مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

صرافی رابین هود چیست؟ و چگونه کار می کند؟

صرافی رابین هود چیست؟ و چگونه کار می کند؟

آشنایی با مدل معاملاتی صرافی رابین هود ، رابینهود چگونه کار می کند؟ استفاده از رابینهود چقدر بی خطر است؟ چگونه صرافی رابین هود پول در می آورد. مزایا و معایب استفاده از رابین هود

آشنایی با مدل معاملاتی رابینهود

Robinhood یک کارگزار فناوری مالی آنلاین است که یک مدل معاملاتی جدید را معرفی کرد تا به افراد اجازه دهد با پول اندک شروع به سرمایه گذاری آسان و کارآمد کنند.

ثروت رابینهود با همه‌گیری کووید-19 آغاز شد، زمانی که قرنطینه‌ها و قرنطینه‌ها میلیون‌ها نفر را تشویق کرد که از خانه به سرمایه‌گذاری نگاه کنند و شروع به تجارت انواع مختلف دارایی‌ها، از جمله سهام، ETF، گزینه‌ها و ارزهای دیجیتال کنند. در طول همه‌گیری، درآمد سالانه Robinhood Markets برای سال 2020 به 958 میلیون دلار رسید که 245.18 درصد افزایش نسبت به سال 2019 نشان می‌دهد.

Robinhood Markets Inc. یک شرکت خدمات مالی است که در سال 2013 توسط کارآفرینان ولادیمیر تنف و بایجو بات تأسیس شد تا بازی معاملات و سرمایه گذاری را از طریق یک پلت فرم سرمایه گذاری بدون کمیسیون برای سرمایه گذاران عادی که می توانند بدون حداقل موجودی حساب باز کنند، تغییر دهد. چنین مدل جدیدی از تجارت و سرمایه گذاری از آن زمان توسط بسیاری دیگر از کارگزاران سهام و کریپتو پذیرفته شده است و فرصت‌هایی را برای معامله‌گران خرده‌فروشی و جمعیت جوان‌تر دانش‌آموز فناوری افزایش داده است.

اپلیکیشن معاملاتی Robinhood با رابط کاربر پسند خود، فرآیند سرمایه گذاری را ساده کرد و بسیاری از موانع ورود به شرکت های کارگزاری سنتی را از بین برد.

محبوبیت این پلتفرم به دلیل پدیده “مم سهام” در اوایل سال 2021 در جریان فشرده سازی کوتاه GameStop افزایش یافت، زمانی که گروهی از سرمایه گذاران خرد فعالیت خرید در مقیاس بزرگ را در انجمن Reddit /WallStreetBets هماهنگ کردند.

در حالی که انتظار می رفت ارزش سهام GameStop به دلیل قدیمی بودن مدل کسب و کار آن و داشتن روند نزولی برای مدت طولانی کاهش یابد، فعالیت خرید هماهنگ – که به عنوان “رفتار گله ای” در بازارهای معاملاتی شناخته می شود – قیمت را بالا برد. در عوض و باعث اختلال قابل توجهی در بازار شد.

صرافی رابین هود چگونه کار می کند؟

Robinhood به گونه ای طراحی شده است که دسترسی آسان به تجارت و سرمایه گذاری را فراهم می کند و خدمات کارگزاری تخفیف آنلاین کامل و فرآیندهای آن را برای انواع سرمایه گذاران قابل دسترسی می کند.

اپلیکیشن تجاری با قابلیت پیمایش آسان، Robinhood را برای مبتدیان نیز مناسب می کند. هزینه های بسیار مناسب نه تنها به نفع مبتدیان بلکه سرمایه گذاران جوانی است که شروع به نزدیک شدن به بازارهای سهام و کریپتو می کنند. علاوه بر این، شرکت فین‌تک به کاربران اجازه می‌دهد سهام کسری بخرند، به این معنی که می‌توانند بخش کوچکی از سهام یا صندوق قابل معامله در بورس (ETF) و نه کل سهام را خریداری کنند، که به نفع سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی است که نمی‌توانند مقادیر زیادی پول سرمایه‌گذاری کنند.

Robinhood یک سرویس مستقر در ایالات متحده است که فقط از طریق برنامه تلفن همراه یا پلت فرم وب برای مشتریان ایالات متحده قابل دسترسی است. این سرویس از کاربران می‌خواهد 18 سال یا بیشتر داشته باشند، شماره تامین اجتماعی معتبر، آدرس اقامت قانونی ایالات متحده، شهروند یا مقیم دائم ایالات متحده یا داشتن ویزای معتبر ایالات متحده داشته باشند.

هنگامی که کاربران استراتژی تجارت و سرمایه گذاری خود را برنامه ریزی کردند، به سادگی باید در این پلتفرم ثبت نام کنند، که به برخی اطلاعات شخصی اولیه و بدون حداقل سپرده برای افتتاح حساب نیاز دارد.

صرافی رابین هود چگونه کار می کند؟

پس از ارسال، بررسی و تایید درخواست، کاربران می توانند با پیوند دادن حساب های بانکی خود، بودجه موجودی خود را شروع کنند.

Robinhood با انجمن ملی فروشندگان اوراق بهادار (NASDAQ) شریک شده است تا قیمت ها و داده های بازار را در زمان واقعی به کاربران ارائه دهد تا آگاهانه ترین تصمیمات سرمایه گذاری را اتخاذ کنند.

برای ثبت سفارش، مشتریان با استفاده از دلار یا دارایی دیگر، دارایی مورد نظر خود را از میان سهام، ETF، گزینه‌ها و ارزهای دیجیتال، با استفاده از دلار یا دارایی دیگر انتخاب می‌کنند و نوع سفارشی را که می‌خواهند انجام دهند، انتخاب می‌کنند.

برای فروش یک دارایی، روند مشابه خرید است. کاربران روی «فروش» در صفحه جزئیات دارایی کلیک می‌کنند و انتخاب می‌کنند که آیا می‌خواهند دارایی را با دلار یا دارایی دیگری مبادله کنند.

برای راه اندازی رابین هود چقدر پول لازم است؟

مدل کسب‌وکار Robinhood برای پذیرش هر نوع سرمایه‌گذاری، از شرکت‌های بزرگ گرفته تا کاربران خرده‌فروشی که می‌توانند با کمتر از 1 دلار حساب باز کنند، انعطاف‌پذیر است.

پیشرفت Robinhood به سرمایه گذاران خرد اجازه داد تا در بازارهای مالی و تجاری شرکت کنند، زیرا می توانستند از این پلت فرم بدون حداقل موجودی مورد نیاز استفاده کنند و به جای سهام کامل، سهام کسری را خریداری کنند.

استفاده از Robinhood چقدر ایمن است؟

اگرچه تعداد مشتریان از سال 2021 در اوج محبوبیت کاهش یافته است، حدود 22 میلیون کاربر هنوز به طور فعال از Robinhood استفاده می کنند.

چگونه یک اپلیکیشن به این همه کاربر اجازه می دهد تا به سرعت سرمایه گذاری کنند، بدون کمیسیون و در عین حال ایمن باشند؟ آیا استفاده از Robinhood امن است؟ به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات مالی، رابین‌هود تحت مقررات سخت‌گیرانه‌ای که توسط قوانین مالی ایالات متحده تعیین شده است، فعالیت می‌کند و در سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (Finra) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است.

Finra یک نهاد رسمی مجاز توسط دولت فدرال است که کارگزاران سرمایه گذاری را تنظیم می کند و انطباق آنها با استانداردهای تعیین شده را ارزیابی می کند، شفافیت و آموزش سرمایه گذاری را ترویج می کند. SEC یک آژانس دولتی است که بازارهای اوراق بهادار در ایالات متحده را تنظیم می کند تا از سرمایه گذاران در برابر تقلب و سوء استفاده محافظت کند. کارگزاران را ملزم می‌کند که شفاف عمل کنند و از محدودیت‌های تجاری، مانند ممنوعیت تجارت داخلی و اعمال قیمت‌ها و کارمزدهای منصفانه، پیروی کنند.

علیرغم نظارت مداوم و ثبت نام در ارگان های رسمی مربوطه، رابینهود در سال 2021 به دلیل ارائه اطلاعات نادرست و گمراه کننده که باعث شد سرمایه گذاران در معاملات پرخطر شرکت کنند و متحمل ضررهای قابل توجهی شوند، جریمه 70 میلیون دلاری در سال 2021 متحمل شد.

چالش دیگری که سرمایه گذاران رابینهود با آن روبرو هستند، فقدان ابزارهای مدیریت بستر سرمایه گذاری مناسب است که به جای کمک به کاربران برای اجتناب از استراتژی های سرمایه گذاری پرخطر، منجر به فعالیت غیرعملی می شود. به عنوان مثال، راه‌اندازی اپلیکیشن به کاربران اجازه نمی‌دهد تا تنوع سبد خود را به راحتی مدیریت کنند، و ممکن است برای پلتفرمی که معاملات سهام، ETF، گزینه‌ها و ارزهای دیجیتال را فعال می‌کند، مشکل باشد.

از سوی دیگر، Robinhood پوشش کافی برای حمایت از سرمایه گذاران اوراق بهادار (SIPC) ارائه می دهد و از مشتریان اعضای خود تا سقف 500,000 دلار برای اوراق بهادار (و 250,000 دلار برای ادعای پول نقد) محافظت می کند.

خدمت جدید و استثنائی در صرافی بیت گرند 

 انجام کامل مراحل احراز هویت بایننس ( KYC )  برای تمام کاربران ایرانی ، توسط تیم کارشناسان صرافی بیت گرند، انجام خواهد شد.

 تماس  در ساعات کاری (10صبح تا 6 بعد از ظهر )

02128423217   –   09353810897

صرافی رابین هود چگونه پول در می آورد؟

مدل کسب و کار رابین هود خود را با جریان های درآمدی متعدد حفظ می کند، عمدتاً از طریق روشی که به عنوان پرداخت برای جریان سفارش شناخته می شود.

جریان سفارش

جریان سفارش یک ساختار جبرانی است که به طور گسترده توسط Robinhood و سایر کارگزاری‌های مشابه برای پردازش سهام خرده‌فروشی، ETF، گزینه‌ها و معاملات ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود.

کار به این صورت است: وقتی مشتریان معاملاتی را روی پلتفرم انجام می‌دهند، سفارش‌هایشان به بازارسازان یا شرکت‌های تجاری برای اجرا و جریان دادن به سفارش ارسال می‌شود. این شرکت ها برای فرصتی برای انجام معاملات خود و سود بالقوه از اسپرد قیمت پیشنهادی و سایر استراتژی های معاملاتی، کارمزد رابینهود را پرداخت می کنند.

در حالی که این روش به Robinhood اجازه می دهد تا معاملات با کمیسیون صفر را به کاربران خود ارائه دهد، مدل جریان سفارش آن به دلیل نگرانی در مورد تضاد منافع بالقوه و کیفیت اجرای تجارت با بررسی دقیق و بحث های نظارتی مواجه شده است.

سود موجودی نقدی

وقتی مشتریان پول نقد سرمایه‌گذاری نشده را در موجودی Robinhood خود نگه می‌دارند، Robinhood چنین وجوهی را به استخرها هدایت می‌کند و سود آن‌ها را به دست می‌آورد. این پلتفرم بخشی از این درآمد بهره را با کاربران خود به اشتراک می‌گذارد، معمولاً از طریق برنامه «مدیریت نقدی Robinhood» که کاربران باید در آن شرکت کنند تا درصد کمی از سود موجودی نقدی سرمایه‌گذاری نشده خود را به دست آورند.

پول نقد را می توان با کارت نقدی Robinhood در دسترس قرار داد. این شرکت پول سرمایه‌گذاری نشده مشتریان را به بانک‌های شریک بیمه‌شده FDIC منتقل می‌کند و سپس کارمزدی را به رابینهود پرداخت می‌کند، از جمله سهم کمی از هزینه‌های مبادله از تراکنش‌های کارت بدهی.

اکانت های پریمیوم

در حالی که خدمات پایه معاملاتی بدون کمیسیون هستند، اشتراک حساب های پریمیوم اجازه می دهد

سرمایه گذاران برای دسترسی به ابزارهای مختلف درجه برتر. این اشتراک Robinhood Gold نام دارد و ویژگی ها و مزایای بیشتری را در اختیار کاربرانی قرار می دهد که هزینه ماهانه پرداخت می کنند. چنین مزایایی عبارتند از مقادیر قابل توجه سپرده فوری، دسترسی به داده های بازار سطح دوم ارائه شده توسط NASDAQ، اطلاعات تحقیقاتی حرفه ای از Morningstar و معاملات حاشیه.

هزینه های Robinhood API

Robinhood به توسعه دهندگان و شرکت ها اجازه می دهد تا به رابط های برنامه نویسی برنامه (API) دسترسی داشته باشند که می توانند با پلتفرم خود ادغام کنند. Robinhood از این مشارکت ها و ادغام ها با دریافت هزینه های دسترسی API درآمد کسب می کند.

معاملات اوراق بهادار

Robinhood یک برنامه وام دهی را راه اندازی کرد که به مشتریان خود اجازه می دهد از سهام درآمد کسب کنند.
کاربرانی که این راه‌حل را انتخاب می‌کنند به اپلیکیشن معاملاتی اجازه می‌دهند تا سهام خود را به موسسات مالی که از چنین وجوهی برای اهداف مختلف، از جمله پوشش کسری، تسهیل تسویه معاملات و اجرای فروش کوتاه‌مدت استفاده می‌کنند، قرض دهد. وام گیرندگان بابت وامی که دریافت کرده اند، بهره رابینهود را پرداخت می کنند و بخشی از این درآمد به کاربران رابینهود منتقل می شود.

مزایا و معایب استفاده از صرافی رابین هود

در حالی که درست است که Robinhood سرمایه گذاری را دموکراتیزه کرده است، مدل کسب و کار آن هنوز هم به دلیل رویکرد آن به عنوان قمار تلقی می شود.

در اینجا برخی از مزایا و معایبی است که کاربران باید در هنگام شروع تجربه تجارت Robinhood در نظر بگیرند.

مزایای صرافی رابین هود

 • معاملات بدون کمیسیون:
  Robinhood مانع هزینه ای است که به طور سنتی با تجارت و سرمایه گذاری مرتبط است. چنین ویژگی مخصوصاً برای معامله گران مکرر یا کسانی که سرمایه سرمایه گذاری محدودی دارند جذاب است.
 • IRA ها با 1% تطابق:
  رابینهود اولین شرکتی است که حساب‌های بازنشستگی انفرادی (IRA) را راه‌اندازی می‌کند که در دسامبر سال 2022 با 1 درصد تطابق با سهم بازنشستگی انجام داد.
 • رابط بصری:
  Robinhood یک رابط نرم افزاری شیک و ساده برای تلفن همراه ارائه می دهد که برای سرمایه گذاران غیرمتخصص فناوری و مبتدیان نیز به راحتی قابل پیمایش است، اگرچه برخی ممکن است استدلال کنند که این می تواند یک نقطه ضعف نیز باشد زیرا استراتژی های پیچیده مانند تجارت گزینه ها را برای سرمایه گذاران بی تجربه بسیار آسان کرده است. که به راحتی می توانند معاملات پرخطر انجام دهند و ضرر کنند.
 • دسترسی به معاملات ارزهای دیجیتال:
  Robinhood یکی از اولین کارگزارانی بود که تجارت رایگان کریپتو را معرفی کرد، اگرچه هنوز امکان گنجاندن سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در IRAهای Robinhood وجود ندارد.
 • سهم کسری:
  Robinhood به کاربران اجازه می دهد تا سهام کسری از سهام و ETF را خریداری کنند، به این معنی که کاربران می توانند با مقادیر کمتری در سهام مورد علاقه خود سرمایه گذاری کنند. این ویژگی دسترسی و تنوع گسترده تر به بازار را حتی برای سرمایه گذارانی با بودجه محدود امکان پذیر می کند.

معایب صرافی رابین هود

 • آموزش سرمایه گذاری محدود:
  ابزارهای تحقیق و تجزیه و تحلیل آن در مقایسه با سایر پلتفرم‌های کارگزاری نسبتاً محدود است و برای معامله‌گران باتجربه‌ای که برای حمایت از تصمیم‌های سرمایه‌گذاری خود به داده‌های عمیق بازار متکی هستند، جذاب نیست.
 • عدم وجود گزینه های سرمایه گذاری:
  اگر می‌خواهد رقابتی باقی بماند و فرصت ایجاد یک سبد سرمایه‌گذاری متنوع را فراهم کند، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک یا اوراق قرضه باید در خدمات رابینهود گنجانده شوند.
 • پشتیبانی مشتری محدود:
  این ضعف باعث شده است که Robinhood به دلیل گزارش‌هایی مبنی بر تاخیر در پاسخ‌ها و مشکلات در دسترسی به نمایندگان خدمات مشتری، انتقادات زیادی را دریافت کند. اگرچه تلاش‌هایی برای بهبود خدمات مشتری انجام شده است، اما این حوزه همچنان جایی است که Robinhood هنوز جای پیشرفت دارد.
 • مسائل فنی:
  قطعی های نابهنگام و محدودیت های تجاری در طول نوسانات بازار یکی دیگر از دلایل نگرانی کاربران و تنظیم کننده های Robinhood بوده است که جریمه هایی را برای شرکت به دلیل گمراه کردن مشتریان اعمال کرده اند.

اتصال صرافی رابین هود

از سال 2021، Robinhood پیشنهاد ارزهای دیجیتال خود را بهبود بخشیده و فرصت سرمایه گذاری در جدیدترین نوآوری های این صنعت را راه اندازی کرده است.

رویکرد جدید مشتریان Robinhood را با دنیای Web3 آشنا می کند تا از روندهای بازار مالی مالی غیرمتمرکز (DeFi) همگام شوند. در آوریل 2023، این اپلیکیشن تجاری «Robinhood Connect» را راه‌اندازی کرد، یک رمپ فیات به کریپتو که از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و کیف پول‌های خود نگهبانی پشتیبانی می‌کند.

این سرویس به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به ترک DApp یا حضور در حساب‌های Robinhood Crypto خود، «مالکیت واقعی» دارایی‌های خود را با خرید و انتقال ارزهای دیجیتال به کیف پول‌های خود نگهبانی خود به دست آورند.

برخی ویژگی‌های دیگر نیز اضافه شده‌اند، از جمله برگه خانه کریپتو، هشدارهای قیمت و نمودارهای پیشرفته برای کمک به کاربران در اعمال تحلیل تکنیکال، مدیریت بهتر نمونه کارها، ردیابی قیمت ارزهای دیجیتال و توقف و محدود کردن سفارش‌ها. Robinhood Connect به مشتریان این امکان را می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده مشابهی را که قبلاً توسط Robinhood Crypto پشتیبانی می شد، معامله کنند و می توان آنها را به راحتی بین دو پلتفرم منتقل کرد و فقط نیاز به هزینه شبکه دارد.

برخی از محدودیت‌ها برای این پیشنهاد اعمال می‌شود، از جمله امکان ارسال رمز ارز تا سقف 5000 دلار یا در مجموع تا 10 انتقال در روز. کاربران می توانند تا 1000 دلار در روز کاری با کارت بدهی خریداری کنند. همان مقدار و محدودیت زمانی برای وجوه فوری در حساب بانکی اعمال می شود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به