مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

تفاوت کارمزد ERC20 و TRC20

تفاوت کارمزد ERC20 و TRC20

تفاوت کارمزد ERC20 و TRC20  شما می توانید بیت کوین را سریع و آسان بخرید و بفروشید. انتخابِ یک تامین کننده متمرکز با چندین اشکال همراه است.

 • هکرها و کلاهبرداری‌ها
 • صرافی‌های سنتی 
 • میلیون‌ها دلار سرمایه‌ که توسط دلالان از دست داده‌ می رود و مانع از پیوستن سرمایه‌گذاران جدید بیت‌کوین به بازار شده‌.

خوشبختانه، یک جایگزین وجود دارد که هر سال که می‌گذرد محبوب‌تر می‌شود. 

صرافی‌های غیرمتمرکز کریپتو، مانند TRC20 و ERC20، نمونه‌هایی هستند که نشان می‌دهند چگونه صرافی‌های غیرمتمرکز ارز دیجیتال می‌توانند ما را نجات دهند. اکنون آنها را با جزئیات بیشتر بررسی کنید.

TRC20 چیست؟

TRC20 چیست؟

توکن TRC20 یک استاندارد تکنولوژیکی است، که مبتنی بر استقرار قراردادهای هوشمند در دنیای ارزهای دیجیتال است.

استفاده کاربر از سیستم TRON برای انتشار توکن ها منجر به استفاده از این منبع می شود. شبکه TRC20 یک اقدام تکنولوژیکی است که در راس اجرای قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم قرار می گیرد.

TRC20 را می توان از طریق فروش اولیه سکه (ICO) به دست آورد، یا می توان از آن در برنامه های غیرمتمرکز (dApps) به عنوان یک پلت فرم پرداخت یا برای توسعه طرح های شما استفاده کرد. علاوه بر این، مشتریان شکایت کرده‌اند که توکن‌های TRC20 از طریق API قابل دسترسی نیستند. و هزینه‌های پهنای باند برای انتقال و سپرده API وجود دارد.

توکن‌های TRC20 ممکن است برای تسریع تراکنش‌های شرطی و سریع، از جمله موارد دیگر، استفاده شوند. به دلیل ماهیت مکانیزم پیکربندی پاداش پیشرفته، اولین بار است. علاوه بر این، در مقایسه با توکن TRC10، مقدار انرژی بالاتر و حداکثر ظرفیت پهنای باند بالاتری نسبت به دومی دارد.

ERC20 چیست؟

ERC20 چیست؟

در بلاک چین اتریوم، ERC20 استاندارد فنی است، که زیربنای قراردادهای هوشمند است. که برای ایجاد توکن در اشکال مختلف استفاده می شود.

بعد از بیت کوین، شبکه اتریوم پرکاربردترین شبکه بلاک چین است.

علاوه بر این، استاندارد ERC20 رایج ترین چارچوب مورد استفاده برای توسعه هر نوع شرکت مبتنی بر توکن است.

یک قرارداد هوشمند کاملاً کاربردی تحت مشخصات ERC20 یک توکن را پرداخت می کند. و در عین حال عرضه آن را کنترل می کند. و حرکت آن را همیشه نظارت می کند.

توکن‌های ERC20 را مشابه توکن‌های آرکید  “arcade ” در نظر بگیرید، با قابلیت اضافه‌شده برای دسترسی شما به نوعی تجربه دیجیتال.

این استاندارد توکن فقط برای توکن‌های قابل تعویض در نظر گرفته شده است. و هیچ الزامی برای توکن‌های غیرقابل تعویض نخواهد داشت.

در نتیجه، ممکن است یک واحد از یک توکن ERC20 را با واحد دیگری از یک توکن ERC20 مبادله کنید.

از سوی دیگر، قرارداد هوشمند ERC20 از این توکن برای شروع پرداخت استفاده خواهد کرد. در نتیجه، هر قرارداد هوشمندی که در آن شرکت می‌کنید، به شما ERC20 پرداخت می‌کند.

TRC20 در مقایسه با ERC20:

تفاوت کارمزد ERC20 و TRC20

چندین جنبه از توکن های دخیل در اختلاف نظر erc20 در مقابل trc20 توجه عموم را به خود جلب کرده است.

توصیف کامل دو استاندارد توکن متمایز، erc721 و trc20، ممکن است برای درک بهتر تفاوت‌های بین توکن‌های trc20 و erc20 مفید باشد.

TRC20 به USDT صادر شده بر روی آن شبکه TRON اشاره دارد، از سوی دیگر، ERC20-USDT به USDT صادر شده از طریق Tether در شبکه اتریوم اشاره دارد.

TRC20-USDT به USDT صادر شده بر روی آن شبکه TRON اشاره دارد.

 • USDT صادر شده در بلاک چین TRC20 و erc20 یکسان است.
 • با این حال، هزینه ها یا هزینه گاز برای انتقال این USDT در شبکه Tron با استفاده از TRC20 اغلب در مقایسه با بلاک چین ERC20 کمتر است.
 • آدرس سپرده برای erc20 در مقابل tr20 همیشه آدرس های Eth هستند. و واریز و برداشت برای این تراکنش ها در شبکه اتریوم انجام می شود.
 • USDT-ERC20 از پروتکل ERC20 به عنوان مکانیزم ارتباطی خود استفاده می کند.
 • سکه های TRC-20 همه ویژگی ها و مزایای مشابه ERC-20 را دارند. اما از آنجایی که اتریوم همیشه شلوغ است و باعث هزینه‌های بالا و تجربه کاربری بدی می‌شود، سکه‌های مبتنی بر ترون جایگزین مناسبی هستند.

ویژگی‌های استاندارد ERC20 در مقابل TRC20:

 • عرضه کل
 • تعادل
 • منتقل کردن
 • انتقال از
 • تایید
 • کمک هزینه

USDT TRC20 چیست ؟

علاوه بر TRC20 که با نام USDT-TRON نیز شناخته می شود، این ارز دیجیتال USDT تتر است. که بر روی بلاک چین TRON صادر می شود.

این توکن استاندارد فنی بر روی شبکه TRON یا بلاک چین کار می کند. و از آدرس TRON استفاده می کند، به این معنی که تمام تراکنش های مربوط به TRC20 بر خلاف شبکه اتریوم در شبکه TRON انجام می شود. توکن های USDT بر اساس استاندارد TRC-20 هستند. با تایید سریع و بدون کارمزد، به کاربران استیبل کوین ها، آزادی بیشتری می دهد.

آیا می توانم TRC20 را به ERC20 ارسال کنم؟

خیر، نباید trc20 را مانند زمانی که آدرس کیف پول erc20 را به trc20 ارسال می کنید یا بالعکس به erc20 ارسال کنید.

اگر این کار را انجام دهید، پول شما برای همیشه از بین می رود. با ارسال سکه های USDT (ERC20) به آدرس کیف پول USDT (ERC20) و با ارسال سکه های USDT (TRC20) به آدرس کیف پول USDT (TRC20) تراکنش کنید.

آیا تتر ERC20 است یا TRC20؟

TRC20 به USDT اشاره دارد که در شبکه TRON صادر شده است. در حالی که ERC20 به USDT اشاره دارد که توسط Tether صادر شده و در شبکه اتریوم صادر شده است.

 • USDT صادر شده در بلاک چین TRC20 و ERC20 یکسان است. با این حال، هزینه های انتقال این USDT در شبکه Tron با استفاده از TRC20 اغلب کمتر از بلاک چین erc20 است.

در نتیجه، می‌توان گفت که USDT تتر یک توکن صادر شده توسط TRON است. و تتر یک توکن ERC20 (ارز ذخیره اتریوم) است.

ترون در مقابل اتریوم (تفاوت کارمزد ERC20 و TRC20 )

تفاوت کارمزد ERC20 و TRC20

شباهت ها و تمایزات قابل توجهی بین اتریوم و ترون وجود دارد.

ترون مانند اتریوم از یک کامپیوتر مجازی به نام ماشین مجازی ترون (TVM) برای انجام قراردادهای هوشمند استفاده می کند.

TVM همچنین از زبان برنامه نویسی Solidity اتریوم استفاده می کند. بنابراین سکه‌های ترون و قراردادهای هوشمند کاملاً با اتریوم سازگار هستند. با طراحی، بنیاد ترون می خواهد کار توسعه دهندگان را برای انتقال برنامه ها و توکن های فعلی خود به اکوسیستم ترون ساده کند.

اما چرا وقتی Tron و Ethereum بسیار شبیه هم هستند، می خواهند این کار را انجام دهند؟

چرا به اتریوم نمی چسبیم؟

تمایز کلیدی بین Tron و Ethereum در اینجا نهفته است. اتریوم از روش اجماع آهسته اثبات کار استفاده می کند. با افزایش ترافیک اتریوم، عرضه و تقاضا هزینه های تراکنش را افزایش داد. میانگین هزینه اتریوم در اوایل فوریه به بالای 20 دلار رسید. که آن را برای تراکنش های کم ارزش بسیار گران می کند. 

نتیجه تفاوت کارمزد ERC20 و TRC20

سکه‌های TRC-20 همه ویژگی‌ها و مزایای مشابه توکن‌های ERC-20 را ارائه می‌کنند، به استثنای برخی موارد: با این حال، از آنجایی که اتریوم اغلب شلوغ است. و منجر به کارمزدهای بزرگ تراکنش‌ها و تجربه کاربری بدی می‌شود، توکن‌های مبتنی بر Tron راه‌حل ساده‌ای را ارائه می‌کنند.

در بین بسیاری از کاربران، به خصوص کسانی که با سکه های پایدار تعامل دارند، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. توکن‌های TRC-20 USDT تأیید سریع و بدون کارمزد دارند. و به کاربران استیبل کوین ها، اجازه می‌دهد آزادی بیشتری در تراکنش‌های خود داشته باشند.

منبع  Witlink.ai

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به