مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

BTTC چیست و چه اتفاقی برای BTT افتاد؟ چگونه BTTOLD را مبادله کنیم؟

BTTC چیست و چه اتفاقی برای BTT افتاد؟ چگونه BTTOLD را مبادله کنیم؟

تبدیل توکن های BTTOLD – BitTorrent-Chain 

طبق گزارش‌ها، پروژه BitTorrent بزرگترین شبکه غیرمتمرکز همتا به همتا در جهان است. که بیش از 90 میلیون کاربر فعال دارد. و در مجموع بیش از 2 میلیارد مشتری تورنت نصب شده است.

دهلی نو: با راه اندازی BitTorrentChain، BTT با BTTC جایگزین شده است. و برای همکاری با این بسیاری از پلتفرم های مبادلات رمزنگاری، تمام موجودی های قدیمی BTT از حساب، با نرخ 1 BTT = 1000 BTTC جایگزین خواهند شد.

چرا بیت تورنت BTT را مجدداً تغییر می دهد؟

طبق گزارش‌ها، پروژه BitTorrent بزرگترین شبکه غیرمتمرکز همتا به همتا در جهان است. که بیش از 90 میلیون کاربر فعال دارد. و در مجموع بیش از 2 میلیارد مشتری تورنت نصب شده است. BTTOLD در مجموع تنها 990 میلیارد توکن با میانگین 11000 توکن برای هر کاربر فعال دارد.

طبق کاغذ سفید BitTorrent-Chain، انواع برنامه های غیرمتمرکز، مانند امور مالی غیرمتمرکز، به محرک های اصلی شبکه TRON و دیگر پلتفرم های قرارداد هوشمند تبدیل شده اند. در همین حال، انواع بیشتری از برنامه های غیرمتمرکز در تعداد زیادی در حال توسعه هستند، اما اکوسیستم بلاک چین فعلی برای پشتیبانی از تقاضا برای برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ کافی نیست. تجربه ضعیف کاربر با Dapps، اعتبارسنجی آهسته بلوک، هزینه تراکنش های بالا و مقیاس پذیری پایین، همه عواملی هستند که مانع از استفاده کاربران از برنامه های بلاک چین در مقیاس می شوند.

تبدیل توکن های BTTOLD - BitTorrent-Chain 

BitTorrent-Chain چگونه مشکلات را برطرف می کند؟

تراکنش آهسته

مهم‌ترین معایب پلت‌فرم‌های بلاک چین مبتنی بر POW، سرعت پایین پردازش تراکنش و توان عملیاتی محدود است. BitTorrent-Chain این مشکل را با استفاده از یک بلاک چین با توان عملیاتی بالا حل خواهد کرد.

بازده پایین

فاصله زمانی مشخصی بین تولید بلوک در پلتفرم‌های بلاک چین اصلی فعلی مورد نیاز است تا از زمان کافی برای انتشار بلاک اطمینان حاصل شود. علاوه بر این، برای اطمینان از انتشار سریع بلوک در شبکه، محدودیتی در اندازه بلوک وجود دارد که منجر به محدودیت تعداد تراکنش‌های یک بلوک می‌شود. BitTorrent-Chain این مشکل را با استفاده از لایه تولید کننده بلوک حل می کند، جایی که تولیدکنندگان بلوک می توانند بلوک ها را با سرعت بسیار بالایی تولید کنند.

مقیاس پذیری پایین

در آینده، BitTorrent-Chain می تواند به راحتی به زنجیره های عمومی بیشتری دسترسی داشته باشد در حالی که از همان لایه غیرمتمرکز POS استفاده می کند تا مقیاس پذیری را افزایش دهد.

کارمزد بالای تراکنش BitTorrent-Chain با انجام تعداد زیادی تراکنش در لایه تولیدکننده بلوک به صرفه‌جویی در مقیاس دست می‌یابد، بنابراین هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و هزینه‌های مبادله پایین را تضمین می‌کند.

تبدیل توکن های BTTOLD

چگونه می توان توکن های BTT را مبادله کرد؟

دارنده می تواند BTTOLD را با BTT از طریق دو روش تعویض کند. که بستگی به جایی دارد که BTTOLD خود را نگه می دارید.

1. BTTOLD را با BTT در صرافی ها تعویض کنید.

اگر BTTOLD را در صرافی‌های متمرکز نگه می‌دارید، باید به دقت اعلامیه‌های آن‌ها را در مورد حمایت از این طرح تغییر نام BTT دنبال کنید.

تعویض خودکار در صرافی‌های متمرکز: صرافی‌هایی که از redenomination BTT پشتیبانی می‌کنند، توکن را به‌طور خودکار با شما تعویض می‌کنند و شما را از هرگونه اقدامی در امان می‌دارند.

در وب سایت برنامه BTTC به صورت دستی مبادله کنید: اگر صرافی هنوز از تغییر نام خود پشتیبانی نکرده است، می توانید BTTOLD را به هر کیف پول غیرمتمرکز (مثلاً کیف پول TronLink) برداشته و رمز را از طریق «Get BTT» در وب سایت برنامه BTTC تعویض کنید.

2. در وب سایت برنامه BTTC به صورت دستی مبادله کنید.

اگر BTTOLD در کیف پول های غیرمتمرکز مانند TronLink نگهداری می شود، باید مراحل زیر را دنبال کنید تا BTTOLD خود را تعویض کنید.

1) به وب سایت برنامه BTTC بروید و روی “Get BTT” در نوار ناوبری بالا کلیک کنید.

2) مقدار BTTOLD را که می خواهید مبادله کنید در قسمت “مبلغ برای مبادله”  “Amount to swap” وارد کنید و روی “تأیید تعویض” “Confirm Swap” کلیک کنید (لطفا مطمئن شوید که کیف پول TronLink را نصب کرده اید و به آن متصل شده اید)

3) عملیات را در کیف پول TronLink خود با پیروی از دستورالعمل ها امضا و تأیید کنید.

4) منتظر بمانید تا تراکنش در زنجیره تایید شود تا مبادله کامل شود.

5) پس از تکمیل مبادله، می توانید روی «+» در کیف پول TronLink کلیک کنید تا توکن های BTT جدید خود را اضافه کنید. (اگر اعلان را نمی بینید، می توانید BTT را با جستجوی آدرس قرارداد هوشمند TAFjULxiVgT4qWk6UZwjqwZXTSaGaqnVp4 در صفحه مدیریت دارایی در TronLink اضافه کنید)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به