مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

چرا قیمت بیت کوین در حال افزایش است؟

چرا قیمت بیت کوین در حال افزایش است؟

بیت کوین (BTC) صبح امروز با رسیدن به سطح 72000 دلاری که برای اولین بار در تاریخ به بالاترین سطح خود رسید، یک رکورد دیگر را ثبت کرد. و قیمت قدیمی ترین ارز دیجیتال جهان را در چند ماه اول سال 2024 به دو برابر شدن نزدیک کرد.

سودهای امروزی کل بازده بیت کوین از سال تا به امروز را به بیش از 70 درصد می‌رساند که در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش یافته است.

هفته گذشته، بیت کوین از بالاترین سطح معاملات روزانه قبلی خود یعنی 68990 دلار عبور کرد تا اینکه هفته را با حدود 68000 دلار به پایان رساند.

در آخر هفته، BTC به صعود خود ادامه داد. اکنون بیت کوین نه تنها تمام زمینی را که از آغاز زمستان کریپتو در ماه مه 2022 از دست داده بود، به دست آورده است، بلکه برای اولین بار از نوامبر 2021، چندین رکورد جدید در تاریخ ثبت کرده است.

علاوه بر این، اتریوم (ETH) نیز افزایش یافته است. ETH نیز در 24 ساعت گذشته بیش از 3٪ افزایش یافته است.
آلتکوین پیشرو در حال حاضر بیش از 4000 دلار ارزش دارد که یک سود قابل توجه است، اما همچنان از قیمت بالای 4700 دلاری آن که در نوامبر سال 2021 تعیین شده بود،که در نوامبر 2021 تنظیم شد.

چرا قیمت بیت کوین در حال حاضر بالا می رود؟

احساسات صعودی فعلی در بیت کوین در حالی است که نسخه بریتانیایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، اداره رفتار مالی یا FCA، اعلام کرده است که مایل است تجارت بیت کوین و اسکناس های مبادله ای مبتنی بر اتریوم را در نظر بگیرد. به عنوان ETN، در بریتانیا

ETN ها شبیه به آن چیزی هستند که ایالات متحده آن را صندوق های قابل معامله در بورس می نامد.

این خبر پس از ادامه خوش‌بینی سرمایه‌گذاران پیرامون تصویب 11 ETF بیت‌کوین در 10 ژانویه توسط SEC منتشر شد.

ETF های بیت کوین نقطه ای امکان داد و ستد نهادی بیت کوین را در قیمت لحظه ای یا فعلی آن می دهند.

ETF های قبلی بیت کوین فقط می توانستند معاملات آتی بیت کوین را انجام دهند. معاملات آتی ابزارهای مشتقه پیچیده ای هستند که فقط برای معامله توسط سرمایه گذاران با تجربه مناسب هستند.

ETF های بیت کوین نقطه ای قیمت بیت کوین را افزایش داده اند.

همانطور که بسیاری از سرمایه‌گذاران قبل از چراغ سبز SEC در ژانویه انتظار داشتند، باز کردن قدیمی‌ترین ارز دیجیتال جهان به روی سرمایه‌گذاران نهادی، کاتالیزور قیمتی قابل‌توجهی را فراهم کرده است.

به عنوان مثال، ETF بیت کوین iShares BlackRock (IBIT)، یکی از 11 ETF بیت کوین نقطه ای جدید، تنها در 6 مارس بیش از 778 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد. به این ترتیب 12600 بیت کوین به خزانه IBIT سرازیر شد که باعث کاهش کل عرضه موجود در جهان شد. همچنین، با کمک افزایش تقاضا، خرید IBIT ارزش کلی BTC را افزایش داد.

میکل مورچ، بنیانگذار صندوق دارایی دیجیتال ARK36، می‌گوید: «تحرک مثبت در فضای ارزهای دیجیتال با تأثیر ETF‌های نقدی بیت‌کوین در ایالات متحده بیشتر تقویت می‌شود، و سرمایه‌های بسیار قابل توجهی همچنان به جریان می‌افتند. این پیشرفت، در کنار بریتانیا.» پیشرفت های نظارتی، نشان دهنده شناخت رو به رشد ارزهای دیجیتال است. . . توسط مقامات مالی غربی.”

در پی تایید SEC برای اولین ETF بیت کوین نقطه ای ایالات متحده، بیت کوین از زیر 50000 دلار در زمان تصویب به بیش از 72000 دلار جهش کرد.

آیا بیت کوین با اصلاح قیمت مواجه است؟

با اوج هایی که بیت کوین اکنون به آن رسیده است، ترس از اصلاح قیمت در ذهن برخی از معامله گران وجود دارد. اگرچه بیت کوین از زمان معرفی ETF بیت کوین در ایالات متحده به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین، دارای سابقه نوسانات شدید هستند.

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پس از موجی از ورشکستگی، سقوط و احکام منفی که دنیای ارزهای دیجیتال را در سال 2022 تکان داد، آسیب دیدند.

اول، خرابی سکه LUNA Terra بود که زمستان کریپتو را در ماه می آغاز کرد.

پس از یک تابستان بی‌رحمانه برای سرمایه‌گذاران کریپتو، سقوط صرافی پیشرو FTX در نوامبر همان سال مانند یک ضربه مهلک برای ارزهای دیجیتال به نظر می‌رسید.

سپس، در طول سال 2023، هر دو کمیسیون معاملات آتی SEC و Commodity Futures شکایت های قانونی متعددی علیه برخی از بزرگترین صرافی ها و شرکت های ارز دیجیتال مطرح کردند. این کت و شلوارها مانع بسیاری از صرافی ها و سایر شرکت های رمزنگاری برای انجام تجارت در ایالات متحده، بزرگترین اقتصاد جهان شد.

در طی آن دوره، بیت کوین قبل از شروع احیای خود، از بالاترین قیمت زمستانی قبل از کریپتو یعنی نزدیک به 65000 دلار به پایین تقریباً 16000 دلار سقوط کرد. این یک نوسان 75 درصدی در قیمت در بیش از یک سال بود.

جهش قیمت بیت کوین برای سرمایه گذاران چه معنایی دارد؟

اگرچه به نظر می رسد بیت کوین در میانه روند صعودی قابل توجهی قرار دارد، البته هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم قبل از مشاهده اصلاحات دیگر، ارز دیجیتال چقدر بالا می رود.

در حالی که بیشتر و بیشتر به نظر می رسد که بیت کوین دوباره در بلندمدت در حال افزایش است، معامله گران بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در قلمروی بی سابقه با توجه به چندین عامل هستند. این موارد شامل جو ژئوپلیتیک، شاخص های اقتصادی، مقررات ارزهای دیجیتال و نیات فدرال رزرو در مورد نرخ بهره است.

سرمایه گذاران صنعت ارزهای دیجیتال آموخته اند که حتی در بهترین زمان ها، پیش بینی عملکرد کوتاه مدت قیمت دارایی های دیجیتال دشوار است. این امر به ویژه در این محیط بازار صادق است.

منبع Forbes Advisor

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)