مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

گاو بیت کوین عجیب‌ترین اتفاق در تاریخ افزایش مم کوین بود

گاو بیت کوین عجیب‌ترین اتفاق در تاریخ افزایش مم کوین بود

گاو بیت کوین 2024

به نظر می رسد نقدینگی چند مرحله رد شده و از بیت کوین مستقیماً به memecoin ها رفته است.
ناظران می گویند بازار گاوی “عجیب” است.

تحلیلگران صنعت کریپتو، چرخه فعلی نصف شدن بیت کوین را «عجیب ترین» بازار صعودی ثبت شده، به دنبال افزایش بی سابقه بیت کوین و هجوم گسترده به memecoins می نامند.

در 1 آوریل، زک راینز، رابط جامعه Chainlink با نام مستعار ChainLinkGod، در پستی به 171000 دنبال کننده خود در X گفت: “این بازار گاوی عجیب و غریب بوده است”.

از لحاظ تاریخی، روند صعودی قبل از انتقال به اتریوم و سایر سکه‌های با سرمایه بالا و در نهایت حرکت به سمت پایین زنجیره، جریان نقدینگی به بیت‌کوین را شاهد بود.

با این حال، بازار “چند مرحله ای را که در چرخه های قبلی دیده بودیم” نادیده گرفت، با جریان هایی که از BTC مستقیماً به memecoin ها می رفتند که “کمی غیرمعمول” است.

Source: Zach Rynes
Source: Zach Rynes

کل سرمایه Memecoin در 1 آوریل

کل سرمایه Memecoin در 1 آوریل به 70 میلیارد دلار افزایش یافت که عمدتاً توسط پمپ‌های توکن‌های تازه راه‌اندازی شده مانند «dogwifhat» (WIF) مبتنی بر Solana و Book of Meme (BOME) و memecoin‌های قدیمی‌تر مانند Pepe و Bonk (BONK) هدایت می‌شد.

پایگاه شبکه لایه 2 Coinbase نیز به کانون حدس و گمان memecoin تبدیل شده است.

توکن بومی پایه که اخیراً راه اندازی شده است، یکی از نمونه های آن است که طی ماه گذشته 2800 درصد افزایش چشمگیری داشته است. memecoin یک توکن غیر رسمی است که در شبکه اجتماعی غیرمتمرکز Farcaster در جامعه توزیع شده است.

مقداری پول خرده فروشی وارد شده است، اما به سطحی که قبلاً دیده بودیم نزدیک نیست. ما در یک اقتصاد توجه هستیم که مبتنی بر روایت‌های خاص است، نه مبانی واقعی.»

این احساس توسط آنتونی ساسانو، مربی اتریوم در 1 آوریل تکرار شد و گفت که پس از حدود یک دهه در کریپتو، “با اطمینان کامل می توانم بگویم که این عجیب ترین ارز دیجیتال بازار گاوی است که تا به حال داشته است.”

او افزود که تا زمانی که کل بازار با هم بالا نرود، خرده فروشی اینجا «به هیچ وجه معنادار» نیست:

“نه این پمپ های اختصاصی بخش ایزوله که به وضوح توسط بومیان کریپتو تحت فشار قرار می گیرند و فقط شامل یک توپ داغ پول در حال چرخش هستند.

عامل دیگری که به عجیب بودن این چرخه بازار می افزاید این است که بیت کوین قبل از نصف شدن به بالاترین سطح خود رسیده است. در چرخه‌های قبلی، بالاترین قیمت بیت‌کوین در سال بعد از نصف شدن رسید.

این دارایی در 14 مارس به 73734 دلار رسید و تنها 18 روز دیگر به نصف شدن بیت کوین باقی مانده است و در 20 آوریل موعد مقرر می شود.

در 1 آوریل، تحلیلگر فنی Mustache تاکید کرد که BTC یک سطح نسبت فیبوناچی کلیدی را که در چرخه های قبلی مشاهده می شد، پس گرفته است، اما این بار قبل از نصف شدن بود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)