مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

Minting در NFT چیست؟

Minting در NFT چیست؟

Minting در NFT  چیست؟ قرارداد هوشمند و هزینه گاز

وقتی می‌خواهید جدیدترین و محبوب‌ترین NFT موجود در بازار را دریافت کنید، گاهی اوقات راه برای به دست آوردن بهترین ارزش این است که آن را برش دهید. این مقاله شما را از راه‌های مختلفی راهنمایی می‌کند که می‌توانید NFT را با توجه به نیازهای گاز در شبکه اتریوم به طور مؤثری برش بزنید.

"NFT Minting" چیست؟

Minting اصطلاحی است که برای زمانی که یک NFT در بلاک چین ایجاد می شود، استفاده می شود. هنگامی که یک NFT را ضرب می کنید، زمانی که اقدام برای برش بر روی یک بلاک چین انجام می شود، یک توکن جدید ایجاد می شود. در بیشتر موارد در NFTها، توکن تازه ساخته شده ابرداده یک تصویر، ویدئو، صدا، متن و موارد دیگر را برای همیشه در بلاک چین ذخیره می کند.

شما می توانید NFT های خود را با پرداخت هزینه اندک gas تک به تک، ضرب کنید. توسعه‌دهندگان می‌توانند یک قرارداد هوشمند روی بلاک چین ایجاد کنند که به دیگران اجازه می‌دهد NFT‌های جدید را از کد خود بر اساس پارامترهای تعیین‌شده در قرارداد استخراج کنند.

قرارداد هوشمند چیست؟

قرارداد هوشمند آدرسی است که روی یک بلاک چین قرار دارد. که در آن مجموعه ای از NFT ها وجود دارد.

 قرارداد هوشمند ایجاد شده و در بلاک چین آپلود می شود. پارامترها و قوانین مرتبط با آن  تنظیم شده و در آینده قابل تغییر نیستند.

به عنوان مثال، مجموعه Cool Cats از 9999 Cool Cats منحصر به فرد، همگی بر اساس یک قرارداد هوشمند در بلاک چین اتریوم وجود دارند. این قرارداد حاوی قوانینی است برای اینکه چگونه کاربران می‌توانند با قرارداد تعامل داشته باشند و Cool Cats را برش دهند. (یا Mint کنند.)

در طول فروش عمومی، کاربران کیف پول خود را متصل کردند، با قیمت 0.02 ETH موافقت کردند و هزینه گاز مربوطه را برای برش یک گربه جالب پرداخت کردند (تا 20 در هر تراکنش).

توکن‌های تعویض ناپذیر NFT

چگونه یک NFT را ضرب کنیم؟ Minting در NFT

دو روش مختلف برای استخراج NFT از یک پروژه وجود دارد. صفحه ضرب پروژه در وب سایت آنها یا مستقیماً از طریق قرارداد هوشمند پروژه. ساده ترین راه برای ضرب کردن یک NFT از طریق صفحه ضرب NFT است، اما برخی از مزایای بالقوه استفاده مستقیم از قرارداد هوشمند وجود دارد.

لطفاً توجه داشته باشید که بازیگران بدی وجود دارند که از وب‌سایت‌های جعلی برای کلاهبرداری از کاربران ناآگاه استفاده می‌کنند، بنابراین همیشه از پیوندهای رسمی تیم استفاده کنید و حواستان به ایجاد سایت‌ها باشد! برای راه‌های محافظت از خود به مقاله امنیت کریپتو ما مراجعه کنید.

Minting در NFT - استخراج NFT در وب سایت

رایج ترین و ایمن ترین راه برای Minting در NFT، از وب سایت پروژه است. این نشانی اینترنتی است که تیم پروژه در Discord یا Twitter خود ارائه می‌کند.

در توییتر و دیسکورد پروژه، تاریخ و زمان دقیقی را که در وب سایت آنها در دسترس خواهد بود، اعلام می کنند.

اگر تعداد زیادی از کاربران آنلاین وجود دارند، به یاد داشته باشید که مانند هر وب سایتی، ممکن است با شروع پروژه، بارگذاری بیش از حد، خراب یا تاخیر داشته باشد.

مراقب باشید از کلاهبردارانی که یک وب سایت جعلی ایجاد می کنند تا با فریب کاوشگران ناآگاه پول خود را در ازای هیچ چیز بدهند. زمانی که می خواهید Minting خود را اجرا کنید، همیشه دوباره بررسی کنید که آیا در حال ضرب کردن یا ارسال در صفحه تایید کیف پول خود هستید.

لجر نانو اس پلاس

کیف پول نسل سوم لجر

صفحه نمایش بزرگتر - حافظه بیشتر - امکان نصب بیش از 100 برنامه همزمان

ذخیره و مدیریت NFT

استخراج قرارداد هوشمند NFT

ضرب یا Minting با استفاده از یک قرارداد هوشمند یک روش ارجح برای کاربران با تجربه است. زیرا از هر گونه مشکلی که می تواند از وب سایت Minting ناشی شود را دور می زند. وقتی یک پروژه بسیار محبوب NFT انجام می دهید، هر ثانیه اهمیت دارد.

کاربرانی که می توانند از قرارداد Minting در NFT بزنند، از مزیت جزئی برخوردارند.قبل از اینکه تقاضا در شبکه هزینه گاز ایجاد کند کار خود را انجام می دهند.

بیشتر قراردادهای هوشمند متفاوت نوشته می‌شوند. و یک راه برای منعقد کردن با استفاده از قرارداد هوشمند وجود ندارد، بنابراین همیشه سعی کنید ابتدا از وب‌سایت اصلی استفاده کنید. و سعی کنید با کمک یک کاربر با تجربه قابل اعتماد، قرارداد را منعقد کنید.
شما می توانید از یکی از کارشناسان بیت گرند، در مورد نحوه قرارداد Minting در NFT بپرسید.

قرارداد هوشمند دیفای - ضرورت قراردادهای هوشمند برای فضای مالی غیر متمرکز

راه هایی برای جلوگیری از جنگ های Gas هنگام Minting در NFT

اگر یک پروژه NFT وجود داشته باشد که بخواهید آن را ضرب کنید. و تقاضای زیادی داشته باشد. احتمالاً یک جنگ گازی رخ خواهد داد. که صرفاً برای اجرای معامله Minting، هزینه های بسیار بالایی را متحمل خواهد شد.

چند راه مختلف وجود دارد که می توانید در لیست پیش فروش قرار بگیرید. و بتوانید NFT خود را در زمانی که انتخاب می کنید رزرو کنید.

ما این مسیر را برای یک کاربر جدید بدون سرمایه زیاد توصیه می کنیم، زیرا اغلب اوقات mint عمومی یک پروژه محبوب باعث ایجاد “جنگ گاز” می شود. آن وقت است که تقاضا برای شبکه اتریوم آنقدر زیاد است که قیمت گاز نجومی خواهد بود.

پیش فروش NFT

پیش فروش زمانی است که یک پروژه تعداد معینی Mint را تعیین می کند. تا قبل از فروش عمومی در دسترس باشد. این معمولاً به شما امکان می‌دهد با هزینه کمتری Mint کنید. زیرا می‌توانید زمان Minting در NFTخود را ، بدون شرکت در جنگ گاز انتخاب کنید.

لیست های سفید

شما بدون شک اصطلاح “لیست سفید” یا به اختصار WL را خواهید دید. این معمولاً به افراد و آدرس کیف پول آنها اشاره دارد که برای دسترسی مستقیم به پیش فروش به قرارداد هوشمند اضافه شده است. این پروژه به کاربر فرصتی می دهد تا پروژه را قبل از فروش عمومی برش دهد.

چگونه به پیش فروش NFT دسترسی پیدا کنیم ؟

هنگامی که یک پروژه پیش فروش ارائه می دهد، راه های مختلفی وجود دارد که آنها نقاط پیش فروش را در اختیار عموم قرار می دهند.
در برخی موارد لیست سفید به اعضای اولیه جامعه داده می شود. در موارد دیگر باید زنجیره ای از معماها را حل کنید یا در یک بازی برنده شوید.
گاهی اوقات لکه های سفید برای داشتن یک NFT خاص از یک پروژه متفاوت داده می شود. معیارهای اضافه شدن به لیست به صلاحدید تیم پروژه است.

گذرنامه NFT Mint

mint pass، نوع خاصی از NFT است. که به شما این امکان را می دهد که در تاریخ بعدی یک NFT متفاوت را mint کنید.
mint pass را می توان در بازار ثانویه خرید و فروش کرد.

ضرب کردن یک NFT فرآیند نسبتاً ساده و مستقیمی است. اگر کاربر باتجربه ای با سرمایه زیاد برای رقابت در جنگ های گازی نیستید، دانستن نحوه جلوگیری از جنگ گاز مهم است.

قرارداد هوشمند و هزینه گاز
اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)