مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پروژه های حرکت برای کسب درآمد چیست؟ بازی NFT

پروژه های حرکت برای کسب درآمد چیست؟ بازی NFT

متاورس، بازی NFT و پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn : پروژه‌های سرمایه‌گذاری STEPN، M2E یا Move-to-Earn، اخیراً بازار را احیا کرده و به یک روند تبدیل شده است.
اما، آیا وعده رمزارز Move-to-Earn به طور کامل محقق خواهد شد؟

و آیا جامعه توجه بیشتری به آنها خواهد داشت؟

ابتدا، بیایید به تعریف این روند و برترین اقدامات ممکن نگاه کنیم!

چه چیزی M2E را مهیج می کند؟

برنامه Move-to-Earn روند جدیدی است، که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را پوشش می دهد. و به مشتریان برای فعال بودن، پاداش می دهد.
آن‌ها پلتفرم‌هایی هستند که به کاربران برای فعال ماندن پاداش می‌دهند. و به آنها اجازه می‌دهند با شرکت در برنامه‌های ورزشی منظم خود یا شرکت در مسابقات مربوط به تناسب اندام، درآمد بیشتری کسب کنند.
این روند، P2E را دنبال می کند که به کاربران، برای انجام این بازی ها، ارزهای دیجیتال پاداش می دهد.

همه چیز درباره Hype

STEPN، یک بازی مبتنی بر Solana است. که به کاربران اجازه می‌دهد برای شروع بازی کفش‌های ورزشی NFT بخرند. که تبلیغات زیادی را در مورد M2E ایجاد کرد.
هنگامی که افراد بازی را انجام می دهند، برنامه از GPS گوشی آنها برای ردیابی حرکات آنها استفاده می کند. و با توکن های ساتوشی سبز که ژتون های درون برنامه ای (GST) هستند، به آنها پرداخت می کند.
سپس کاربران می توانند این توکن ها را به USD Coin (USDC) یا Solana (SOL) بفروشند. تا سود خود را نقد کنند.
در نتیجه، توکن گرین متاورس (GMT)، توکن حاکمیتی STEPN، از زمان فروش توکن خود در بایننس در 9 مارس، 24500% افزایش یافته است.

Sequoia Capital و سایر سرمایه گذاران Web3 نیز از STEPN حمایت کرده و 5 میلیون دلار در GMT در یک دور اولیه در ژانویه خریداری کرده اند.

علاوه بر این، بزرگترین بازار NFT جهان، OpenSea،  اعلام کرده است که اکنون NFT های کفش ورزشی STEPN را برای ترید می پذیرد.
NFTها، اولین توکن‌های مبتنی بر سولانا هستند که توسط OpenSea پشتیبانی می‌شوند، که قبلاً فقط توکن‌های مبتنی بر اتریوم را مجاز می‌کرد.

STEPN

مفهوم حرکت برای کسب درآمد

پروژه‌های رمزنگاری Move-to-Earn، برخلاف برنامه‌های بازی برای کسب درآمد، نیازی به سرمایه‌گذاری قبلی ندارند.
در عوض، به کاربران برای پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری یا سایر روش‌های حمل‌ونقل پاداش داده می‌شود.
هرچه زمان بیشتری برای جابجایی صرف شود، پول بیشتری می توان به دست آورد. این یک مفهوم ساده است. و پروژه‌های زیادی در این فضا  وجود دارد.

در حالی که مفهوم Move-to-Earn یک بازار خاص است، اما ارزش دارد. به عنوان مثال، به جای نشستن روی یک صندلی یا دراز کشیدن در رختخواب، افراد باید بیشتر حرکت کنند تا سلامت خود را بهبود بخشند.
پرداخت پول به افراد برای جابه‌جایی یکی از تکنیک‌های تشویق آنها به انجام این کار است.
علاوه بر این، پیگیری فعالیت‌ها و اتصال جوایز برای نقاط عطف خاص با استفاده از فناوری‌های فعلی، مانند شمارنده‌های گام‌ها، واقعیت افزوده، GPS و غیره کاملاً ساده است.

آشنایی با بهترین توکن‌های حرکت برای کسب درآمد

بر اساس CoinMarketCap، کل منطقه دارای ارزش بازار 2.03 میلیارد دلار و حجم معاملات بیش از 1.15 میلیارد دلار است.
در حال حاضر 12 ارز دیجیتال، در این حوزه، وجود دارد. که از میان آن ها ، STEPN بیشترین سرمایه را 1.93 میلیارد دلار یا کمی بیش از 95 درصد کل را به خود اختصاص داده است.
باز هم، این نشان می دهد که این صنعت چقدر جدید است. در اینجا برخی از بهترین بازی‌ها و توکن‌های Move-to-Earn برای بررسی آورده شده است.

پروژه های حرکت برای کسب درآمد : StepN

STEPN پروژه های حرکت برای کسب درآمد چیست؟ بازی NFT

StepN که در اوایل ماه مارس،  با هدف برقراری ارتباط روتین‌های تمرینی مصرف‌کنندگان، با بلاک چین از طریق کفش‌های ورزشی NFT، عرضه شد،.
فرد باید یک  توکن، کفش ورزشی متناسب با سرعتِ دویدن و سطح تناسب اندام معمول خود بخرد. و سپس با استفاده از موقعیت جغرافیایی گوشی خود بدود.
علاوه بر این، یک دونده می تواند با حفظ سرعت ثابت مطابق با اطلاعات ارائه شده در توکن، جوایز ارز دیجیتال را دریافت کند.
از تابلوی امتیازات نیز در شبکه استفاده می شود. که امکان رقابت دوستانه را فراهم می کند. و لایه دیگری از انگیزه ها را اضافه می کند.

پروژه های حرکت برای کسب درآمد : DOSE

DOSE پروژه های حرکت برای کسب درآمد چیست؟

DOSE دارایی کاربردی اکوسیستم OliveX است. این پروژه از فناوری بلاک چین و واقعیت افزوده برای ایجاد یک منطقه تناسب اندام Metaverse استفاده می کند که به کاربران اجازه می دهد بدون محدودیت زمانی یا جغرافیایی ورزش کنند.
این ارز استاندارد ERC-20 مبتنی بر اتریوم برای پاداش دادن به گیمرها در اکوسیستم بازی OliveX، مانند Dustland Runners، 22 Pushups و KARA Smart Fitness استفاده می‌شود.

بازیکنان می‌توانند با استفاده از توکن‌های DOSE NFT بخرند تا در فعالیت‌ها و حالت‌های بازی شرکت کنند و قفل کالاها را باز کنند تا پول زیادی کسب کنند.

پروژه های حرکت برای کسب درآمد : Dotmoovs

Dotmoovs -متاورس - پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn

شبکه Dotmoovs با سایر دستگاه های FitFi متفاوت است. زیرا به عنوان یک فعالیت اصلی M2E اجرا نمی شود.
در عوض، هدف این وب سایت ارتقای سلامت از طریق فوتبال و رقص است.
Dotmoovs از فناوری مکان یابی استفاده نمی کند. بلکه کاربران را تشویق می کند که از صندلی خود خارج شوند. و در فوتبال اروپا شرکت کنند.
کاربران با استفاده از دوربین های فیلمبرداری در شبکه درآمد کسب می کنند. به سادگی، شخص تلفن خود را راه اندازی می کند. و درگیر کارهای مختلفی می شود، که بر مهارت های ثابت قدم زدن مانند شعبده بازی با توپ متمرکز است.

پروژه های حرکت برای کسب درآمد : Genopets

متاورس، پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn

Genopets یک پروژه Move-to-Earn است که سرمایه گذاری زیادی در بخش GameFi اکوسیستم Solana دارد.
این به کاربران اجازه می دهد تا در مراقبت و توسعه Genopet، طلسم خود شرکت کنند.
Genopets سه حالت بازی را ترکیب می کند: پرورش و تکامل تاماگوچی، آموزش و نبرد پوکمون، و جمع آوری و مشارکت در عبور از حیوانات.
بازیکنان باید قبل از انجام وظایف و کسب پاداش، با Genopets تماس بگیرند و در Neon Genoverses شرکت کنند.
واحد پول حاکمیتی در Genopets توکن $GENE است. و دارندگان $GENE می‌توانند به موضوعات درون بازی رأی دهند. و برای کسب جوایز، GENE را سرمایه‌گذاری کنند. علاوه بر این، پروژه Genopets دارای حامیان قوی از جمله Pantera Capital، Alameda Research و Solana Capital است.

پروژه های حرکت برای کسب درآمد : Step

متاورس، بازی NFT و پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn

اپلیکیشن Move-to-Earn Step شبیه به StepN است که از بازیکنان می‌خواهد NFT داشته باشند تا بازی را انجام دهند.
با این حال، Step App اهداف ورزش را به پول، سرگرمی و رقابت دوستانه تبدیل می کند.
این پروژه در ابتدای راه اندازی بیش از 59000 پیش ثبت نام داشت که نشان می دهد مردم مشتاق رقابت با یکدیگر در مقیاس جهانی هستند.
علاوه بر این، سرمایه گذاری خلاقانه Step App در هر دو گوشی هوشمند iOS و Android در دسترس قرار گرفته است، بدون محدودیت در مورد استفاده از آن.
از نوآوری های پیشرو در متاورس، واقعیت افزوده و بلاک چین برای تقویت این پروژه استفاده می شود.

پروژه های حرکت برای کسب درآمد : OliveX

متاورس، بازی NFT و پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn

OliveX و توکن DOSE آن یکی از قدرتمندترین رمزارزهای FitFi هستند زیرا M2E را به Sandbox، یکی از بزرگترین مکان‌های متاورس موجود (SAND-USD) متصل می‌کند.
متاورس تناسب اندام OliveX بخشی از متاورس Sandbox است. کاربران Sandbox می توانند برای شرکت در چالش های مختلف تمرینی OliveX به اینجا مراجعه کنند.
افراد می‌توانند با شرکت در چالش‌های در حال اجرا در شبکه، توکن‌های DOSE کسب کنند که می‌توانند از طریق ردیابی جغرافیایی انجام دهند.

پروژه های حرکت برای کسب درآمد : Wirtual

متاورس، بازی NFT و پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn

Wirtual همچنین خود را به عنوان یک برنامه سلامت / سبک زندگی تبلیغ می کند.
از سوی دیگر، محصول اصلی آن کاملاً متفاوت است، با تمرکز بر روی یک رویکرد پرداخت به عنوان شما که به مشتریان اجازه می دهد تا با یکدیگر در مسافت سفر، سرعت و عوامل دیگر رقابت کنند.
شما باید در چالش هایی مانند دویدن، دوچرخه سواری و حتی شنا شرکت کنید تا در این برنامه توکن های WIRTUAL دلاری کسب کنید.
کاربرانی که هیچ $WIRTUAL ندارند دارای محدودیت درآمد روزانه 0.1 $WIRTUAL هستند. می‌توانید با داشتن $WIRTUAL بیشتر، سطوح جدید را باز کنید، که به شما امکان می‌دهد توکن‌های بیشتری کسب کنید.

پروژه های حرکت برای کسب درآمد : DEFY

متاورس، بازی NFT و پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn

DEFY یک بازی NFT برای کسب درآمد است که از پلتفرم Polygon Layer 2 استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد در حین بازی پول واقعی کسب کنند.
این پروژه یک بازی است که گیم پلی کدشکن معمولی، ویژگی های یادگیری برای کسب درآمد، سیستم حرکت برای کسب درآمد، واقعیت افزوده (AR) و تحقیق در دنیای واقعی را برای غوطه ور ساختن گیمرها یا اپراتورها در متاورژن ترکیب می کند. پل بین دنیای مجازی و فیزیکی است.
معماری اقتصادی بازی قرار است جذب اپراتورهای جدید، بازی های تکراری و محتوای تولید شده توسط کاربر را از طریق مکانیسم های کسب درآمد فعال و غیرفعال تقویت کند.
این پروژه Metaverse و Move-to-Earn را با هم ترکیب می‌کند و شبیه بازی‌های معمولی مانند Pokemon Go، Zombie Run و سایرین خواهد بود. همه این بازی ها از نظر بصری جذاب هستند و پایگاه بازیکن قابل توجهی دارند.

Fitmint

متاورس، بازی NFT و پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn

Fitmint یک برنامه تلفن همراه تناسب اندام و سبک زندگی مبتنی بر وب با ویژگی های بازی NFT داخلی و ویژگی های رسانه های اجتماعی است که به شما امکان می دهد انگیزه های Crypto/NFT را به سادگی با پیاده روی، دویدن یا ورزش به دست آورید.
کاربران ابتدا NFT را به شکل کفش کتانی دریافت می‌کنند و سپس با پیاده‌روی، آهسته دویدن یا انجام هر گونه فعالیت بدنی دیگری ارز رمزنگاری شده درون بازی کسب می‌کنند.
سپس می توان از این ارز دیجیتال برای فعالیت های درون برنامه ای استفاده کرد یا برای سود پرداخت کرد. این پروژه با نسخه قبلی StepN قابل مقایسه است. با این حال، هنوز در دست ساخت است.

Metz

متاورس، بازی NFT و پروژه های حرکت برای کسب درآمد  Move-to-Earn

متز یک ابتکار کاملاً جدید است که 700000 دلار از بودجه جامعه دریافت کرده است.
در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد این پروژه وجود ندارد، اما به نظر می رسد که از نظر پاداش دادن به کاربران با توکن ها و NFT ها و تقویت NFT های آن (Metz) مشابه StepN و Genopets باشد.
از آنجایی که پروژه در حال حاضر در حال ساخت است. و در سال 2023 تکمیل خواهد شد، هنوز چشم اندازهای سرمایه گذاری زیادی برای همه از جمله IDO، IGO و Airdrop وجود دارد.
در آینده به روز رسانی و مطالعه دقیق تری این پروژه خواهیم داشت.

منبع  (swapzone.io)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به