مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

Peyote Ugly چیست؟ Nifty Gateway Drop

Peyote Ugly چیست؟ Nifty Gateway Drop

Peyote Ugly چیست؟ و چگونه طیف کاملی از قابلیت های NFT را در پروژه خود ادغام کرده است؟

یک بازی واضح با کلمات با الهام از فیلم پرفروش هالیوود، Coyote Ugly، نام این مجموعه هنری به معنای بازتاب رویدادهایی است که در طول فصل 1 این پروژه در حال انجام رخ داده است.
با تمرکز بر احیای داستان‌های سنتی و فرهنگی از طریق روایتی مدرن و طنز، پنج هنرمند پشت‌بان Peyote Ugly ابتدا برای یک اقامت هنری یک ماهه به مکزیک سفر کردند، جایی که یک خط داستانی تخیلی، آثار هنری فیزیکی، NFT و موارد دیگر خلق کردند.
داستان با اقتباس از فرهنگ مکزیک، از آنجایی شروع می‌شود که همه هنرمندان از یک کاکتوس توهم‌زا یا پیوت لذت می‌برند، و خوب – بعد از آن همه چیز بسیار زشت شد.

Violetta P Jones، Santiago Pani، Daniel Martin، Henrik Uldalen و Ivo Nupoort پنج هنرمند پشت این مجموعه هستند.
هدف این پروژه تمرکز بر هر کشور و آگاهی بخشی به شیوه های فرهنگی و سنتی است.

با راه اندازی آخر هفته هالووین در کنار گالری The Crypt، Peyote Ugly فصل 2 از تلاش خود را در Nifty Gateway منتشر کرد.
بیداری شیطان یک روایت تخیلی بر اساس فولکلور هلندی و افسانه های پریان است.
این پنج هنرمند بار دیگر در آرت هاوس هلند گرد هم آمدند و در ساختن نقاشی، مجسمه، چاپ، فیلم، پازل و کتاب های فیزیکی دست ساز به عنوان بخشی از این مجموعه با یکدیگر همکاری کردند.
آنها همچنین مشابه های دیجیتالی ایجاد کردند: مجسمه های سه بعدی، واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR) و فیلم و عکاسی اسکن سه بعدی.

گره زدن در چنین رشته‌های هنری متنوعی نه تنها قدرت این پروژه را نشان می‌دهد، بلکه قابلیت‌های NFT را نشان می‌دهد.

بررسی اجمالی drop

 • The Crypt Gallery فصل 2: بیداری شیطان در Nifty Gateway را ارائه می دهد.
 • شنبه 29 اکتبر 2022
 • حراج ها از ساعت 18:00 شروع می شوند.

مجموعه در گالری The Crypt در شهر نیویورک و لس آنجلس از 24 اکتبر به نمایش گذاشته می شود. از Dream Hollywood یا Dream Downtown دیدن کنید تا هنر IRL را تجربه کنید و کتاب مهمان رایگان NFT خود را صرفاً برای مهمانان حضوری بازخرید کنید.

این نشانه کتاب مهمان به طور خودکار همه مهمانان را در یک جایزه برای شانس برنده شدن یک اثر هنری در نسخه محدود از این مجموعه قرار می دهد.

خدمات خرید و فروش و ضرب NFT در مارکت های بین المللی

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند، خرید و فروش NFT های معروف برای مشتریان ایرانی ، خرید و فروش NFT های خلق شده توسط ایرانیان در مارکت های معتبر بین الملی

در مجموع.دارای هفت NFT

ویرایش ها:

دو نسخه در قالب انیمیشن های سه بعدی به عنوان حراج های رتبه بندی شده در دسترس خواهد بود، هر یک نسخه 10. مجموعه هایی با پیشنهادات بیش از 750 دلار یک چاپ AR دریافت خواهند کرد.
در حالی که بالاترین پیشنهاد، اگر بیش از 1000 دلار باشد، برنده یک کتاب فیزیکی و دست ساز می شود که خط داستانی را شرح می دهد و شامل نسخه های AR از اثر هنری نسخه 1/1 است.
برای مجموعه‌دارانی که هر دو نسخه را در مرحله اولیه شرکت می‌کنند. و جمع‌آوری می‌کنند، آثار هنری نسخه سوم و جایزه‌ای به آنها داده می‌شود.

Witte Wieven and Kabouters (حراج های 24 ساعته رتبه بندی شده)

Boeman (کلکسیونرها برای کسانی که Witte Wieven و Kabouters را در مرحله اولیه جمع آوری می کنند، جایزه می دهند و ایردراپ می کنند.

1/1 دیجیتال + نقاشی رنگ روغن AR:

با استفاده از افسانه های سنتی هلندی به عنوان الهام، هر نقاشی شخصیتی را به تصویر می کشد که در داستان خلق شده توسط هنرمندان استفاده شده است.
ویولت، سانتیاگو، دانیل و هنریک هر کدام یک نسخه از 1 اثر هنری را نقاشی کردند که توسط ایوو به یک اثر متحرک با صدا تبدیل شد.

برندگان این 1/1 نقاشی فیزیکی رنگ روغن را دریافت خواهند کرد که فناوری واقعیت افزوده را در آن پیاده سازی کرده است.
هنگام تحقیق روی تک تک هنرمندان، سابقه فروش نشان می دهد که قطعات فیزیکی آنها معمولاً با قیمت بسیار بالاتری نسبت به 1 ذخیره ETH تعیین شده برای این حراج ها خرده فروشی می شود.

 • Blauwe Gerrit اثر دانیل مارتین
 • The Bokkenrijders اثر سانتیاگو پانی
 • اونی اثر ویولتا پی جونز
 • کلااس ون بومل اثر هنریک اولدالن

هنرمندان توانستند یک نسخه AR از نقاشی های فیزیکی خود را از طریق Artivive App، یک ارائه دهنده رسمی تجربه AR ایجاد کنند.
این ابزار تصاویر، متون یا صداها را بر روی یک اثر هنری فیزیکی قرار می‌دهد و به مخاطب اجازه می‌دهد نسخه واقعیت افزوده یک اثر هنری فیزیکی را در دستگاه هوشمند خود مشاهده کند. چنین فناوری AR به هنرمندان اجازه می دهد خلاقانه تر خلق کنند.

خط داستانی:

جدا از آثار هنری دیجیتال، نقاشی‌ها و پیاده‌سازی واقعیت افزوده، یک کتاب داستان فیزیکی و دست‌ساز برای به تصویر کشیدن بخش دوم این جست‌وجوی تخیلی ایجاد شد.
با استفاده از موجودات به تصویر کشیده شده در هر قطعه هنری، فصل 2 با هنرمندان شروع می شود که در مکان دوم، هلند، دوباره گرد هم می آیند.

هنرمندان در حالی که تابستان را در یک دهکده قدیمی هلند می گذرانند، باقیمانده قارچ های مکزیکی خود را به طور ناگهانی میان وعده می خورند – همه چیز دوباره زشت می شود.
بومن، یا خود شیطان، وارد دنیای زندگان می شود و به دنبال استخدام خدمتکاران جدید است. در تلاش برای نجات جامعه، هنرمندان تلاش خود را برای جلوگیری از ماندگاری تاریکی برای همیشه آغاز می کنند.
هنرمندان با کمک Witte Wieven (زنان خردمند) و Kabouters (کوتوله ها)، بر موانع متعددی غلبه می کنند تا در نهایت با خود بومن روبرو شوند.
با این حال، در طول راه، آنها با مشکل مواجه می شوند، زیرا هر هنرمند از نظر فیزیکی به موجودی فولکلور تبدیل می شود که در نقاشی 1/1 فردی آنها به تصویر کشیده شده است.

پیشنهاد مطالعه : مجله NFT

درباره هنرمندان:

دنیل مارتین هنرمند و عضو Arthouse

دانیل در لیدن، هلند زندگی و کار می کند.
آثار او در سطح ملی و بین المللی با نمایشگاه هایی در موزه هنرهای معاصر کوئرتارو به نمایش گذاشته شده است.
SOHD، موزه کبرا، Amstelveen; موزه هنر جوان، Oosterhout; گالری غرفه، نیویورک؛ گالری آبجو، لندن؛ گالری دن، شهر کویت؛ Thinkspace، لس آنجلس؛ و یک نمایش دو نفره با فیلیپ آکرمن در لاهه.

دانیل یکی از بنیانگذاران ابتکار هنری Arthouse است. که پروژه های بی شماری را سازماندهی می کند و دو اقامتگاه (NL/MEX) را اداره می کند.
در سال 2019، او پروژه سالانه 1606 را تأسیس کرد که ارتباطات متقابل فرهنگی بین هنرمندان بین المللی را با همکاری PaintGuide و دانشگاه لیدن در میان سایر شرکای محلی در هلند و مکزیک تسهیل می کند.

ویولت پی جونز هنرمند، فیلمساز و عضو Arthouse

ویولت پی جونز هنرمند NFT، فیلمساز و عضو Arthouse

از سال 2013 تا 2016 ویولتا پالاک جونز کارگردان/تهیه کننده یک شرکت تولید فیلم کوچک Flyboy Creative در اسکاتلند بود که فیلم های کوتاهش در جشنواره های متعدد فیلم در سراسر جهان به نمایش درآمد.

او دوره های نقاشی فیگوراتیو و طراحی را در مدرسه هنر لیث گذراند و در آتلیه معتبر هنرهای زیبا دانشگاه ناپیر ادینبورگ حضور یافت و در آنجا آموزش طراحی و نقاشی کلاسیک را دید.
او همچنین دوره های هنری را در Tequisquiapan، مکزیک و لیدن، هلند به پایان رسانده و عضو گروه هنرمندان، ARTHOUSE شده است.

در ژانویه 2020، او سفر خود را در فضای Web3 آغاز کرد و از آن زمان تاکنون NFT ها را ایجاد می کند.

هنریک اولدالن، هنرمند و عضو Arthouse

هنریک اولدالن NFT، هنرمند و عضو Arthouse

هنریک آرستاد اولدالن (1986) هنرمند نروژی است که در خارج از لندن زندگی و کار می کند.
تولید خلاقانه او حول نقاشی فیگوراتیو کلاسیک می چرخد که به شیوه ای معاصر ارائه شده است.
هنریک به دنبال کشف ایده‌هایی است که حول محور پوچ‌گرایی، نوستالژی، تنهایی و بیگانگی می‌چرخند، که با زیبایی ضعیف در کنار هم قرار گرفته‌اند. گرچه یک نقاش فیگوراتیو است، اما تمرکز او همیشه محتوای عاطفی بوده است تا روایت.
فضا در آثار او اغلب در حالتی رویایی یا برزخ مانند با عناصر اکسپرسیونیسم ارائه می شود.

هنریک بنیانگذار PaintGuide است، یک پلتفرم متصدی که نمایشگاه ها و پروژه های خلاقانه را در سطح بین المللی سازماندهی می کند.
او در طول سال‌ها آثار خود را در گالری‌ها، موزه‌ها، بیلبوردها و نمایشگاه‌های هنری در سراسر جهان به نمایش گذاشته و همچنین در نشریات بزرگ چاپ شده است.

پیشنهاد مطالعه : 10 هنرمند nft های پرفروش

سانتیاگو پانی، هنرمند، عضو Arthouse، مدیر اقامتگاه های Arthouse Holland و Arthouse Pani

هنرمند مکزیکی در حال حاضر در هلند زندگی و کار می کند. او اخیراً بر روی مجموعه پرتره “جهان شخصی” تمرکز کرده است که الهام گرفته از شخصیت های ناشناس و خاطرات افرادی است که در طول زندگی ما در ناخودآگاه ذخیره شده اند و این ایده که گاه در بیداری و در زمان های دیگر در خواب، این بازدیدکنندگان ناشناس را به یاد می آوریم. توسط ذهن ما برای تعامل و تأثیرگذاری دوباره بر داستان ما.

اخیراً پانی خود را بسیار با این مفاهیم و ایده‌ها مرتبط می‌یابد که باعث می‌شود تولید این قطعات بسیار ارگانیک و درونی باشد.

ایو نوپورت هنرمند و انیماتور

کارگردان خلاق، تصویرگر و انیماتور

منبع  NFT CULTURE 

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)