مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

چگونه با سرمایه گذاری در سولانا ، اتریوم و توکن فایر پین ثروتمند شوید.

چگونه با سرمایه گذاری در سولانا ، اتریوم و توکن فایر پین ثروتمند شوید.

چگونه سرمایه گذاری در سولانا ، اتریوم و توکن فایر پین می تواند برای شما ثروت به ارمغان بیاورد.

FRPN سکه بومی اکوسیستم توکن فایر پین است. که به عنوان وسیله پرداخت عمل می کند.

میلیونرهای زیادی در سال 2021 در نتیجه توکن هایی مانند Solana (SOL) و Shiba Inu (SHIB) به وجود آمدند که به طور سرسام آور به سمت استراتوسفر رمزنگاری شدند زیرا هر دو سود بیش از 10000٪ را تجربه کردند.

در این مقاله، دارایی‌های رمزنگاری سولانا (SOL)، اتریوم (ETH) و توکن فایر پین (FRPN) را بررسی می‌کنیم، که گفته می‌شود همه این دارایی‌ها پتانسیل بالایی برای ترغیب سرمایه‌گذاران به ارز دیجیتال شدن و رسیدن به سود مالی دارند. .

توکن فایر پین FIREPIN Token (FRPN)

FRPN سکه ابزار بومی اکوسیستم توکن FIREPIN است که به عنوان وسیله ای برای پرداخت عمل می کند.

این پلتفرم ماهیت دموکراتیک دارد، با هدف قرار دادن جامعه در هر مرحله از فرآیند. اکنون که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) محبوب‌تر شده‌اند، این صنعت خواستار یک بلاک چین آسان و کارآمد است.

اینجاست که سیستم FIREPIN وارد عمل می شود. از طریق استفاده از توکن FRPN، کاربران می توانند به پنج مورد از موثرترین بلاک چین ها، از جمله اتریوم (ETH)، بایننس (BNB)، سولانا (SOL)، بهمن (AVAX) و Polygon (MATIC) متصل شوند.

پیش فروش باورنکردنی برای FIREPIN در حال به نتیجه رسیدن است، بنابراین اکنون بهترین زمان برای ورود است زیرا کارشناسان بر این باورند که ورود زودهنگام پیش فروش می تواند در درازمدت سود زیادی داشته باشد.
از زمان عرضه در فوریه، قیمت توکن FRPN بیش از چهار برابر شده است و از 0.000067 دلار به قیمت فعلی بازار 0.0023 دلار رسیده است!

با توجه به اینکه تنها یک ماه از پیش فروش باقی مانده است، به نظر می رسد اکنون بهترین زمان برای به حداکثر رساندن سود باشد.
این توکن قرار است به طور رسمی در 27 می در DEX ها عرضه شود. از دست ندهید، روی توکن FIREPIN (FRPN) سرمایه گذاری کنید و راه خود را به میلیون ها ارز دیجیتال باز کنید.

سولانا SOl

سرمایه‌گذاری 1000 دلاری در SOL ارز دیجیتال بومی بلاک چین سولانا در پایان سال 2021، اکنون بیش از x2 ارزش دارد.

تنها در چند سال، Solana که در سال 2020 راه اندازی شد، از صفر به هفتمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شد و بازاری به ارزش تقریباً 35 میلیارد دلار داشت.
سولانا رقیب اتریوم (ETH) است و اکثر تحلیلگران در صنعت فکر می کنند که می تواند در سال 2022 از آن پیشی بگیرد. سولانا برای پشتیبانی و حفظ قراردادهای هوشمند (مجموعه ای از کدها که مجموعه ای از دستورالعمل ها را روی بلاک چین اجرا می کند) طراحی شده است. همچنین برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) استفاده می شود.

SOL در 24 ساعت + 2.07٪ افزایش یافته و با قیمت 106.99 دلار به فروش می رسد

چگونه سرمایه گذاری در سولانا ، اتریوم و توکن فایر پین می تواند برای شما ثروت به ارمغان بیاورد.

اتریوم (ETH)

ارزش یک اتریوم، ارز بومی بلاک چین اتریوم، در سال گذشته 400 درصد افزایش یافته است. یک ETH 1000 دلاری که در 1 ژانویه با قیمت 500 دلار خریداری شده بود اکنون بیش از 6000 دلار آمریکا ارزش دارد.

قیمت اتریوم (ETH) در حال حاضر 3,156,60 دلار است که 3.40 درصد در یک هفته افزایش یافته است.

پس از به‌روزرسانی Eth2 در سال 2022، حامیان اتریوم ادعا می‌کنند که بلاک چین مقیاس‌پذیرتر، ایمن‌تر و پایدارتر می‌شود.
پارادایم کنونی اتریوم، ماینرها را ملزم می کند تا مشکلات سخت را برای اعتبارسنجی تراکنش ها حل کنند. این سیستم به دلیل نیاز به توان محاسباتی بالا اغلب به دلیل تأثیرات زیست محیطی آن مورد انتقاد قرار می گیرد.

PoS به کاربران اجازه می دهد تا تراکنش ها را با استفاده از ارزهای خود به جای ماشین های استخراج انرژی بر که اکنون مورد استفاده قرار می گیرند، تأیید کنند.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به