مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بازی NFT – برترین بازی‌های NFT در سال 2021 برای کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال

بازی NFT – برترین بازی‌های NFT در سال 2021 برای کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال

معرفی NFT ها (توکن های غیرقابل تعویض) بارها و بارها ثابت کرده است که، آنها توانایی تغییر صنعت بازی را دارند.

ظهور NFT ها عصر جدید و هیجان انگیزی را به ارمغان می آورد .که در آن گیمرها نقش های مهم تری را در اقتصاد بازی ایفا می کنند. و در این فرآیند جوایز سودآوری دریافت می کنند.

این پارادایم بازی، در حال شکل گیری است. زیرا توسعه دهندگان بازی به تدریج از فناوری بلاک چین استفاده می کنند. تا تجربیات بازی همه جانبه تری را تولید کنند.

در این راهنما به بررسی برخی از برترین بازی های NFT معرفی شده در سال 2021 می پردازیم. اما پیش از ان ، اجازه دهید ابتدا در مورد اصول یک بازی مبتنی بر NFT بحث کنیم.

بازی های NFT چیست؟

بازی‌های NFT، ویژگی‌های معمولی بازی را با مکانیزم‌های جدید گیم‌پلی ترکیب می‌کنند. تا کنترل بیشتری بر دارایی‌های درون بازی مانند پوسته‌ها، شخصیت‌ها، سلاح‌ها، سرزمین‌های مجازی و بسیاری موارد دیگر به بازیکنان ارائه دهند.

این امر با راه‌اندازی بازی‌ها بر روی بلاک چین و تثبیت آن‌ها در اقتصادهایی که از دارایی‌های دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، ممکن می‌شود.

این دارایی های دیجیتال اغلب NFT هستند. به طوری که متمایز و ضد دستکاری هستند.

پذیرش استانداردهای توکن NFT به توسعه دهندگان بازی اجازه داده است، تا کمیاب و منحصر به فرد بودن برخی از این آیتم های درون بازی را حفظ کنند.

به همین دلیل است که برخی از دارایی های بازی بلاک چین، گران تر از سایرین در نظر گرفته می شوند.

استراتژی اصلی ادعای مالکیت دارایی های بازی

با وجود سیستم NFT، بازیکنان می توانند از طریق 3 استراتژی اصلی ادعای مالکیت دارایی های بازی کنند.

  • آن‌ها می‌توانند شخصیت‌های جدید ایجاد یا پرورش دهند.
  • آیتم‌های دیجیتالی را در بازارهای بومی یا شخص ثالث خریداری کنند.
  • یا موارد جدید را باز کنند و کسب کنند.

صرف نظر از نحوه دسترسی بازیکن به این دارایی های بازی، آنها دارای حقوق مالکیت انحصاری بر روی آنها هستند. سپس بازیکن می تواند این دارایی ها را توزیع یا بفروشد و تمام سود را حفظ کند.

برترین بازی های NFT در سال 2021 کدامند؟

مانند همه بخش های نوظهور و تثبیت شده، پلتفرم های خاصی خود را در صدر دنیای بازی NFT قرار داده اند. این بازی‌ها در خط مقدم شور و شوق فعلی NFT قرار دارند، زیرا آنها با موفقیت NFT‌ها را با مضامین محبوب بازی ادغام کرده‌اند. در نتیجه، بازیکنان می‌توانند از برخی از سبک‌های بازی مورد علاقه خود لذت ببرند و در عین حال با یک بازار سودآور NFT درگیر شوند.

بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا برخی از بهترین بازی های NFT در سال 2021 آورده شده است.

1. Axie Infinity

1. Axie Infinity- بازی NFT - برترین بازی‌های NFT در سال 2021 برای کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال

Axie Infinity از فرنچایز بازی Pokemon الهام گرفته. و یک پیچ و تاب بلاک چین را اضافه می کند، تا محصول نهایی را جذاب تر کند.

بازیکنان در این بازی مبتنی بر اتریوم با هدف اصلی مبارزه با سایر بازیکنان، موجودات دیجیتال مبتنی بر NFT به نام Axies را پرورش داده و جمع‌آوری می‌کنند.

هر Axie اثر انگشت ژنتیکی منحصر به فرد خود را دارد. در نتیجه، نقاط قوت و کاستی های Axies به فرزندان آنها منتقل می شود. این موجودات دیجیتالی را می توان در بازارهای اتریوم NFT داد و ستد کرد و قیمت ها بسته به نادر بودن و ویژگی های متمایز آنها متفاوت است. برای شروع بازی، بازیکنان باید 3 Axies را خریداری کنند.

Smooth Love Potion ($SLP) – توکن ابزار اصلی ERC-20 پلتفرم – برای هر ماموریت، مبارزه بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) و حالت ماجراجویی که بازیکن انجام می دهد، اهدا می شود. بازیکنان به ازای هر تلاش برای پرورش یک Axie جدید، مبلغ معینی SLP $ پرداخت می کنند. $SLP را می توان از طریق صرافی ها نیز خریداری کرد.

یکی دیگر از توکن های ERC-20 بومی Axie Infinity، Axis Infinity Shard ($AXS) است که به عنوان توکن حاکمیتی پلتفرم عمل می کند. این سرویس بازی را که قرار است در سال 2021 پخش شود، لنگر می‌اندازد.

2. MetaWars

2. MetaWars - بازی NFT - برترین بازی‌های NFT در سال 2021 برای کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال

MetaWars یک بازی استراتژی و نقش آفرینی چند نفره علمی تخیلی آینده نگر در فضا است. که به بازیکنان اجازه می دهد از اقتصاد جنگی بازی کسب درآمد کنند. و کسب درآمد کنند.

بازیکنان می توانند خود را در اکتشافات فضایی واقع گرایانه از طریق کهکشان عظیم MetaWars غوطه ور کنند. که دائماً در حال تکامل است. و از اقدامات جمعی هر بازیکن تغییر می کند.

MetaWars همکاری با دیگر بازیکنان را برای کشف و متحول کردن کهکشان‌های مختلف از طریق ماموریت‌ها و در عین حال کسب NFT و جمع‌آوری ربات‌های نسخه محدود از طریق حراج‌های مختلف، امکان‌پذیر می‌سازد. بازیکنان می‌توانند برای به دست آوردن توکن‌های $WARS، توکن درون‌بازی و مدیریت چالش‌ها را به اشتراک بگذارند و چالش‌ها را تکمیل کنند.

گیم پلی بازی همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا ارتش خود را با کشتی های منحصر به فرد، کلاس ها و گزینه های مختلف بهینه سازی گسترش دهند. بازیکنان می‌توانند ماژول‌ها، سلاح‌ها، دستگاه‌ها و امتیازات را با هم ترکیب کنند و به شخصیت‌های خود کمک کنند تا قدرت خود را ارتقا دهند، رتبه‌بندی کنند و در سراسر متاورس جوایز شگفت‌انگیزی دریافت کنند.

3. Splinterlands

Splinterlands یک بازی کارتی قابل مبادله است که به کاربران امکان می دهد در حین بازی درآمد کسب کنند، مشابه Gods Unchained. بازیکنان می توانند با برنده شدن در مسابقات کارت، جوایزی کسب کنند.

برای شروع بازی Splinterlands، ابتدا باید یک بسته اولیه کارت بخرید، یک حساب Steem ایجاد کنید و سپس کارت های خریداری شده را در بازی نشان دهید.

ممکن است خوش شانس باشید و در برخی شرایط کارت های کمیاب را در اولین مجموعه کارت های خریداری شده خود دریافت کنید. شما همچنین می توانید با چندین کارت مشابه روبرو شوید. اگر اینطور است، می‌توانید کارت‌های یکسان را ترکیب کنید تا قدرت آنها را افزایش دهید یا یکی از آنها را در ازای ارز دیجیتال بفروشید.

بعد از اینکه با کارت‌ها راحت شدید، می‌توانید به مبارزه با سایر بازیکنان یا شرکت در مأموریت‌ها بروید. نتیجه این اقدامات بر کسب یا عدم کسب کارت های بیشتر تأثیر می گذارد.

4. The Three Kingdoms

The Three Kingdoms یک بازی استراتژیک نسل سوم NFT است که بر اساس شخصیت های تاریخی دوره سه پادشاهی در چین باستان ساخته شده است. بازی برای کسب درآمد اولین بازی است که ایده نبرد و محاصره شهرها از طریق بازی کردن را در خود جای داده است، که با داستانی عمیق و جذاب کامل شده است و هوای تازه را به چشم انداز بازی های بلاک چین ارائه می دهد.

تیم سازنده The Three Kingdoms تصمیم گرفت یک بازی NFT بسازد که دارای چندین روش است که قبلاً در بازار بازی های بلاک چین دیده نشده بود تا توکن به دست بیاورد. $TTK توکن اصلی بازی است که برای خرید شخصیت‌های جدید در بازار NFT، ارتقاء ارتش‌ها و سرمایه‌گذاری در زمین استفاده می‌شود. همچنین می‌توان برای تولید NFT‌های با ارزش‌تر در نظر گرفت.

$TTK همچنین برای به دست آوردن $CHI، توکن ثانویه درون بازی، مورد نیاز است. با الهام از استفاده واقعی از چی در تاریخ چین به عنوان انرژی که در تمام موجودات زنده جریان دارد، بازیکنان می توانند از طریق تسلط بر انرژی، $TTK را به $CHI تبدیل کنند. برخی از کاربردهای آینده $CHI شامل توانایی محاصره شهرها، نبرد با سایر بازیکنان و حتی ترکیب قهرمانان جدید است.

5. Gods Unchained

Gods Unchained یک بازی رایگان است که برای القای عناصر NFT در یک ژانر آشنای تجارت کارتی طراحی شده است. بازیکنان با خرید کارت‌ها از بازیکنان دیگر یا برنده شدن در مسابقات PvP کارت‌ها را جمع‌آوری می‌کنند که کیفیت کارت‌ها و مهارت بازی بازیکنان اغلب برنده را تعیین می‌کند. نکته قابل توجه، تاکید بیشتر بر مهارت ها و استراتژی است. این به این دلیل است که بازی از یک حالت بازی رتبه‌بندی شده استفاده می‌کند که در آن بازیکنان با رتبه‌بندی یکسان با هم مطابقت دارند.

زمانی در مسابقات برنده می شوید که گیم پلی شما باعث شود که زندگی حریف قبل از زندگی شما به صفر برسد. برای هر برد، امتیاز تجربه دریافت می کنید. به محض پر شدن نوار تجربه، به رتبه یا سطح بعدی می‌روید و بسته جدیدی از کارت‌ها را دریافت می‌کنید تا به مجموعه خود اضافه کنید.

توجه داشته باشید که هر کارت توسط یک توکن ERC-721 پشتیبانی می شود. بنابراین، می توانید آنها را در بازار بومی پلتفرم یا بازار آزاد معامله کنید. کسانی که تصمیم به فروش کارت در اکوسیستم بازی دارند، رمز بومی پلتفرم، $GODS، را به عنوان پرداخت دریافت خواهند کرد.

شایان ذکر است که توکن $GODS در زمان نگارش این مقاله به طور رسمی راه اندازی نشده است. قبل از خرید یا دریافت هر توکنی که به عنوان توکن GODS به بازار عرضه می‌شود، مطمئن شوید که تیم توسعه، توکن‌های GODS را در بازار کریپتو منتشر کرده است.

6. The Sandbox 3D

Sandbox یک متاورس بازی مبتنی بر وکسل و یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی NFT برای ایجاد و تجارت دارایی‌های مجازی است. بازیکنان می توانند اشیاء وکسل را در این بازی تغییر داده و کسب درآمد کنند.

آن را نسخه ای مبتنی بر بلاک چین از بازی های محبوبی مانند Minecraft و Roblox در نظر بگیرید. این پلتفرم ها ابزارهایی را برای ایجاد و متحرک سازی اشیا ارائه می دهند که می توانند در بازارها به فروش برسند. در این پلتفرم، کاربران همچنین می توانند بازی های خود را توسعه داده و بازی کنند.

SAND دلار، یک سکه ERC-20، به عنوان توکن بومی متاورس توسط Sandbox 3D ارائه شده است. بازیکنان ممکن است از این برای خرید محصولات درون بازی از بازار پلتفرم استفاده کنند. توکن‌های $LAND نیز وجود دارند که توکن‌های NFT هستند که از با ارزش‌ترین و پرطرفدارترین دارایی‌های بازی Sandbox هستند.

7. Battle Racers

بازی Battle Racers همانطور که از نامش پیداست از بازی های محبوبی مانند Super Mario Kart و F-Zero الهام گرفته شده است. هدف این بازی ترکیب سلاح ها و تجهیزات مختلف برای ساخت قوی ترین وسایل نقلیه ممکن است. بازیکنان ممکن است اجزاء و سلاح های مختلف را با هم ترکیب کرده و با هم تطبیق دهند تا در مدارهای سبک آرکید برتری پیدا کنند. می‌توانید خودروهای ارزشمند یا برنده خود را به‌عنوان NFT در بلاک چین ثبت کنید و سپس آنها را به ارزهای دیجیتال در OpenSea بفروشید.

هدف هر بازیکنی ساختن اتومبیل نهایی با اولویت دادن به استعدادها و ویژگی های مختلف است. شما می توانید دست زدن به سرعت یا دفاع را به جای قدرت شلیک انتخاب کنید، همه به امید ظهور پیروز.

8. Cryptosnake

گیم پلی بازی Cryptosnake واقعا آسان است. این بر اساس بازی مارهای قدیمی است. ارزهای دیجیتال، در زنجیره بلوکی بایننس هوشمند (BSC) غذای مار شما را فراهم می کنند.

هرچه بیشتر مصرف کنید، آمار حیوان خانگی شما بالاتر خواهد بود. همچنین می توانید از فیات برای بالا بردن سطح مار خود استفاده کنید. که به شما امکان می دهد در آینده حتی درآمد بیشتری کسب کنید.

اگر مار شما را نوستالژیک نکند، ممکن است گیم پلی بازی یکنواخت به نظر برسد. از طرف دیگر، زمان کمتری را صرف فعالیت‌های درون بازی می‌کنید. که ضروری نیستند .و در عوض به طور مداوم درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

9. Gold Fever

Gold Fever یک بازی نقش‌آفرینی با تم جنگل است. که در آن بازیکنان شخصیتی را انتخاب می‌کنند. و سعی می‌کنند برای شانس استخراج طلا در قالب نماد اصلی بازی، NGL، از دیگر بازیکنان پیشی بگیرند.

بازیکنان همچنین به جمع آوری اقلام محدود مبتنی بر NFT مانند لباس، سلاح و سایر لوازم می پردازند.

مشابه عملکرد بیشتر بازی‌های NFT، تب طلایی تلاش می‌کند کمبودهای آغاز شده از بلاک چین را برای دارایی‌های درون بازی خود فعال کند. شما می توانید هر یک از شخصیت های اصلی بازی را انتخاب کنید. و نقش خود را در شکل گیری یک اقتصاد طلایی شدید بازی کنید.

توجه داشته باشید که اقلام بازی درون برنامه ای در بازارها قابل معامله هستند. بنابراین، می‌توانید NGL دلاری را که با فیات یا ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها به دست می‌آورید، مبادله کنید. یا از طریق معامله کلکسیونی در بازارهای NFT کسب درآمد کنید.

10. Neon District

Neon District یک بازی نقش‌آفرینی سایبرپانک (RPG) است. که به کاربران اجازه می‌دهد شخصیت‌ها، وسایل و صنایع دستی را جمع‌آوری کنند.

همه اشیاء بازی جزء بلاک چین هستند. و تقریباً همه چیز ممکن است، خریداری یا فروخته شود. همانطور که معمولاً اتفاق می افتد، قیمت بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود.

هدف این است که یک تیم بسازید و با بازیکنان دیگر در ماموریت ها یا مبارزات بلادرنگ رقابت کنید. یک حالت بازی رقابتی چند نفره، به نام پیتزا نئون، به طور خاص، بازیکنان را در مقابل یکدیگر قرار می دهد تا شانس کسب توکن اصلی پلتفرم – Neon دلار، و همچنین چرخ دنده ها، قطعات و غیره را داشته باشند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که:

شخصیت‌های خود را برای سیر کردن شهروندان گرسنه در پیتزا ارسال کنید.

همچنین می‌توانید با کمین کردن تیم تحویل پیتزا از بازیکنان دیگر و سرقت درآمدهای آنها، استراتژی بدتری را در پیش بگیرید.

درآمد نئون دلاری را می‌توان برای خرید شخصیت‌ها، سلاح‌ها، قطعات، زره‌ها، آبمیوه‌ها و سایر آیتم‌های درون بازی مورد نیاز برای ارتقای شخصیت‌ها استفاده کرد. این توکن‌ها اکنون NFT هستند. که به بلاک چین مرتبط هستند، اما هنوز نمی‌توان آنها را در یک صرافی واقعی ارز دیجیتال معامله کرد.

نتیجه گیری

تسلط بر بازی‌های NFT سخت نیست. زیرا از ژانرهای محبوب بازی استفاده می‌کنند، با ترکیبی از ویژگی‌های بلاک چین که برای ایجاد کمیاب و منحصربه‌فرد بودن ایده‌آل هستند.

با محبوبیت بی رویه بازی های NFT، افراد بیشتری متوجه می شوند که می توان از این بازی ها سود مناسبی به دست آورد.

این بازی ها همچنین بسیار سرگرم کننده هستند. و پیشرفت های زیادی برای درک و پذیرش بلاک چین داشته اند. دیدن بازی بزرگ بعدی که ظهور خواهد کرد و اینکه صنعت از اینجا به کجا خواهد رفت، هیجان انگیز است.

منبع : (boxmining.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)