مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

5 سرمایه‌گذار برتر سال 2022 در شرکت‌ های بلاک چین

5 سرمایه‌گذار برتر سال 2022 در شرکت‌ های بلاک چین

این مقاله 5 سرمایه‌گذار برتر سال 2022 در شرکت های بلاک چین را نشان می دهد.

فناوری بلاک چین بخشی از فناوری نوظهور است، بلاک‌چین داده‌ها را در بلوک‌هایی ذخیره می‌کند که سپس از طریق سیستم‌های رمزنگاری مانند بیت‌کوین برای حفظ یک رکورد امن و غیرمتمرکز از تراکنش‌ها به یکدیگر مرتبط می‌شوند.
این نه تنها صنعت مالی، بلکه صنعت سلامت، رسانه، هوانوردی و غیره را نیز متحول می کند. از آنجایی که تقاضا برای بلاک چین همیشه برجسته است، شرکت های بلاک چین به شدت سرمایه گذاری می کنند.
به عنوان مثال، آلفابت (1506 میلیون دلار در 4 دور)، بلک راک (1171 میلیون دلار در 3 دور)، مورگان استنلی (110 میلیون دلار در 2 دور)، سامسونگ (979 میلیون دلار در 13 دور)، گلدمن ساکس (698 میلیون دلار در 5 دور، BNY Mellon (690 میلیون دلار در 3 دور) و پی پال (650 میلیون دلار در 4 دور).

BlackRock بلک راک

BlackRock سرمایه‌گذار برتر سال 2022 در شرکت های بلاک چین

بزرگترین مدیر دارایی جهان، بلک راک، بزرگترین سرمایه گذار شرکت بلاک چین با 1.17 میلیارد دلار سرمایه گذاری در FTX، Circle و Anchorage Digital است. بلک راک یکی از پیشروترین ارائه دهندگان راه حل های سرمایه گذاری، مشاوره و مدیریت ریسک در جهان است.

Alphabet آلفابت

آلفابت از سپتامبر 2021 تا ژوئن 2022 تقریباً 1.506 میلیارد دلار در شرکت های بلاک چین سرمایه گذاری کرده است. این شرکت ها Fireblocks، Dapper Labs، Voltage و Digital Currency Group هستند. این یکی از برترین شرکت هایی است که در شرکت های بلاک چین سرمایه گذاری کرده است.

Alphabet آلفابت سرمایه‌گذار برتر سال 2022 در شرکت های بلاک چین

Samsung سامسونگ

غول فناوری کره جنوبی سامسونگ به عنوان یکی از سرمایه گذاران فعال در زمینه شرکت های بلاک چین شناخته شده است.
در سال گذشته، سامسونگ در 13 دور سرمایه‌گذاری از جمله آزمایشگاه‌های یوگا، توسعه‌دهنده باشگاه قایق بادبانی Bored Apes، مالک Sky Mavis، مالک Axie Infinity، و شرکت بازی‌های بلاک‌چین Animoca Brands شرکت کرده است.
بیشتر سرمایه‌گذاری‌های این شرکت از Samsung Next، بازوی نوآوری Samsung Electronics که بر روی بلاک چین، هوش مصنوعی و Metaverse متمرکز است، انجام شد.

Morgan Stanley مورگان استنلی

پلتفرم اوراق بهادار دیجیتال Securitize پس از جمع آوری 48 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B به رهبری Blockchain Capital و صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت مورگان استنلی، برنامه های بزرگی برای پذیرش اوراق بهادار توکن شده دارد. این یکی از برترین شرکت هایی است که در شرکت های بلاک چین سرمایه گذاری کرده است.

Goldman Sachs گلدمن ساکس

گلدمن ساکس پنجمین شرکت بزرگی بود که 690 میلیون دلار در شرکتهای بلاک چینی مانند Certik، Coin Metrics، Elwood، Block Daemon و Anchorage Digital تزریق کرد.
در اوایل سال جاری، گلدمن ساکس اولین انتشار عمومی دیجیتال در بلاک چین عمومی اتریوم را برای بانک سرمایه گذاری اروپا رهبری کرد.

منبع :  (analyticsinsight.net)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)