مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

استفاده از بیت کوین در فوتبال

در آخرین روزهای بازار نقل‌ و انتقالات در زمستان گذشته، یکی از مهم‌ترین انتقال های تاریخ فوتبال اتفاق افتاد. البته موضوع درباره جابه‌جایی یک بازیکن بزرگ از تیم مطرحی به تیمی دیگر نبود. بلکه خرید یک بازیکن با استفاده از بیت کوین بود. ماجرا درباره باشگاه ترکیه‌ای هارونوستا اسپور ترکیه بود که برای اولین‌ بار در تاریخ، با پرداخت بین‌کوین اقدام به خرید بازیکن کرد.

این باشگاه برای تقویت تیم دوم خود، با عمر فرخ کرغلو وارد مذاکره شد و با پرداخت رقم 0.0524 بیت‌کوین، او را به خدمت گرفت. مبلغی که با بیت کوین برای خرید این بازیکن پرداخت شد، معادل 431 یورو بود. همچنین این باشگاه 531 یورو نیز به خود بازیکن پرداخت کرده است و مجموع ارزش این قرارداد نزدیک به 960 یورو می شود. رسانه‌های ترکیه نیز، رقم این قرارداد را در مجموع 4500 لیر اعلام کردند.

هلدون صحت، رییس هارونوستا اسپور ترکیه، با تایید این خبر به رسانه‌های این کشور گفت:

برای اولین‌بار در ترکیه و در دنیا این باشگاه ما بود که با استفاده از بیت‌کوین یک بازیکن جدید را به خدمت گرفت. این موضوع برای ما افتخار بزرگی است و می‌دانیم چنین عملی باعث بالا رفتن جایگاه ترکیه در روابط بین‌المللی می شود.

فرخ کرغلو هم از این انتقال ابراز خوشحالی کرد و در مصاحبه با رسانه ها گفت:

اینکه من اولین بازیکنی هستم که مبلغ قراردادم با بیت کوین پرداخت می شود، برایم افتخار است. همان‌طور که رییس باشگاه گفت، این حرکت جدید است و امیدوارم از این به بعد این روش پرداخت بیشتر استفاده شود چون آینده از آن بیت کوین است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به