مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

تتر چیست – راهنمای مبتدیان (2024)

تتر چیست – راهنمای مبتدیان (2024)

خرید تتر – تتر یکی از محبوب ترین استیبل کوین های امروزی است. در این پست توضیح خواهم داد که استیبل کوین چیست، تتر چیست ؟ و چگونه کار می کند.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

خلاصه تتر چیست؟

تتر یک استیبل کوین است که به ارزهای فیات مختلف متصل است. USDT به دلار آمریکا متصل است و توسط شرکتی به نام تتر منتشر می شود. این به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا «معادل فیات» را در ارزش بین صرافی‌ها، بدون نیاز به مقررات عادی ارز فیات، انتقال دهند.
نگرانی های جدی در مورد پرداخت بدهی شرکت صادرکننده تتر وجود دارد که تاکنون نه ثابت شده و نه رد شده است.
به طور خلاصه این تتر است. برای بررسی دقیق تر به خواندن ادامه دهید.

1. خلاصه ای از استیبل کوین ها

استیبل کوین یک ارز دیجیتال است که به یک ارز واقعی متصل است. که به عنوان ارز فیات نیز شناخته می شود. (به عنوان مثال دلار آمریکا، یورو و غیره).

استیبل‌کوین‌ها توسط شرکت‌های متمرکزی صادر می‌شوند که ارزش را حفظ می‌کنند، یا با قرار دادن وثیقه یا از طریق نوعی الگوریتم که بسته به تقاضا، عرضه استیبل‌کوین را دستکاری می‌کند.

استیبل کوین ها به صرافی ها اجازه می دهند تا جفت ارزهای فیات را بدون پذیرش واقعی فیات ایجاد کنند. به عنوان مثال، می توانید یک جفت معاملاتی BTC/USDT داشته باشید. که بدون نیاز به مقررات، بازار BTC/USD را شبیه سازی می کند.

2. تتر چیست؟

خرید تتر

تتر (₮) یک استیبل کوین است که به ارزهای فیات متصل شده است. پرطرفدارترین موردی که تتر از آن استفاده می‌کند به دلار آمریکا (نماد USDT) است.
در نظر گرفته شده است که 1 USDT دقیقاً برابر با 1 دلار باقی بماند – نه یک سنت بیشتر یا کمتر. این اساسا یک دلار کریپتو (حداقل از نظر ارزش) است.
ارز دیگری که تتر از آن استفاده می کند یورو است که به شکل EURT است.
شایان ذکر است که کاربران Tether از نوسانات ارزهای دیجیتال محافظت می‌شوند، اما همچنان در معرض نوسانات قیمت ارز فیات ثابت هستند.
برای مثال، در نظر بگیرید که اگر یک رویداد مهم رخ دهد که ارزش دلار آمریکا را یک شبه نصف کند، چه اتفاقی می‌افتد. اگر USDT را نگه دارید، مقداری برابر با USD از دست می دهد.

3. تتر چگونه کار می کند ؟

خرید تتر

Omni Platform. این پلتفرم برای دارایی های دیجیتال مختلف که به بیت کوین متصل هستند استفاده می شود. پس از بیت کوین، سکه های تتر مبتنی بر اتریوم نیز راه اندازی شدند که در حال حاضر پر استفاده ترین شبکه آنها است. با این حال، آنها به همین جا متوقف نشده‌اند، زیرا توکن‌های تتر اکنون در بیش از ۸ بلاک چین از جمله Tron، OMG Network و Solana وجود دارند.
ارزش Tether از طریق وثیقه حفظ می شود. آنها ادعا می کنند که به ازای هر 1 USDT موجود، یک دلار آمریکا ارز یا سایر دارایی ها در سپرده وجود دارد.
برای اینکه 1 USDT ارزش 1 دلار داشته باشد، باید در هر زمان با 1 دلار ارز فیات قابل بازخرید باشد. در حال حاضر، USDT مستقیماً از طریق تعداد کمی صرافی یا از طریق خود Tether (که به حداقل 100 هزار دلار نیاز دارد، برای اینکه 1 USDT واقعاً 1 دلار باشد، تتر و صرافی‌ها باید یک ذخیره دلاری داشته باشند، مستقیماً قابل تبدیل به USD است. هر USDT موجود را برگرداند.

بهترین قیمت تتر - خرید و فروش ارز دیجیتال تتر USDT - خرید تتر

4. مزایای تتر چیست ؟ ( خرید تتر )

از آنجایی که بیشترین دلیل علاقه مردم به ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات قیمت آنها است، ممکن است هدف یک ارز دیجیتال، که بر حفظ قیمت ثابت است، زیر سوال رود.
بنابراین، اگر تتر از ارزهای دیجیتال معمولی ریسک بیشتری دارد و هیچ امکانی برای سود مالی فراهم نمی کند، اصلاً چرا از آن استفاده کنید؟
واقعیت این است که تتر به عنوان جایگزینی برای فیات برای معامله گران و سرمایه گذاران بسیار مفید است. چندین دلیل خوب وجود دارد:

زمان معامله خرید تتر چیست ؟

سپرده گذاری و برداشت دلار به و از مبادلات خارجی اغلب فرآیندی زمان بر است. به طور متوسط، 1 تا 4 روز کاری طول می کشد تا تکمیل شوند. اگر تراکنش پس از بسته شدن بانک ها برای شب، آخر هفته یا تعطیلات رخ دهد، ممکن است زمان انتظار به میزان قابل توجهی افزایش یابد.
در مقابل، تراکنش‌های Tether در عرض چند دقیقه تکمیل می‌شوند. این مزیت قابل توجه است زیرا معامله گران ارزهای دیجیتال اغلب نیاز به جابجایی سریع وجوه و استفاده از فرصت ها دارند.

کارمزد تراکنش های خرید تتر

نقل و انتقالات سوئیفت (انجمن جهانی ارتباطات مالی بین بانکی) بسیار گران است. هزینه آنها بیش از 20 دلار و به طور متوسط حدود 30 دلار است.
علاوه بر این، اگر از ارز فیات غیر از ارزهای پشتیبانی شده توسط صرافی استفاده می‌کنید، بانک‌ها هزینه تبدیل ارز اضافی و درصدی را در حواله دریافت می‌کنند.
در مقابل، تتر هیچ کارمزد تراکنش بین کیف‌پول‌های تتر دریافت نمی‌کند، البته بجز کارمزدهای استاندارد شبکه بلاک چین ، که اعمال می‌شود.

ثبات قیمت - خرید تتر

ارزهای دیجیتال به دلیل پرنوسان بودن پرریسک هستند. و مبادله یک ارز پرنوسان با ارز دیگر، پیچیدگی و ریسک اضافی ایجاد می کند.

به همین دلیل است که یک ارز پایه با ثبات بسیار مفید است.
برای درک دلیل، سناریوی زیر را تصور کنید که شامل معامله بیت کوین برای اتریوم است:

 1. شما  برای خرید اتریوم ، بیت کوین تبدیل می کنید.(BTC to buy ETH)
 2. ETH 10 درصد افزایش می یابد.
 3. شما می خواهید سود کنید و ETH خود را برای BTC بفروشید.
 4. در حالی که ترید در حال پردازش است، بیت کوین به طرز شگفت انگیزی 15 درصد سقوط می کند.

علیرغم اینکه در مورد جهت ETH صحیح هستید، به دلیل سقوط BTC ضرر خواهید کرد. با استفاده از تتر، تنها نگرانی شما قیمت اتریوم است.

ماندن در حاشیه

اغلب، بهترین موقعیت برای گرفتن در یک بازار، عدم وجود موقعیت است.

بیایید بگوییم که احساس می‌کنید یک قیمت ارز دیجیتال خاص که مالک آن هستید، به‌طور ناپایدار بالاست. بهترین حرکت شما، در این مورد، این است که پول نقد کنید، سپس منتظر سقوط قیمت برای خرید مجدد باشید.

5. بهترین کیف پول تتر چیست ؟

از آنجایی که بیشترین دلیل علاقه مردم به ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات قیمت آنها است، ممکن است هدف یک ارز دیجیتال، که بر حفظ قیمت ثابت است، زیر سوال رود.
بنابراین، اگر تتر از ارزهای دیجیتال معمولی ریسک بیشتری دارد و هیچ امکانی برای سود مالی فراهم نمی کند، اصلاً چرا از آن استفاده کنید؟
واقعیت این است که تتر به عنوان جایگزینی برای فیات برای معامله گران و سرمایه گذاران بسیار مفید است. چندین دلیل خوب وجود دارد:

Exodus
بهترین کیف پول تتر چیست ؟ خرید تتر
کیف پول نرم افزاری
فقط Desktop
Coinomi
بهترین کیف پول تتر چیست ؟ خرید تتر
کیف پول نرم افزاری
Desktop & mobile
بهترین کیف پول تتر چیست ؟ خرید تتر
کیف پول سخت افزاری
فقط Desktop
خرید تتر - کیف پول لجر
کیف پول سخت افزاری
Desktop & mobile

کیف پول سخت افزاری لجر

امن ترین راه برای ایمن نگه داشتن USDT شما در کیف پول سخت افزاری است.

کیف پول سخت‌افزاری سکه‌های شما را آفلاین نگه می‌دارد. و سرقت آنها را غیرممکن می‌کند، مگر اینکه شخصی به کیف پول دسترسی فیزیکی پیدا کند.

Ledger دارای دو مدل کیف پول است که از تتر و بیش از 1200 دارایی ارز دیجیتال اضافی پشتیبانی می کند.

مدل S و مدل X هر دو پشتیبانی USDT را ارائه می دهند، تفاوت اصلی این است که مدل X می تواند از طریق تلفن همراه شما نیز کنترل شود.
می‌توانید بررسی کامل لجر نانو ایکس را در اینجا بخوانید.

کیف پول سخت افزاری ترزور

TREZOR یکی دیگر از تولیدکنندگان کیف پول سخت افزاری است که از Tether پشتیبانی می کند.

دو مدل از TREZOR موجود است. – TREZOR One و TREZOR Model T. مدل T مدل جدیدتر و دارای صفحه نمایش لمسی است.
کیف پول های TREZOR فقط با دسکتاپ سازگار است. شما می توانید بررسی کامل TREZOR Model T من را در اینجا مطالعه کنید.

کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi

کوینومی یک کیف پول نرم افزاری چند ارزی و چند پلتفرمی است. که به شما امکان می دهد بیش از 1500 دارایی ارزهای دیجیتال از جمله USDT را ذخیره کنید.

این کیف پول کاربر پسند است، با عملکرد مبادله داخلی، بنابراین می توانید دارایی فعلی خود را به USDT و برعکس تبدیل کنید.
Coinomi برای iOS، Android، Windows، Mac و Linux در دسترس است. 

کیف پول نرم افزاری اکسودوس Exodus

Exodus یک کیف پول نرم افزاری ارزهای دیجیتال با طراحی زیبا است. که می تواند بیش از 100 ارز دیجیتال مختلف از جمله Tether را در خود جای دهد.

اگر در ارز دیجیتال، مبتدی هستید Exodus بسیار توصیه می شود. زیرا برای مبتدیان بسیار مناسب است.
Exodus برای iOS، Android، Windows، Linux و Mac در دسترس است.

کیف پول نرم افزاری تتر

مهم است که توجه داشته باشید که Tether همچنین رابط وب اختصاصی خود را برای نگه داشتن Tether ارائه می دهد. این رابط به دلیل این واقعیت که فقط از Tether و هیچ ارز دیجیتال دیگری پشتیبانی نمی کند، زیاد توصیه نمی شود. علاوه بر این، این سرویس در گذشته به دلیل هک 30 میلیون دلاری USDT به حالت تعلیق درآمده است

6. چگونه تتر بخریم ؟ ( خرید تتر )

تا کنون، رایج ترین روش خرید USDT، مبادله آن با یک ارز دیجیتال دیگر است. برای لیست کامل بازارهای ارزهای دیجیتال USDT، لیست CoinMarketCap را بررسی کنید. (برای راحتی شما، آنها بر اساس “جفت” مرتب شده اند.)
همچنین چندین صرافی وجود دارد که جفت معاملاتی USDT/USD را ارائه می دهند:

 • Kraken
 • Bitfinex
 • Exmo

7. جدال تتر - خرید تتر

نیویورک تایمز، بلومبرگ، و فورچون همگی اخیراً مقالاتی منتشر کرده‌اند که نگرانی‌هایی را در مورد تتر بیان می‌کنند. این مقالات منعکس کننده تردیدها و ترس هایی هستند که برای سال ها در گوشه های خاصی از جامعه ارزهای دیجیتال وجود داشته است.

سرچشمه واقعی شک و تردید در مورد شکاکیت Tether و Bitfinex بدون شک نویسنده ای است، که با نام Bitfinex’ed شناخته می شود. او به دلیل انتقاد شدید و مداوم خود از عملیات Bitfinex مشهور است.

منتقدان Bitfinex و Tether را به اجرای یک طرح ذخیره کسری متهم می کنند:

USDT بیشتر از دلارهای فیات پشتیبانی می شود.

منتقدان همچنین ادعا می کنند که حساب های بدون پشتوانه Tether برای افزایش قیمت بیت کوین به منظور دستکاری بازار استفاده می شود.

منابع مالی تتر که توسط خود گزارش شده است، دارای ذخایر کامل و حتی مازاد است. با این حال Tether قابلیت تبدیل دلار را تضمین نمی کند، شرایط خدمات Tether را بررسی کنید:

خرید تتر

در مارس 2019، تتر بیانیه وب سایت خود را از این تغییر داد:
هر تتر همیشه 1 به 1، توسط ارز سنتی که در ذخایر ما نگهداری می شود، پشتیبانی می شود. بنابراین 1 USDT همیشه معادل 1 USD است.

“هر تتر همیشه 100٪ توسط ذخایر ما پشتیبانی می شود، که شامل ارز سنتی و معادل های نقدی است و گهگاه ممکن است شامل سایر دارایی ها و مطالبات از وام های تتر به اشخاص ثالث باشد، که ممکن است شامل نهادهای وابسته باشد (مجموعا، ” ذخایر”). هر تتر نیز 1 به 1 با دلار مرتبط است، بنابراین 1 USD₮ همیشه توسط Tether با 1 USD ارزش گذاری می شود.

پیشنهاد می کند که این شرکت دیگر به طور کامل توسط دلار آمریکا (اگر قبلاً بوده است) پشتیبانی نمی شود.

خرید و فروش تتر در صرافی بیت گرند - خرید تتر

8. سوالات متداول تتر چیست ؟ خرید تتر

چه کسی مالک تتر است؟

Tether توسط Tether Holding LTD کنترل می شود. شرکتی مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا و هنگ کنگ. مدیر عامل تتر JL Van Der Velde است، مدیر مالی شرکت Giancarlo Devasini و Suart Hoegner به عنوان مشاور عمومی عمل می کند.
توجه به این نکته مهم است که Van Der Velde و Devasini هر دو موقعیت های یکسانی در Bitfinex دارند.

آیا تتر توسط USD پشتیبانی می شود؟

تتر توسط ارزها و دارایی هایی پشتیبانی می شود که معادل تعداد USDT در گردش است. با این حال، این شرکت 1 به 1 دلار به دلار سپرده نگه نمی دارد.

آیا تتر ERC-20 است؟

در ابتدا، تتر مبتنی بر بیت کوین بود و از طریق پروتکل لایه Omni صادر شد. با این حال، امروزه تتر مبتنی بر اتریوم برای دلار و یورو نیز وجود دارد که با استاندارد ERC-20 سازگار است.
تتر مبتنی بر اتریوم اجازه می دهد تا دلار و یورو توکن شده از طریق شبکه اتریوم منتقل شود. این امکان همکاری با پروتکل‌های مبتنی بر اتریوم و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را فراهم می‌کند و در عین حال به کاربران اجازه می‌دهد تا ارزهای ثابت شده فیات را در سراسر شبکه اتریوم تراکنش و مبادله کنند.
اگرچه تتر از آن زمان بر روی سایر بلاک چین ها منتشر شده است، اما بیشتر استیبل کوین های آن ها همچنان بر روی اتریوم اجرا می شود.

نتیجه گیری تتر چیست ؟

تتر به طرز ناراحت کننده ای به سیستم بانکداری فیات نزدیک است. و نه فقط به دلیل ارتباط آشکار فیات آن. در مقایسه با بیت کوین، تتر متمرکز، دارای مجوز و وابسته به اعتماد است.
در نتیجه، بسیاری از علاقه مندان به کریپتو به طور طبیعی نسبت به Tether شک دارند. با این حال، بدون شواهد محکمی مبنی بر سوء رفتار، اتهامات مطرح شده علیه Tether و Bitfinex فقط عناصری در یک کمپین FUD دیگر (ترس، عدم اطمینان، شک) هستند.

در حالی که چندین نگرانی معتبر در مورد Tether وجود دارد، که مطمئناً قابل ذکر است، داستان‌هایی در مورد اینکه چگونه Tether اکوسیستم کریپتو را خراب می‌کند، دیده می شود.

اما شاید این کمپین ضد تتر به نتایج خوبی دست یابد. نور شدید ممکن است Tether را مجبور کند که به بالاترین استانداردهای حرفه ای پایبند باشد و هرگونه ضعف بالقوه را تقویت کند.

اگر علاقه مند به استفاده از Tether هستید، توصیه می کنم هرگز مبالغ قابل توجهی را در آن ذخیره نکنید. همیشه از Tether با احتیاط استفاده کنید. USDT فقط باید برای معاملات کوتاه مدت و نقل و انتقالات استفاده شود. در صورت تبدیل و انتقال مقادیر زیاد به عنوان USDT، این کار را به صورت دسته‌ای انجام دهید، که قرار گرفتن در معرض کلی شما را کاهش خواهد داد.

انتظار نداشته باشید که مقادیر هنگفت USDT را به فیات تبدیل کنید بدون اینکه با اختلال قیمت مواجه شوید.
این را به خاطر بسپارید: در حالی که تتر مزایای ارز دیجیتال را با ثبات قیمت یک فیات سنتی ارائه می دهد، شما را در معرض خطرات ذاتی هر دو سیستم نیز قرار می دهد.

آیا خودتان از Tether استفاده کرده اید؟ نظر شما در مورد ارز چیست؟ 

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)