مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

تون کوین چیست؟

تون کوین چیست؟

تون کوین چیست؟ TONCOIN (که قبلا به عنوان Gram شناخته می شد) ارز رمزنگاری شده بومی شبکه باز (TON) است.
برای ایمن سازی بلاک چین از طریق استیکینگ، تصمیم گیری در مورد چگونگی توسعه شبکه، پرداخت گاز (یعنی کارمزد پردازش پیام قرارداد هوشمند) و تسویه پرداخت ها بر روی TON استفاده می شود.

10 ارز دیجیتال برتر سال 2024 : تون کوین (TON)

تاریخچه تون کوین چیست؟

Toncoin قبلاً به عنوان Gram شناخته می شد که ارز دیجیتال بومی تلگرام بود که قصد راه اندازی آن را برای ایجاد یک پلتفرم برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) داشت. این توسط بنیانگذاران تلگرام – پاول دوروف و برادرش نیکولای دوروف در سال 2018 طراحی شد.

گرم در ابتدا از طریق فروش خصوصی توزیع شد و این پروژه رکورد دومین فروش بزرگ توکن در تاریخ را شکست. در آوریل 2018، گرام 1.7 میلیارد دلار جذب کرد. بعدها، این تیم توکن هایی به ارزش میلیاردها دلار را به مشاغل در سراسر جهان فروخت
. با این حال، مجرمان سایبری به دلیل محبوبیت Gram شروع به سوء استفاده از آن کردند و کلاهبرداری های ICO را در توییتر ایجاد کردند. این باعث شد که پاول دوروف برای محافظت از مردم هشدارهای متعددی را در توییتر ارسال کند.

گرام اولین تلاش خود را برای انجام فروش عمومی در داخل ایالات متحده انجام داد و بنابراین باید با مقررات SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار) مطابقت داشت.
قرارداد خرید اولیه با هدف ارائه توکن به سرمایه گذاران پس از راه اندازی TON در تلاش برای جلوگیری از طبقه بندی توکن های گرم به عنوان اوراق بهادار توسط SEC بود.
با این حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار سرمایه‌گذاران اولیه را به‌عنوان پذیره‌نویس در نظر گرفت و ارائه توکن‌های گرام توسط تلگرام، توزیع ثبت‌نشده اوراق بهادار تلقی شد.

در حالی که تلگرام با SEC مبارزه کرد، در نهایت در دادگاه شکست خورد. در ماه مه 2020، پاول دوروف موسس به مشارکت تلگرام در توسعه بلاک چین پایان داد و شروع به بازپرداخت برای سرمایه گذاران اولیه کرد.

از آنجایی که TON به عنوان یک پروژه نرم افزاری منبع باز توسعه داده شد و کد آن به صورت عمومی در GitHub در دسترس بود، پروژه های دیگری شروع به توسعه این فناوری کردند.
رمز ارز بومی تلگرام – گرام پس از اینکه پروژه متروکه توسط بنیاد TON در سال 2020 تصاحب شد و ارتباطی با تلگرام نداشت، سپس به سکه TON (شبکه باز) تغییر نام داد.

توکنومیکس ، تون کوین چیست؟

مجموع عرضه سکه های تن به 5 گیگاتن (یعنی 5 میلیارد تن سکه) محدود شده است.
با انباشته شدن جوایز اعتبار سنجی برای استخراج بلوک های جدید مسترشین و شاردچین، این عرضه به تدریج افزایش می یابد.
نرخ تورم مورد انتظار 2 درصد در سال، عرضه کل سکه های TON (به 10 گیگاتن) را در 35 سال دو برابر خواهد کرد.
این تورم نشان دهنده پرداختی است که توسط همه اعضای جامعه به اعتبارسنجی ها برای راه اندازی و راه اندازی سیستم انجام می شود.

Utility تون کوین چیست؟

سکه TON را می توان برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز (dApps) استفاده کرد، می توان از آن به عنوان هزینه پردازش برای تراکنش های قراردادهای هوشمند، کارمزد تراکنش های متقابل زنجیره ای، وام دادن سرمایه به اعتبارسنجی ها برای کسب سود و پرداخت برای نام های دامنه مبتنی بر بلاک چین استفاده کرد. DNS).
همچنین می‌تواند به‌عنوان سهام تایید‌کننده مورد نیاز برای حفظ بلاک چین و خدمات پرداخت ارائه‌شده توسط برنامه‌های ساخته‌شده بر روی پلت‌فرم عمل کند، و در برنامه مدیریت زنجیره‌ای TON ضروری است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)