مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای فیات، مانند USD، مرتبط است. آنها خود را به عنوان “100٪ پشتیبانی” توسط فیات می فروشند. زیرا هر واحد USDT ظاهرا معادل 1 دلار است.

زمانی که مشتریان مستقیماً با ارزهای فیات معامله نمی‌کنند، تتر به‌عنوان یک رسانه پایدار برای تراکنش‌های بین ارزها عمل می‌کند، بنابراین 1:1 با دلار آمریکا مرتبط است.

تتر را می توان با آدرسی مانند هر ارز دیجیتال دیگر ارسال و دریافت کرد، اما برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال، تتر قابل تقسیم نیست. کوچکترین واحد تتر 1 USDT است.

تتر (USDT) چگونه کار می کند؟

تتر، مانند همه ارزهای دیجیتال، از فناوری بلاک چین استفاده می کند. با استفاده از پروتکل Omni Layer عمل می کند. همه تراکنش ها در بلاک چین تتر ثبت می شوند و در پایگاه داده تتر ذخیره می شوند.

بسیار شبیه بیت کوین عمل می کند. هر کسی می‌تواند با استفاده از ارز دیجیتال برای پرداخت کالاها یا خدماتی که در آن پذیرفته شده است، تراکنش‌هایی انجام دهد.

قیمت تتر (USDT) چیست؟

از کجا تتر بخریم ؟

خرید تتر معمولا از صرافی های بین المللی مانند 

 • صرافی کوین‌بیس (Coinbase)
 • صرافی کراکن (Kraken)
 • صرافی هوبی (Huobi)
 • صرافی بیت فینکس (Bitfinex)
 • صرافی بیت‌استمپ (Bitstamp)
 • صرافی بیترکس (Bittrex)
 • صرافی جمینی (Gemini

از طریق احراز هویت و پرداخت دلاری انجام می شود.

در ایران جهت خرید خرده و با مبالغ پایین معمولا از سایت نوبیتکس استفاده می شود.

جهت خرید عمده و با قیمت ارزان و کارمزد ارزان از طریق صرافی بیت گرند ما در خدمت شما هستیم.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

مزایا و معایب سرمایه گذاری در تتر (USDT)

تتر بوجود آمد تا به مردم کمک کند بدون نیاز به استفاده از ارزهای فیات تراکنش کنند.
به عنوان مثال، اگر شخصی می خواهد برای شخص دیگری پول بفرستد، می تواند با ارسال Tethers این کار را انجام دهد.

تتر عملکردی مشابه اکثر ارزهای رمزپایه دارد. و امکان تراکنش های ناشناس و بدون دخالت شخص ثالث را فراهم می کند.

تتر از سال 2014 وجود داشته است. و یکی از ارزهای دیجیتال قدیمی در بازار است.
نشان داده شده است که ارزش نسبتاً پایداری دارد. و برخی از پلتفرم‌های صرافی که تجارت با Tether را به عنوان یک گزینه ارائه می‌کنند، مورد اعتماد است.

بهترین قیمت تتر خرید و فروش تتر از صرافی ارز دیجیتال USDT

مزایا

 • Tether (USDT) به عنوان پایدار و قابل اعتماد شناخته شده است و در بیشتر مدت وجود خود با قیمت حدود 1 دلار در هر واحد معامله می شود.
 • جامعه ارزهای دیجیتال به Tether اعتماد دارد. و باعث می شود که در بین با ثبات ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش قرار گیرد.
 • مدتی است که وجود داشته است و تاریخچه ای از قابلیت اطمینان و اعتماد به آن داده است. این می تواند تا حدودی به مردم اطمینان دهد که ارز دیجیتال قانونی است.
 • تتر (USDT) به طور گسترده در صرافی های اصلی موجود است که خرید یا فروش را در صورت لزوم آسان می کند

معایب

 • تتر تلاش زیادی نکرده است تا عملکرد درونی خود را شفاف یا پاسخگو به مردم کند. این موضوع برای بسیاری از افرادی که واحدهای تتر را دارند نگران کننده است، زیرا باعث می‌شود از امنیت سرمایه‌گذاری خود مطمئن نباشند.
 • اتهاماتی وجود دارد مبنی بر اینکه USDT برای دستکاری قیمت بیت کوین استفاده شده است. یا اینکه از آن برای پولشویی برای فعالیت های مجرمانه استفاده شده است.
 • Tether (USDT) قابل تقسیم نیست، که عملکرد آن را محدود می کند.

تاریخچه و بحث های تتر (USDT)

تتر برای اولین بار در سال 2014 به عنوان راهی برای ارائه یک روش پرداخت جایگزین به کاربران راه اندازی شد. این در ابتدا در بلاک چین بیت کوین در دسترس بود، اما بعداً به پروتکل لایه Omni که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است منتقل شد.

یکی از بحث‌هایی که در مورد تتر (USDT) وجود دارد این است که مجرمان از آن برای پولشویی استفاده می‌کنند.

اتهاماتی وجود دارد مبنی بر اینکه USDT برای این منظور استفاده شده است، زیرا مبادله واحدهای Tether با دلار آمریکا بسیار آسان است و ردیابی اینکه آیا Tethers واقعاً با ارزهای فیات رد و بدل شده است یا خیر، دشوار است.

بحث دیگری مربوط به Bitfinex است، یکی از صرافی هایی که تتر (USDT) در آن معامله می شود.

بسیاری گمان می کنند که تتر (USDT) برای دستکاری قیمت بیت کوین در Bitfinex استفاده شده است. ادعاهایی مانند این در دنیای ارزهای دیجیتال غیرمعمول نیستند، اما عدم شفافیت Tether باعث می‌شود هر کسی نتواند این ادعاها را تأیید کند.

آیا تتر سرمایه گذاری خوبی است؟

تتر (USDT) اغلب به عنوان یک ارز دیجیتال پایدار و قابل اعتماد شناخته می شود، اما عدم شفافیت در مورد عملکرد درونی آن، اعتماد کامل به Tether را برای مردم دشوار می کند.

تتر به عنوان راهی برای انجام معاملات بدون نیاز به ارز فیات استفاده می شود که برای برخی از کاربران مفید است. با این حال، قیمت Tether را نمی توان به راحتی بررسی کرد و بسیاری از مردم گمان می کنند که USDT برای فعالیت های غیرقانونی استفاده شده است، که دلیل اصلی نگرانی است.

اگر تتر فرو بریزد یا خاموش شود، همه تترها کاملاً بی ارزش می شوند زیرا هیچ چیز دیگری جز اعتماد مردم به ارز دیجیتال از آنها پشتیبانی نمی شود.

به همین دلیل، این امکان وجود دارد که اگر تتر وجود نداشته باشد، ممکن است ارزهای دیجیتال دیگری را با خود همراه کند زیرا مردم دیگر به آنها اعتماد نخواهند کرد.

آینده تتر (USDT) و در صورت فروپاشی چه اتفاقی می افتد ؟

تتر (USDT) این پتانسیل را دارد که در تراکنش های آنلاین به طور گسترده پذیرفته شود. همچنین می تواند در بین معامله گران صرافی های ارزهای دیجیتال محبوب تر شود.

با این حال، اگر بخواهد به عنوان یک پروژه ارز دیجیتال قابل قبول به طور گسترده پذیرفته شود، تتر باید بر چالش هایی غلبه کند، از جمله شفاف تر کردن عملکرد داخلی آن و پاسخگویی به مردم.

اگر Tether از کار بیفتد یا به هر دلیلی خاموش شود، همه واحدهای USDT بی فایده خواهند شد، زیرا هیچ راهی برای بازخرید آنها وجود نخواهد داشت.

اگر تتر (USDT) شکست بخورد یا تعطیل شود، شرکت یا پروژه دیگری می‌تواند نسخه خود را از ارز دیجیتال منتشر کند، زیرا در حال حاضر پروژه‌های مشابهی در بازار وجود دارد.

اگر این اتفاق بیفتد، واحدهای USDT احتمالاً می‌توانند مانند گذشته به کار خود ادامه دهند، زیرا آنها همان نوع ارزهای دیجیتال هستند.

سخن پایانی

تتر (USDT) یک ارز دیجیتال است که برای ارائه راه‌های جایگزین برای تراکنش آنلاین افراد ایجاد شده است. با این حال، تتر عملکرد درونی خود را شفاف یا پاسخگو به مردم نکرده است که اعتماد کامل به Tether را برای کاربران دشوار می کند.

با توجه به آسانی مبادله واحدهای تتر با دلار برای کاربران، تتر متهم به استفاده برای پولشویی برای فعالیت های مجرمانه شده است.

تتر همچنین در مورد Bitfinex، که یکی از صرافی‌هایی است که تتر (USDT) در آن معامله می‌شود، بحث‌هایی وجود داشته است. بسیاری گمان می کنند که از تتر (USDT) برای دستکاری قیمت بیت کوین در این صرافی استفاده شده است.

اگر تتر (USDT) از کار بیفتد، تمام واحدهای USDT کاملاً بی ارزش می شوند زیرا توسط هیچ چیزی پشتیبانی نمی شوند.

اگر قصد سرمایه گذاری در USDT را دارید، باید از آن آگاه باشید. با این حال، این تنها پروژه ارز دیجیتال نیست که خطراتی مانند این را به همراه دارد.

سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزنگاری شده همیشه با ریسک همراه است، حتی اگر برخی از سرمایه‌گذاری‌ها بیشتر یا کمتر از دیگران ریسک داشته باشند.

سوالات کاربران درباره Tether (USDT).

تتر یک ارز دیجیتال است که برای ارائه راه‌های جایگزین برای تراکنش آنلاین افراد ایجاد شده است.

مکان های زیادی وجود دارد که می توانید USDT را خریداری کنید، از جمله صرافی های محبوب مانند Binance و Bitfinex. همچنین می توانید USDT را در بازار ارزهای دیجیتال با جستجوی مخفف USTD یا USDT بیابید.

شما می توانید لیستی از قیمت های اخیر USDT را در وب سایت محبوب بازار ارزهای دیجیتال CoinMarketCap.com پیدا کنید. انتظار می رود برای هر واحد تتر حدود 1 دلار بپردازید، زیرا تا ژوئیه 2018 این مقدار ارزش یک واحد بود.

تتر یک ارز رمزنگاری شده خیلی محبوب نیست، به این معنی که فضایی برای رشد دارد. با این حال، دو چیز وجود دارد که باید قبل از سرمایه گذاری در Tethers در نظر بگیرید: خطر شکست USDT و عدم شفافیت در مورد نحوه عملکرد آن.

تتر عملکرد درونی خود را برای عموم شفاف نکرده است و اعتماد کامل به Tether را برای کاربران دشوار می کند. علاوه بر این، بسیاری گمان می کنند که تتر (USDT) برای پولشویی برای فعالیت های مجرمانه استفاده شده است.

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)