مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

معرفی خودپرداز بیت کوین

خودپرداز بیت‌ کوین (Bitcoin ATM) که BTM نیز نام دارد، یک دستگاه متصل به اینترنت است که این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که بیت کوین های خود را به ارزهای رایج مانند دلار تبدیل کنند و یا در صورت نیاز با ارز رایج بیت کوین خریداری کنند. البته برخی از خودپردازهای بیت کوین این قابلیت دو طرفه را دارند و می توان علاوه بر تبدیل بیت کوین به ارز رایج، برای خرید بیت کوین نیز از آنها استفاده کرد.

کاربر پول خود را وارد دستگاه می کند و معادل آن بیت کوین دریافت می کند و بعد از انجام تراکنش جزییات آن بر روی یک رسید کاغذی چاپ می شود. همچنین می توان بیت کوین خریداری شده را به یک کلید عمومی بر روی بلاک چین انتقال داد و اگر کاربری قصد تبدیل بیت کوین به ارز رایج را نیز داشته باشید خودپرداز یک آدرس کیف پول را در اختیار آن کاربر قرار می دهد که با واریز بیت کوین به آن آدرس و انجام شدن تراکنش ارز مورد نظر خود را دریافت می کند.

خودپردازهای بیت کوین تفاوت‌هایی با دستگاه های خودپرداز معمولی دارند. خودپردازهای معمولی به صورت مستقیم به بانک ها متصل می شوند اما خودپردازهای بیت کوین برای انجام تراکنش های کاربران به یک صرافی متصل هستند. البته کارمزد خودپردازهای بیت کوین در کشورهای مختلف متفاوت است و حتی گزارش شده در برخی موارد نیز کارمزد دریافت شده توسط این خودپردازها بالا بوده است. همچنین طبق برخی از گزارش‌ها از این خودپردازها برای پولشویی نیز استفاده می شود.

اولین خودپرداز تبدیل بیت کوین به ارز رایج نیز در 29 اکتبر 2013 در کافی شاپی در ونکوور کانادا نصب شد. در آمریکا نیز اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین در 18 فوریه 2014 در یک سیگار فروشی در ایالت نیومکزیکو راه‌اندازی شد که بعد از یک ماه این خودپرداز جمع‌آوری شد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)