مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش بینی  قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل XRP ، بصورت عمده و با حجم بالا از بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP 2021 – پیش‌بینی XRP 2021، 2022، 2025 و 2030

با ارزش بازار بیش از 60 میلیارد دلار، XRP در حال حاضر ششمین ارز دیجیتال بزرگ جهان است.

پس از چند ماه دشوار، XRP در زمان‌های اخیر شتاب صعودی قوی را به نمایش گذاشته است. – به‌نظر می‌رسد که بالاترین سطح تاریخ یک بار دیگر شکسته می‌شود.

در این مقاله، پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP ، را برای ماه‌ها و سال‌های آینده ارائه می‌کنیم.

از طریق تحقیق و تجزیه و تحلیل تیم ما، ما چشم انداز XRP را با جزئیات کامل پوشش می دهیم.

نمودار تغییرات قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP

 • ripple
 • XRP
  (XRP)
 • Price
  $0.524
 • حجم بازار
  $28.9 B

صرافی آنلاین بیت گرند 

خرید و فروش ارز دیجیتال در حجم معامله بالا و بصورت عمده  در ایران ، ترکیه و امارات

قیمت های لحظه ای خرید و فروش 10 ارز برتر در صرافی ارز دیجیتال بیت گرند

انجام معاملات حجم بالا و عمده بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 28423217-021 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

پیش بینی قیمت ریپل 2021 تا 2022

اگر در حال حاضر به دنبال خرید ارز ریپل (XRP) هستید. و به اطلاعاتی در مورد چشم انداز این سکه نیاز دارید، دیگر به دنبال آن نباشید. در زیر خلاصه‌ای از پیش‌بینی قیمت ریپل XRP ، برای ماه‌های آینده وجود دارد. که شامل تحلیل‌های فنی، بنیادی و مبتنی بر اخبار برای اطمینان از پیش‌بینی مناسب XRP است.

 • یک ماه – حرکت صعودی قوی برای XRP در ماه جولای آغاز شد و تا اوت ادامه داشت. پیش‌بینی و انتظار ما برای قیمت ریپل  در ماه آینده رسیدن به سطح 1.60 دلار است.
 • سه ماه – انتظار می رود که بین سطوح 1.60 و 1.70 دلار تثبیت شود، زیرا به نظر می رسد مقاومت قوی در این زمینه وجود دارد. با این حال، اگر این حرکت ادامه یابد، می‌توان انتظار داشت که XRP در سه ماه آینده به سمت بالاترین سطح 1.95 دلار حرکت کند.
 • شروع سال 2022 – پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال XRP ، برای آغاز سال 2022 نشان می‌دهد: که این سکه از بالاترین سطح آوریل 2021 گذشته و به سطح 2.2 دلار می‌رسد. پس از این، می‌توان انتظار داشت که ریپل در طول سال 2022 به روند صعودی خود ادامه دهد. و به بالاترین حد تاریخ ژانویه 2018 بازگردد.

تاریخچه قیمت XRP – داستان سال 2021 تاکنون

 فرآیند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال شامل انجام تحقیقات عمیق در مورد دارایی مورد علاقه‌تان است. و به تاریخچه قیمت سکه نگاه می‌کنید. تا دیدگاهی درباره آینده سرمایه تان داشته باشید.

این به عنوان انجام “سنجش لازم” شناخته می شود. و بخش اساسی سرمایه گذاری موثر است. با در نظر گرفتن این موضوع، قبل از اینکه به پیش بینی سهام XRP خود بپردازیم، با یک مرور مختصر از چیستی XRP شروع می کنیم.

اولین چیزی که باید به آن توجه کرد این است که:

 • ریپل ( XRP ) یک ارز دیجیتال بومی است. که در شبکه ریپل گنجانده شده است.
 • ریپل یک شبکه انتقال پول است. که توسط آزمایشگاه ریپل ایجاد شده است. و امکان انجام تراکنش ها در سراسر جهان را فراهم می کند.
 • یکی از جذاب‌ترین چیزها در مورد ریپل این است که به عنوان یک واسطه در تراکنش‌های مالی عمل می‌کند، زیرا فناوری بلاک چین به اعتبارسنجی این تراکنش‌ها کمک می‌کند. و نیاز به بانک‌ها یا کارگزاران را از بین می‌برد.
قیمت آنلاین ارز دیجیتال ریپل ، پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP
 • سیستم ریپل بسیار سریعتر از شبکه سنتی سوئیفت است.

برای مثال، انجام تراکنش‌های ریپل چهار تا پنج ثانیه طول می‌کشد. در حالی که شبکه‌های بانکی سنتی دو تا سه روز کاری به طول می‌انجامند.

 • تراکنش‌های ریپل نیز بسیار ارزان‌تر هستند، زیرا تنها کسری از XRP را به عنوان کارمزد دریافت می‌کنند – که کمتر از 1p است.
 • همانطور که توسط فوربس اشاره شد، ریپل برای جایگزینی شبکه SWIFT موجود طراحی شده است – و در انجام این کار بسیار خوب کار می کند!

تاریخچه قیمت XRP

با حرکت به پیش‌بینی قیمت ریپل XRP در سال 2021، نمودار قیمت نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال تا کنون چقدر نوسان داشته است.

اگر به دسامبر 2017 نگاه کنید، به وضوح می توانید جهش عظیم قیمت را که در ماه بعد رخ داد، مشاهده کنید.

قیمت XRP طی چند هفته به میزان قابل توجهی 1257 درصد افزایش یافت. و بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران را بر آن داشت تا اظهارات جسورانه ای داشته باشند مبنی بر اینکه قیمت می تواند به بالاترین حد خود ادامه دهد.

افسوس که اینطور نبود و قیمت پس از رسیدن به سطح 3.3 دلار شروع به کاهش کرد.

از آن زمان بالاترین قیمت در ژانویه 2018، قیمت XRP به سطوحی که امروز می بینیم در حال کاهش است. در طول مسیر، چند جهش صعودی وجود داشته است، مانند مواردی که در سپتامبر 2018 و دسامبر 2020 تجربه شد. اما در کل، XRP از زمان رسیدن به این ارتفاعات عملکرد بسیار ضعیفی داشته است.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال ریپل ، پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP

یکی از دلایل اصلی که قیمت زنده XRP به خوبی عمل نکرده است، دعوای حقوقی مداوم علیه Ripple از SEC است.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل و کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران این شرکت، به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده به ارزش بیش از 1.38 میلیارد دلار، تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند.

این دعوا از دسامبر 2020 ادامه دارد و به قیمت XRP لطمه زده است.

با این حال، جولای 2021 حرکت مثبتی را به نمایش گذاشته است، به طوری که قیمت XRP در کمتر از یک ماه حدود 145 درصد افزایش یافته است. این امر باعث می‌شود بسیاری از مفسران بازار حدس بزنند که این روند صعودی می‌تواند شاهد بازگشت XRP به ارتفاعات قبلی باشد – و شاید حتی فراتر از آن.

از 19 اکتبر 2021، قیمت XRP در حال حاضر 1.09 دلار است. زیرا در میان شکایت SEC در برابر XRP، امیدی دوباره در دارندگان XRP ظاهر می شود. آخرین مورد در مورد این پرونده نشان می دهد که SEC به دنبال درخواست تمدید دو ماهه است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP

اکنون که یک نمای کلی از ارز ریپل (XRP) و نحوه رسیدن قیمت به این مرحله دارید، بیایید نگاهی به پیش‌بینی قیمت ریپل برای آینده بیندازیم.

برای اطمینان از اینکه پیش بینی تا حد امکان دقیق است، تجزیه و تحلیل را به عوامل فنی و اساسی تقسیم کرده ایم. در زیر یک نمای کلی از این عناصر برای پیش‌بینی XRP ما وجود دارد.

تحلیل فنی Technical Analysis

 • همانطور که از نمودار قیمت زیر می بینید، قیمت ریپل XRP از کانال نزولی که از ماه می 2021 در آن گرفتار شده بود، خارج شد.
 • قیمت یک سطح حمایت ثابت در 0.52 دلار تشکیل داد. که از اینجا در ژوئن و جولای رد شد.
 • از زمان رد دوم، قیمت حرکت صعودی فوق العاده ای را نشان داده است. که تقریباً هر روز در ماه گذشته افزایش یافته است.
پیش بینی قیمت آنلاین ارز دیجیتال ریپل ، پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP
 • با نگاهی به آینده، یک سطح مقاومت نسبتاً قوی در حدود 1.60 دلار وجود دارد.
 • قیمت در ماه مه 2021 تلاش کرد تا این منطقه را نقض کند، در نهایت با نوسانات زیاد رد شد و به سرعت کاهش یافت.
 • با این حال، با وجود انگیزه صعودی که در حال حاضر نشان داده شده است، احتمال شکسته شدن این سطح وجود دارد.
 • پس از این، بالاترین قیمت 1.95 دلار از نقطه نظر فنی در رتبه بعدی قرار خواهد گرفت.
 • این منطقه همچنین یک سطح مقاومت قوی است، زیرا قیمت در آخرین باری که به آن رسیده بود حدود 50 درصد کاهش یافت.
 • انتظار داشته باشید که در اینجا شاهد یکپارچگی باشید، زیرا ممکن است چندین تلاش برای شکستن سطح تمیز لازم باشد.

تحلیل بنیادی Fundamental Analysis

در پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل ( XRP ) عوامل اساسی در نظر گرفته شده است. مانند زمانی که بیت کوین می‌خرید، سرمایه‌گذاری در XRP نیز سرمایه‌گذاری در فناوری زیربنایی است.

نکته مهم این است که شبکه ریپل که XRP روی آن اجرا می‌شود، کاربردهای عملی بسیار خوبی دارد، که اعتباری را به هیاهوی کنونی پیرامون سکه دیجیتال می‌افزاید.

FinanceMagnates.com اخیراً اعلام کرد که Global Money Express (حواله GME) اخیراً با RippleNet همکاری کرده است. و قیمت XRP را بیشتر افزایش داده است. مشارکت هایی مانند این اعتبار به شبکه ریپل می افزاید، که خبر خوبی برای قیمت سکه است.

با این حال، شایان ذکر است که حکم جاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC). تا زمانی که این شکایت به پایان نرسد، بعید است که XRP روند صعودی را که باید تجربه کند.

اگر بتوان این دعوا را به نحو سودمندی برای Ripple انجام داد، پس می‌توانیم شاهد افزایش سرسام‌آور قیمت XRP در ماه‌ها و سال‌های آینده باشیم.

پیش بینی قیمت قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP 2025 - چشم انداز بلند مدت

با نگاهی به آینده، پیش‌بینی XRP ما برای بلندمدت امیدوارکننده است.

برخلاف برخی آلت کوین‌ها مانند Dogecoin و Litecoin، XRP موارد استفاده در دنیای واقعی متعددی دارد که چشم‌انداز بلندمدت آن را تقویت می‌کند.

به همین دلیل، پیش‌بینی‌های XRP نشان می‌دهند که قیمت ارز ریپل فقط بر اساس تبلیغات و حدس و گمان نیست، که اغلب منجر به فاجعه می‌شود.

 • XRP همچنین اخیراً از تصمیم سنا برای مسدود کردن قوانین پیشنهادی که باعث تنظیم شدید بازار ارزهای دیجیتال می‌شود، سود برده است.
 • زمانی که سنا این کار را مسدود کرد، باعث افزایش شدید در بازار شد. و سکه‌هایی مانند XRP، Ethereum و Cardano سود زیادی بردند.
 • علاوه بر این، این واقعیت که سنا به این موضوع رای منفی داده است، نشان می‌دهد که دولت‌ها به ایده ارزهای دیجیتال نزدیک می‌شوند. – که خبر بسیار خوبی برای آینده است.
پیش بینی قیمت آنلاین ارز دیجیتال ریپل ، پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP
 • در آینده، این واقعیت که سیستم ریپل بسیار سریعتر از SWIFT است، یکی از دلایل اصلی صعودی بودن پیش‌بینی قیمت XRP ما است.
 • سیستم پرداخت فعلی بسیار قدیمی و کند است. و XRP بادوام ترین جایگزین را ارائه می دهد.
 • اگر شکایت SEC بتواند به طور موثر رسیدگی شود، ممکن است موسسات مالی بیشتری را به استفاده از سیستم ریپل ترغیب کند. – که منجر به افزایش قابل توجه انتظارات قیمت از پیش بینی های XRP می شود.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP ، در سال 2025

با این اوصاف، پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP ، در سال 2025 پیش‌بینی می‌کند که:

 • ارزش سکه در حدود 3.5 دلار باشد.
 • این نشان دهنده افزایش 170 درصدی نسبت به قیمت امروز و بالاتر از بالاترین رکوردی است که در ژانویه 2018 تجربه شده است.
 • باز هم، بسیاری از این به تشکیل پرونده SEC بستگی دارد. که در حال حاضر بر روی Ripple ظاهر شده است. – اگرچه ما خوش بین هستیم که چنین باشد. به شیوه ای متقابل سودمند، حل و فصل شد.
پیش بینی قیمت آنلاین ارز دیجیتال ریپل ، پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP ، در سال 2030

پیش بینی ما برای قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP  در سال 2030 نیز امیدوارکننده است.

 • زیرا تجزیه و تحلیل ما، این دارایی دیجیتال را در ارزش 7 دلار قرار می دهد.
 • این دو برابر مقداری است که ما برای سال 2025 پیش‌بینی می‌کنیم.

و نشان می‌دهد که چقدر به این ارز خوش‌بین هستیم. بنابراین، اگر به دنبال سرمایه گذاری در بیت کوین انگلستان و سایر ارزهای دیجیتال برای اهداف متنوع بودید، ارز دیجیتال ریپل XRP ممکن است سرمایه گذاری خوبی برای ایجاد بازده مثبت باشد.

نمودار قیمت XRP

همانطور که از پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP  می بینید، آینده برای این ارز روشن به نظر می رسد.

در نمودار قیمت زیر، به وضوح می توانید حرکت صعودی باورنکردنی را که در چند ماه گذشته به نمایش گذاشته شده است، مشاهده کنید.

قیمت از اواخر جولای بیش از 143٪ افزایش یافته است. – و هیچ نشانه ای از توقف نشان نمی دهد!

باز هم، یکی از عناصر حیاتی که به موفقیت XRP کمک می کند، پذیرش مداوم توسط بانک ها و سایر سازمان های مالی است.

 • همانطور که XRP شروع به ایجاد شهرت در سراسر جهان می کند، ممکن است شاهد باشیم که بانک ها در سراسر اروپا و آمریکای لاتین شروع به استفاده از شبکه ریپل کنند.

در واقع، سانتاندر در حال حاضر از سیستم ریپل، برای تسهیل پرداخت‌های فرامرزی استفاده می‌کند. و سطوح وسیعی از اعتبار را به ارز ریپل ( XRP ) اضافه می‌کند.

 • علاوه بر این، خدمات وب آمازون نیز با ریپل شریک شده است. و اعتماد به این شرکت را افزایش می دهد.
 • اگر Ripple بتواند به توسعه فناوری خود و بهبود بازاریابی خود ادامه دهد، احتمالاً نهادهای بیشتری با آنها شریک خواهند شد.

زیرا سیستم بسیار بهتر از آنچه به طور سنتی استفاده می شود است. این به معنای چیزهای خوبی برای پیش بینی های XRP برای آینده است.

چرا در XRP سرمایه گذاری کنیم؟

همانطور که در این مقاله مشخص شده است، XRP پتانسیل بسیار خوبی در آینده دارد. فناوری زیربنایی برای شرکت ها و مصرف کنندگان بسیار سودمند است که خوش بینی پشت XRP را تقویت می کند. علاوه بر این، XRP در حال حاضر از نظر سرمایه‌گذاری بازار فقط خارج از پنج رمزارز برتر است که مطمئناً در آینده می‌تواند تغییر کند.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP - نتیجه‌گیری

به طور خلاصه، پیش‌بینی ما برای قیمت ارز دیجیتال ریپل XRP  در آینده بسیار خوش‌بینانه است.

شبکه Ripple که XRP روی آن اجرا می‌شود دارای موارد استفاده فوق‌العاده، در دنیای واقعی است. که راه را برای بسیاری از مؤسسات مالی هموار می‌کند. تا از این سیستم به جای شبکه SWIFT استفاده کنند.

اگر مدیران ریپل بتوانند تهدید شکایت SEC را برطرف کنند، آنگاه راه را برای افزایش بیشتر قیمت XRP باز خواهد کرد.

با این حال، اگر در حال حاضر به دنبال خرید XRP با حجم بالا و عمده هستید، توصیه می کنیم از صرافی بیت گرند  استفاده کنید.

سوالات متداول پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ریپل

قیمت XRP امروز 1.26 دلار است. این نشان دهنده افزایش بیش از 450 درصدی از ابتدای سال 2021 است. – اگرچه قیمت در آوریل 2021 تقریباً 800 درصد افزایش یافته است.

پذیرش سیستم ریپل توسط موسسات مالی بزرگ یکی از اصلی ترین مواردی است که قیمت XRP را افزایش می دهد. همانطور که سیستم های بیشتری با Ripple همکاری می کنند، اعتبار شبکه را افزایش می دهد. و ارزش XRP را افزایش می دهد.

XRP در حال حاضر به لطف روند صعودی گسترده تری که در بازار کریپتو اتفاق می افتد، در حال افزایش است. این به دلیل اخبار مثبت نظارتی و هیاهویی است که توسط سرمایه گذاران خرد در سراسر جهان هدایت می شود.

تا سال 2022، پیش‌بینی XRP ما پیش‌بینی می‌کند که ارزش این سکه در حدود 2.2 دلار باشد. این نشان دهنده افزایش 72 درصدی نسبت به قیمت امروز است.

تا سال 2025، ما معتقدیم که XRP 3.5 دلار ارزش گذاری خواهد شد. این نشان دهنده شکستن رکوردهای تاریخ ژانویه 2018 است و راه را برای ثبت رکوردهای بیشتر هموار می کند.

منبع  (economywatch.com)

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)