مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 ارز دیجیتال متاورس برتر برای سود ده برابری در سال 2022

10 ارز دیجیتال متاورس برتر برای سود ده برابری در سال 2022

در حال حاضر ارزهای رمزنگاری شده متاورس در همه جا مورد توجه قرار گرفته اند. با 10 ارز دیجیتال متاورس برتر برای خرید در سال 2022 آشنا شوید.

اعتقاد بر این است که Metaverse نسل بعدی اینترنت است. اخیراً توکن‌های متاورس در حال افزایش هستند که در سال جاری بازدهی عظیمی را به سرمایه‌گذاران خود می‌دهند.
بلاک چین و NFT ها جنبه مهمی از اکوسیستم نوپا Metaverse در نظر گرفته می شوند. ارزهای دیجیتال متاورس زیادی وجود دارد که هر کسی می تواند آنها را بخرد. اگر به دنبال ارزهای رمزنگاری شده Metaverse با بازدهی بالا بوده اید، در جای مناسبی هستید. در اینجا ما بهترین ارزهای دیجیتال متاورس را برای سود ده برابری در سال 2022 فهرست کرده ایم.

AXIE INFINITY (AXS)

متاورس - AXIE INFINITY (AXS)

Axie Infinity بزرگترین ارز دیجیتال متاورس است. که تاکنون بیش از 3 میلیون بازیکن فعال را در این پلتفرم جذب کرده است.
Axie Infinity به عنوان ارزی که منبع درآمد واقعی را برای بازیکنان خود فراهم می کند، در میان دیگر بازی های متاورس برای کسب درآمد شناخته شده است.

از مارس 2022، Axie Infinity (AXS) برای معامله در پلتفرم‌های مبادلات متعدد، از جمله صرافی‌های برتر مانند Binance، Huobi Global، Coinbase، FTX، Bithumb، KuCoin، Gate.io و Kraken در دسترس است.

The Sandbox (SAND)

ارز دیجیتال متاورس The Sandbox (SAND)

Sandbox در مارس 2022 به عنوان یک سرمایه گذاری قابل قبول به حساب می آید. زیرا فناوری بلاک چین را در بازار بزرگ جهانی مانند صنعت بازی به کار می برد. و کاملاً بر تمرکززدایی متمرکز است.
Sandbox یک دنیای مجازی است، که در آن بازیکنان می‌توانند با استفاده از توکن SAND، تجربه‌های بازی خود را در بلاک چین اتریوم بسازند، ذخیره و کسب درآمد کنند.

بازیکنان می‌توانند دارایی‌های دیجیتال را در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ایجاد کنند، آن‌ها را در بازار آپلود کرده و در بازی‌ها با Game Maker ادغام کنند.

دسنترلند (MANA)

بازی متاورس دسنترلند (MANA)

Decentraland خود را به عنوان یک پلتفرم واقعیت مجازی مجهز به بلاک چین اتریوم تعریف می کند. که به کاربران امکان ایجاد، تجربه و کسب درآمد از برنامه ها را می دهد.

در این دنیای مجازی، کاربران زمین‌هایی را خریداری می‌کنند که بعداً می‌توانند در آن جابجا شوند، بر روی آن ساخت و ساز کنند. و کسب درآمد کنند.

بازی‌های گالا (GALA)

ارز دیجیتال - بازی‌های گالا (GALA)

طبق گزارش‌ها، Gala Games قصد دارد ۲ میلیارد دلار برای بازی، ۱ میلیارد دلار برای فیلم، ۱ میلیارد دلار برای موسیقی و ۱ میلیارد دلار باقی‌مانده را در یک پارک موضوعی خاص NFT سرمایه‌گذاری کند.
گالا گیمز (GALA) تاکنون تنها یک بازی بر روی پلتفرم خود منتشر کرده است که در نتیجه پتانسیل صعودی این پروژه بسیار زیاد است. اگر آنها در اجرای استراتژی ای که تعیین کرده اند موفق باشند، آنگاه این شبکه می تواند و باید یکی از نام های معروف در آینده متاورس باشد.

ارز دیجیتال متاورس : سکه انجین (ENJ)

ارز دیجیتال متاورس : سکه انجین (ENJ)

Enjin Coin دارای برنامه های کاربردی در دنیای واقعی است و همچنین بر روی صنعت بازی متمرکز شده است.
توکن NFT علاوه بر تمرکز بر انقلابی کردن فضای بازی با ایجاد اقتصاد مبتنی بر بازیکن، توکن‌سازی و انتقال بعدی دارایی‌های درون بازی را در چندین پلتفرم نیز امکان‌پذیر می‌سازد.
این شبکه مبتنی بر اتریوم در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای گسترش به شبکه ناهمگن به نام Polkadot است تا از هزینه های بالای گاز همراه با شبکه ETH جلوگیری کند.

Seventh High Street (HIGH)

ارز دیجیتال Seventh High Street (HIGH)

HIGH یک پروژه کریپتو Metaverse است که در آن بازیکنان فرصت برنده شدن را دارند. این پروژه از نظر مجازی و فیزیکی منحصر به فرد است. برای به دست آوردن توکن، بازیکن می تواند به سادگی بازی را انجام دهد و وظایف را انجام دهد. NFT ها در تنظیمات مجازی در HIGH استفاده می شوند. منحنی‌های پیوندی که هوشمندانه طراحی شده‌اند، نقدینگی سریعی را تولید می‌کنند.

ارز دیجیتال متاورس : سوشی سواپ (SUSHI)

ارز دیجیتال متاورس : سوشی سواپ (SUSHI)

SushiSwap خانه یک صرافی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به شخص ثالث متمرکز، ارزهای دیجیتال را خریداری و بفروشند.
این محبوبیت از آن زمان منجر به فراتر رفتن سرمایه SushiSwap از 500 میلیون دلار آمریکا در اوایل سال 2022 شده است. با این اوصاف، SushiSwap از آن زمان مدل کسب و کار خود را با ایجاد یک بازار NFT در ارتباط با Metaverse گسترش داده است.

قهرمان متا (HERO)

The Meta Hero (HERO)

HERO یک شبکه اسکن سه بعدی و خدمات مجسمه سازی و تولید شخصیت های درون بازی را ارائه می دهد.
فناوری اسکن سه بعدی آن، اشیاء دنیای واقعی از جمله انسان ها را به آواتارهایی با کیفیت فوق العاده با کیفیت بازسازی می کند. آنها قبلاً تصمیم گرفته اند تا اسکنرهای 16k ultra-HD را ارتقا دهند. همچنین می‌توان آن را با ارز دیجیتال خریداری کرد یا فروخت.

RedFox (RFOX)

ارز دیجیتال متاورس RedFox

این شرکت متاورس RFOX VALT را ساخته است، یک تجربه همهجانبه با تمرکز بر خرده فروشی، رسانه، بازی و پاداش.
با RFOX VALT به عنوان نقطه کانونی، RFOX اکوسیستمی از راه‌حل‌ها را برای بازی‌های الکترونیکی، Defi، NFT، دیجیتال و موارد دیگر ساخته است که همگی در متاورس ادغام شده‌اند.
توکن RFOX پروژه به‌عنوان رسانه اصلی مبادله در این اکوسیستم عمل می‌کند، در حالی که توکن VFOX آن سهمی از درآمد حاصل از متاورس RFOX VALT را به دارندگان پاداش می‌دهد.

ارز دیجیتال متاورس : بلوتوپیا (BLOK)

ارز دیجیتال متاورس : بلوتوپیا (BLOK)

آسمان خراش مجازی 21 طبقه که در متای BLOK گنجانده شده است.

اعضای BLOK می‌توانند آواتارهای خود را ایجاد کنند، در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنند، در مورد ارز دیجیتال بیاموزند. و همچنین آن را مبادله کنند.
همچنین موتورهای تولید سه بعدی بلادرنگ در بهترین جلوه های بصری واقعیت مجازی استفاده می شوند. بلاک چین Polygon به عنوان پایه ای برای Bloktopia عمل می کند.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند