مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ویزا: توکن‌های غیرمثلی ابزار خوبی برای جلب مشارکت کاربران هستند

در این گزارش آمده است که NFTها برای مجموعه‌داران، طرفداران، تیم‌ها، لیگ‌های ورزشی و افراد با استعداد جذاب هستند. توکن‌های غیرمثلی مشخصاً می‌توانند به منابع اصلی مشارکت طرفداران، مدیریت ارتباط با مشتریان و جریان‌های درآمدزای جدید تبدیل شوند.

ویزا: توکن‌های غیرمثلی ابزار خوبی برای جلب مشارکت کاربران هستند

شرکت ویزا (Visa)، غول صنعت خدمات پرداختی جهان، اخیراً با انتشار مطلبی توکن‌های غیرمثلی (NFT) را به‌طور کلی مورد بررسی قرار داده. و گفته است که می‌توان از این فناوری برای جلب مشارکت کاربران استفاده کرد.

به گزارش کوین تلگراف، ویزا اخیراً وایت پیپری را درمورد توکن‌های غیرمثلی منتشر کرده است. و در آن فناوری زیرساختی و توانایی‌های این حوزه را در جلب مشارکت کاربران مورد بررسی قرار داده است.

این مطلب که روز ۲۳ اوت (۱ شهریور) منتشر شد. توکن‌های غیرمثلی را به‌عنوان یک نوآوری مهم در دوران همه‌گیری کرونا معرفی کرده است.

زمانی که تماشای مسابقات ورزشی و شرکت در فستیوال‌های موسیقی و سرگرمی با محدودیت‌های جدی مواجه شده بود.

توکن‌های غیرمثلی درست در دورانی ظهور کرده‌اند که کاربران تمایل دارند به جوامع دیجیتالی بپیوندند که حول محور هنرمندان و تیم‌های ورزشی مورد علاقه آنها شکل گرفته است.

با گسترش همه‌گیری کرونا در سراسر جهان ضربه شدیدی به ورزش حرفه‌ای وارد شد. برآوردها نشان می‌دهد که همه‌گیری کرونا باعث شده است تا لیگ‌های ورزشی مطرح سراسر جهان درآمدی ۱۸ میلیارد دلاری را از دست بدهند.

ویزا در این مطلب نوشت:

[این اتفاق ثابت کرد] که به منابع درآمد متنوع‌تری نیاز داریم. باید با تمرکز بر فناوری کسب‌و‌کارها را به سمتی هدایت کنیم که فرصت‌های بیشتری ایجاد شود و بتوانیم توجه طرفداران را جلب کنیم.

ویزا توکن‌های غیرمثلی NFT (توکن غیر قابل معاوضه )

اعلامیه ویزا درباره توکن‌های غیرمثلی

در این گزارش آمده است که NFTها برای مجموعه‌داران، طرفداران، تیم‌ها، لیگ‌های ورزشی و افراد با استعداد جذاب هستند.

توکن‌های غیرمثلی مشخصاً می‌توانند به منابع اصلی مشارکت طرفداران، مدیریت ارتباط با مشتریان و جریان‌های درآمدزای جدید تبدیل شوند.

ویزا در این مطلب از مجموعه‌ها، آثار هنری و بازی‌های رایانه‌ای به‌عنوان موارد استفاده از توکن‌های غیرمثلی نام برده است.

این وایت پیپر همزمان با اعلامیه ویزا درباره اینکه توکن شماره ۷۶۱۰ مجموعه کریپتوپانکس (CryptoPunks) را به‌عنوان اولین NFT خود و با پرداخت ۱۵۰,۰۰۰ دلار خریداری کرده است منتشر شد. کریپتوپانکس مجموعه‌ای از ۱۰,۰۰۰ توکن غیرمثلی است که از سازوکار اثبات مالکیت استفاده می‌کند.

و در بلاک چین اتریوم نگهداری می‌شود. داده‌های تازه نشان می‌دهد که ۲,۵۱۹ مورد از توکن‌های این مجموعه با ارزش کلی ۴۶۷.۴ میلیون دلار در ۳۰ روز گذشته به فروش رسیده است.

در این مدت بهترین فروش مربوط به توکن شماره ۷۲۵۲ این مجموعه بوده که با قیمت ۱,۶۰۰ اتر، معادل ۴.۵ میلیون دلار به فروش رسیده است.

ورود ناگهانی ویزا به بازار توکن‌های غیرمثلی

علاوه بر استقبال شدید کاربران از مجموعه کریپتوپانکس، محبوبیت سایر NFTها هم در این مدت رشد قابل‌توجهی داشته است.

انتظار می‌رود که فروش کل بازار توکن‌های غیرمثلی در ماه اوت (مرداد) از ۹۰۰ میلیون دلار فراتر برود. که در نوع خود رکورد جدیدی برای این صنعت محسوب می‌شود.

رکورد قبلی مربوط به ماه مه (اردیبهشت) است. که در آن فروش کل بازار NFTها به ۲۵۵ میلیون دلار رسید.

در آن زمان بازار ارزهای دیجیتال قبل از آنکه با اصلاح گسترده چندماهه مواجه شود.

شاهد ثبت اوج‌های تاریخی جدید در قیمت ارزهای دیجیتال مختلف بود.

ورود ناگهانی ویزا به بازار توکن‌های غیرمثلی، با وجود تمرکز فزاینده این شرکت بر حوزه ارزهای دیجیتال، همچنان غافل‌گیرکننده است.

ویزا اخیراً قراردادی را با صرافی زیمپکس (Zipmex) امضا کرد. تا در راه‌اندازی یک سیستم یکپارچه برای پرداخت‌های ارز دیجیتال در منطقه آسیا و اقیانوسیه با این صرافی همکاری کند.

در ژانویه سال جاری (دی ۹۹) هم ویزا مجدداً اعلام کرد که قصد دارد با تسهیل پرداخت‌ها و ایجاد پل ارتباطی بین ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات، از کلاس دارایی‌های دیجیتال حمایت کند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به