مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

5 بهترین ارز دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری در سال 2022

5 بهترین ارز دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری در سال 2022

5 بهترین ارز دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری در سال 2022

با وجود تقریباً 16000 دارایی دیجیتال در حال حاضر، دانستن اینکه در کدام ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید می تواند چالش برانگیز باشد.

در نهایت، بیشتر و بیشتر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به دنبال این هستند که چیز بزرگ بعدی را با امید به دست آوردن بازدهی کلان بدست آورند.

در این مقاله، ما به بررسی پنج بهترین ارز دیجیتال جدید برای خرید در سال 2022 می‌پردازیم، همراه با یک مرور کلی از اینکه چگونه می‌توانید دارایی‌های دیجیتال خود را برای سرمایه‌گذاری پیدا کنید.

فهرست بهترین ارزهای دیجیتال جدید برای خرید در سال 2022 - مروری سریع

در زیر یک مرور سریع از پنج بهترین ارز دیجیتال جدید برای خرید در سال 2022 را مشاهده خواهید کرد.

  • Luckyblock – به طور کلی بهترین ارز دیجیتال برای خرید در سال 2022
  • Shiba Inu – یکی از بهترین ارزهای دیجیتال با عملکرد سال
  • Terra – عادت به عملکرد بهتر در بازارهای خرسی دارد
  • Yearn.finance – حرکت صعودی قوی در حال حرکت به سال 2022
  • PancakeSwap – پلتفرم تبادل غیرمتمرکز عظیمی که به طور تصاعدی در حال رشد است.

در زیر مروری بر هر ارز دیجیتال ارائه می دهیم.

1. Luckyblock - به طور کلی بهترین ارز دیجیتال برای خرید در سال 2022

ما متوجه شدیم که Luckyblock به طور کلی بهترین ارز دیجیتال برای خرید در سال 2022 را نشان می دهد. به طور خلاصه، این پروژه دارایی دیجیتال به دنبال ایجاد انقلابی در صنعت جهانی بخت آزمایی است.

پروتکل این کار را با تمرکززدایی فرآیند قرعه کشی از طریق فناوری بلاک چین انجام می دهد. مفهوم اصلی در اینجا این است که هر کسی می تواند بازی های بخت آزمایی را از راحتی خانه بدون نیاز به گذراندن یک عملیات متمرکز انجام دهد.

2. Shiba Inu - یکی از بهترین ارزهای دیجیتال با عملکرد سال

ظهور Shiba Inu که در آگوست 2020 راه اندازی شد، در چنین مدت زمان کوتاهی چیز عجیبی نیست. طبق گفته های Coinmarketcap، این ارز دیجیتال در پایان سال 2021 0.000000000078 دلار قیمت داشت.

فوراً به نوامبر 2021 می رسد و همان ارز دیجیتال به 0.0000312 دلار رسیده است. این بدان معناست که در کمتر از 12 ماه معامله، شیبا اینو نزدیک به 40 میلیون درصد سود داشته است.

3. Terra - عادت به عملکرد بهتر در بازارهای خرسی دارد

هنگام فکر کردن به بهترین ارزهای دیجیتال جدید برای خرید در سال 2022 – مهم است که تعدادی از پروژه ها را در نظر بگیرید که محافظتی در برابر بازارهای نزولی ارائه می دهند.

به هر حال، وقتی بیت کوین سقوط می کند، این معمولاً بازارهای مرزی را با خود پایین می آورد. با این اوصاف، تعدادی از دارایی‌های دیجیتالی عادت به عملکرد بهتر از بازارهای نزولی دارند – یکی از آنها Terra و توکن LUNA زیربنایی آن است.

4. Yearn.finance - حرکت صعودی قوی تا سال 2022

پروژه دیگری که باید برای سبد دارایی های دیجیتال خود در نظر بگیرید، Yearn.finance است – که با حرکت صعودی قوی به سال 2022 نزدیک می شود. در واقع، و همانطور که در بالا ذکر شد – در حالی که بیت کوین در هفته گذشته تقریباً راکد مانده است، Yearn.finance در مدت مشابه بیش از 86 درصد افزایش یافته است.

در طول سال 2021، بازده حتی برای حامیان اولیه این پروژه غیرمتمرکز مطلوب تر بوده است.

5. PancakeSwap - پلتفرم تبادل غیرمتمرکز عظیم که به طور تصاعدی در حال رشد است

ارز دیجیتال بعدی که باید در سال 2022 خرید کرد PancakeSwap است. در ابتدایی ترین شکل آن، PancakeSwap یک صرافی غیرمتمرکز است که در اواخر سال 2020 راه اندازی شد. این صرافی به کاربران اجازه می دهد تا توکن های دیجیتال را بدون مراجعه به شخص ثالث خریداری و بفروشند.

و مهمتر از آن، معمولاً این صرافی برای ارزهای دیجیتال تازه راه اندازی شده است که در بالای …

5 بهترین ارز دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری در سال 2022

چگونه بهترین ارزهای دیجیتال جدید را برای خرید در سال 2022 پیدا کنیم؟

قبلاً اشاره کردیم که طبق Coinmarketcap، تقریباً 16000 توکن دیجیتال در حال حاضر در گردش وجود دارد. و به این ترتیب، این بدان معنی است که چشم انداز ارز دیجیتال از آن زمان فوق العاده شلوغ شده است.

به عنوان یک سرمایه گذار که به دنبال سود بالاتر از حد متوسط است، این امر پیدا کردن بهترین ارزهای دیجیتال جدید برای خرید را چالش برانگیزتر می کند. اگرچه ما قبلاً در مورد پنج پروژه برتر در حال حاضر در بازار بحث کرده ایم، مهم است که شما نیز تحقیقات خود را انجام دهید.

مفهوم:

 اولین چیز ارزیابی مفهوم فراگیر پروژه است. به عنوان مثال، در مورد Luckyblock، این پروژه چیزی را ارائه می دهد که قبلا هرگز انجام نشده است – عدم تمرکز صنعت جهانی بخت آزمایی. در انتخاب ارزهای دیجیتال با مفهومی قوی، منحصر به فرد و قابل دوام، بهترین شانس ممکن را برای انتخاب آن چیز بزرگ بعدی به خود می دهید.

تاریخ راه اندازی:

 در ماهیت مشابه با سهام، خرید هر چه زودتر یک ارز دیجیتال اغلب به شما امکان می دهد تا با قیمت بسیار مطلوب خرید کنید. به عنوان مثال، در مورد Pancakeswap، کسانی که در اواخر سال 2020 در این پروژه سرمایه گذاری کردند، فقط 1.10 دلار برای هر توکن پرداخت می کردند. در مقایسه، آنهایی که در اواسط سال 2021 وارد بازار شدند، بیش از 44 دلار پرداخت کردند. به همین دلیل است که ارزش آن را دارد که یک پروژه جدید ارزهای دیجیتال مانند Luckyblock را در نظر بگیریم – که هنوز در مرحله قبل از آن است.

تیم:

 یکی دیگر از ملاحظات مهمی که باید در جستجوی بهترین ارزهای دیجیتال جدید برای خرید انجام دهید، تیم پشت پروژه است. از این گذشته، بسیاری از پروژه های فعال در این صنعت دارای یک تیم ناشناس هستند – که باید به عنوان یک پرچم قرمز اصلی عمل کنند. این کاملاً در تضاد با پروژه هایی مانند Luckyblock است – که خانه یک تیم کاملاً “دوکس شده” و قابل تأیید است.

به طور خلاصه

این مقاله بهترین ارزهای دیجیتال جدید برای خرید در سال 2022 را تجزیه و تحلیل کرده است. ما به این نتیجه رسیدیم که ارزهایی مانند Shiba Inu، Terra، Yearn.finance و Pancakeswap همگی ارزش این را دارند که به سال جدید توجه داشته باشیم.

با این حال، متوجه شدیم که پلتفرم قرعه کشی غیرمتمرکز Luckyblock به طور کلی بهترین پروژه ای است که در حال حاضر باید در نظر گرفت. این پروژه نه تنها یک مفهوم منحصر به فرد را در کنار یک تیم مدیریت کاملاً آماده ارائه می دهد، بلکه Luckyblock هنوز در مراحل اولیه خود است.

منبع (indiatimes.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)