مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست ؟ Baby Dodge

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست ؟ Baby Dodge

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست ؟  ( Baby Dodge ) یک ارز رمزپایه ساده است که خود را یک سکه اجتماعی می نامد. در سال 2021 راه اندازی شد و با عرضه کل 420 کوادریلیون توکن شروع شد و اولین قیمت ثبت شده فقط 0.000000000175 دلار بود.

با توجه به “Woof Paper”، هدف Baby Doge Coin آوردن ارزهای دیجیتال به افراد عادی و کمک به سگ های نیازمند است. تیم پشت آن به چندین موسسه خیریه حیوانات کمک مالی کرده است و خود توکن موفق بوده است و در یک نقطه بازدهی بیش از 3500 درصد را به ثبت رسانده است.

Baby Doge Coin گواه این است که میزان تبلیغات در ارزهای دیجیتال چقدر اهمیت دارد. همانطور که خواهید دید، این جانشین Dogecoin (CRYPTO:DOGE) چیز زیادی برای ارائه به عنوان سرمایه گذاری ندارد.

میم کوین جدید سکه Baby Dodge - قیمت بی بی دوج کوین

چه چیزی بیبی دوج کوین را منحصر به فرد می کند؟

ترفند اصلی Baby Dodge Coin 10% کارمزد برای هر معامله است. اگر می خواهید 1 میلیون BABYDOGE را بفروشید، 100000 دلار برای کارمزد تراکنش می پردازید. این کارمزد به نصف تقسیم می شود و 5 درصد آن به همه دارندگان فعلی Baby Dodge Coin برمی گردد و 5 درصد دیگر برای تأمین نقدینگی برای معاملات استفاده می شود.

به زبان ساده، اگر سکه Baby Doge داشته باشید، از هر معامله یک برش به دست خواهید آورد. اگر می‌خواهید مال خود را معامله کنید، 10 درصد از معامله از شما کسر می‌شود. Baby Doge Coin اولین توکن رمزنگاری نیست که از زمان راه اندازی چندین ارز دیجیتال جدید در سال 2021 با همین نوع کارمزد، این کار را انجام می دهد.

چیزی که Baby Doge Coin را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز کند وجود ندارد. قیمت آن بر اساس نامش و کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی قدرتمندی افزایش یافت.

سکه بیبی دوج از کجا آمد ؟ Baby Dodge

Baby Dodge Coin در 1 ژوئن 2021 راه اندازی شد. اگرچه هیچ اطلاعاتی در مورد تیم توسعه در وب سایت یا کاغذ سفید وجود ندارد، گزارش شده است که بنیانگذار آن Christian Campisi است که Save Lands و Pawz را نیز ایجاد کرده است. کامپیسی در ژوئیه 2021 ویدیویی را بارگذاری کرد که در آن جامعه بیبی دوج کوین را مورد خطاب قرار داد و خود را بنیانگذار این ارز دیجیتال نامید.

اگرچه کوین Baby Dodge دارای عرضه اولیه 420 کوادریلیون توکن بود، تقریباً 43٪ (180 کوادریلیون) سوزانده شد که به معنی نابودی آنهاست. از آن زمان، تیم توسعه به سوزاندن توکن ها به صورت ماهانه ادامه داده است. این سوخت‌ها راهی برای مدیریت عرضه و افزایش بالقوه تقاضا هستند، اما همیشه با افزایش قیمت‌ها همزمان نیستند.

نحوه کار سکه بیبی دوج

Baby Doge Coin یک توکن رمزنگاری BEP-20 است، به این معنی که بر روی زنجیره هوشمند Binance (BSC) ساخته شده است. یکی از مزایای BSC این است که سرعت و کارایی بیشتری نسبت به بسیاری از بلاک چین های دیگر ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا هزینه های گاز پایین (کارمزد تراکنش) و پردازش را در کمتر از پنج ثانیه انجام دهید.

همانطور که در بالا ذکر شد، پروتکل Baby Doge برای هر تراکنش 10٪ کارمزد دریافت می کند. نیمی از این کارمزد (5٪ از تراکنش اصلی) را بین همه دارندگان فعلی Baby Doge Coin در چیزی که انعکاس نامیده می شود، مجددا توزیع می کند.

5 درصد دیگر دوباره به دو قسمت مساوی تقسیم می شود. نیمی از کوین Baby Doge باقی می ماند و نیمی دیگر به بایننس کوین (CRYPTO:BNB) تبدیل می شود. سپس هر دو توکن به استخر نقدینگی BABYDOGE/BNB در PancakeSwap (CRYPTO:CAKE)، یک صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال سپرده می‌شوند. این کمک می کند تا پول استخر تامین شود تا مردم بتوانند بین Baby Doge Coin و Binance Coin ترید کنند.

ارتباطات بیبی دوج کوین چیست؟

از آنجایی که بخشی از ماموریت خود کمک به سگ های نیازمند است، Baby Doge Coin با چندین سازمان حیوانات همکاری کرده و از آنها حمایت مالی کرده است. در اینجا فهرستی از برخی از برجسته ترین کمک های مالی آن آمده است:

لیگ حیوانات ساحل شمالی آمریکا در دسامبر 2021 150000 دلار دریافت کرد.
انجمن حیوانات بهترین دوستان در آگوست 2021 100000 دلار دریافت کرد.
Paws with Cause در جولای 2021 75000 دلار دریافت کرد.
Furkids در جولای 2021 20000 دلار دریافت کرد.
تیم Baby Doge Coin همچنین چندین مشارکت ورزشی را تضمین کرده است. در ژوئیه 2021، اسپانسر براندون براون راننده NASCAR را آغاز کرد. در فوریه 2022، قرارداد همکاری تبلیغاتی را با باشگاه فوتبال TSG Hoffenheim امضا کرد تا به توسعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای هواداران باشگاه کمک کند.

آیا می توانم با بیبی دوج کوین درآمد غیر فعال داشته باشم؟

با بیبی دوج کوین می توانید درآمد غیرفعالی داشته باشید. در واقع، این یکی از مزایای اصلی داشتن آن است. به‌عنوان دارنده توکن، بازتاب‌هایی را دریافت خواهید کرد که سهمی از کارمزدی است که برای هر تراکنش دریافت می‌شود. فقط با داشتن کوین Baby Doge، موجودی کیف پول بلاک چین شما افزایش می یابد.

احتیاط در اینجا این است که شما در حال کسب توکن BABYDOGE هستید. اگر قیمت از یک صخره سقوط کند، آن درآمد غیرفعال ارزش زیادی نخواهد داشت.

ریسک های منحصر به فرد بیبی دوج کوین چیست ؟

به اندازه کافی جالب توجه است که یک توکن رمزنگاری مشابه دو ماه قبل از Baby Doge Coin در ماه می 2021 راه اندازی شد.

مانند Baby Doge Coin، Kabosu نیز 10% کارمزد تراکنش دریافت می کند که بین دارندگان توکن موجود و یک استخر نقدینگی توزیع می کند. همچنین مانند Baby Doge Coin، Kabosu به خیریه های حیوانات کمک می کند. یکی از این موسسات خیریه Paws with Cause است، یک موسسه خیریه محلی کوچک که هم Baby Doge Coin و هم Kabosu را به عنوان شرکای خود فهرست می کند.

همه اینها ممکن است تصادفی باشد. با این حال، با توجه به شباهت‌های بین این دو رمز ارز، به نظر می‌رسد که تیم‌های توسعه‌دهنده یکسانی پشت هر کدام باشند.

چه توکن ها به هم متصل باشند یا نه، این واقعیت که پروژه تقریباً یکسانی وجود دارد، به خوبی در Baby Doge Coin منعکس نمی شود. این شواهد بیشتر نشان می دهد که هیچ چیز قابل توجهی در مورد هیچ یک از این توکن ها وجود ندارد و تنها هدف واقعی راه اندازی یکی از این توکن ها است که بتواند ویروسی شود.

آیا بیبی دوج کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

بیبی دوج کوین سرمایه گذاری خوبی نیست. اگرچه لحظاتی را پشت سر گذاشته است که قیمت آن افزایش یافته است، اما هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهنده موفقیت بلندمدت آن باشد. همچنین مملو از پرچم‌های قرمز رنگ است، از جمله:

 • بدون مزیت رقابتی یا ویژگی های منحصر به فرد.
 • یک وب سایت و کاغذ سفید پر از حروف بزرگ و اشتباهات گرامری.
 • نقشه راهی که بیشتر در مورد میم ها و محبوبیت صحبت می کند تا اهداف مربوط به Baby Doge Coin به عنوان یک ارز دیجیتال.
  بسیاری از ارزهای رمزپایه وجود دارند که دقیقاً مانند کوین Baby Doge هستند. آنها برای هر تراکنش کارمزدی دریافت می کنند و آن را دوباره بین دارندگان توکن موجود توزیع می کنند. آنها کار خود را با یک فشار بازاریابی بزرگ شروع می کنند و رسانه های اجتماعی را با پست هایی در مورد اینکه چگونه قیمت به ماه می رود، منفجر می کنند.

این ارزهای دیجیتال برای کسب درآمد برای بنیانگذاران طراحی شده اند. اگر می‌خواهید روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، مطمئن شوید که در طرح ثروتمند شدن سریع دیگران سرمایه‌گذاری نمی‌کنید.

چگونه سکه بیبی دوج بخریم ؟

از آنجایی که Baby Doge Coin یک توکن رمزنگاری کوچکتر است، آن را در صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال نخواهید یافت. اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید سکه Baby Doge بخرید، روش پیشنهادی این است که با آن در PancakeSwap معامله کنید. در اینجا به این صورت است:

 •  خرید بایننس کوین. برای مشتریان ایالات متحده، یکی از بهترین مکان ها برای خرید بایننس کوین، Binance.US است.
 •  بایننس کوین خود را به یک کیف پول بلاک چین مانند Metamask منتقل کنید.
 • از PancakeSwap دیدن کنید و کیف پول خود را وصل کنید.
 •  به صفحه Swap بروید و بایننس کوین خود را با سکه Baby Doge مبادله کنید.

فریب تبلیغات پیرامون Baby Doge Coin را نخورید. در درازمدت، بازار به توکن‌های میم با کاربرد صفر علاقه‌مند نیست. این ارز دیجیتال ارزش خرید ندارد، مگر اینکه واقعاً بخواهید بخشی از جامعه آن باشید.

منبع  (BABYDOGE)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به