مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

کشورهای برتر برای کاربران کریپتو در سال 2023

کشورهای برتر برای کاربران کریپتو در سال 2023 را بررسی کنید… این فهرست شامل امارات متحده عربی، ویتنام، ایالات متحده، فیلیپین و هند است.

کشورهای برتر برای کاربران کریپتو در سال 2023

کشورهای برتر برای کاربران کریپتو (ارز دیجیتال) در سال 2023 را بررسی کنید… این فهرست شامل امارات متحده عربی، ویتنام، ایالات متحده، فیلیپین و هند است.

دنیای ارزهای دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است. افراد بیشتری به کریپتو علاقه مند شده اند و تعداد دارندگان کریپتو جهانی در حال افزایش است. دنیای ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر منفجر شده است. و میلیون‌ها نفر در سراسر جهان روی انواع ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده و از آن استفاده می‌کنند.

در سال 2021، کشورهایی با بیش از 10 درصد از جمعیت درگیر در رمزارز عبارت بودند از ترکیه، ویتنام، اندونزی، برزیل، آرژانتین و سنگاپور.
سال همچنین شاهد افزایش قابل توجهی در نرخ پذیرش بود، زیرا ارزهای رمزپایه شاهد افزایش بیش از 880 درصدی پذیرش در سراسر جهان بودند.
در سال 2022، ایالات متحده، تایلند، نیجریه و فیلیپین شاهد افزایش قابل توجهی در نرخ پذیرش کریپتو به ازای شاخص پذیرش رمزنگاری جهانی 2022 Chainalys بودند که به پذیرش مردمی ارزهای دیجیتال می‌پردازد، یعنی رتبه‌بندی فقط به دنبال بیشتر ارزهای دیجیتال نیست. فعالیت، بلکه تعداد سرمایه گذاران فردی و غیرحرفه ای نیز شروع به خرید رمزارز می کنند.
اوکراین همچنین به دلیل ماهیت بی‌ثبات‌کننده جنگ و تأثیری که بر اقتصاد و سیستم بانکی این کشور داشت، شاهد افزایش مصرف کریپتو بود.

سال 2023 دوباره شاهد تغییراتی در این فهرست بود، زیرا بسیاری از کشورها به سرعت فناوری‌های جدید را به کار می‌گیرند و پتانسیل آن‌ها را مشاهده می‌کنند. در زیر می‌توانید فهرست کشورهایی را که بیشترین تعداد کاربران ارزهای دیجیتال و توسعه‌یافته‌ترین بازارهای ارزهای دیجیتال را دارند، مشاهده کنید.

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی از کشورهای برتر برای کاربران کریپتو (ارز دیجیتال) در سال 2023

جمعیت امارات متحده عربی تقریباً 10.2 میلیون نفر است و بیش از 2.5 میلیون ساکن امارات دارای رمزنگاری هستند. این بدان معناست که بیش از یک چهارم جمعیت، دقیقاً 27.67 درصد، ارزهای دیجیتال را پذیرفته اند.

ابوظبی موقعیت خود را به عنوان یک هاب رمزنگاری منطقه ای تثبیت کرده است. اوایل این هفته، اکوسیستم فناوری جهانی امارات، Hub71، ابتکاری به نام «دارایی‌های دیجیتالی Hub71+» را معرفی کرد که بیش از 2 میلیارد دلار در اختیار استارت‌آپ‌های وب3 و بلاک چین قرار می‌دهد.

دبی همچنین بسیاری از ابتکارات مرتبط با رمزارز را برای تبدیل شدن به “پایتخت اقتصاد آینده که توسط متاورس، هوش مصنوعی، وب 3.0 و بلاک چین تثبیت شده است” معرفی می کند. در نوامبر 2022، دولت یک استراتژی متاورس 100 روزه را معرفی کرد که قرار است توسعه و پذیرش ابتکارات web3 را در امارات تسریع کند. در اوایل ماه جاری، سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی یک کتاب قوانین را برای شرکت های رمزنگاری که در امارات فعالیت می کنند صادر کرد.

ویتنام

ویتنام از ککشورهای برتر برای کاربران کریپتو (ارز دیجیتال) در سال 2023

بیست و شش درصد از جمعیت ویتنام صاحب ارزهای دیجیتال هستند. ساکنان این کشور آسیای جنوب شرقی بیش از 99.7 میلیون نفر هستند و 25.8 میلیون نفر دارای رمزنگاری هستند.

در سال 2022، تقریباً 70 درصد از جمعیت ویتنام که دارای رمزنگاری هستند بین 18 تا 34 سال سن داشتند. 25 درصد از دارندگان کریپتو در رده سنی 35 تا 54 سال قرار دارند. بنابراین، اکثر افراد جوان و باهوش فناوری دارای رمزنگاری هستند که 68 درصد از جمعیت دارای کریپتو هستند. به گفته Statista، نگرش مثبت نسبت به دارایی های دیجیتال. بیشتر از آن، ویتنام پایگاه چندین شرکت معتبر مرتبط با رمزنگاری است. به عنوان مثال، Sky Mavis، توسعه دهنده بازی برای کسب درآمد Axie Infinity، در ویتنام مستقر است.

علاوه بر این، ساکنان ویتنام ارزهای دیجیتال را راهی برای سرمایه گذاری و کسب درآمد در کشوری می دانند که گزینه های سنتی سرمایه گذاری در آن محدود است.

ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده امریکا از کشورهای برتر برای کاربران کریپتو (ارز دیجیتال) در سال 2023

با داشتن تقریباً 44.3 میلیون فرد دارای رمزنگاری، ایالات متحده یکی از بزرگترین بازارهای ارزهای دیجیتال در جهان است. جمعیت این کشور 335 میلیون نفر است، بنابراین تقریباً 13.7٪ از آمریکایی ها دارایی های دیجیتال هستند.

طبق آمار ارائه شده توسط Triple A، 44 درصد از دارندگان کریپتو درآمد سالانه بیش از 100000 دلار دارند. تقریباً 2 نفر از هر پنج دارنده رمزارز 35 تا 44 ساله و 32 درصد 25 تا 34 ساله هستند. دو سوم کاربران کریپتو دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس هستند.

ایالات متحده به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی خود شناخته شده است و ارز دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست. این کشور دارای صنعت فناوری پر رونقی است و شهروندان آن اغلب به سرعت از فناوری های جدید استقبال می کنند. ارزهای رمزپایه فرصتی را برای سرمایه گذاران آمریکایی فراهم می کنند تا سبد سرمایه گذاری خود را متنوع کنند و به طور بالقوه بازدهی قابل توجهی را ایجاد کنند. علاوه بر این، پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو به‌طور گسترده در ایالات متحده در دسترس هستند، که سرمایه‌گذاری در کریپتو را برای افراد آسان می‌کند. بیش از آن، این کشور دارای جامعه فعالی از سرمایه گذاران و معامله گران است و بسیاری از کسب و کارها ارزهای دیجیتال را به عنوان نوعی پرداخت می پذیرند.

فیلیپین

فیلیپین از کشورهای برتر برای کاربران کریپتو (ارز دیجیتال) در سال 2023

جمعیت فیلیپین 114 میلیون نفر است. 14.8 میلیون نفر دارای رمزنگاری هستند که 13 درصد از جمعیت را تشکیل می دهد. ساکنان فیلیپین با فناوری های جدید راحت هستند و پذیرای نوآوری هستند. از آنجایی که این کشور یکی از بزرگترین دریافت کنندگان حواله در جهان است، ارزهای رمزنگاری شده راه سریعتر و ارزان تری را برای ارسال و دریافت پول در سراسر مرزها فراهم می کنند.

به طور کلی، فیلیپین در تنظیم ارزهای دیجیتال فعال بوده و یک چارچوب قانونی برای صرافی ها و سایر مشاغل مرتبط با رمزنگاری ایجاد کرده است. قابل ذکر است، این کشور قصد دارد به مرکز بلاک چین آسیا تبدیل شود. و اغلب به عنوان «دره رمزنگاری» آسیا شناخته می شود.

هندوستان

هند بیش از 1.3 میلیارد جمعیت دارد و 11.5 درصد از ساکنان آن صاحب ارزهای رمزنگاری شده هستند. این کشور با بیش از 157.5 میلیون دارنده دارایی دیجیتال، بازار ارزهای دیجیتال به سرعت در حال رشدی دارد.

هند جمعیت بدون بانک زیادی دارد و ارزهای دیجیتال ابزاری برای دسترسی به خدمات مالی برای افرادی فراهم می کند که نمی توانند از سیستم های بانکداری سنتی استفاده کنند. علاوه بر این، این کشور دارای تعداد فزاینده ای از صرافی های ارزهای دیجیتال است که بستری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای مردم فراهم می کند.

دولت هند همزمان با توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود با بانک رزرو هند، مالیاتی بر سود ارزهای دیجیتال اعمال می کند.

سوالات کاربران درباره کشورهای برتر برای کاربران کریپتو در سال 2023

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال است. سوابق و تراکنش‌های ارزهای دیجیتال توسط سیستم‌های غیرمتمرکز نگهداری می‌شوند که از رمزنگاری استفاده می‌کنند، متفاوت از ارز سنتی که توسط مقامات متمرکز کنترل می‌شود.

قبل از سرمایه گذاری در کریپتو، عوامل زیر را در نظر بگیرید: مقررات کشور شما؛ نوسانات بازار؛ تمهیدات امنیتی؛ اهداف سرمایه گذاری خودتان

پرتغال در سال 2023 در میان کشورهای دوستدار رمزنگاری قرار گرفته است. دولت بر سود حاصل از تجارت و سرمایه گذاری در رمزارزها مالیات نمی گیرد. با این حال، درآمد حاصل از ارز دیجیتال مشمول مالیات بر درآمد است.

دولت جزایر کیمن از ارزهای دیجیتال مالیات نمی گیرد.

مالتا، کشوری جزیره‌ای که بین ایتالیا و لیبی قرار دارد، بهشت مالیاتی ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید. دولت مالتا بر سود ارزهای دیجیتال مالیاتی نمی‌ گیرد.

پیشنهاد مطالعه :

شوک کریپتو بانک ها

نتیجه گیری کشورهای برتر برای کاربران کریپتو در سال 2023

به طور خلاصه، Triple A مالکیت جهانی ارزهای دیجیتال را با نرخ تقریباً 4.2٪ با بیش از 420 میلیون دارنده رمزارز در سراسر جهان تخمین می زند.

دنیای ارزهای دیجیتال به رشد و گسترش ادامه می‌دهد و میلیون‌ها نفر در سراسر جهان روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند و از آن استفاده می‌کنند. در حالی که کشورهای ذکر شده در بالا در حال حاضر از نظر پذیرش کریپتو پیشرو هستند، سایر ایالت‌ها نیز در سال‌های آینده از این شکل نوآورانه سرمایه‌گذاری و پرداخت استقبال خواهند کرد.

منبع (mpost.io)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)