مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ارز دیجیتال تتر (USDT) چیست و چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال تتر (USDT) چیست و چگونه کار می کند؟

خرید تتر در حجم بالا و بدون احراز هویت – تتر (USDT) چیزی است که به عنوان “Stablecoin” شناخته می شود. – یک ارز دیجیتال طراحی شده برای ارائه یک نقطه قیمت ثابت در هر زمان. 
ارز رمزنگاری USDT توسط Tether Limited ایجاد شد تا به عنوان دلار دیجیتال اینترنت عمل کند، هر توکن به ارزش 1.00 دلار و با پشتوانه 1.00 دلار ذخایر فیزیکی.
تتر روزانه توسط میلیون‌ها کاربر بلاک چین برای تجارت، پوشش ریسک و تراکنش در شبکه‌های مختلف بلاک چین – بدون نیاز به یک واسطه شخص ثالث مورد اعتماد، استفاده می‌شود.
با این حال، علیرغم اینکه تتر یک انتخاب محبوب در بازارهای ارزهای دیجیتال است، به دلیل نقش ادعایی این شرکت در دستکاری قیمت بیت کوین و عدم مدیریت صحیح ذخایر آن، سابقه ای بحث برانگیز دارد.

به Tether (USDT) علاقه دارید، اما مطمئن نیستید که در مورد چیست یا حتی از کجا شروع کنید؟ جای نگرانی نیست.
این راهنما طراحی شده است تا همه آنچه را که باید در مورد پروژه بدانید را به شما آموزش می دهد و شما را آماده می کند تا وارد کاربرپسندترین تجربه تجاری موجود در بازار شوید.

تتر (USDT) چیست؟

تتر (USDT) یک استیبل کوین است.  نوعی ارز دیجیتال، که به طور فعال برای پایدار نگه داشتن ارزش خود از طریق مکانیسم های بازار کار می کند.
تتر برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در برابر نوسانات ذاتی سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال خود محافظت کنند. و در عین حال ارزش خود را در بازار کریپتو حفظ کنند. و آماده استفاده بدون دردسر هستند، استفاده می‌شود.

تتر یک استیبل کوین با وثیقه فیات است که نوعی استیبل کوین است که توسط یک ارز فیات مانند USD، CAD، AUD یا حتی ین (JPY) پشتیبانی می شود.
تتر برای پر کردن شکاف بین ارزهای فیات و دارایی‌های بلاک چین ایجاد شد و در عین حال شفافیت، ثبات و کارمزدهای پایین را برای کاربران USDT ارائه کرد.
تتر در برابر دلار آمریکا با نسبت 1:1 پیوند خورده است. هیچ تضمینی از سوی Tether Ltd. برای هرگونه حق بازخرید یا مبادله Tether به USD وجود ندارد. USDT را نمی توان مستقیماً با USD از طریق شرکت Tether مبادله کرد.

تتر (USDT) چگونه کار می کند؟

هر تتر (USDT) صادر شده توسط دارایی به ارزش یک دلار آمریکا پشتیبانی می شود.
All Tether در ابتدا بر روی بلاک چین بیت کوین از طریق پروتکل Omni Layer صادر می شد، اما اکنون می توان آن را بر روی هر زنجیره ای که تتر در حال حاضر پشتیبانی می کند صادر کرد.
هنگامی که یک تتر (یک واحد USDT) صادر شد، می توان آن را مانند هر ارز یا توکن دیگری در زنجیره ای که بر روی آن صادر شده است استفاده کرد.
تتر در حال حاضر از بلاک چین های بیت کوین، اتریوم، EOS، Tron، Algorand و شبکه OMG پشتیبانی می کند.

Tether از Proof Of Reserves استفاده می کند، به این معنی که در هر زمانی ذخایر آنها برابر یا بیشتر از تعداد Tether در گردش خواهد بود. این را می توان از طریق وب سایت آنها تأیید کرد.

بهترین قیمت خرید تتر , فروش ارز دیجیتال USDT

بنیانگذاران تتر چه کسانی هستند؟ (تاریخچه USDT)

تاریخچه جنجالی تتر با عرضه آن به بازار آغاز می شود. در ژانویه 2015، Bitfinex اجازه داد تتر (USDT) را برای اولین بار در پلتفرم مبادلات خود معامله کند.
حجم تتر به سرعت در شبکه بلاک چین افزایش یافت و تراکنش‌های دلار آمریکا از طریق بانک‌های تایوانی انجام می‌شد که سپس تراکنش‌ها را به Wells Fargo منتقل می‌کردند. این امر تا سال 2017 ادامه یافت.

در 18 آوریل 2017، نقل و انتقالات بین المللی تتر توسط بانک های ایالات متحده مسدود شد.
عدم شفافیت منجر به و در طول این رویدادها و به دنبال آن افشاگری هایی مانند Paradise Papers در بحبوحه اتهامات دستکاری بازار باعث شد بسیاری از کاربران حدس بزنند که آیا ذخایر ارز تتر واقعا وجود دارد یا اینکه کل استیبل کوین از بین می رود.
این در سال 2017 زمانی که برداشت ها به طور موقت به حالت تعلیق درآمدند تشدید شد. این رویدادهای خبری باعث نوسانات شدید برای دارندگان USDT شد.

از ژانویه 2017، مقدار تتر (USDT) معوق از 10 میلیون دلار به تقریباً 2.8 میلیارد دلار در سپتامبر 2018 افزایش یافت. در آوریل 2019 شکایتی از دادستان کل نیویورک لتیتیا جیمز دنبال شد که Bitfinex و Tether را متهم به سوء استفاده کرد. منابع مالی را برای پوشش کسری 850 میلیون دلاری ذخیره می کند.
Bitfinex و Tether توافق کردند که در سال 2021 جریمه 18.5 میلیون دلاری بپردازند. تتر همچنان مرکز گمانه زنی ها در بازارهای ارزهای دیجیتال و شبکه های بلاک چین است و بسیاری از کاربران در نقدینگی و ثبات آنها تردید دارند.

چه چیزی تتر (USDT) را منحصر به فرد می کند؟

تتر (USDT) برای سال‌ها پذیرفته شده و مورد استفاده قرار گرفته است و مشروعیت دارد، اگرچه اغلب به چالش کشیده می‌شود، اما پروژه‌های کمی می‌توانند با آن مطابقت داشته باشند.
این به طور گسترده توسط بسیاری از فروشندگان و پروتکل های موجود در اکوسیستم بلاک چین به عنوان روش پرداخت و وسیله مبادله پذیرفته شده است. با توجه به ذخایر بزرگ تتر، از خطرات بازار مانند رویدادهای Black Swan رنج نمی برد.
USDT همچنین از همان تجملاتی مانند سایر توکن‌های ارزهای دیجیتال در شبکه، معاملات همتا به همتا و امنیت PoW یا PoS برخوردار است که آن را به یک پوشش محافظتی مطلوب برای معامله‌گران و کاربران تبدیل می‌کند.

چه چیزی به تتر (USDT) ارزش می‌دهد؟

نقش USDT فراهم کردن نقدینگی و محافظت در برابر نوسانات بازار است زیرا در تئوری افزایش یا کاهش نمی یابد.
ارزش تتر (USDT) کاملاً به ذخایر تتر بستگی دارد. تا زمانی که تتر پشتوانه 1:1 باشد، تتر 1 دلار آمریکا ارزش خواهد داشت.

چه تعداد سکه تتر (USDT) در گردش هستند؟

تتر (USDT) دارای عرضه در گردش 40,805,169,352 توکن USDT است. این عرضه ممکن است با توجه به تقاضا و نقدینگی فعلی بازار افزایش یا کاهش یابد.

توکن های USDT را می توان در بازار ثانویه یا صرافی ها خریداری کرد.

USDT برای USDT از کشت یا استیک پشتیبانی نمی کند. USDT باید خریداری یا منتشر شود.

Tether (USDT) چگونه ایمن می شود؟

در حال حاضر، توکن USDT را می توان در چندین شبکه ارز دیجیتال صادر کرد: بیت کوین، اتریوم، EOS، Tron، Algorand و OMG Network.
از آنجایی که قراردادها و توکن‌های هوشمند در این شبکه‌های بلاک چین میزبانی می‌شوند، امنیت پایه نیز توسط گره‌ها و استخراج‌کنندگانی که این شبکه‌ها را با استفاده از Proof-of-Work یا Proof-of-Stake امن نگه می‌دارند، کنترل می‌شود.
این پلتفرم‌ها ممیزی‌های منظم را انجام می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که کد به‌روز، ایمن و مطابق با چارچوب فعلی است و Tether همچنین تضمین می‌کند که USDT با هر شبکه مطابقت دارد.

Enter Amount
Base Currency
Convert To

1 tether
=
USD

اطلاعات فنی دیگر

استیبل کوین – یک ارز دیجیتال که ارزش خود را به یک مرجع خارجی مانند دلار آمریکا می‌بندد.

اثبات کار (PoW) – قطعه ای از داده که تولید آن دشوار است. اما تأیید آن برای دیگران آسان است.

اثبات سهام (PoS) – کاربرانی که توکن‌هایی را در استخراج شبکه نگه می‌دارند یا تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند.

رویداد قو سیاه – یک رویداد کاملاً غیرمنتظره که اغلب از نظر مالی ویرانگر است. (همچنین می‌تواند در زمینه مثبت استفاده شود.)

نحوه استفاده از Tether (USDT)

تتر یک استیبل کوین است که می توان آن را در بسیاری از صرافی های محبوب مانند کریپتومات خریداری کرد.
تتر (USDT) را می توان برای کالاهای مختلف در فروشندگان مختلف مبادله کرد یا برای مبادله با ارز متفاوتی استفاده کرد.
برخی از کاربران USDT را برای وام دادن، خرید NFT و شرکت در ICOها خریداری می کنند.
انعطاف‌پذیری Tether باعث می‌شود که آن را فوق‌العاده همه‌کاره کند و تقریباً در هر جایی که کاربر بخواهد ارزش را انتقال دهد یا معامله کند، می‌توان از آن استفاده کرد.

نحوه انتخاب کیف پول Tether (USDT)

نوع کیف پول Tether (USDT) که انتخاب می‌کنید احتمالاً به این بستگی دارد که می‌خواهید از آن برای چه چیزی استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید.

کیف پول سخت افزاری یا کیف پول سرد امن ترین گزینه را با ذخیره سازی و پشتیبان گیری آفلاین فراهم می کند.
هر دو کیف پول سخت افزاری Ledger و Trezor راه حل های ذخیره سازی USDT را ارائه می دهند.
کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توانند کمی بیشتر منحنی یادگیری را در بر گیرند و گزینه گران‌تری هستند.
به این ترتیب، آنها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتر USDT برای کاربران با تجربه تر مناسب تر باشند.

کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند. و استفاده از آنها رایگان و آسان است. آنها برای دانلود به عنوان برنامه های گوشی هوشمند یا دسکتاپ در دسترس هستند. و می توانند کاستدی یا غیر کاستدی باشند.
با کیف‌پول‌های کاستدی ، کلیدهای خصوصی توسط ارائه‌دهنده خدمات از طرف شما مدیریت و پشتیبان‌گیری می‌شوند.
کیف پول‌های غیرکاستدی،  از عناصر امن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می‌کنند.
اگرچه راحت هستند، اما امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری دارند. و ممکن است برای مقادیر کمتری از Tether (USDT) یا بیشتر کاربران مبتدی مناسب‌تر باشند.

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند.
با این حال، آن‌ها کیف‌پول‌های داغ محسوب می‌شوند و می‌توانند از امنیت کمتری نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری برخوردار باشند.
از آنجایی که احتمالاً به پلتفرم برای مدیریت USDT خود اعتماد دارید، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و نگهداری را انتخاب کنید.
به این ترتیب، آنها برای نگهداری مقادیر کمتر یا برای معامله گران با تجربه بیشتر مناسب هستند.

تتر (USDT) استیکینگ

تتر (USDT) از استیکینگ، برای USDT پشتیبانی نمی‌کند.

نتیجه گیری خرید تتر

تتر یکی از محبوب‌ترین استیبل کوین‌های موجود در بازار است و در عین حال نقدینگی را برای تراکنش‌هایی به ارزش میلیون‌ها دلار در روز فراهم می‌کند.
علیرغم هر گونه بحث و جدل، تتر به عنوان پناهگاهی امن برای کاربران در بازاری بسیار پرنوسان عمل می کند و میلیون ها کاربر که خواهان تامین مالی غیرمتمرکز بین مناطق، کشورها و حتی قاره ها هستند همچنان مورد استفاده قرار می گیرد.

سوالات متداول خرید تتر

خیر، تتر برای کمک به کاربران در نقدینگی خود در شبکه بیت کوین طراحی شده است. و به عنوان یک پوشش سوداگرانه عمل می کند.

Tether به صورت بومی از staking پشتیبانی نمی کند. کاربران ممکن است از طریق dApp هایی که از USDT استفاده می کنند، شرط بندی کنند.

در صورت تمایل به خرید یا فروش تتر در حجم بالا (از 1000 دلار تتر تا هر میزان) سفارش خود را ثبت کنید . یا با پشتیبان تماس بگیرید.

قیمت تتر ؟ خرید تتر

tether
Tether
$0.000.0100% 24H

عوامل متعددی بر قیمت و ارزش بازار تتر تأثیر می‌گذارند، از جمله جریان‌های ورودی و خروجی مبادلات، احساسات، تحولات فنی و بنیادی، چرخه اخبار و محیط کلی اقتصادی.

مانند بیت کوین، قیمت USDT در هر لحظه با خرید و فروش تجمعی میلیون ها شرکت کننده در سراسر جهان تعیین می شود. می‌توانید با استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بیت گرند، یا یکی از بسیاری از خدمات مختلف ردیابی ارزهای دیجیتال، از آخرین قیمت‌ها و اخبار به‌روز باشید.

قیمت کنونی تتر (USDT) 0.910600 € است.

حجم معاملات 24 ساعته USDT 25,199,667,047 € است. USDT در حال حاضر با ارزش کل بازار، با ارزش بازار 72,987,301,372 یورو در رتبه سوم از همه ارزهای دیجیتال قرار دارد. عرضه در گردش آن 80,911,811,952 USDT است.

اکنون ثبت نام کنید تا سفر خود را به دنیای تتر و ارزهای دیجیتال با بیت گرند آغاز کنید!

منبع  (kriptomat.io)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به