمرکز (Defi) شناخته شده است.
نمونه‌ای از یک بازارساز خودکار (AMM)، Uniswap در نوامبر 2018 راه‌اندازی شد، اما امسال به لطف پدیده Defi و افزایش معاملات توکن، محبوبیت قابل‌توجهی به دست آورد.
هدف Uniswap این است که معاملات توکن را خودکار و کاملا باز نگه دارد. به هر کسی که توکن دارد.
ضمن اینکه کارایی معاملات را در مقابل صرافی های سنتی بهبود می بخشد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به