مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

فیشینگ (Phishing) چیست؟ چگونه می‌توان از آن جلوگیری کرد؟

فیشینگ (Phishing) چیست؟ چگونه می‌توان از آن جلوگیری کرد؟

فیشینگ چیست؟ Phishing

شاید نام فیشینگ (Phishing) زیاد به گوشتان خورده باشد، فیشینگ حمله ای از نوع آنلاین است. که هدف هکرها و افراد سودجو از این نوع حملات، به دست آوردن اطلاعاتی شخصی مانند نام کاربری، رمز عبور، شماره عابر بانک، رمز دوم و دیگر اطلاعات است.

هکر با استفاده از نقابی قابل اعتماد در ارتباطات الکترونیکی وارد شده و اطلاعات را به سرقت می برد. همچنین در دنیای ارزهای دیجیتال هم نمونه های مختلفی از حملات فیشینگ انجام می شود.

فیشینگ سایت

  • هکر با ارسال یک لینک جعلی که مشابه آدرس سایت کیف پول کاربر می باشد، او را به سایتی که بسیار شبیه به سایت مورد نظر است هدایت می کند.
  • کاربر پس از ورود به لینک فکر می کند که در سایت اصلی وارد شده و با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود در صفحه جعلی به راحتی اطلاعات خود را در اختیار هکر قرار می دهد.

نمونه مشابه آن چند ماه قبل است که گروهی از هکرها از همین راه توانستند به حساب کاربران MyEtherWallet دسترسی پیدا کرده و مبلغی در حدود 150 هزار دلار از سرمایه آنها را سرقت کنند.

برای جلوگیری از این نوع حملات، آدرس سایت هایی را که باز می کنید حتما با دقت چک کنید. و سایت مورد نظر را در مرورگر خود نشانه گذاری (Bookmark) کنید.

فیشینگ (Phishing) چیست؟

فیشینگ ایمیل Email Phishing

در این حمله هکر یک ایمیل حاوی لینک و یک پیام توصیه برای تغییر سریع رمز عبور به کاربر ارسال می کند. و از او می خواهد که به لینک مورد نظر رفته و رمز عبور خود را به دلایل امنیتی تغییر دهد.

سپس کاربر با وارد کردن رمز عبور خود در فرم لینک مورد نظر در دام هکر می افتد. و هکر به راحتی رمز عبور کاربر را به دست می آورد.

یادتان باشد برای جلوگیری از این نوع حملات، ایمیل هایی را که از منابع ناشناس برایتان ارسال می شود  تحت هیچ شرایطی باز نکنید. و اطلاعات مهم و شخصی خود را به شخص دیگری ارسال نکنید.

همکار فروش ما شوید
به جمع همکاران ما بپیوندید و از مزایای در آمدی آن استفاده کنید.

نرم افزار Teamviewer

هکر با استفاده از نرم افزار Teamviewer می تواند در یک لحظه آنی به کد احراز هویت TOTP شما دسترسی پیدا کرده و از آن برای وارد شدن به حساب کاربری شما استفاده کند.

  • برای جلوگیری از این نوع حمله، تایید هویت دو مرحله ای خود را فعال کنید.
  • با انجام این کار تا حد بسیار زیادی امنیت حساب کاربری خود را افزایش داده و امکان دسترسی هکر به حساب کاربری شما کم می شود.
  • همچنین به هر شخصی اجازه دسترسی با استفاده از نرم افزار Teamviewer را ندهید.
اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به